MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-11" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Pavel Novák u nás zůstává do konce sezóny, zveřejnil to jeho WHL tým Kelowna Rockets.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.01.2021, 22:41
 
Reakce na Motor27: Trošku mi zapadla naše nová posila do...
Na Gabinovi bylo hodně znát, že se potřebuje sžít s herním systémem. Měl tam dobrý individuální momenty, ale jeho lajny jako celek nefungovaly, protože si často sjížděl do špatných prostorů a v obranném pásmu si nenabíral protihráče. Výhledově bych ho třeba rád viděl u Ďolíka namísto odcházejícího Formana, ale teď to chce především čas a tréninky.
 
 
 
Stejnej dojem. Lítal tam jak vítr v bedně, pálil šance a ztrácel puky v soubojích.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
11.01.2021, 22:24
 
Reakce na Jeníček: ...mimo mísu. Skvělý volejbal a dobře...
Hrají skvěle, nedávno navíc i porazili repre Rakouska Smajlík
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
11.01.2021, 22:15
 
Reakce na kerschlic00: Já to teda chápu tak, že ve chvíl...
Tvá přeskakující deska je opravdu, ale opravdu nezastavitelná Smajlík Motor je profesionální hokejový klub, ne zájmový kroužek Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.01.2021, 22:10
 
Mně se třeba Raška v prvních dvou lajnách nelíbil nikdy, snad kromě dvou zápasů (který ale byly hraný dost nahoru - dolu). Na přesilovce často ztrácel kotouče úplně nesmyslně.
Vlastně jediný v čem byl byl opravdu silnej, byl rychlej přechod do útoku (jenže k tomu je třeba ta dobrá práce vzadu, že jo).
Do šancí se dostával, ale hrozně je pálil. Když nějakým způsobem měl víc místa v útočným pásmu (sám si ho většinou neudělal, narozdíl třeba od Dolíka, Přikryla, či Formana), tak byl schopnej dát finální nahrávku, to je fakt - jenže zase někdo na něj musel pracovat, aby to místo měl, stejně jako někdo na něj musel pracovat, aby mohl bejt rychlej přechod do útoku.
V osobních soubojích totálně nulovej, nepamatuju si, že by nějakej vyhrál. Něco jako Kondor.

suma sumárum: Hráč, kterej potřebuje podporu (dle mého hodně podpory), aby něco v ofenzivě přinesl. Pokud by to byl střelec zabiják, tak bych možná chápal, že hraje první dvě lajny, takhle ne.
 
 
 
Já teda moc nechápu, že měl Raška s Havířovem takový problém. Vyčistit hlavu, chytnout formu, byl by doma (aspoň myslím, že je tam odsud, i SPZ má ostravskou)...
 
 
 
Nechápu , proč se s kauzou Raška dělalo tolik tajností. Pokud by to někdo řekl před 14 - 21 dny, bylo by to celkem srozumitelné. Je to v pravomoci trenérů. Asi z nás má celá řada stejný pohled jako Drew, ale my nemáme tu zodpovědnost. Takže věci kolem Rašky jsou mi (ne)jasné. Nyní zase dost dobře nechápu nenasazení Kubíčka, zvláště když bylo jasně řečeno , že dostane šanci. Adeptů na posazení je v naší obraně jistě dost, stačí se podívat na počet obdržených gólů. Pokud AT říká, že Šimon je na řadě , tak to znamená , že i Štencel přijde na řadu až po něm?
 
 
 
Reakce na alkac: Vypíchnul jsem podle mě to podstatné pr...
Já to teda chápu tak, že ve chvíli kdy jsme nebyli schopný se moc prosazovat, oni odstřihli pomalu jediného útočníka, kterej byl schopnej něco vyprodukovat a bylo to jen kvůli tomu, že občas tolik nehrábl dozadu. Že by v tý obraně byl horší než Doležal mi teda nepřišlo. Ještěže v sezóně kdy se bude sestupovat tu bude trénovat někdo jinej. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.01.2021, 21:47
 
Reakce na Drew: "Adam Raška je šikovný na kotouči a umí ...
Vypíchnul jsem podle mě to podstatné pro vysvětlení pohledu trenérů, o kterém jsi napsal, že ho nechápeš (ne, že s ním nesouhlasíš). Ty to naopak jakoby nevidíš, nebo cíleně překrucuješ to, co AT řekl - aspoň já to totiž chápu tak, že podle trenérů neměl na první dvě lajny právě proto, že měl problémy s bráněním (trenéři asi bůhvíproč chtějí, aby i útočníci z prvních dvou útoků bránili...) a tyto problémy podle nich nevyvážila ani jeho produktivita. Takže opakuji, že názor na to můžeš mít jaký chceš, ale AT to podle mě vysvětlil srozumitelně a jasně a pokud to chápat nechceš, vina není na straně AT. Čímž tuto plodnou diskuzi za sebe ukončuji.
 
 
jeníčekjeníček | ...však přijdou hody a budou i body!
Reagovat
11.01.2021, 21:43
 
Reakce na tuppu: 34 hráčů na aktuální soupisce? Z toho ...
...zřejmě nějaká utajená kompenzace od Ujčíka! Smajlík Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.01.2021, 21:41
 
34 hráčů na aktuální soupisce? Z toho 29 reálně použitelných. To vypadá jako kdyby se pod BA našel kus zlata jako koňská hlava. Nebo že by stát poslal covidovné v maximální výši?
 
