MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-11-26" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Ratamahatta: Řekl bych, že Guli hrát bude. A a...
Smajlík
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
26.11.2022, 23:24
 
Jestli se nepletu, tam Chlubna je náš hráč, tedy koupili jsme ho?
Kolik nás stál podle tabulek? 1 mil. Kč?
Pak je to pro mě totální diletantismus že strany všech zainteresovaných Smajlík
 
 
 
Reakce na Scottiecz: Jak to chápat? Jakože Guli nebude h...
Řekl bych, že Guli hrát bude. A asi víc, než by si někteří z nás přáli. A bod, dva nebo tři zařídí, že se poklepeme po ramenou, navzájem se ujistíme, že jsme našli cestu a že chlapci byli odměněni. No a až do další prohry bude vše zalité sluncem, navzdory umístění v tabulce a až po té prohře se znovu ozveme s tím, že se nám to nějak extra nelíbí. Ale klid, budeme ujištěni, že na nápravě se intenzivně pracuje, že posily brzy naskočí a než se tu hromadně vynadáváme, určitě přijde zase nějaká výhra nebo aspoň bodík za plichtu. No a opět se vyjasní. A takhle to půjde až do konce sezony. Koneckonců, takhle nějak to vlastně běží poslední dobou.
 
 
 
Reakce na Hukh: Kor když ten dotyčný má sedět ve Vipce…...
Jak to chápat? Jakože Guli nebude hrát? Můžeme doufat v týmový výkon a tři body? :
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: No ale to se teď určitě neděje, přec...
Ale včera je bránili celkem obstojně….samozřejmě to ale také neschvaluji
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: No ale to se teď určitě neděje, přec...
Kor když ten dotyčný má sedět ve Vipce…
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
26.11.2022, 19:45
 
Reakce na VojtaS.: No nevím. Od zdroje z blízkého okolí ...
No ale to se teď určitě neděje, přece bys nechtěl naznačovat takový zlý, nepěknou věc. Smajlík

Jinak teda k situaci okolo Chlubny raději nic psát nebudu. Musel bych dát najevo rozčarování a nevyhnul bych se ostřejším výrazům.

Takže se raději zaměřím na to pozitivní - už zítra začíná advent. K současnému dění v motoru mě totiž opravdu nic pozitivního nenapadlo. Zítra to asi na zimák nestihnu, škoda, přijdu o světový unikát, kdy se snažíme po stopadesáté bránit oslabení jednoznačně nejnevhodnějším hráčem, kterého pro tuto činnost máme. A čekáme, že se to najednou vyplatí.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: No nevím. Od zdroje z blízkého okolí ...
Jakože to stihl za těch 7 zápasů? No nevím. Ale spíš pak šlo o ty změny. V honbě za posilami přišlo strašně lidí, dvakrát se měnili trenéři. A pak to údajně ještě někdo v baráži střelil. Podle mě jsme letos v úplně jiné pozici. Ale samozřejmě je třeba začít sbírat body, jinak si tady můžeme psát cokoli.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
26.11.2022, 19:35
 
Reakce na KohyCZ: A těch posil, co tehdy během sezóny př...
No nevím. Od zdroje z blízkého okolí starého Neliby jsem tenkrát dostal informaci, že na počátku celé tragédie bylo to, že si nechal od určitých hráčů kecat do toho, kdo kdy půjde na led a jak dlouho tam bude, a přerostlo mu to přes hlavu.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A těch posil, co tehdy během sezóny př...
V tom případě tedy opravdu absolutně nechápu to ultimátum pro trenéra. Teď už je tedy zřejmě neodvolatelný. Tak jo, my si počkáme. Snad na konci sezóny lidi nebudou čekat už jen doma.
Nechci tím říct, že se v zákulisí nepracuje, že se teď promrhaly tři týdny, protože to nevím. Ale asi by bylo fajn, kdyby výsledky byly vidět a to raději rychle. A nemyslím jenom výsledky ve smyslu trejdů, ale hlavně na ledě.
Doufám, že už nám trenér chystá vánoční překvapení.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Před 19 lety jsme taky rozhodně neměl...
A těch posil, co tehdy během sezóny přišlo. A těch trenérů, co se vyměnilo… zrovna to je pro mě třeba příklad, který by nebylo dobré napodobovat.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Nechápu tohle překrucování toho, co na...
Vondrka má zranění ještě na dlouho?
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
26.11.2022, 18:58
 
Reakce na full: Hele, to možná je zbytečný pesimismus......
Před 19 lety jsme taky rozhodně neměli kádr na sestup, přesto jsme žuchli, ani nemrkli.
 
