MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-26" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
26.11.2021, 23:37
 
No konečně jsme našli cestu !! Bohužel ale jen v počtu obdržených gólů při našich přesilovkách . Se 7 góly jsme suverénně nejlepší z celé EL. Pokud tato statistika trenéry netrkne, tak ať jdou. Jak nemám Žvejku rád, tak pohled na to, jak okamžitě hráči vysvětluje jeho chybu a na druhé straně na dvě mrtvoly na naší střídačce o něčem vypovídá. Asi se musí doma podívat do příručky a teprve potom hráči něco řeknou. Samozřejmě kromě "hvězd". A to, že je tady kritika na Guliho je přece normální.On je tváří týmu, zřejmě má i nejvyšší plat a tak musí snést i kritiku. Pokud se to nezlepší, tak nás čeká postupný pád do spodních pater.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
26.11.2021, 23:16
 
Pravděpodobnost, že dáme playoff, klesla z 99.5% na 92 během pár zápasů. Jen tak dál hoši Smajlík

odkaz
 
 
 
Reakce na Langosh: Tak Viktor je výjimečný hráč. Toho je...
Když jsem naposledy viděl Scania výběr, tak jsem si jist, že Vanta by byl jeden z nejlepších.
Smutné....
 
 
LangoshLangosh | Litvínov
Reagovat
26.11.2021, 22:53
 
Reakce na Haberman44: Ale Viktor si furt odehraje to své...
Tak Viktor je výjimečný hráč. Toho jen tak nikdo nepřekoná. 😁
 
 
 
Reakce na Langosh: Byl to vyrovnaný zápas. My byli o gól...
Ale Viktor si furt odehraje to své.
Viktor je takový druhý Robocop Smajlík
Gratulace ROPÁCI, my bohatým bereme a........
 
 
LangoshLangosh | Litvínov
Reagovat
26.11.2021, 22:34
 
Byl to vyrovnaný zápas. My byli o gól šťastnější. Zase berte, že jsme teď docela ve formě, z posledních 11 zápasů máme 7 výher a zvedáme se. P Gulašovi jsem si říkal, nakolik bude z vás přínosem, už loni v Plzni to nebyl takovej tahoun jako léta předtím. U nás něco podobného Lukeš, už to taky není ono. Léta nezastavíte.
 
 
 
Drewe,koukáš na Flyers??
To je jiná paráda, což??
Teda aspoň zatím Smajlík
 
 
 
Nejvetsi rozdil vidim v nasi defenzive. Litvinovsky zasekavali hokejky, vrazeli na hrazeni a my je nechavali. O brusleni ani nemluve, vsude jsme byli pozde. Sice jsme dnes ubranili oslabeni, protoze byl Litvinov laxni, ale jejich oslabeni nam dela daleko vetsi problemy, jelikoz jejich hraci nas neustale napadaji (podobny styl jako my loni) ale letos hrajem jen staticky coz se mi nelibi. A pokud nestaci aby v satne zarval Guli tak musi zarvat hlavne trenersky stab aby se to zvedlo. Ikdyz divaci nejsou na stadionu, tak stale ty tisice koukaji pres monitory.
 
 
 
A Novotňáka prosím rychle zpátky, pokud to jen trochu lze Smajlík
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
26.11.2021, 21:04
 
Včera to bylo na Panáka, dnes na dva
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.11.2021, 20:43
 
Reakce na kellewan: Tak to se omlouvám na to jsem úplně ...
V poho. Připomněl jsem to hlavně proto, že na tom zápase bylo myslím si krásně vidět, jak to může jít, pokud se příliš neupínáme na hru jednoho, dvou hráčů. Guli se s Pechem momentálně trápí a zrovna proti Bolce bylo vidět, jak výborně může fungovat dvojice Abdul – Pech. Nemusí to tak přece být na věky věků, ale když se ti první lajna trápí a víš, že se tu nabízí funkční varianta, proč to aspoň nezkusit? A pokud už bych bral jako dogma, že Guli s Pechem prostě od sebe nepůjdou, kdyby čert na koze jezdil, tak proč třeba dneska nahradíme asi nejlepší v současnosti dostupnou variantu k nim tou suverénně nejhorší? Co vůbec dělal Vondrka s Jandusem na ledě při závěrečné PP? Nebo je opravdu až takovej problém, když nám vypadne skoro čtyřicetiletej borec, co sezonu začínal v krajáči?

Nehodlám trenéry odesílat kamsi, o tom, jak pozvedli obranou hru mužstva, už toho tady bylo napsáno hodně, zejména od evoorga, ale tohle všechno hážeme do koše tím, že v útoku momentálně příšerně tápeme a trenéři tomu nasazují korunu volbou těch podle mě nejhorších dostupných variant.
 
