MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-5-8" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na jedlam: Snad poprvé, co sem chodim, tak úplně ...
Asi tak to vidím taky. Skutečný talent se projeví i kdyby to tu trénovali samí blbci a ani tomu nevěřím. Vždyť jak dlouho je to, co vybojoval dorost titul - 3 roky? A z toho týmu jsou 2 kluci v áčku a 2 v Americe. 4 profíci z jednoho týmu je hodně nad současný běžný standart.

Jenže jak často se to vede? A v čem je chyba? V klubu nejspíš taky, ale hlavně v těch klukách samotných. Já to vidím u fotbalu. Kvality je málo a nežene je konkurence.
 
 
 
Reakce na Evoorg: U těch mladých tam zas tak moc složité...
Snad poprvé, co sem chodim, tak úplně nesouhlasím s Tvým názorem. Přece to, jak pracuje, trénuje a hraje mladej hráč není jen o tom, jak tu funguje organizace. On je mladej a chce něčeho dosáhnout... Je to úplně něco jiného, než Atým. Prostě trénuješ a hraješ, jak nejlépe umíš, jinak nemůžeš ničeho dosáhnout.
Vezmu to trochu z jiného soudku, páč nejsem rozený hokejista, ale atlet. Když jsem byl v dorosteneckých a juniorských letech, dával jsem do tréninku úplně všechno, bez ohledu na to jakou mám za sebou základnu. Na trenéra jsem hleděl, ale co se děje v klubu, mi bylo ukradený. A hecovali jsme se s klukama navzájem, aby jsme podávali co nejlepší výkony.
Chci tím říct, že pokud si junior, ač má telent, řekne, že jinde bude hrát líp, protože tam asi funguje líp organizace, a nebude muset na sobě tolik makat, tak je stejně k ničemu...
Teď nevím, zda je pochopitelný, co jsem tím chtěl říct...🙂

 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.05.2022, 21:23
 
Reakce na franta_cb: Rozhovor srozumitelnej a pochopitel...
U těch mladých tam zas tak moc složitého nevidím. Prostě a jednoduše jsme lemplové a pro áčko si reálně nikoho nevychováváme, takže na áčko sestup juniorky žádný faktický dopad nemá, protože juniorka nepředstavovala reálný zdroj, z něhož bychom čerpali (pokud pomineme nějaké jednozápasové výpomoci při široké marodce a podobně). To je prostě reálný fakt, který krásně ilustruje třeba i ten dnešní odkaz o Čížkovi, kdy dřívější tahoun dvacítky a člen mládežnických repre slavně podepsal ve třetí německé lize. Ano, jde o jeden případ, ale rozhodně nejde o výjimku a skoro bych se vsadil, že Čížek z těch odchovanců vyjde ještě jako jeden z úspěšnějších.

A co se Budějičáků jakožto potenciálních posil týče, dost možná by ten náš sestup mohl mnohým klukům pomoci, protože to bude znamenat, že budou mít motivaci si tu kariéru nezabíjet tady, ale odejít dříve buď do zahraničí, popřípadě do Plzně či jiných z hlediska mládeže schopnějších organizací, kde se nimi snad bude pracovat lépe, podaří se je připravit na profesionální hokej a my je pak holt budeme muset vábit za dalších pět, deset let coby produkty jiných organizací, což je určitě prohra pro nás, ale pro kluky samotné asi jen sotva ...
 
 
 
Ta mladez me neskutecne stve. Byly casy, kdy jsme meli snad ctrnact hracu pod smlouvou v NHL. Ted jsou casy, kdy kazdej rodic asi zvazuje, jeslti ma vubec smysl dat dite na hokej v Motoru.
 
 
 
Rozhovor srozumitelnej a pochopitelnej, s výjimkou mladejch. Tam jsem se zcela ztratil. Toteď jsem žil z ( tuším Kohyho) informace, že s přímou odpovědností děláme mladý až posledních pár let ( rok,dva,tři - nevybavuji si přesně ). Bedna v rozhovoru hovořil o delším období. Že se do toho poslední dobou i osobně vložil, ale pak toho díky vytíženosti nechal ( zřejmě pokus zachánit soutěž ). Ti vyjmenovaní, kdo to dělali to ( zřejmě ) nedělali dobře ( neměli výsledek) a teď se uvidí jak se s tím popasují noví. Že se nedaří dodávat mladé do A dobře není, ale že to vlastně už tolik nevadí, protože jsme si na to za těch sedm let zvykli. A že on je znám tím, že když to jde, preferuje Jihočechy v týmu. Tímhle stylem ale krajani brzo dojdou, poslední bude Sedlák, až trochu zestárne. Jsme a budeme tak odkázáni jen na nákupy, dokud budou peníze. Jsem z toho jelen. Asi si to budu muset poslechnout ještě jednou. Smajlík
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
08.05.2022, 20:47
 
