MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-19" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Motor je po reprepauze občas studený, vychladlý. Včera ve 3. třetině už se trochu zahřál Smajlík Faktor Zábranský, víc to asi komentovat nebudu Smajlík V neděli doma Sparta, na ČT, nu, a v TV se nám poslední dobou nebývale daří, jdeme si pro 3 body! Smajlík Nechceme přece doma prohrát potřetí v řadě, ne? Smajlík I v dalších zápasech se soupeři z širšího středu tabulky čekám velice zajímavý bodový přísun pro Motor! Co se týče junků, potřebovali by něco jako "Vinnyho fén", plus něco navíc Smajlík Ať už to dopadne jakkoliv, Motor již dokázal projít a projet lecčím, věřím, že dokáže i tímhle. I krize je šance, může Tě posílit, dodat Ti pokoru, víru, naději a ukázat správný směr, posunout Tě dál. Jedeme dál, protože MY VŠICHNI SPOLEČNĚ JSME MOTOR!
 
 
 
Reakce na Dimmu Borgir: Taky jsem to sem nechtěl tahat, ...
Já nikoho do očkovaní nenutim, nebo to někde píši? To samé platí ale i naopak u jiných popíračů a odmitačů. Jinak máš pravdu až na toho Boha. Ten mi nějak k Tvému nicku nesedí. Jinak já očkovani mám již od května a nijak mne to ve sportu neomezuje (kolo, fotbal) a to už nejsem nejmladší.
 
 
 
Zlín vyhrál za 3 body jen se sousedy z Moravy - Brnem a Olomoucí. Náhoda ?
 
 
DenyvanDenyvan | Evropa
Reagovat
19.11.2021, 22:49
 
Reakce na Dimmu Borgir: Taky jsem to sem nechtěl tahat, ...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
19.11.2021, 22:41
 
Reakce na macháček: Mně Tvé příspěvky nenadzvedaváli, je...
Taky jsem to sem nechtěl tahat, fakt ne.. Bůh je mi svědkem.

Podle mě si zase pleteš ty a tobě podobní naprosté ignoranství se svobodou a demokracií. Do rozhodnutí jednotlivce je ti prd, ať ho k němu motivuje cokoliv. Voočkuj se a dej lidem pokoj, bude tě pak neoočkovaný nějak ohrožovat, pokud to funguje??

Právě mám za sebou prodělané onemocnění. Zhodnotil jsem si rizika, jsem neočkovaný mírně obézní rádoby sportovec. Měl jsem tak 92% šanci, že to přežiju bez očkování a měl jsem asi i kliku, přežil jsem to. Omlouvám se všem příznivcům očkování s pádnými argumenty, a že jich je, ale já osobně mám z očkování obavy. Fakt nevím proč. Částečně je to vedlejšími účinky u lidí z mého okolí, např. bolestmi na hrudi u jednoho kolegy. Kámoš zase přísahá, že nemůže (prý) udýchat floorbálek, který hraje 14 let. Je fakt, že vypadá poslední dobou jak zdechlina. Možná věk?? (45 let). Možná jen vyžral moc piv a zbaštil moc bůčku?? Nevím. Nečtu Sputnik nebo jak se jmenujou ty sračky. Nečtu ani seznam zprávy. Prostě jen nevěřím vládě a jejímu přesvědčovní (rád bych viděl toho, kdo jim věří). Pro sebe jsem si zhodnotil, že až na to dojde, tak to asi přežiju, při troše štěstí. Povedlo se. Díky Bohu. Mám z toho fakt radost. Jsem magor?? Asi jo.... Co je pro mě svoboda?? Nechte mě žít a zemřít, pokud nikoho neomezuji. Třeba mi to vyjde i příště. Sami si hrajte ty hry, které uznáte za vhodné. Je to váš život, ne můj..... Buďte všichni živi a zdrávi, jen tak se jednou dožijeme/dožijete titulu. To nám/vám přeji.

Normálním lidem zde se omlouvám. Z mojí strany jediný příspěvěk na toto téma, slibuji.

 
 
 
Reakce na bustrew: Jdu s prosíkem, pojďme se všichni dom...
Mně Tvé příspěvky nenadzvedaváli, jelikož si pleteš demokracii a svobodu s naprostým ignorantstvim. Pokud tě múj nadzvedl, tak jedině dobře. To potěší.
 
 
 
McDavid (znovu) ohromil famózním gólem! Před zápasem odpověděl Tortorellovi
odkaz

Smajlík Třeba se Guli inspiruje Smajlík
Nic ve zlém Milane Smajlík
 
 
 
Reakce na jeníček: ...nemohu potvrdit, že by mě Tvé přís...
odkaz
 
 
jeníčekjeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
19.11.2021, 21:30
 
Reakce na bustrew: Jdu s prosíkem, pojďme se všichni dom...
...nemohu potvrdit, že by mě Tvé příspěvky jakoliv nadzvedávaly ze židle.. normální polarizovaná diskuse. Smajlík ..A pokud vše, stran covidu, který se bytostně týká i zdejšího hokeje, ignoruješ, míjíš, nečteš ..respektive vypínáš, možná by jsi měl zahrabat hlavu do písku a ono tě to nepochybně, bez povšimnutí, bude míjet! Smajlík ...Howgh! Smajlík
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
19.11.2021, 20:57
 
Tak na Spartě už mažou i komenty. Smajlík Nebo aspoň já je nevidím. No jo, kádr za miliony a jsou za náma. Smajlík

Jeden s příspěvků na fóru Sparty:
Třešnička na dortu ke dnešní bídě je totální cenzura na FB Sparty, kde mizej všechny komentáře. Kdepak na Spartě musí být vše krásně sluníčkové, bez kritiky a mračíků. To si fakt uz delaji srandu...
 