 
 
Reakce na MARSCH: Mame dvacet útočníků na dvanact mist v...
Jojo , s tvyma vypoctama souhlasim Smajlík ja jenom, ze AT duvod jeho nenasazeni nekomentoval...
 
 
JeníčekJeníček | ...však přijdou hody a budou i body!
Reagovat
11.01.2021, 21:33
 
...mimo mísu. Skvělý volejbal a dobře Jihostroj. Paráda - Kanadýr! Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: "... jeho produktivita nebyla až taková...
"Adam Raška je šikovný na kotouči a umí přejít přes hráče, vystřelit. Do útoku je tak platný, ale jeho produktivita nebyla až taková, abychom tolerovali jeho defenzivní činnost, s kterou měl problém. Je to hráč, který se potřebuje dostat do prvních dvou lajn, na přesilovku, což se u nás nevešel, a třetí čtvrtý útok je postaven na dobruslování a defenzivě, tam měl Adam problémy."

To si vypíchnul jenom kousek z celého popisu situace bez kontextu. Tady jasně AT říká, že neměl na první dvě lajny a přesilovku a třetí a čtvrtou lajnu hrát nemůže, protože má problémy s bráněním. Já se tedy ptám, kdo v té době na tu první a druhou lajnu měl, když ne on? V době rozhodnutí o jeho poslání do Havířova jsme měli v týmu daleko víc jiných adeptů. Naopak on jako jediný společně s Michnáčem dokázal bodovat a něco vymyslet.

zdcart: Zrovna Raška není nějaký můj oblíbenec.
 
 
11.01.2021, 21:15
 
Reakce na Drew: Psal jsem, že chápu, proč ho přestali po...
Pamatuj, u nás fanoušků, je to o oblíbencích.
 
 
11.01.2021, 21:13
 
Reakce na alkac: Být to něco podobného, tak jsme se asi ...
Já vím.Psal jsem to v nadsázce.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.01.2021, 21:12
 
Reakce na Drew: Psal jsem, že chápu, proč ho přestali po...
"... jeho produktivita nebyla až taková, abychom tolerovali jeho defenzivní činnost, s kterou měl problém." = jestli dobře interpretuji vyjádření AT, tak vůbec nešlo o to, jak moc byl či nebyl produktivní v absolutních číslech, ale že ani jeho produktivita v očích trenérů nevyvažovala jeho problémy dozadu. Samozřejmě na tohle může mít každý jiný názor, ale ten důvod AT popsal podle mě pro každého pochopitelně.
 
 
 
Reakce na Drew: Psal jsem, že chápu, proč ho přestali po...
Lépe bych to nenapsal Smajlík
 
 
 
Reakce na mmufik2: Protože na to má VP a AT právo. Když ...
Psal jsem, že chápu, proč ho přestali po odmítnutí nasazovat. Ale pokud trenéři říkají, že neměl na první a druhou lajnu, tak v té době nevím, kdo jiný na ni teda měl. Byl druhý v bodování našich útočníků a ve dvojici s Michnáčem byli v podstatě jediní, kteří dokázali dopředu něco vymyslet. Třeba Doležal, Voženílek a Přikryl, kteří jsou tady taky od bodů, na tom byli daleko hůře. Poslední dva jmenovaní jsou na tom dokonce pořád hůře než Raška, byť odehráli mnohem víc zápasů. Teď už je samozřejmě situace trochu jiná, probudil se nám Ďolík, přišel Forman, uzdravil se Novák M. V době jeho "odstavení" jsme ale moc lepších útočníků do ofenzivy neměli.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Čeněk Pícha byl první velkou hvězdou našeho klubu. V lize začal už v 15 letech a když na prahu čtyřicítky končil, měl už ve...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Kamil Brabenec. V ČB 10 sezon, 407 zápasů, 84 gólů (17 v přesilovkách, 5 v oslabení, 16...

V konečné nominaci na MS jsou 3 borci, kteří se hokej učili i v Motoru. Šimon Hrubec, Petr Kváča a Jiří Smejkal. Gratulujeme,...

Daniela Voženílka (@Vozenilek6) uvidíme v dresu Motoru i v příští sezóně!hcmotor.cz/clanek.asp?id=…