MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-2-9" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
 
Nečetl jsem celé vlákno, ale mám ze všech těch příspěvků, které ano, takovou pachuť, že za všechno může Pešán. Já už jsem si zvykl, že tady se chyby moc neodpouští, ale opravdu za dnešní prohru může jen trenér? To že hráči neumí trefit zařízení, i když na to mají tolik šancí a soupeře vyloženě přestřílejí, je vyloženě trenérova chyba? Já se nechci Pešána zastávat, asi sklízí to, co zaslouží, ale je potřeba to brát víc ze široka...
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Hele vono je to s tím Pešánem tak, ž...
Možnej trenér: Hořava, Patera nebo Varaďa. Nejradši bych tam viděl Hořavu, kterej bude mít u hráčů respekt a úctu, v Česku je podle mě nedoceněnej. Ale co je smutný, že už opravdu nemáme kde brát. Však v zahraničí snad nikdo pořádnej netrénuje. Poslední trenéři, kteří byli v zahraničí a minimálně po Evropě měli respekt, byli Říha a Vůjtek.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl! Pešina je hnida!
Reagovat
09.02.2022, 22:14
 
Hele vono je to s tím Pešánem tak, že se mu naloží víc. Bodejť by ne. Frajer, kterej už v Benátkách byl arogantní zmrt, kterému musel uhnout pan Trenér Říha s platnou smlouvou, který ještě před nástupem k repre v českém hokeji pozurážel koho mohl, kterej si nominuje svoje kámoše za zásluhy v Synercy a který neustále machruje do novin, aby od převzetí repre skoro nevyhrál zápas, tvářil se jak podebraná unda a půlka členů širšího kádru na něj byla nasr. protože absolutně neplatí žádné jeho slovo, si holt o přísnější měřítko říká. To von přece chce tu medaily, i když o ní nemluví, aby pak jako první kouč na velkém turnaji dovedl náš nároďák k prohře s Dánskem. Ano, často, když se kritizuje trenér repre, po obligátních kydech o národu trenérů, následuje otázka: "A kdo by byl podle tebe lepší?" V tomto případě je odpověď celkem jednoduchá, prakticky jakýkoliv profesionální hokejový trenér, který má alespoň základy slušného vychování a jeho kariéra nestojí na olyzování varlat jisté Renátky a chválení knírka marného Slávy. Jediné, čím se tenhle frajer může ospravedlnit za aroganci a protekci je úspěch. Ale zdá se, že vyhrát turnaj je mimo jeho radar, pováč má celkem závažné potíže vyhrát s repre alespoň nějaký zápas (asi to holt neůže stát na kámoších).
 
 
 
Reakce na fofana: Na jednorázovém turnaji se dá zahrát d...
Až na to, že tohle vážně není o jednom turnaji. Je teda pravda, že si nevybavuji loňskou EHT, ale už MS, kde jsme byli papírově na finále dopadlo strachem o vůbec nějakej postup ze skupiny. Prostě co tam je Pešán, tak to je úplně o hofně.
 
 
 
Reakce na zdcart: Nic, protože i stejně dál postoupíme....
Dobrá zpráva je, že pokud národní tým nenarazí v osmifinále na Německo a Čínu, asi se nic podobného už nebude opakovat.
odkaz

Smajlík
 
 
09.02.2022, 21:42
 
Reakce na jadav: já jsem hlavně zvědavej, co se bude dít...
Nic, protože i stejně dál postoupíme.
 
 
 
já jsem hlavně zvědavej, co se bude dít po následujících 2 prohrách, které nás dle mého tak na 70% čekají, švýcarsko si nás namaže na chleba svoji rychlostí a rusko je rusko. Tenhle turnaj bude totální fiasko a to se nepovažuju za negativního člověka
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Však to je kravina. O co je ten t...
Na jednorázovém turnaji se dá zahrát dobře i v personální bídě. Přijedou zrovna ti lepší, soupeřům ne, povede se zápas, chytneš se. Já mluvím o trendu. A ten nezastaví ani Scotty Bowman. Jedině my všichni.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Však to je kravina. O co je ten t...
Naprostej souhlas!
 
 
 
Reakce na fofana: Já si tedy naopak myslím, že v hokeji ...
Však to je kravina. O co je ten tým jinej než v sezóně 2018/2019, kdy se na MS sahalo po medaily a plno lidí říkalo, že se dá na repre koukat? Tohle je prostě o Pešánovi a bohužel i Nedvědovi. Jako dneska jsem nečekal nějakou pohodlnou výhru, ale prostě výhru za tři body. Když jsem viděl zápas Ruska se Švýcarskem, tak od Švýcarů dostaneme bůra a od Rusáků aspoň desítku. Pak v osmifinále jako zlatej hřeb vylítneme se Slovenskou juniorkou 4:0 a pá pá.

