MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-8" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
RedaktorRedaktor | České Budějovice
Reagovat
08.06.2020, 23:13
 
Teď jsem to dokoukal... A bylo mi hned jasný, kdo v reportáži bude. Nespletl jsem se, vládne duo Pražák a Kuba. Dát taky možnost se vyjádřit někoho z koalice, co teda s halou chtěj, nechtěj dělat? V JTV zbytečný, proč...? Smajlík Pokud se teda město bude do nějaký haly nejdřív pouštět, bude to sportovka (i když ta je taky na pár let u ledu, podle mého).
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Já tu historii vnímám silně. Je t...
Je to tak, po zbourání Štvanice nejstarší zimák v republice. Tomu také přikládám velký význam. Taková věc se nedá koupit, zajistit dotacemi nebo vytočit na kole štěstí. A to jsou ty věci, co dělají značku Motor.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Budvar aréna je divnej stadion. Dispoz...
abychom nedopadli s tím výhledovým uvažováním jak v Jihlavě, tam taky sní o hale asi jako my o dálnici z Prahy až do Rakous...
 
 
 
Reakce na MARSCH: Budvar aréna je divnej stadion. Dispoz...
Já tu historii vnímám silně. Je to prostě nejstarší umělá ledová plocha.
 
 
 
Budvar aréna je divnej stadion. Dispozičně pořád stará nemoderní hala, jen v pořád ještě relativně líbivým kabátu. Poddimenzovaný bufety i toalety. Všechny cesty kamkoli se kříží. Všude tlačenice. Tragický možnosti dopravy MHD i parkování. Nepraktický sedačky. Tragická aktustika. Na pohled útulnej zimáček, ale nikdo tam moc nepočítal i s lidma.

Pozitivum je možná snad historie toho místa. To ale silně vnímá málokdo.

Výhledově možná spíš uvažovat o úplně nový hale.
 
 
 
Českobudějovická Budvar Aréna podle některých návštěvníků dlouhodobě nesplňuje hygienické a bezpečnostní podmínky. Výhrady mají především k zázemí pro diváky. Hala podle nich volá po rekonstrukci a navýšit by se dala i její kapacita.
odkaz
to P.XTRM: maj si to vyřešit s ním
Smajlík
 
 
08.06.2020, 20:40
 
Reakce na Paav: Jsme ji u zádele a přitom sem furt někdo...
Jestli to nebude odplata za mlynářovo řádění u nich Smajlík Jsme tu pod drobnohledem. Srdcař píše, jak jsme jemu a jeho soukmenovcům u řiti, hmm. Jeho činy a přehled o nás mluví ale o opaku.
 
 
 
Jsme ji u zádele a přitom sem furt někdo píše Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Kolik knih si vydal ty?Napiš nějaké, r...
Tenhle tupec by nezvádnul "sepsat" ani leporelo Smajlík Smajlík
 
 
08.06.2020, 20:12
 
Reakce na $rdcař: Nazdar kučeravej, teda, že u nás neust...
Kolik knih si vydal ty?Napiš nějaké, rád bych si je přečetl.
 
 
 
Reakce na $rdcař: Zcela na rovinu, od své zdejší posledn...
U tebe je vyloženě vidět, jak jsi nad věcí Smajlík A jinak jsem u vás nehlídkoval, dostal jsem echo, že už tam zase někdo má mindrák z mé přemíry testosteronu Smajlík Ale když vidím, že sis za to aspoň zaplatil ve formě mé zoufale nudné knížky, tak ti odpouštím.

Mimochodem, nebyl to tady ode mě žádný rýpanec do Hradce, ale reakce na dalšího z vašich veleduchů, který nevěděl, že v roce 1936 se o ligu hrály divize o postup a myslel si, že nás tam někdo poslal od stolu Smajlík Pěkný večer! Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.06.2020, 20:11
 
Reakce na $rdcař: Zcela na rovinu, od své zdejší posledn...
no ty jsi opravdu d3bil, habermann tady dostal sodu, že k vám leze a ty napíšeš takovou zhovadilost. Tak víš co, sundej si palčáky abys mohl napočítat do deseti a až se ti to napotřetí podaří, tak vypadni.
 
