MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-15" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
15.03.2021, 23:58
 
Kvalita na pozici brankáře je určitě třeba, ale druhá věc je to, zdali bude vůbec nějaká k dispozici. Pokud bych si vzal čistě extraligu a bral všechny dosavadní spekulace za potvrzené, tj. Frodl do Pardubic, Svoboda do Plzně a Mazanec do Třince, tak z těch osvědčených jedniček končí smlouvy jen Salákovi s Machovským a Vejmelkovi, zbytek jsou kariérní dvojky či trojky. Pokud bych to rozšířil na zahraničí a zaměřil se pouze na české a slovenské gólmany, tak bych si tipl, že se ze zámoří bude vracet Škarek, ve Finsku že dost možná ukončí smlouvu s Hrachovinou a že tam možná skončí i Rybár a v KHL bych to viděl maximálně tak na konec Langhamera, Furcha nebo Hudáčka.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.03.2021, 23:52
 
Reakce na kerschlic00: Protože jsi napsal, že ti to srov...
"Strmeň narozdíl od Cikánka nikdy jednička nebyl a to ani v pralese ... Strmeň byl gólman číslo jedna naposledy v Kadani." Jo a jen tak mimochodem, dokonce ani to druhé z těch vzájemně si odporujících tvrzení není pravdivé, pročež souhlasím s fosilem, že zde je diskuze zbytečná a přeji dobrou noc.
 
 
 
Reakce na Jeníček: Píšeš, že Kladno udělalo velkou chybu...
Protože jsi napsal, že ti to srovnání s Kladnem nesedí, jelikož my hledáme jen dvojku k Strmeňovi. Na to jsem reagoval tak, že Strmeň narozdíl od Cikánka nikdy jednička nebyl a to ani v pralese, ani v extralize. Jinak s tím vedením souhlas. Smajlík Smajlík

alkac: A kdo že dělal jedničku, když Kladno postoupilo? Asi jsem to přehnal s tím spojením "plno let", ale v postupový sezóně tam jedničku dělal. Strmeň byl gólman číslo jedna naposledy v Kadani.
 
 
 
Reakce na zdcart: Tak to bylo na oživení v sále. :))...
Myslíš něco jako - odkaz ? Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
15.03.2021, 22:00
 
Reakce na kerschlic00: Takže podle tebe byl Cikánek, kte...
Píšeš, že Kladno udělalo velkou chybu, když to postavilo na dvou pralesních gólmanech a teď se oháníš Cikánkem? Nějak tomu přestávám rozumět.. a raději to nechme na vedení. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.03.2021, 22:00
 
Reakce na kerschlic00: Píšete jaká byla chyba brát Čilia...
Kdo píše, že to byla chyba? Jak já, tak Jeníček jsme se v tomto směru pouze ohrazovali proti tomu, že kvalitní minulost ještě není záruka kvalitních výkonů a vice versa. Btw, Cikánek dělal na Kladně jedničku kdy?

Tveety: Ovšem to samé, cos napsal o Strmičovi, se vlastně dá napsat o Paterovi, že... Tím neříkám, že by to bylo špatně, jen prostě nějak nevěřím tomu, že budeme schopní zaplatit špičkového brankáře a ještě několik špočových hráčů do pole, které imo potřebujeme více.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
15.03.2021, 21:52
 
Jenda, kterej tady (se slušnými čísly a výkony) odchytal 18 zápasů, tedy cca "pouze" třetinu základní části, a to ještě v sezoně, kde šlo o suchý z nosu, by tu měl dělat jedničku v extra sestupový sezoně, jo?
Aha...

Je to výborná dvojka! Já bych bral dvojici Patera - Strmeň, ale vím, že to je jen "vlhký" sen..
 
 
 
Reakce na jeníček: To srovnání s Kladnem mi moc nesedí. ...
Takže podle tebe byl Cikánek, kterej dělal na Kladně plno let jedničku, na což tady Strmeň doteď nedosáhl, horší gólman než právě Strmeň?
 
