MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-12-23" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
23.12.2021, 23:49
 
Proto jsem napsal pod tim co si o nas fans H K mysli ale ti jsi to vylozene nepochopil tak me nesrovnavej s tema kr.temama z vychodnich cech ty blb.cku
 
 
23.12.2021, 23:46
 
Fofana: ja jsem ten prispevek o kopiroval z Hk forum vo.e
 
 
 
Reakce na Hejamotor: Také souhlasím s vyjádřením klubu. ...
Tak teď už je naprosto zřejmé, že ty jsi tady nasazený. Nikdo v tomhle městě by nikdy nenapsal “Buďejic”. A o tom, že má někdo ve smlouvě že musí hrát, to je vidět co jsi za pitomce. Piš si tyhle blbosti má fóru svého klubu.

Dneska to každopádně stálo za houby. Ale jinak všem přeju hezky Vánoce a co nejvíc radosti!
 
 
23.12.2021, 23:12
 
Také souhlasím s vyjádřením klubu. A Bobyho Janka v odvolání podporuji.
Ano, byl to faul, ano trest zaslouží. Ale toto je moc!!!
Nechápu, proč si tady "stele pod sebe" nějaký lump, co si myslí, že může slintat na všechny, když roky sedí v sektoru D... to opravňuje ke kritice na úrovní fandy Pardubic nebo lépe Budějic? No tak tohle jsme pro fans z Kradce? Tomu rikam uroven no tak hlavne ze jsou ty nejlepsi fans v CR
 
 
 
Ještě by se tu mohl k výkonům poslední doby vyjádřit zdejší "Ovčáček"
Jak si vede trenér a tak obecně vše okolo klubu.
 
 
 
Teď kauzu Jank dobře shrnuli Antoš s Pospíšilem. A když pustili zákrok Hollanda na Bambulu, za kterej dostal ubohý 3 zápasy (to byl vyloženě kriminální zákrok, rozjetej, ze slepého úhlu) , tak 8 zápasů je výsměch Jankovi.
 
 
23.12.2021, 22:34
 
Full: souhlas s tebou hrajeme na pikatcu vyhrali jsme z odrenyma usima nad Kladnem a Zlinem jako by to byla povinost aby jsme jim utekly no a pak dalsi zapasy no tak se uvidi ono to nejak dopadne ale zase nechci hanit ted vyhrajeme parkrat venku a doma to bude zase tragedie
 
 
 
Reakce na evroog
 
 
 
Souhlas s tou dlouhodobě slabou a bídnou produktivitou těchto dvou. Ostatně Karabáček tu pod Prospalem měl dost prostoru vždy a zvlášť loni to bylo něco hroznýho, koukat jak pálí jednu šanci za druhou tím, že to prostě napálí gólmanovi do pupku. Beryho mám sice jako asi největšího oblíbence, ale ten bohužel nikdy nebude střelec.

K tý tvrdý hře mám stejnej prostor jako ty. Tohle je hokej, vždycky to byl tvrdej sport a já doufám, že vždy bude a pěkný stromy k hokeji prostě patří.
 
 
GoraGora | Tyn nad Vltavou
Reagovat
23.12.2021, 22:10
 
Reakce na full: Dnes se to někomu líbilo? :( Ty bláho....
Smajlík
 
 
 
Dnes se to někomu líbilo? :( Ty bláho...
Mě tedy nepřesvědčil ani výkon ve Zlíně, byť tři body byly super, ale jinak mi přijde, že hrajeme strašně naivní hokej. Ostatně na to jsme zvyklí, naivně jsme hráli i minulou sezónu, ovšem jinak. Z toho našeho herního stereotypu vyčnívá jen Novotňák. Pech s Gulim vůbec nic dopředu, stejně tak i dozadu. Stále chtějí někam tahat puk, není tam kombinace, souhra, prostě nic.
Abdul, navzdory dnešnímu gólu, mě stejně nepřesvědčil, protože poztrácí většinu puků, v soubojích je jak papírovej... Ďolík zatím dobrý, uvidíme, jestli nezapadne do našeho marasmu. Valský vyčnívá, Vondrka ukazuje na ledě přehled a zkušenosti, ale to je zatím málo.
Karabáček s Beránkem skvělý pohyb, Hanzl mi dnes ale přišel marnej...
V obraně se mi dnes líbil Bučko, byť chyboval při hře bez gólmana.
Každopádně naše hra je sterilní a pokud přijede dobře fyzicky připravený tým, tak máme velký problém. Individuální kvalitou to posledních x mnoho zápasů neuhráváme, takže po zásluze prohráváme a patříme svou formou k nejhorším týmům ELH.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
23.12.2021, 21:56
 
Reakce na evoorg: Já teď nemluvím o těch konkrétních zak...
Ad Jank: Rovněž respektuji tvůj názor a souhlasím, že jsme se v té diskuzi dostali do slepé uličky, nicméně přece jen bych rád ještě pro vyloučení omylu uvedl, že intenzita pramenící čistě z rozdílu výšky a vah protihráčů mi samozřejmě také nevadí (zde se z mého pohledu ovšem neshodneme primárně v té rovině férovosti odkud a jak).
 
