MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-5-10" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na 28komar: Proto se většinou nejdříve snažím zji...
Spekulace ale vládnou napříč veškerým diskusním spektrem od jaktěživ.Někdo má větší možnost nahlédnout pod pokličku, někdo méně a někdo vůbec. Já nikomu nic nevyvracel,jen jsem dal do placu svůj pohled a pokud do toho vidíš lépe, tak jsem stáhnul vocas a přijal to jako fakt. Hlavně že klub s hráčem došel k rozumnému rozchodu, to je hlavní.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
10.05.2021, 21:17
 
Reakce na Haberman44: Ok, pokud to víš, není co řešit. ...
Proto se většinou nejdříve snažím zjistit informace, abych nespekuloval.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
10.05.2021, 21:12
 
Klube náš, jenž jsi ještě pořád, děkuji, že tu ten z východu, jak se jmenuje, no, nevim, ten, jak u nás končí pouštět, no, že prostě letos končí pouštět.

Po jeho prvních, jak to teď slušně napsat, draze odzaměstnaných rozhodně ne odpracovaných minutách jsem si přál, že k rozvodu mezi ním (prosím, nezaměňovat s Panem brankářem Mezinem) a námi dojde.

Pro mě je to nejradostnější zpráva uplynulé sezóny a to myslím zcela upřímně a žádnou lepší si nevybavuju a to jsem se je snažil spočítat opravdu obě všechny.

Proti těm z východu nic nemám. Jak se jmenuje? Šmarjá. K.Kotakus? Nemůžu si vzpomenout na jeho jméno, tak mu toho vlastně ani moc nepopřeju a doufám, že se to ani nesluší.

Běž!

Chápu, asi nerozumíš.

Choď!

Chtělo se mi napsat Ičo, ale Ičo Murín je jinej charakter. Já si ty dva pletu, nebo kolik těch agentů z východu tu vlastně bylo. Sorry pako.

Ufffffffffffámen.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.05.2021, 20:40
 
Klauzule o podmínkách ukončení kontraktu a stanovených procentech, která hráči v takovém případě náleží, je standardní součástí každé hráčské smlouvy. V případě víceletých je pro klub nejvýhodnější dát výpověď k 30.4. I tak to pochopitelně, s ohledem na délku kontraktu, levné nebylo.
 
 
 
Podcenili jste hlasování, Zlatou helmu vyhrál Vlach. Zajímalo by mě, kolikátej byl nakonec Patera.
 
 
 
Reakce na 28komar: A přesto tu smlouvu podepsal....
Ok, pokud to víš, není co řešit.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
10.05.2021, 20:11
 
Reakce na Haberman44: Klidně jo, o tom žádná.. Ale větš...
A přesto tu smlouvu podepsal.
 
 
 
Reakce na 28komar: Jestli on náhodou neměl ve smlouvě ně...
Klidně jo, o tom žádná..
Ale většinou by ten hráč byl sám proti sobě,takovou smlouvu podepsat.
Zrovna Čilo sem šel jako celkem respektovaný a kvalitní gólman, pochybuju že by ve spolupráci s agentem tohle podškrábl. Ale vše je samozřejmě možné, do toho vidí jen ty dvě strany. Já si spíš myslím, že se rozumně dohodl s klubem na ukončení smlouvy po tom všem co se tu kolem něho během sezóny dělo. I on sám myslím bude radši z ČB pryč. Prostě mu to nesedlo a ani mančaft mu nepomohl.Něco to klub stát ještě bude, ale nejspíš to bude rozumný kompromis.
Takový Özil se v Arsenalu držel zuby nehty, jen aby mu šel královský plat, i když na tribuně, až to i on nevydržel a radši to vzdal. Není to lehká situace, když na vás všichni koukají skrz prsty (jakože zlatokop) a klub se Ti to snaží všemožně znepříjemnit. Čeká se v podstatě na každou chybu (záminku), aby klub tento boj o peníze vyhrál. Takových případů je a bylo už více.
Neříkám vůbec že tak jedná Motor,chraň Bůh. Ale ten hráč dobře ví co ho případně čeká do konce smlouvy za "peklo" a radši se domluví na kompromisu. Za mě rozumné řešení pro obě strany, kdykoliv a kdekoliv.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
10.05.2021, 19:30
 
Reakce na Haberman44: Je to vše o domluvě dvou stran. Po...
Jestli on náhodou neměl ve smlouvě něco o případném ukončení smlouvy 😉
 
 
10.05.2021, 19:10
 
Reakce na Alfonz37: Co ten Novotny doufam ze ho nepodepi...
Nepodepíšou, neboj.
 
 
10.05.2021, 18:47
 
Reakce na alkac: Tak z povahy věci by to mělo být asi šu...
Na Seznamu pisou, ze klub vyuzil klauzule ve smlouve a dohodl se s nim na ukonceni angazma...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.05.2021, 18:33
 
Reakce na Kobson: styl Hracha bych spíš přirovnal k Pate...
Nicméně v tom, že u gólmana typu Čiliaka je obecně větší riziko, že jej věk začne dohánět rychleji, má imo Evoorg pravdu. Zrovna on si myslím trochu zaspal v tom, že se s tím nedokázal poprat a svůj styl aspoň trochu pozměnit (což tedy není jen jeho případ, mám dojem, že cosi podobného jsem kdysi četl o Pavelcovi). V tomhle má třeba výhodu Jeník. Na toho jsem mimochodem moc zvědavej, jestli dokáže potvrdit ten progres z minulé sezony (věřím, že jo Smajlík ).
 