 
PányPány | ČB
Reagovat
15.03.2021, 21:33
 
Reakce na -Tom-: Zkusim ještě nějaký rozhovory, než se t...
Zkusil bych Čiliaka.Kam budou směřovat jeho kroky, jestli si myslí, že jeho letní příprava s dětma na zahradě byla adekvátní.Proč předvádí styl chytání jako Čechmánek v roce 98 kdy se ještě nepoužívalo "slajdovani"
atd Smajlík
 
 
15.03.2021, 21:23
 
Reakce na ČB_Hrošík: To je blbý i jako vtip :)) :))...
Tak to bylo na oživení v sále. Smajlík
 
 
 
Super Tome... díky Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.03.2021, 21:18
 
Zkusim ještě nějaký rozhovory, než se to tu rozpustí. Nějaký kluci už město opustili, další se už stěhujou. Tak Vám zkusim udělat nějakou radost, ať to neni jen o Prospalovi a Modrým Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
15.03.2021, 21:17
 
Reakce na kerschlic00: Kladno to loni ze začátku taky zk...
To srovnání s Kladnem mi moc nesedí. Bavíme se o "dvojce". Na post jedničky máme prověřenýho "pralesního" Jendu, kterej udělal značný posun a myslím, že to nebylo jeho poslední slovo.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Klouček je taky z Chance ligy ;) Jin...
Kladno to loni ze začátku taky zkusilo se dvěma gólmanama z Chance ligy. Vydrželi to asi 10 zápasů, možná ani to ne, a museli přivést Godlu, bez nějž by ta jejich sezóna vypadala hodně podobně jako ta naše letošní. V naší pozici je to prostě moc velkej risk.
 
 
 
*z Chance ligy
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: My sice nevíme nic. Ale zato to vím...
Smajlík
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...právě proto jsem jmenoval Jekela a...
Píšete jaká byla chyba brát Čiliaka s jeho minulostí a věřit, že nám bude vyhrávat zápasy. A je samozřejmě pravda, že zůstal sakra daleko za očekáváním a bylo by určitě dobrý, pokud by se ho klub zbavil, hlavně kvůli jeho smlouvě. Zároveň vám ale přijde naprosto v pořádku jít do rizika s gólmany, jejichž strop je jednička v pralese, potažmo dvojka v EL. Navíc se mi zdá, že jsou oba pod smlouvou, Neužil ve Spartě a Jekel v Brně, i když Jekelem si teda nejsem jistej. Ani jeden z nich zatím nedokázal prorazit a to zrovna Neužil letos tu šanci měl. Navíc pokud už chceme vyloženě dávat šanci gólmanovi s Chance ligy, tak tam máme dva svý odchovance, jejichž angažování by bylo mnohem logičtější, protože až doteď tu kariéru měli na stejný úrovni, jako ti dva již zmínění.
 
 
 
Reakce na zdcart: Dominik Hašek. :))...
To je blbý i jako vtip Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: My co nevíme nic budeme překvapený. :))...
My sice nevíme nic. Ale zato to víme správně Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
15.03.2021, 20:44
 
Reakce na alkac: Asi tak. Jestli jsme se letos o něčem p...
...právě proto jsem jmenoval Jekela a souhlasil s tebou zmíněným Neužilem. Pokud chceme do nově budovaného teamu Guláše, Mertla, Novotného... (řetězec zkrácen) těžko si budeme moci dovolit ještě kvalitního, extraligového gólmana.. A jak píše Vanta níže, Klouček, respektive Kváča, jsou také pralesní "děti".
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Na klubovém webu už je pro vás nachystán čerstvý rozhovor s naší posilou do brankoviště, Dominikem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Matouš Venkrbec (@matousmax). Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor ??????

40. narozeniny slaví bývalý útočník Milan Kopecký. V ČB 1 sezona, 28 zápasů, 1 gól (zároveň vítězný), 5 kanadských bodů, 3 +/-...

Situace v českobudějovickém brankovišti je vyřešena ??Vítej v Motoru, Dominiku! hcmotor.cz/clanek.asp?id=…