 
Alfonz37Alfonz37 | České Budějovice
Reagovat
23.12.2021, 21:51
 
Ten Modrý to je strašný alibista a laik
 
 
 
Reakce na Evoorg: Prohře navzdory se mi to dneska dost l...
Dost se ti to líbilo? Tak to mě tedy ani trochu, asi mi nestačí tak málo. Nebylo v tom absolutně nic a hovořit o tom, že hlavní trenér neumí reagovat na vývoj zápasu, by bylo nošením dříví do lesa.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
23.12.2021, 21:41
 
Reakce na evoorg: Já teď nemluvím o těch konkrétních zak...
Jo takhle. V tom ovšem nemohu než souhlasit. Buď jak buď bych určitě ponechal spolu minimálně dvojici Hanzl - Karabáček, protože oba dva spolu hrají jak polití živou vodou.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.12.2021, 21:39
 
Reakce na alkac: Já bych se dovolil zastat se trochu Ber...
Já teď nemluvím o těch konkrétních zakončeních, ale o celkové střelecké produktivitě obou hráčů a ta je prostě dlouhodobě slabá, přičemž prostě nevidím nějaký důvod k tomu, aby se situace nějak zásadně změnila. Což je problém, když máš na centru Hanzla, kterej ty šance dokáže připravovat a ideálně by je tak měl připravovat pro potentnější střelce, se kterýma ale zase nemůže nastupovat kvůli vlastní papírovosti. Tohle je prostě rébus bez řešení.

ad Jank - Tohle už by byla debata v kruhu. Tvůj názor respektuji a chápu, ale ztotožňovat se s ním prostě nikdy nebudu právě na základě toho, že já jen zřídka uznávám cokoli jako "přílišnou tvrdost." Prostě a jednoduše pro mne férovost zákroku vyplývá z toho, odkud a jak byl veden, přičemž intenzita samotného zákroku je pro mě naprosto podružnou záležitostí.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
23.12.2021, 21:38
 
Reakce na evoorg: Sorry, že se k tomuhle tématu vracím t...
Abych tedy trochu objasnil svůj pohled na věc. To přirovnání se slečnou jsem samozřejmě takto použil úplně záměrně - nebezpečné prostředí, třeba ultranebezpečené (hokej), prostě imo nezbavuje pachatele odpovědnosti za svůj zákrok. A mě zkrátka dlouhodobě štve, že v podstatě každý případ, kdy hráče odvezou z ledu, je i zde na fóru mnohými primárně posuzován z hlediska jednání oběti zákroku. Ano, bránící hráč samozřejmě má v popisu práce soupeřova hráče s pukem zastavit, ale je primárně jenom jeho odpovědnost, jak to udělá. A že je někdo o dvě hlavy větší a o dvacet kilo těžší přece neznamená, že teda menší kluky může zcela legálně posílat do nemocnice. Konkrétně v tomto případě, to se na mě nezlob, tam vidím jasný úmysl trefit Machalu do hlavy. Jank sice loket nezvedl, udělal to ramenem, ale sundat ho prostě zjevně chtěl. Rovněž mám dost pochybnosti o tom, že si byl Machala vědom Jankovi přesné přítomnosti, neb objížděl soupeřova hráče, koukal jinam. Jank měl imo prostě tu situaci daleko pod lepší kontrolou, určitě věděl o Machalovi a o tom, v jaké je pozici lépe, než obráceně. Přesto zákrok provedl tak, jak ho provedl. Evidentně to tedy vidíme jinak, ale já jsem teda rozhodně pro to, aby tito muži, kteří sázejí stromy, byli tvrdě postihováni.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
23.12.2021, 21:18
 
Reakce na Hejamotor: Tom: ono ja jsem to buzerovani tak ...
Tak pokud tohle dal někdo hráčovi do smlouvy, tak to gratuluju Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Buzerovat? Myslím, že pod vedením VP by...
Tleskám a jsem rád, že konečně to někdo vidí stejně Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
23.12.2021, 21:10
 
Teď mě Modrák pobavil, Guli přijel z repre ve vynikajícím rozpoložení. Smajlík No tam je to vynikající rozpoložení i vidět Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jaroslav Modrý si může odškrtnout první odtrénovanou sezónu v nejvyšší české soutěži. Jednapadesátiletý kouč získal se svými...

Včera oslavil 29. narozeniny obránce Stuart Percy. Happy Birthday, Stu! ??

Střelec na B12 ?Zdeněk Doležal se vrací do Motoru a podepsal víceletou smlouvu.Vítej, Zdendo! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Lukáši, to byla doba! Vítej doma ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…