MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-Tom-" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
05.05.2021, 12:50
 
Reakce na Ivánek48: Pokud je to od Guliho jen půlka prav...
Já jsem moc rád, že tady Guli je. Sice je jasný, že tu bude dělat hráče, trenéra, manažera a nevim co ještě Smajlík , ale je tu osobnost, která si nebere servítky a řekne vše na rovinu. Nebojí se třísknout do stolu.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.05.2021, 14:11
 
Dobře utajený, Piskáčka jsem ani nezaslechl. Za mě super bek Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
01.05.2021, 16:19
 
Reakce na Hubl26: Jde u tebe ošetřit i okopané plasty od...
Nejde tady neexistuje, jenom neumim, tak neboj ;D
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
01.05.2021, 13:17
 
Reakce na mmufik2: *2* Tak jsem koukal, že jsem se trefi...
Tiplo to správně 24 lidí - mmufik2, Viks, Jirka50F, Tony8385, Motor27, MB2013, 28komar, Kubi, Siky, langi123, P.XTRM, Paav, Hubl26, Franta73, Quak, Satana33, Pajky24, vitnen, Adoen, Adik02, mistrsoda, Budějce, MotorGO, Ppepino77 ... beru i špatný hráče, počítalo se číslo.

Mrož a mrskman mají u mě panáka, za odvážnej tip 0 Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
01.05.2021, 12:31
 
Reakce na Zbyna-CK: Často tu zaznívá Forman, ale tam byc...
Mohl by tu bejt, za tolik, kolik má ve Spartě.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
01.05.2021, 08:49
 
Guli, Vráblík, Michnáč - kdo tipoval 3 má u mě peťikilo slevu.

Raška, Michnáč - co si asi říká teď Prospal Smajlík že by se radil s Modrým? To asi ne Smajlík

Tak přeju klukům, ať si to sedne a daří se jim Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.04.2021, 21:45
 
Reakce na hubl26: Já šel jmenovitě, takže Guláš, Vrablík...
Mám napsaný kdo kolik tipoval, né jména. U tebe mám jen poznámku - 3 Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.04.2021, 18:24
 
Reakce na MARSCH: Nojono. Aby to nebylo takovy to kdyz d...
Už jen to, že se jména potvrdí, je podle mě super Smajlík Ten tým rozhodně vypadá podstatně líp, než letos. Akorát teda nevim, kde na takový hráče berem, když jsme před chvílí krachovali, prodávali odznáčky a takovýhle drahý hráče jsme v týmu neměli, krom teda brankoviště. A nevěřim, že by chodilo v sezóně na hokej víc než pár stovek lidí, ani že by nastal nějakej přiliv sponzorů. Tak snad to má naše vedení ekonomicky promyšlené.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.04.2021, 21:40
 
Za mě palec nahoru pro Jágra, že si uvědomuje, jak moc se občas ztrapňuje. Přiznat si takovou věc, asi neni lehký. Ale on už i reaguje ze svýho FB profilu na příspěvky v idnesu, Sportu a podobně. To by dle mýho takovejhle člověk vůbec dělat neměl.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.04.2021, 14:51
 
Já vidim, že se udrželo zdravý jádro týmu a doplnilo se to o hráče s extraligovejma zkušenostma, vůdčí typy a to nám chybělo. Furt si ale myslim, že bude muset zachytat brankář. Tak snad si to sedne.

Kafka: Myslim, že covid je už dávno všem u zadní části těla. Co ten Guli? Smajlík

Ivánek: víc než 1, míň než 5 Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.04.2021, 13:28
 
Nový posily už chodí pospolu v ČB na různý sportovní aktivity Smajlík Myslím, že většina z vás tu bude spokojená.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
07.04.2021, 18:14
 
Reakce na mrskman: Se tam pise jen o divacich a ne o hra...
Tohle to testováni, ať už kdekoliv - ve firmách, na sport, kulturu, restaurace, je zatím vždy formou čestnýho prohlášení. Takže si myslim, že test ti bude stačit úplně jakejkoliv,jako doposud. Když jsme byli na tom hokeji v říjnu, pro těch 300 lidí, tak to bylo podobně. Respektive je to neuhlídatelný. Nemyslím si, že budou chodit po restauracích kontroly a budou chtít vidět PCR testy od doktora, to by tam nikdo nechodil. Bude stačit jakejkoliv negativní test a mít ho u sebe s čestných prohlášením. Takhle to teď mám třebas já v práci jako OSVČ. Včera jsem si dělal první test a mám ho v práci, s prohlášením, že je ze včera.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
06.04.2021, 22:43
 
Reakce na kerschlic00: Myslím si, že o postupujícím z pr...
Motor letos taky ztratil velkou čast utkání právě až ve třetí třetině a nemyslim si, že by to bylo kondiční přípravou.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
06.04.2021, 18:06
 
Reakce na quak: Otázka na Rendu. To se fakt to prase ned...
Tak teď si mě sestřelil ze židle Smajlík Za ten dotaz se přimlouvám taky Smajlík

Ačkoliv jsem na začátku sezóny nebyl obdivovatel Voženílka ani Slováčka, tak oba v průbehu sezóny šli hodně nahoru. Slováček je největší adept, nahradit Čendovo pozici, což už na konci sezóny ukázal.