 
Alfonz37Alfonz37 | České Budějovice
Reagovat
10.05.2021, 18:30
 
Co ten Novotny doufam ze ho nepodepisou zoldaka..., starejch hracu v kadru uz je vic nez dost.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.05.2021, 18:26
 
Reakce na 28komar: Myslím si, že vyplacení Čila bylo nás...
Tak z povahy věci by to mělo být asi šul nul, ale také by mě zajímalo nějaké bližší info, jak se klub s hráčem nakonec dohodl. Nemyslím teď ani tak čísla, ale způsob a podmínky.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
10.05.2021, 18:22
 
Reakce na Evoorg: Hele z hlediska jmen měl před sebou si...
styl Hracha bych spíš přirovnal k Paterovi. Jak píšeš, Číla byl pomalý a ty slajdy dost přetahoval. Znaekm jak Patery, tak Hrachoviny jsou přesné a rychlé pohyby.Od-do a hned zpět.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.05.2021, 17:40
 
Reakce na KAUT: Mám trochu strach,Hrach mtoho sice moc n...
Hele z hlediska jmen měl před sebou sice lepší obranu, ale jestli se bavíme o herním stylu, tak letošní Tappara byla taky solidní divočina Smajlík .V tomhle směru by mohlo výrazně napomoci, že minimálně na papíře vypadá už naše defenziva konzervativněji a máme v ní vedle ofenzivních a kreativních beků i stejný počet těch defenzivně zodpovědných a důrazných, což u Hrachoviny budeme potřebovat, protože on s Čiliakem nesdílí jen tu nepovedenou loňskou sezónu, ale do jisté míry i styl chytání, s čímž souvisí i některé podobné nedostatky. Na druhou stranu si ale nemyslím, že by to měla být kvalitativně výměna 1:1, protože u Čiliaka to nebylo jen o tom, že byl s naším herním systémem nekompatibilní, ale IMO i dost o tom, že byl nekompatibilní s vlastním stylem chytání, či jednodušeji řečeno, že už prostě neměl takovou rychlost, jež by mu umožnila plýtvat pohybama a lítat na brankovišti jak utrženej ze řetězu. Hrachovina naopak tuhle výbušnost pořád má a i proto má i mnohem větší předpoklady k tomu, aby rozdílovej byl, byť opět zdůrazním, že i on bude potřebovat pomoci a to zejména v prostoru před brankovištěm, protože mívá tendence pokrývat puky nadvakrát.
 
 
 
Reakce na 28komar: Myslím si, že vyplacení Čila bylo nás...
Je to vše o domluvě dvou stran. Pokud by byl "držgrešle" a nepřistoupil na dohodu, tak by mu klub musel vyplácet vše do puntíku až do konce smlouvy. On by byl zas na tom škodný tím, že by jen vysedával na lávce a nebo jen povinně trénoval třeba mimo tým. Takže k nějakému kompromisu jistě došlo. I tak si ale myslím, že ten kompromis byl dobře vykoupen v jeho prospěch.
Tak snad najde Hrachovina formu z let předchozích, páč to klidně může dopadnout opět špatně. Naštěstí se klub s ním dohodl pouze na roční smlouvě, to by nemělo tak bolet v případě špatných výkonů.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
10.05.2021, 17:25
 
Reakce na Drew: Já bych řekl, že jsme si nepolepšili, al...
Myslím si, že vyplacení Čila bylo násobně nižší, než-li ho 2 roky platit.
 
 
 
Reakce na Haberman44: To jsme psali o Čilim také před se...
Já bych řekl, že jsme si nepolepšili, ale ani nepohoršili. Klidně by tady Čiliak mohl chytat, obrana by měla být mnohem lepší a tak trochu se spoustu věcí svalilo na něj. Nevím, jak je to tam s penězma a pokud jsme museli Čiliakovi ještě nějakou větší částku dávat, tak bych to bral jako chybný krok. Jinak po sportovní stránce jsme zůstali tak na stejné úrovni, takže s tím problém nemám, mělo by to být ok.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Už jsem to psal v Ptejte se, jak ta po...
Ok, nebyl to hejt,jen jsem mile překvapen Smajlík .
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny slaví Rudolf Suchánek! V ČB 19 sezon, 809 zápasů, 76 gólů, 299 bodů, 744 TM. Člen bronzového týmu 1995. Končil...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický obránce Tomáš Frolo. Na jihu Čech odehrál 2 sezony (2007-09), 108 zápasů, v...

Již zanedlouho nás čeká duel na plzeňském ledě. ?? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

32. narozeniny slaví náš obránce Roman Vráblík! Tak všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor! ??

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Motor České Budějovice
HC Oceláři Třinec