 
 
Reakce na zmetek: Jestli čekáme, že nás má do útoku spas...
Nechápu tohle překrucování toho, co napíšu. Nic o spasení jsem nepsal. Psal jsem, že podle mě ten TÝM má na víc a tohle by mu jen mohlo pomoct.

mav8: Já to nemyslel do minulosti, ale do budoucnosti.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
26.11.2022, 18:38
 
Reakce na KohyCZ: K tomu můžu napsat, že odpovědnosti za...
Na kdyby se nehraje ani v hokeji ani v životě. Stejně tak by to mohlo být i kdyby hrál Mižu a Stu, ale to se nedovíme. Třeba by se pro změnu zranil Pecháček, a tahle můžeme faulovat donekonečna. Faktem je, že tým není dobře poskládaný a to, že vypadne jeden, byť elitní obránce by nemělo znamenat, že budeme poslední.
 
 
26.11.2022, 18:26
 
Reakce na KohyCZ: K tomu můžu napsat, že odpovědnosti za...
Jestli čekáme, že nás má do útoku spasit 40 letý veterán tak si tohle naprosto zasloužíme a bůh s námi.... za rok budem čekat na 41 letého?
 
 
Chapaev17Chapaev17 | České Budějovice
Reagovat
26.11.2022, 18:10
 
Reakce na Venas: Já už se třeba rozhodl... tam nejít, do...
Výborně, takže padáš na úroveň kladenských fanoušků. Hrdino ✌🏻
 
 
 
No Vondrka se zrovna letos úplně také nepovedl. Jeho dlouhá pauza + zranění.
Snad ještě bude přínosem než budeme úplně ve srač.kách.
Novotný je asi utopie.
Jakmile doma neuhrajem 5-6 bodů, tak Modrý musí pryč.
Otázka by potom zněla, kdo za něj?
 
 
 
Reakce na full: Hele, to možná je zbytečný pesimismus......
K tomu můžu napsat, že odpovědnosti za budget a výběr trenéra se určitě nikdo ve vedení nezříká a nikoho nepříznivá situace rozhodně nenechává v klidu. Pro názorný příklad můžu jít třeba o 2 roky zpátky. Tvrdilo se obecně, jak je to každému ve vedení jedno, že jsme poslední, přitom v zákulisí se řešila spousta věcí, aktuálních i těch do budoucna, které tomu týmu v důsledku opravdu výrazně pomohly. Ne každý tah se povede, ať už hráčům, trenérům nebo vedení. Ale já osobně si myslím, že je dobře, když ta rozhodnutí nejsou unáhlená. A změnit názor o 180 stupňů za 2 měsíce, to prostě nemusí být dobře. A nebo může. Uvidíme.

Já osobně si myslím, že tenhle tým (hráči i trenéři) mají na to vyvést Motor z krize a udělat z toho ještě dobrou sezónu. A hodně by mohly pomoct i posily. Napadají mě hned dvě konkrétní. Kdyby třeba mohli za Motor hrát borci jako jsou Vondrka nebo Percy, to by bylo Smajlík
 
 
 
Reakce na full: Hele, to možná je zbytečný pesimismus......
Souhlas. Pokud kauč dostal budget, tak by měl někdo z vedeni, zpravidla tedy GM, kontrovat jak s ním nakládá. Já Kohyho chápu...koho chleba jíš..., ale optimista jsem také (dolů nepůjdeme a ani Dynamo ne). Nicméně současný stav je obraz práce GM, který je již za zenitem manažerství potřebného pro ELH. Špatně je, že se k tomu neumí postavit čelem. To se dělají setkání s fans a vše je na pohodu a ve vší slušnosti a proti skutečnosti se to jeví jen jako mláceni prázdné slámy. Teď už by to chtělo jistou dávku sebemrskačství a sebekritiky. Holt teď doma vyhrajeme, jiné cesty není.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už zítra čeká Motor další velmi důležitý domácí zápas v boji o play-off. Přijede Mladá Boleslav a vstupenky můžete stále koupit...

Přijďte v pátek podpořit Motor do Budvar arény. Utkání s Mladou Boleslaví startuje v 17:30??

OHLAS ??| Motor podlehl Brnu na jeho ledě 2:5. Do třetí třetiny naskočil do utkání obránce Ondřej Kachyňa z pozice sedmého beka....

Motor jede! Trefíš střed? Stáhni si hru Šťastný puk, začni hrát za Budějovice, sbírej body a ukaž všem sílu fanoušků Motoru!...