 
26.11.2021, 20:42
 
Reakce na evoorg: Budu se držet svého hodnocení z minulý...
Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.11.2021, 20:39
 
Budu se držet svého hodnocení z minulých třetin. Tohle byl prostě zápas dvou týmů, které se nenachází v dobrém psychickém rozpoložení a největší rozdíl dnes učinilo, že k soupeři se dnes dvakrát přiklonilo štěstí - při druhém inkasovaném gólu se útočníkovi puk postavil a ve vzduchu zaplaval, čímž dostal úplně jinou trajektorii a Hrachovina sáhl do prázdna. Při třetím inkasovaným gólu dostal tečovaný puk tak divnou rotaci, že Hrachovinovi proletěl výstrojí a zastavit se až před prázdnou bránou. Zásadně nesouhlasím s tím, že by šlo o laxnost, to spíše tam dnes několikrát byla až přílišná snaha něco udělat, i když jsme nebyli zajištěni a pak z toho vyplývali nebezpečné protiútoky. V podstatě ani proti sestavě nemám dnes žádné vyložené námitky, protože ty změny v podobě nasazení Holce do první a Ondráčka do druhé byli dle mého ku prospěchu věci, ale doplatili jsme na to, že jsme jednak opakovaně selhali ve vyložených příležitostech a zároveň že naše produktivní křídla (Gulaš, Abdul, Vondrka) odehráli vyloženě špatné zápasy a v tomhle bodě bych zmínil moji asi největší frustraci směrem k sestavě, kdy za mě prostě posazení Holce se Soptíkem a nasazení Vondrky to top lajny bylo krokem vedle, protože jsme díky tomu výrazně ztratili tempo.
Co se nějaké cesty ven ze současné situace týče, nemyslím si, že teď existuje nějaká jednoduchá zkratka. Můžeme udělat nějaké další změny v sestavě, ale v jádru se to prostě bude kolem těch 3-4 ofenzivních tahounů, protože jde o rozdílové hráče a není to o tom, že když jejich ice time nahradíme bruslivýma klukama, tak ti kluci magicky objeví svoji ofenzivu. Myslím si, že dobrým krokem by mohlo být nasazení Strmeně, protože dvojka v bráně dost často pomůže týmu se zkonsolidovat. Hodně by se teď hodil návrat Štencela, protože přesně v momentech, kdy se týmu nedaří, se začínají objevovat ty trhliny, které dříve efektivní systém zakrýval, viz v posledních zápasech čím dál více chybující Štich. Směrem dopředu pak snad opět vypomůže Novotný a hlavně by měl za mě naprosto jednoznačně dostat prostor Chlubna. Nakonec to ale bude prostě o tom, uhrát jeden, dva zápasy, klidně i haluzově a dostat opět klid na hokejku.
 
 
 
Dnes už raději nic.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.11.2021, 20:34
 
Extraliga je extrémně vyrovnaná a ať se na mě nikdo nezlobí. Zápasy s Brnem, Vary a dnes neskutečně odflakle. Sparta byla hlavně dílem brankáře, ale hráči alespoň jezdili. Je třeba to rychle probrat . Nechápu proč nehraje nás hráč Chlubna na úkor hráče z Brna.
 
 
26.11.2021, 20:32
 
Reakce na alkac: Drobná technická - proti Bolce Guli vůb...
Tak to se omlouvám na to jsem úplně zapomněl.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.11.2021, 20:29
 
Reakce na kellewan: Já s tím vším co píšeš souhlasím. Je...
Drobná technická - proti Bolce Guli vůbec nehrál, s Pechem hrál Abdul.
 
 
26.11.2021, 20:25
 
Reakce na =M=Dedek: Tak ale ono to není o něm, ale o tom...
Já s tím vším co píšeš souhlasím. Jenom prostě je to teď o pár zápasech. Před repre jsme přejeli Bolku, lajna G hrála slušně a nebyl důvod panikařit. Je o čtyři zápasy dál, a trochu to skřípe, přišli jsme o určitý drobný náskok. Ale co by měli říkat na Spartě že, dnes první zápas slušnej asi po deseti kolech ? A to mají kádr jinde. Jestli bych něco vyčetl panu Modrému, tak to, že po dobrých výkonech a zápasech se nešahá do sestavy. A proto nejvíc lituji bodů s Brnem, kde jsme to tímhle prokaučovali. Pak se Spartou klika a bojovnost. A Vary, tam jsme mysleli, že se porazí sami a nesou na tom vinu všichni Gulašem počínaje a Karabáčkem konče. Dnes to byla spíše křeč.
 
 
venasvenas | Netřebice
Reagovat
26.11.2021, 20:25
 
Reakce na =M=Dedek: Tak ale ono to není o něm, ale o tom...
Najít cestu k oddělení Guliho a Pecha podle mě ani nejde. Protože podle toho co vidím, to vypadá že Má guli ve smlouvě, že s ním musí hrát. Kdyby Guli řídil jenom tým, on asi řídí i celej klub Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.11.2021, 20:21
 
Reakce na Jeníček: ...hmm a Karel Plášil vítězný kus pro...
Karel, co tak sleduju jeho letošní statistiky, asi loni fakt laktačně psychotizoval.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bedřich Kouba. V ČB cca 6 zápasů, 2 góly. Ve 2. prodloužení Svazového poháru rozhodl o...

Máte rádi hokej, Motor a sledujete dění v klubu? Nedělá vám problém český jazyk? Láká vás sportovní novinařina? V tom případě...

Zítra se bohužel ještě hrát nebude... ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

21. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a momentálně hlavně co nejrychlejší uzdravení! ??