Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-9-24" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Chamfer: On se Hrách mohl snažit zalehnout puk...
Nevím jestli to bylo videt v prenosu, ale Hrasek ukazoval na stridacku to gesto jako rozhodci na VAR ve fotbale. Proto pak jel na stridacku kvuli cemuz musel stridat a na par minut pustit Strmice. Byl jsem na urovni nasi branky a prave jsem se díval jestli se vzteka nebo ne.
 
 
 
On se Hrách mohl snažit zalehnout puk a tím to vypadá tak, že do něj Poulíček vrazil. Jakou intenzitou to bylo ví jen oba aktéři a z jednoho prezentovaného pohledu to těžko můžeme soudit. Nevím jestli se Hrachovina čertil, podle mě ne, ale pokud by se on cítil napaden, myslím, že by to jen tak nepřešel.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.09.2021, 22:22
 
Reakce na evoorg: Já ten Antošův rozbor viděl a moc mě t...
To argumentování úmysly útočícího hráče mi také dosti nadzvedlo obočí. Neb pokud by se tedy měly brát u posuzování faulů v úvahu úmysly a ne čistě objektivní dění na ledě, tak by se asi nemělo pískat tak cca 2/3 faulů vysokou hokejkou, protože k nim dojde díky nešikovnosti/nepozornosti a nikoliv úmyslně.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Hlavne jsme meli v ruce opravnej prost...
Já to rozhodčímu za vinu rozhodně nedávám, mám pocit, že oni mají dokonce tyhle hraniční situace pouštět, právě kvůli tomu, že si trenér může vzít výzvu. Právě o to víc mě štve, že jsme si tu výzvu nevzali.

No nic, teď už je to jedno, v neděli hrajeme doma, takže očekávám výhru.
 
 
 
Hlavne jsme meli v ruce opravnej prostredek, kterej zustal nevyuzitej. To, ze to tak rozhodci posoudil, se proste stane. To, ze jsme to nechali bejt, je vec druha.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.09.2021, 22:12
 
Reakce na chodec: Tak teď to rozebírali v TV a faul to f...
Já ten Antošův rozbor viděl a moc mě teda nepřesvědčil. Nemyslím to tak, že byl nějak zaujatej, ale prostě jsou IMO jeho názory na kontaktní hru o dost benevolentnější, než jakej je reálnej metr v Evropě. Nerozporuju, že šel útočník za pukem, to chodí předpokládám vždycky, ale Antoš tam ten minimální kontakt ukazuje tím, že si přibližuje brusle, které se brankáře nedotkly a jaksi si nevšimne či nechce si všimnout toho, že ty brusle jsou nasazeny na těle a to tělo při snaze přihrát puk jednoznačně a bez cizího zavinění vjelo do brankáře, kterej v té době byl na (nikoli za) hranici brankoviště. A než mi tu někdo bude podsouvat nějaké brečení, což je už snad častějším koloritem místního fóra, než je ono brečení samo, tak ne, nestěžuji si na rozhodčí, nepodsouvám jim prohru ani cokoli podobného, mnohem větší vinu stále kladu k nohám naší nedisciplinovanosti. Prostě jenom řeším zajímavou a nestandardní situaci z hokejového zápasu, která dle mého nebyla řešena v souladu s danými pravidly. Tohle se přihodí za sezónu každému týmu a dnes to holt dopadlo na nás.
 
 
 
Reakce na alkac: Dle Antoše byl kontakt na hraně brankov...
Jasně no, naprosto minimální. Ty vole to je neskutečný.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.09.2021, 21:54
 
Reakce na MARSCH: Cim argumentovali? Mimo brankoviste? T...
Dle Antoše byl kontakt na hraně brankoviště "naprosto minimální," takže nešlo o faul. Nicméně i z toho jejich rozboru a zpomalovaček bylo vidět, že Hrášek zcela mimo brankoviště nebyl.
 