 
 
Reakce na alkac: Takže ty taky? :))...
Zatím ne. Ale chci vyzkoušet Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.11.2021, 20:39
 
Reakce na ČB_Hrošík: Jsi kupoval tu bedýnku v Lidlu za 2...
Takže ty taky? Smajlík
 
 
19.11.2021, 20:36
 
Jdu s prosíkem, pojďme se všichni domluvit a zavést zde na tomto fóru embargo na téma Covid. Je na to všude možně diskuzí nespočet, některé dnešní příspěvky (Jeníček, Macháček) mě nadzvedávaly ze židle a dost mi zvyšovaly tep, asi stejně tak, jako je nadzvedávaly ty moje. Hodně jsem omezil návštěvy různých serverů jako je seznam, centrum atp., zprávy vypínánám okamžitě a nerad bych po opravdu hodně letech opouštěl i tuhle stránku. Prosím nechme tedy tyto stránky výhradně hokeji a pojdmě si téma Covid zakázat. Šlo by?
 
 
 
Reakce na alkac: No ještě žes to připomněl! Kdy teda vla...
Jsi kupoval tu bedýnku v Lidlu za 25 Kč? Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
19.11.2021, 20:19
 
Alkac.. stran toho "klacku"..Když mi táta nařezal, byl přesvědčený, že je to správné ..a bylo, cítil jsem to jako hlubokou křivdu. Dnes, po mnoha desítkách let vím, že měl ještě přitlačit! Smajlík Smajlík ..Stran toho, jenž Esterajch "daroval" světu.. Nu, on se jim patřičně "odvděčil", čímž jim vlastně narovnat pokřivenou cestu a srovnal hlavu.. A pokud dáváš do souvislosti fašistickou ideologii s povinnými očkováními, zřejmě měl Tvůj pan otec, přitlačit také!.. Smajlík
 
 
DenyvanDenyvan | Evropa
Reagovat
19.11.2021, 20:01
 
Reakce na motor27: Protože zdejší fórum je zaujaté vůči ...
Videl jsem posledni tretinu. S trochou stesti hratelna, bohuzel to neklaplo. Pokud se nerozjedeme a nezastavi nas az konec zapasu, tak cau.Nase demokracie, nase cestvi a nase vse, jde k certu, proc by mel byt hokej vyjimkou? Hlavne nase svoboda je pryc, aniz si toho nekdo vsiml. Je mi lito tech dalsich generaci. Doufam, ze v teto pakarne uz nebudu muset byt moc dlouho.
 
 
19.11.2021, 20:00
 
A je to tu. Sparta k nám dorazí v krizi. Tak to se o body bojím Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Litvínov i Zlín se nějak rozstřílely....
Protože zdejší fórum je zaujaté vůči Růžičkovi a Zlínu a přitom oni o přestávce asi jinak makali.
Růžička mi jako špatný trenér rozhodně nepřijde. Možná potřeboval nějaký ten flákanec , aby se vrátil zpět. Podle mého je to furt kvalitní trenér jako je Jágr hráč.
Mě vadí na Motoru ten přístup. Když tu byl VP a dal tomu týmu konečně řád, tak pomalu vedení mu ještě vynadalo, přitom to bylo to nejlepší v tu chvíli co jsme zde mohli mít!
A ten kádr byl na extraligu opravdu hodně slabý. To, že VP mohl za soupisku vám opravdu nežeru, protože Motor opravdu šetřil a nikoho kromě Formana , který byl asi za pár kaček jsme nesehnali. Prostě se neutrácelo. Teď je zde Modrý a podle mého velmi slušný kádr, což je dobře, ale není ten přístup jako za VP. Hráči prostě neodvádí co umí a jestliže to zde je každému jedno, tak mě rozhodně ne. Kouněte na Zábranskýho! To co předvádíme doma před tolika fanoušky je prostě absurdní. Vždyť ty hráči hrajou na půl plynu a nic se neděje. Jako to nás berete jako samozřejmost nebo jak si to mám brát?
Já chci vidět doma totální nasazení a pořádný hokej. Prohrát doma po totálním nasazení, tak nepípnu ani slovo, ale na toto nemám omluvu. Naši fanoušci si zaslouží jiný přístup od hráčů.
Omlouvám se , ale reakce na zápasy na domácím ledě. A rozhodně netvrdím , že je vše špatně.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
19.11.2021, 19:31
 
Reakce na zdcart: Za to naši junioři dostávají slušnou ...
A to od souseda v tabulce, na kterého měli šanci se dotáhnout. Pak už je tam díra. Myslím, že dnešním zápasem si podepisují sestup.
 
 
19.11.2021, 19:26
 
Za to naši junioři dostávají slušnou nálož.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

28. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Vojtěch Tomeček. Gratulujeme a přejeme co nejvíc gólů za Motor! ??

Motor v utkání s Třebíčí padl 0:4. ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

V této sestavě nastoupíme již do třetího přátelského utkání v nové sezoně. Tentokrát na domácím ledě přivítáme HS Třebíč a pokud...

PREVIEW: Dnes od 17:30 hrajeme doma přípravný zápas s Třebíčí ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…