 
 
Prosím tě, nemel nesmysli. Vypiš alespoň 5 lidí, který tady to jeho přispívání u vás schvalují, nebo po něm touží. Vlastně stačí tři. Abych ti ulehčil práci, já jsem tomu, co tam dřív psal fandil, ale když tady začal nadávat ostatním s tím že prakticky jen urážel i u vás, tak od tý doby už mi je vcelku jedno, co tam píše a tu jeho hádku s tím druhým troubou ultrasbůhvíkým shledávám jako extrémně trapnou.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
08.06.2020, 20:05
 
Reakce na $rdcař: Nazdar kučeravej, teda, že u nás neust...
počkej až vám Voženílek udělá další dírku do těch vašich ementálů v bráně. Největší výskyt demence je v KHkraji to se ví dlouhodobě, ale že se to pouští i za plot jsem nevěděl. Si tak můžete stěžovat na "mlynáře" .... Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: O hlídkování píše někdo, kdo sám ...
Zcela na rovinu, od své zdejší poslední květnové návštěvy jsem k vám dnes nahlédl poprvé cca. po měsíci, neb ten váš pablb u nás nepřestává přesvědčovat, že tam na jihohiju prostě pijete něco nedobrýho... Jinak fakt nemám tu potřebu. A co jsem se tu dnes nedočetl, vy tady tomu kašpárkovi za ejeho trapné exhibování ještě tleskáte. Ostatně že tu váš mindrák a žluč stříká vysokými gejzíry už sedm let je prostě fakt. Mně jste komplet regulérně u zádi, po celé ty dlouhé roky - pokud tedy vysloveně nevymrzujete a neurážíte u nás. Se stim smiř..
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
08.06.2020, 19:58
 
Reakce na $rdcař: Nazdar kučeravej, teda, že u nás neust...
počkej, když rejpeš do budějovickýho piva, můžeš nám napsat, jakej klenot se vaří u vás? (kromě vývaru z kradenýho mechu a vyjetýho sekačkovýho oleje?)
 
 
 
Reakce na $rdcař: Nazdar kučeravej, teda, že u nás neust...
O hlídkování píše někdo, kdo sám hlídkuje, no to je výborný Smajlík . A ty radši nic o mindráčku nepiš, sám z nás máš takovej mindrák až je mi tě vážně líto Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Čau fešáku, viděl jsem u vás, že máš n...
Nazdar kučeravej, teda, že u nás neustále hlídkuje několikero jihočeských frustrátů je už taková pěkná několikaletá tradice, ale že mezi ně patříš i ty mě docela překvapilo... Smajlík I když teda mindráček nepochybně taky máš solidní, soudě dle tvé dnešní potřeby si rejpat při procházení svých análů (mimochodem tvou knížku mám, ale bohužel dost nuda, po nějaké deváté kapitolce jsem ji musel odložit - o ničem...) Každopádně je fajn, že si při studiu historie hradeckého hokeje najdeš čas i vyžebrat tu budějckou močku aspoň před zimák, za to ti zdejší auditorium jistě zaaplauduje Smajlík A já budu dneska aspoň moct klidně usnout, uf...

P.S: Netušíš, kdo dělá marketing v rokli? Prodat vám někoho jako Voženílka, to je učiněnej majstrštyk Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Tyhle lidi, internetové hrdiny, bych c...
A taky ten ultrasmechov...... to je ultrablbec Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.06.2020, 19:46
 
Reakce na zdcart: Tyhle lidi, internetové hrdiny, bych c...
nechtěl, jejich reálné "já" je stejně odpudivé, jako to virtuální Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...