 
 
Reakce na chodec: Tak teď to rozebírali v TV a faul to f...
Cim argumentovali? Mimo brankoviste? To sem si rikal, ze leda. Hrachovina byl dost vyjetej. V tomhle to bylo docela hranicni.
 
 
 
Reakce na MARSCH: No mel sem pochybnosti, ale podle opak...
Tak teď to rozebírali v TV a faul to fakt nebyl.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
24.09.2021, 21:42
 
Tiskovka odkaz
 
 
 
Taky bych rád viděl Bučka sedět. Ačkoliv dneska to od obrany nebylo nikterak špatné, tak i tak Bučko svým neumem vyčníval. Vím že je to náš jediný pravák, ale to mu přece nemůže zajistit místo v týmu, ne? Levej pravák je k ničemu.. Joo kdyby se povedlo přivést ještě jednoho Kanaďana kvalit Percyho a ideálně praváka, to by byla jiná! Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.09.2021, 21:34
 
Percy je už teď IMO naším nejlepším bekem a to ještě není úplně sehranej s útočníkama. Vzadu řeší situace rychle a spolehlivě a směrem dopředu má výbornej cit pro hru, najíždí si do střeleckých pozic (viz smutná situace na konci druhé třetiny, kdy pokud by Vožuch vytáhl hlavu z prde*e, mohl to Percymu házet do naprosté tutovky) a nebo naopak dokáže vytáhnout útočníka k sobě, naznačit střelu, potáhnout si puk a narýsovat perfektní kolmici spoluhráči na volej. V kontextu toho dneška mě už tolik nepřekvapuje to jeho rychlé cpaní do první přesilovkové lajny, protože má věci, které u tuzemských beků prostě nevidím. V podstatě jediným jeho větším nedostatkem je průměrné bruslení, ale už teď u mne překročil Allenův stín asi tak o tři mílové kroky.
 
 
 
Reakce na alkac: Percy imo pokud budou jeho výkony s roz...
Děkuji a jsem zvědavější až se uzdraví Šenkeřík kdo bude sedět,posadil bych Bucka a dál nevím,no nic prohrálo se tak snad v neděli aspoň 2 body
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.09.2021, 21:14
 
Reakce na bluky: Chtěl jsem se zeptat, jak hrál Kanada a...
Percy imo pokud budou jeho výkony s rozehraností a sehraností stoupat podobným způsobem, tak si za tenhle podpis budeme moci gratulovat.
 
 
 
Chtěl jsem se zeptat, jak hrál Kanada a co naše obrana,viděl jsem chvilkami jen třetí třetinu tak mě to zajímá,
 
 
 
Malé rýpnutí _ nevidí trenér chybu i u sebe? Což trošku odvahy v práci s videem?
 
 
 
Speciální týmy Smajlík
 
 
 
Hlasy trenérů – David Havíř (Pardubice): „Bylo to strašně těžké utkání. Budějovice hrály výborně ve středním pásmu a třicet minut jsme na to hledali recept. Až pak jsme hru zjednodušili a začali puky protečovávat. O výsledku rozhodly speciální týmy.“

Jaroslav Modrý (Motor): „Mrzí mě, že jsme si zápas prohráli vlastní nedisciplinovaností. Soupeři jsme darovali dva góly zbytečnými vyloučeními, což zápas rozhodlo. Za stavu 2:2 šest minut před koncem se náš hráč prostě nemůže nechat vyprovokovat.“
 
 
 
V neděli by bylo potřeba už uhrát aspoň ty dva body, ale buďme realisti, Bolka nás prostě přebruslí, tipuju 3:5
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 12:03 Hečko (Mařík, Přibyl; 5/4), 22:53 Hřebejk (Nedorost, Šrámek; 5/5), 34:37 Mařík (Lev, Přibyl; 5/4) –...

Branky a nahrávky: 23:55 Kříž (Bystřický; 5/4) – 25:25 Hurt (Malínek, Polák; 5/4), rozh. náj. Hurt.