Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-5-27" |  vypnout filtr

Koukám, že budu muset nekoukat. Dnes jsem nesledoval ani vývoj na onlajnech a helemese. Smajlík

Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
27.05.2021, 22:41

Dnes jsem se hnojometu vyvaroval, protože bylo na hráčích vidět nasazení a touha s nepříznivým výsledkem něco dělat. Byť si Švédové celkem v pohodě hlídali dvě třetiny svůj náskok, klukům nebylo moc co vytýkat, narozdíl od předchozích zápasů.

Třetí třetina byla přesně ten důvod, proč hokej miluji, najednou se to zlomilo, napadaly krásné góly, tlak Švédů za stavu 3-2 tomu dal šťávu, nakonec třešnička na dortu v podobě expresu Fleka, který mi připomněl můj oblíbený film, go, Forrest, go.

Bitvu jsme vyhráli. Nyní nás čeká válka, tváří v tvář letošním výsledkům si fakt netroufnu něco predikovat ohledně výsledku. Každopádně chci vidět od kluků zase maximální nasazení, blokování střel jako ve třetí třetině, pak může úspěch přijít a třeba to ještě někam dotáhneme, kdo ví...

Hezký večer všem...

Hrubec je každý zápas lepší. Pokud bychom měli vypíchnout jednoho českého hráče, který se zápas od zápasu zlepšuje, pak by to dozajista byl brankář Šimon Hrubec. Ten si v sobotu proti Švýcarsku připsal pouze 81,25% úspěšnost zákroků, o dva dny později se v duelu s Běloruskem zlepšil na 91,30 % a Švédům pochytal celých 93,10 % všech střel mířících na jeho svatyni.
odkaz

První krok těžký, ale přeci to srdíčko bylo vidět!

Reakce na fofana: Mám pocit, že většina z vás sedí na zi...
Když vidím, že ten tým hraje už 11 třetin stejně špatně, dělá furt ty samý chyby, tak ho přece nebudu chválit, natož mu věřit. Já tomu teda moc nevěřil ani před zápasem, že vyhrajeme. Když se tam pak povede něco změnit a vyhraje se, tak se rád omluvim, což jsem udělal, a za konečnej výsledek jsem samozřejmě rád.

Mám pocit, že většina z vás sedí na zimáku kolem mě Smajlík Tam taky všichni všechny vyhazujou už po první třetině, nadávají půl zápasu a pak líbají dres po výhře Smajlík

mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
27.05.2021, 21:46

Já nechci nic říkat, ale já jsem po první třetině říkal, že vyhrajeme Smajlík Smajlík

zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
27.05.2021, 21:38

Reakce na full: A to si troufám tvrdit, že jsme se ještě...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

Reakce na jeníček: Mně se dnes vyplatilo držet klapačku,...
A to si troufám tvrdit, že jsme se ještě drželi... umíme i víc.. Smajlík Smajlík

jeníčekjeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
27.05.2021, 21:36

Reakce na Zbyna-CK: takže, pánové, teď vážně. V sobotu v...
Mně se dnes vyplatilo držet klapačku, ale hownomet to byl slušnej ..to zase joo! Smajlík Smajlík

Jak mu to sluší, trpaslíkovi sádrovýmu, když se usměje. Smajlík Smajlík

Reakce na full: Velká gratulace za tento obrat, proti Šv...
Říkal asi před 15ti lety naposled... Obrat se Švédem...

Smajlík Smajlík

Velká gratulace za tento obrat, proti Švédům!!

Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.05.2021, 21:29

takže, pánové, teď vážně. V sobotu v 11:00 nástup na fórum a spustit hnojomet, samo se to neudělá Smajlík