Na Štencela ani Venkrbce názor nemám žádnej, ovšem kvituju, že se podařilo alespoň polovinu kádru udržet pohromadě a ten řez nebude až tak citelnej.

Mrzí mě Jonák, ten patřil k těm, co šli s postupem sezóny nahoru, ale tipuju, že se sejde v příští sezóně zase v lajně s Kondorem a přeju jim to.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 23:13
 
Reakce na fofana: Tak snad si to tu nepřečte jeho kamará...
Hlavně, že se mnou nemáš osobní problém, ale bereš si mě do huby i v příspěvkách, co se mě vůbec netýkají a ani se k nim nevyjadřuji. Smutnej to život. Ať žije anonymita co Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 21:37
 
Pro ty kdo mají FB, tak výbornej Stavjaňa na Slovensku Smajlík odkaz Prej negestikulujte mi tu jak na prvého mája, máme prvého apríla Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 20:30
 
Reakce na kerschlic00: A ještě jsem sledoval a docela i ...
To tě potěšim asi brzo Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 16:23
 
Reakce na Haberman44: Když to tu dělá vedení klubu tak š...
Tady vůbec nejde o peníze přece. Už jsem psal několikrát, co vidim osobně blbě, i teď pár zpráv zpátky. V první lize jsme klukům nabízeli velice nadstandartní podmínky, který jinej klub dát víceméně nemohl. Vše fungovalo, hrála se špička ligy, člověk nad ledačim přihmouří oko (stejně jako Prospal, když mu hráč dělá body Smajlík ). Ale teď jsme vylezli z pralesa, hrajeme extraligu a místo toho, aby jsme byli pokorný, tak se chováme jako extraligový burani. My jsme ale bohužel malej, bezvýznamnej klub a pokud si tu nebudeme zakládat na slušným chování, tak nás nezničí, že lidi nenechaj kluby permice, ale tenhle přístup Smajlík Protože sem nepůjde žádnej kluk hrát, dokud ho nepřeplatíme /jako třeba jestli se potvrdí Hanzl z Litvínova/, dokonce ani žádnej odchovanec, sem nepůjde jen tak zdarma dohrát kariéru a radši to kluci dohrajou jinde. To je reálnej stav, kterej už se děje a je mi z toho smutno. V první lize jsme hráli prim, měli na tu ligu nadstandartní podmínky, teď jen šaškujem. Neni na to příjemnej pohled.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 13:44
 
Reakce na fofana: Jedna věc je, že v nějakým podvodu něk...
1) víš ty vůbec, proč do tý Plzně šel? Tím bych začal, že se mu tu asi něco nelíbilo, hm? Smajlík
2) Čenda tam podepsal za míň, než mu nabízeli tady. Tak proč odcházel? Smajlík Všichni jdou jinam, přitom to tu máme tak úžasný, zajímavý.

Nikdo netvrdí, že v Bolce jsou peníze, ale někde se jedná slušně, jinde to takový neni. A v dnešní době, kdy se nechodí na hokej, je každýmu úplně jedno, jestli hraje v Porubě, Bolce, nebo Motoru. Důležitý je, aby se hráč cejtil dobře, měl pohodu a pocit, že o něj klub stojí!! To je potřeba si uvědomit. Naše výhoda - fanoušci, je teď pryč. I ten zimák už stárne, bude to 20 let od rekonstrukce cca? Už nemáme nejmodernější halu jako dřív. Je třeba bejt realista. Znova říkám, že máš na všechno jednostraný pohledy.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 10:41
 
Reakce na fofana: Rozhovor dobrej. Jestli mě ale něco ne...
Nodorost je hodně schopnej manažer. To za co Bolka podepisuje hráče, a jak s nima hraje, je prostě mazec, máme se co učit. Asi umí jednat s hráčema, jinak si to nedokážu vysvětlit Smajlík Bohužel se obávám, že sem se hráči už nepohrnou a pokud ano, tak jim budeme muset dost nasypat. Do teď jsme byli klub s rodinnou atmosférou a v rámci první ligy jsme mohli hráčům nabízet nadstandartní podmínky. V ELH je ale naše role naprosto odlišná a je jen na vedení, jak se tu s tim poperou. Nezapomínal bych ani na podporu Neďáka v začátcích Motoru. Bez takových jako on, Filip Novák atd. by tu teď hokej nebyl.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...