MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-19" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Toman je hrac klidne do prvnich dvou formaci. Dat ho ke dvema (nejspis prichozim) kvalitnim borcum a predvede jeste velky veci.
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
19.02.2021, 22:26
 
Motivace je jasně daná a nic nevypustíme, slibuje nejlepší střelec Zdeněk Doležal
odkaz
Repo, foto, trenéři
odkaz
 
 
 
Reakce na fofana: Vedení nebude jiného názoru, proto sem...
S těmi jmény souhlas. Příjemným překvapením je pro mně Toman . Na těch pár zápasů co má v Motoru výborný hokejista. Nechápu , jak se mohl nevejít do nominace na MS. Ten výčet jmen je docela slušný základ na další rok.
 
 
 
Teď ukazovali tu bitku a Voženílek teda zkušeně, zbytečně neriskoval zranění a ukončil to rychlou ranou na vypínák Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Já teda nějaké pozitivum vidím. Stme...
Předběhls mě Smajlík
 
 
 
Reakce na Miscreant: Je to jednoduchý, soupeř přidá na p...
Vedení nebude jiného názoru, proto sem přivedli Formana, Rotha, Štencela a další. Podle mě ale velmi dobře vyhodnotili, že dělat převratné změny v kádru bude letos jen vyhazování peněz.

S evoorgem ale částečně souhlasím. Jen věřím, že vedle zkušených jako snad budou Guláš nebo Pech se mohou zlepšovat i ti, které tu máme. A někteří se i zlepšují. Strmeň, Pýcha, Slováček, Kubíček, Doležal, Voženílek, Toman... A za mě bych tu klidně viděl rád dál i Štencela, Karabáčka, Lytvynova, Beránka a Holce. A to není úplně málo.
 
 
 
*Strmeň
 
 
 
Reakce na Evoorg: Chyby dělat samozřejmě můžeme, nicméně...
Já teda nějaké pozitivum vidím.
Stmeň , Slováček, Doležal, Toman, Voženílek, Holec, Štencel a Pýcha.
Tito hráči už ví co je extraliga a dokážou ji hrát.
To by byl slušný základ na pořádný oběd, okořenit to Gulašem a atd, tak nemám o další sezónu strach. Nový trenér stejně tu taktiku překope a budeme začínat od nuly s tím, že hráči už budou alespoň rozkoukaný.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Chyby dělat samozřejmě můžeme, nicméně...
Podpis!
 
 
 
Ještě jedna věc. Podle mne je třeba vyměnit 2/3 - 3/4 týmu. Mám strach, že když tomu tak nebude, tak ne že nově příchozí hráči vlejí do žil starousedlíkům, ale naopak pokud prijdou tři hráči, tak je ty naše hvězdy stáhnou do marastu a budeme tam, kde jsme teď.
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
19.02.2021, 20:27
 
...první třetina ..s vyjímkou produktivity, na naše poměry dost slušná. Zbylé dvě periody dost slušně prvoligové ..nic víc, nic míň. Pavelka v bedně hostí, kterého Kváča chytat moc nepustí, Máru přechytal, ale objektivně ..šlo toho na něj poněkud méně.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Chyby dělat samozřejmě můžeme, nicméně...
Pod to se podepíšu. Naprosto stejný názor.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
19.02.2021, 20:23
 