Reakce na zdcart: Chlapík se nevešel na MS.Asi Jalonen č...
Nemyslím si, že je to o posilách z NHL, ale prostě se mu nevejde do prvních dvou pětek a na třetí a čtvrtou lajnu tam vidí hráče, které mu to tam odehrají lépe i vzhledem k tomu, jak dlouho už jsou někteří v týmu a mají zažitý nový systém.
Na druhou stranu jsem četl rozhovor právě s Chlapíkem, kde říkal, že před návratem do Sparty měl v NHL vyloženě defenzivní roly a snad by ji zvládnul. Ale také v tom rozhovoru říkal, že právě to byl důvod, proč se do Evropy vracel a že ho to defenzivní role nenaplňovala.
Já jsem teď ty zápasy moc nesledoval, takže to nedokáži posoudit. Ale tak trenér se nějak rozhodnul, asi k tomu měl nějaké důvody a stojí si za tím. Nemá tak cenu nějak spekulovat a už vůbec není nutné, aby se k tomu trenéři jakkoli vyjadřovali a nějak to zdůvodňovali.
 
 
08.05.2022, 20:35
 
Chlapík se nevešel na MS.Asi Jalonen čeká ještě posily z NHL.
 
 
játrojátro | Ujčík je anál svazu
Reagovat
08.05.2022, 19:38
 
Reakce na KohyCZ: Upřímně moc nechápu, proč ten zvuk je ...
dík Smajlík Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Chujčík je vůl! Pešina je hnida!
Reagovat
08.05.2022, 14:23
 
Reakce na jeníček: Bez jakékoliv snahy přeceňovat tyto t...
Pořád je to tak, že šampionát je to, co ukáže. Ale na obou těchto turnajích nastupovali soupeři už s nějakou silnou sestavou a náš herní projev nevypadal vůbec špatně (a to po zatraceně dlouhé době). Nevím, jestli to bude stačit na prolomení ČF, ale narozdíl od Pešánování předpokládám, že bysme měli do toho ČF postoupit a tak nějak se nebojím pádu z A skupiny MS. Což jsem se s arogantem teda fakt bál.
 
 
jeníčekjeníček | ...válka je vůl! A Putin je válka.
Reagovat
08.05.2022, 14:10
 
Bez jakékoliv snahy přeceňovat tyto turnaje, vítězíme poprvé v historii EHT, ve dvou turnajích v řadě.. Žeby na tom Finovi cosi bylo? Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...válka je vůl! A Putin je válka.
Reagovat
08.05.2022, 14:05
 
.
 
 
 
Rozpočet snížíme, ale zůstaneme konkurenceschopní, ujišťuje Stanislav Bednařík
odkaz
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Chujčík je vůl! Pešina je hnida!
Reagovat
08.05.2022, 13:40
 
Hele, když už máme tu vokurkovou sezonu, můžete mi někdo stručně v pár větách sporu Dědka (toho záporného a bohatého), hráčské asociace a APK? Nechce se mi pročítat všechna ta vyjádření a hledat mezi řádky, tak kdyby měl někdo nějakej obraz... Díky
 
 
 
Video: Sestřih Jaroslava Modrého, jak říká najdi cestu odkaz Smajlík
 
 
 
S tím zvukem je to opravdu boj od začátku. Nicméně důležitější byl obsah a ten byl parádní Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Chujčík je vůl! Pešina je hnida!
Reagovat
08.05.2022, 12:56
 
Reakce na KohyCZ: Upřímně moc nechápu, proč ten zvuk je ...
Kohy, nevyžádaná knížecí rada:
Mikrofony nemůžou jít "na tvrdo do kamery", pokud to není fakt špičková mašina, ale i tam se většinou používá předmix.
odkaz
Tohle fakt nestojí tolik (jako chápu, že se hrabu v cizí peněžence) v měřítku k rzpočtu klubu.
Dostaneš z toho slušnej zvuk i na TK, a na pdocasty je to úplně super. Samozřejmě jsou pak třeba i mikrofony. Po předmixu to může jít do té camery, nebo nahraješ zvuk zvlášť a pak ho "dostřihneš".
Myslím, že ty lidi, s kterými to děláš by to měli vědít a umět.
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
08.05.2022, 12:53
 
Reakce na KohyCZ: Tak na videu je vidět, kde ty mirofony...
Je to namícháním, špatně nastaveno.
 
 
 
Reakce na mrskman: Nezustaly ty mikrofony ve vedlejsi mi...
Tak na videu je vidět, kde ty mirofony máme Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Upřímně moc nechápu, proč ten zvuk je ...
Nezustaly ty mikrofony ve vedlejsi mistnosti, kde pak probihal generalni uklid? Smajlík
 
 
 
Reakce na zmetek: Já si musím i tiskovky pouštět v napro...
Tak tiskovky jsou opravdu něco jiného, tam je velkým limitem místo natáčení. Tohle mě ale nepříjemně zaskočilo.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

28. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Vojtěch Tomeček. Gratulujeme a přejeme co nejvíc gólů za Motor! ??

Motor v utkání s Třebíčí padl 0:4. ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

V této sestavě nastoupíme již do třetího přátelského utkání v nové sezoně. Tentokrát na domácím ledě přivítáme HS Třebíč a pokud...

PREVIEW: Dnes od 17:30 hrajeme doma přípravný zápas s Třebíčí ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…