MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-27" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
27.05.2020, 23:21
 
Reakce na Gais: Jsem naopak zastáncem ještě většího konk...
Jenže ty z nějakého důvodu, který ses mimochodem doposud neobtěžoval ani náznakem vysvětlit, automaticky předpokládáš, že vyhrát ZČ je hotová selanka, kdy pokud si nějaký "vyvolený" (ať už to podle tebe znamená cokoliv) usmyslí ji vyhrát, tak si vyčaruje balík peněz a ZČ následně taky vyhraje. Mohu se pouze domnívat, že vyhrocenost bojů v PO plynoucí jaksi automaticky z toho, že jde o krátkodobou soutěž, ztotožňuješ s tím, že to je těžší. Mimoto stále poměrně tvrdohlavě ignoruješ argumenty ohledně v pralese panující reality.

Ad druhý odstavec - takže podle tebe by tedy např. úsilí borců, kteří 3/4 sezony potili krev pod VP a často se klepali o místo na soupisce, mělo mít ve výsledku stejnou váhu jako to, jak se za stejné období prezentovala třeba Poruba nebo Chomutov? V podstatě nechceš nic jiného, než degradovat úsilí těch, kteří makají celej rok, a naopak dávat možnost na reparát těm, kterým se to třeba i náhodou "sejde" v poslední čtvrtině sezony, jelikož faktor náhody ti daleko silněji funguje právě v krátkodobější soutěži. Protože proč ten po ZČ čtrtej neskončil první? Nemohl si za to náhodou sám? Nehrál stejný počet zápasů se stejnými soupeři? Takže kdo tady chce co rozmělňovat?
 
 
 
Reakce na Gais: Chápu. Chápeš, že může přijít krize a 20...
Tímhle, že přímo postoupí 1. tým po ZČ a 2.-9. budou hrát o místo v baráži v play-off, je větší šance udržet ty sponzory u hokeje. A nevím proč by to měla bejt nuda.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
27.05.2020, 23:12
 
Reakce na kerschlic00: Chápeš ale, že to může taky ten t...
Chápu. Chápeš, že může přijít krize a 20% fanoušků a sponzorů přestane dotovat hokej? Takže jako obranej mechanizmus zakomponuješ větší nudu?
 
 
 
Reakce na Gais: Jsem naopak zastáncem ještě většího konk...
Chápeš ale, že to může taky ten tým klidně zlikvidovat? Pokud vyhraju ZČ a jsem jasně lepší, ale pak mě zastaví tým dřevorubců a já kvůli tomu nepostoupím, co se stane? No ropzprchne se mi půl týmu do EL a já můžu jet na novo. Jasně, play-off je sakra atraktivní, ale tvoje srovnání s EL nebo NHL je zase úplně mimo. Pokud vyhraju ZČ NHL nebo EL tak i přesto, že nevyhrajou titul v play-off se mi ten tým nerozprchne, naopak můžu získat další hráče jako posili a příští rok to třeba vyhraju. Nehledě na to, že v ChL, narozdíl od těch dvou příkladů lig, nemám žádný ohodnocení za to, že jsem tu dlouhodobou základní část vyhrál.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
27.05.2020, 22:36
 
Reakce na alkac: Ježišmarjá, jakých pořád vyvolených, so...
Jsem naopak zastáncem ještě většího konkurenčního boje o elh, ať už je to z pohledu snížení počtu účastníků obou soutěžî nebo bezbaráźovým posrupem a sestupem. Ale ponechal bych, aby byl těžkej postup do extraligy přes play off. Soudružskej je spíš tvuj pohled, když ten přechod mezi soutěžema chceš ještě víc rozmělnit. Já jsem fakt čuměl z votevřenou hubou, když nám starý dědci od hokeje vyprávěli s ještě trochu oroseným čelem při tý vzpomínce, že je těžší postup, než vyhrát titul a já je chápal.