Reakce na fofana: Junioři už hrajou. A nemáš pravdu, prv...
Chyby dělat samozřejmě můžeme, nicméně když si pustíš začátek a konec sezóny a vidíš stejná jména dělat stejné chyby v rámci stejných herních situací, plynoucích ze stejných taktických pokynů, tak si těžko můžeš říct, že tým odvedl jakoukoli smysluplnou práci. A o tom to je, protože je naprostá pravda, že my jsme měli tu luxusní pozici, že jsme si mohli dovolit "sezónu 0" díky tomu, že se nesestupuje, ale realita je taková, že tuhle příležitost jsme naprosto šíleně promrhali a z pozice "pralesního nováčka" jsme se neposunuli ani o píď. A teď se ani nebavím o nějakých bodech nebo výhrách, protože já si dokážu představit, že těch bodů jsme mohli klidně získat i méně, ale zároveň si mohli z téhle sezóny odnést i něco pozitivního tím, že bychom našli efektivní herní systém, jež by na téhle úrovni fungoval, nebo si připravili větší počet hráčů použitelných do dalších let, ale jaká je realita? Hráči, o nichž se dá říct, že zaznamenali nějaký reálný progress, by se dali spočítat na prstech jedné ruky a naše hra prostě nefunguje, je čitelná a kontraproduktivní, ale trenérům to vrásky nedělá, tvrdohlavě na ní lpí, čímž už předem zaručují, že příští trenérská dvojice bude muset začít v podstatě od nuly, protože základy které tady po letošku Venca s Alešem zanechají, budou v lepším případě vratké a v tom horším vyloženě nepoužitelné ...
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
19.02.2021, 20:22
 
Motor měl zůstatv1lize a nedělat ostudu?!
 
 
 
Je to jednoduchý, soupeř přidá na pohybu, rychlosti a ti naši "hráči" prostě přestanou stíhat. Proto ty chyby, vyloučení, goly a pod ... prostě na to nemají. To víme od 10 kola, ale vedení je asi jiného názoru ...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.02.2021, 20:18
 
Reakce na scout: Ano první třetiny máme většinou lepší, ...
na tom něco bude + to, že na začátku stíháme dobruslovat, později už začínáme kupit chyby plynoucí z horšího pohybu.
 
 
 
Reakce na scout: Ano první třetiny máme většinou lepší, ...
To je to co jsem psal. Když soupeř chce, nepustí nás k puku. A je jedno jestli je to Třinec, Liberec nebo Olomouc.

 
 
 
Reakce na Tony8385: Tak tady souhlas s Fofanou, 1.třetin...
Ano první třetiny máme většinou lepší, ale o přestávce už si soupeř řekne, že se úplně sami neporazíme a po druhý třetině je většinou po zápase.
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Taková porážka docela mrzí. Měli jsme utkání dobře rozehrané, ale od druhé třetiny jsme začali ztrácet kotouče. Soupeř šel do vedení, sice jsme se přesilovkovým gólem dokázali přitáhnout na 1:2, ale pak jsme dostali další branky. Vlastní produktivitou jsme to nedokázali nahradit."

Patrik Augusta (Liberec): "Jsme rádi za tři body, ale nebylo to vůbec jednoduché utkání. Největší rozdíl byl v produktivitě. Soupeř měl spoustu šancí a přečíslení. Chvíli nám trvalo, než jsme obranu trochu zatáhli. Od druhé třetiny jsme se zlepšili směrem do defenzivy a z toho jsme měli šanci i v útočném pásmu. Dokázali jsme kontrolovat kotouč a byli jsme produktivní."
Zdroj: odkaz
 
 
 
Reakce na kellewan: A já na to pořád koukám. Neumím si ř...
Tebe se někdo v práci ptá, jestli jsi v depresi? Tohle jsou jen kecy, promiň.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 15 lety zemřel ve věku 56 let bývalý útočník Motoru Jiří Kolar. V A týmu hrál 9 sezon, celkem 337 zápasů, v nichž dal 95...

Před 35 lety zemřel legendární hráč našeho klubu Vítězslav Aibl. V ČB 22 sezon, z toho 11 jako kapitán. Cca 140 zápasů, min. 58...

23. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Albert Michnáč. Tak všechno nejlepší! ??

Tenhle sestřih si určitě pustí každý fanda Motoru rád, že? :) ??youtu.be/uFXHm3k_bGo

×
×
Dnes v 17:45 | U17
HC Motor České Budějovice
HC Sparta Praha