Mimochodem, někdo tady psal o pokoře a že Dánsko není slabej soupeř. Jako sorry, ale pokud nejsme schopný dávat Dánsko za tři, tak rovnou pojďme jezdit na MS s cílem se udržet. Je ostuda, že českej nároďák, kterej byl vždy ve špici, už není ani schopnej porazit na OH tým, kterej se tam musí prokousat přes kvalifikaci. Já to vážně hnus, co reprezentace, kde stačí, že jsi měl nějaký sezóny v Liberci pod Fílou, nominace já potom jistá, předvádí poslední dva roky. Vždy jsem se repre zastával, ale od loňský Rigy se vyloženě tlemím každýmu nepovedenýmu zápasu, což znamená každýmu zápasu, protože se nám od loňskýho května nic vyhrát nepovedlo.
 
 
09.02.2022, 20:22
 
Reakce na zbyna-ck: pro mě je nejhorší, že ten tým je po...
Mě spíš zaujali Jeřabek a Sklenička.Dnes hráli šílené.A to Daňové jsou průměrní.Co až narazíme na Švédsko,Finsko ,Rusko.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: pro mě je nejhorší, že ten tým je po...
Ale od září měl garantován flek Smajlík
 
 
 
Dobře ,že to Ševci nebali . Nějakým bodikem nám ještě pomohou.
 
 
 
Děti prostě dnes už nemají v hokeji aktivní vzor (snad kromě pastrňáka). Zájem o sport jde ruku v ruce s úspěchem. U nás vždy chtěl někdo dělat kličky jako hemský, střílet jako růča, bránit jako kaberle..koho dnes vidí děti? Koho mají chtít napodobovat? Proč by měli chtít být dobří v hokeji? Je to uzavřenej okruh do který se těžko vchází
 
 
 
Jsem ročník 98, hrál jsem hokej nějakých 15 let a stojím si zatím, že my jsme byli jedna z posledních generací se zájmem o sport. Na základce a na střední pro nás nic jiného neexistovalo a tohle bylo vidět i v ostatních klubech, než šli naši 98-99 na draft tak jsem si říkal, že to bude jeden z posledních "silných" ročníků a měl jsem pravdu Smajlík (L.Hájek, Kořenář, Nečas, Zadina, Kaut, Chytil, Galvas, Rousek, Král..) Bojím se, že teď prostě půjde křivka jen dolů, tohle byl náš "klesající vrchol"
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
09.02.2022, 19:55
 
Reakce na Paav: Mizérie! Českému hokeji chybí koule a šť...
pro mě je nejhorší, že ten tým je postavenej na odcházející generaci, která ale sama žádný velký úspěchy neměla. Ti hráči nikdy vlastně nedosáhli nějakých extra výsledků. Není to jako když dřív někdo nominoval Straku, Reichla nebo Langa, i když byli za zenitem. Pořád to ale byli hráči, kteří hráli stovky těžkých zápasů a patřili mezi top hráče své doby.

Sobotka? Frolík? Kovář? Červenka? Jako jo, dobří hráči, ale to si z nich má někdo sednout na zadek? A Krejčí??? Ten hrál dneska šíleně, jeho (ne)pohyb mě šokoval a že by nějak skvěle rozdával puky a tvořil hru, to se taky říct nedá...
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
09.02.2022, 19:53
 
Reakce na Jatro: zásadní problém je v tom, že se nominuj...
Jako si vážně myslíš, že z těch starců, kteří dnes prohráli s Dánskem ( shodou okolností stejně jako ženy ), potřebuje nějaký agent někoho někam prodat? Smajlík
V zahraničí už hráli ( hrají ) de fakto všichni, v hokeji se za přestupy platí zlomek toho, co v kopaný a navíc po tom, co dnes (ne)předvedli, by o ně stejně zájem nikde nebyl...
 
 
 
Mizérie! Českému hokeji chybí koule a šťáva. Společně sdílené emoce jsou dávno pryč
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.02.2022, 19:46
 
Reakce na fofana: A znáš předsedu švédského nebo finskéh...
Ale jo, v tomhle máš pravdu, ale roli svazu, jeho předsedy a lidí, kteří to celé vedou, bych určitě nepodceňoval.

Právě proto, že těch dětí sportuje malé množství, musíme s tím malým množstvím správně pracovat. A k té obezitě - nejhorší je, že mezi aktivními dětskými sportovci je spousta těch, kdo už ve věku 8-10 let mají náběh na solidní obezitu. Sice se hýbou, ale životosprávu mají šílenou.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: pokud by tohle byla pravda, nechápu,...
A znáš předsedu švédského nebo finského svazu? Já ne. Ale byl jsem před pár lety na soustředění se švédskými fotbalisty. Oni byli tedy většinou tmavší pleti, ale možná i právě proto pro ně byl sport mnohem větší priorita a proto vychovají obecně mnohem více sportovců. Sport je v té zemi přirozená a podporovaná součást společnosti. U nás si připadám, že musím rodiče přemlouvat, aby poslali dítě na trénink. Tolik obézních dětí (a covid to ještě zhorší) nikdy nebylo. Jsou to násobky oproti dřívějšku. To je zásadní problém. V rodinách se děti nevedou ke sportu. Všichni jsou od rána do večera v práci a děti k tomu málokdo vede. Já jsem pesimista. Dáme pořád dohromady 50 lidí na solidní reprezentaci, ale pokud se pohled na sport nezmění, tak to potáhnou jen malé skupinky nadšenců.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...