Vůbec si neumim představit, že by mi tohle vyprávěl hráč týmu, kterej postoupil do elh z prvního místa po ZČ, kdyby navíc vedle něj seděl hráč, kterej postup vydřel přes play off ze čtvrtýho místa po ZČ pralesa a ještě přes baráž se 13. týmem z elh, ten by asi čuměl s otevřenou hubou a já bych se držel jen za to čelo.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
27.05.2020, 22:03
 
Reakce na Gais: Ještě pro Zbyňu: Jestli jsem byl vyklepa...
Ježišmarjá, jakých pořád vyvolených, soudruhu? Ten na první ligu bezkonkurenčně poskládanej tým si "těch pár vyvolených" (dle tvého pojetí zřejmě vykořisťovatelů dělnické třídy ze spodní poloviny tabulky) prostě vycucalo z prstu, odkázal jim je bohatý strýček z Ameriky, nebo za tím náhodou je něco jako dlouhodobé budování vztahů se sponzory, městem, fanoušky, budování té organizace jako takové? V ČB, kde byly podmínky i po odjezdu prasete takřka ideální (na poměry pralesa), trvalo takovej tým poskládat 7 let (!!!), přičemž v mezidobí nás velmi "spravedlivě" potkala snad všechna smůla, která nás potkat mohla.
A jestli ti jako degradace pralesního PO přijde neúčast prvního celku ZČ, tak ono se na to dá dívat i obráceně – tím, že by první flek po ZČ automaticky zajišťoval postup, tak by se najednou o něco hrálo celou sezonu, ne jenom poslední 2 měsíce, což by se zase pozitivně projevilo na atraktivitě zápasů ZČ. Ten tvůj kýbl nudlí je z toho totiž právě proto, že spoustě týmů ve spoustě zápasů v současnosti o nic nejde (čemuž korunu nasadila letošní nadstavbová fáze) a kdybych na druhou stranu zase já dotáhl ad absurdum to, co píšeš ty, tak liga může rovnou začínat na konci února.
Navíc pořád pomíjíš to, že v první lize se hraje především o postup resp. o výběr nejlepšího adepta na ELH a tomu by ten hrací systém měl být chca nechca aspoň trochu podřízen. Žel, jak píše quak, současný pralesní kočkopsopapoušek, kdy v lize figurují tak asi 4 kategorie týmů z hlediska ambicí (postup/farma/uhrát PO/přežít), jaksi z povahy věci neumožňuje ten systém nastavit optimálně, resp. vždycky to za těchto podmínek bude o volbě menšího zla.
 
 
 
Reakce na mcdavid: To je ale půlka ligy :)) :)) dneska ...
Hele, koho by kdy napadlo, že bude Dynamo někdy v tabulce před Spartou Smajlík Smajlík
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
27.05.2020, 21:57
 
Reakce na kerschlic00: Furt jsou před Spartou...
To je ale půlka ligy Smajlík Smajlík dneska zápas nic moc, pauza byla znát
 
 
 
Reakce na ppepino77: Hmm, tak dynamo za 0 bodů ;(...
Furt jsou před Spartou
 
 
 
Hmm, tak dynamo za 0 bodů Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.05.2020, 20:38
 
Z mého pohledu je největším problémem 1. ligy obrovská nesourodost. Týmy s ambicemi na postup, na druhé straně Kadaň a celá řada farem. Velké rozdíly v kvalitě zápasů, u farem regulérnost snižují střídavé starty. Jedno kolo je farma nabitá, další hraje s juniory.

Kdyby svazu šlo o skutečný prospěch hokeje, budou 2 profi soutěže po 10 s přímým prolínáním a zákazem střídavých startů. A pod tím liga farem. Kvalita obou profi lig by šla imho velmi rychle nahoru.

Každopádně při pohledu na složení výkonného výboru je zřejmé, proč se Král cítí silný a návrh klubů proti jeho vůli nemá šanci projít. Jinou věcí je nadcházející volební konference. Dost možná Král a spol právě hrají all-in hru.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.05.2020, 20:27
 
Reakce na Gais: Mně to přijde úplně neatraktivní, aby je...
Jo, v tomhle ti rozumím, taky mě play-off zápasy baví víc. Náboj, emoce, z pohledu fanouška není co řešit. Taky mě strašně mrzí, že jsme o to byli ochuzeni a kdyby se mě v té době někdo zeptal, zda bych volil jistotu postupu od stolu, nebo nejisté play-off, volil bych druhou možnost.

Ale je li řeč o spravedlnosti, pak je pro mě měřítkem kvality spíše tým, který obstál v celé sezóně. Ale je to stejně hypotetická debata, k tomu nikdy nedojde.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
27.05.2020, 20:24
 
Ještě pro Zbyňu: Jestli jsem byl vyklepanej strachy, že nás v semifinále play off letos vyřadí Vsetín nebo třeba Řezníci ze Lhoty? Jo byl. Jupí, o to víc jsem se na PO těšil. Jestli mě štve, že si fanoušci Vsetína nebo Řezníků neužili ten pocit nás ještě letos do elh nepustit? Jo, docela štve. A když si představim, že o tyhle pocity bych mohl svým rozhodnutím sebe a i podobně smýšlející fanoušky a to i ty nejortodoxnější na straně rivala na několik dalších let ochudit, tak to se mi nelíbí a naservíroval bych jim na muj vkus o kus víc nudy. Pro mě je to degradace atraktivity play off první ligy a do budoucna by to podle mě byla degradace i extraligy, páč sestup do pralesa by měl bejt děsivej s určitou nejistotou, že tě nespasí jen na první ligu bezkonkurenčně poskládanej tým u pár vyvolených, kteří si navíc na stopro rozjedou úplně nový vlastní play off bohatých v závodech o vítěze základní části mezi sebou, který bude plus mínus v režii těch samých klubů.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
27.05.2020, 20:19
 
Reakce na Zbyna-CK: imho by čtvrtfinále bylo jasný, ale ...
Tak čtvrtfinále jo, to nevím, co by se muselo stát. Ale fakt by mě zajímalo, jak by to vypadalo dál. Osobně bych tipoval, že úspěšnost zástupce ELH by byla někde okolo 60 %.
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
27.05.2020, 19:41
 
Reakce na zbyna-ck: Ono by asi nebylo od věci, aby playo...
Mně je úplně jedno, jestli se někomu něco někde přihodí v první lize. Pokud půjde navíc o rivala a ten si navíc zajistí účast v elh tim, že po zč vyhrál kýbl nudlí s honosným nápisem v názvu a muj klub čtvrtej v extralize, tak ti garantuju, že mě to bude srát a play off první ligy se mi zhnusí k zblití, páč já fandil i tomu vosmýmu v pralese, víš? Přísahám, že v NHL to mám stejně.
 
 
 
odkaz

Cením si toho, že náš klub není podělanej! To Salfický má asi hnědé trenky Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.05.2020, 19:34
 
Reakce na alkac: Hele, to by vůbec nebyl blbej nápad! :)...
imho by čtvrtfinále bylo jasný, ale dál by to byla pořádná dřina
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
27.05.2020, 19:24
 
Reakce na Tácek: Nechtěli, protože radši podpoříme Bigy ...
Hade Smajlík
 
 
TácekTácek | České Budějovice
Reagovat
27.05.2020, 19:18
 
Reakce na mcdavid: Omlouvám se za mimohokejove téma, ale...
Nechtěli, protože radši podpoříme Bigy Smajlík
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
27.05.2020, 19:11
 
Omlouvám se za mimohokejove téma, ale nedávno se zde řešily školy a právě probíhá hlasování o krále budějovického majalesu, tak kdybyste chtěl někdo lajkem podporit gymji Smajlík odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dalším z partnerů Motoru, koho jsme oslovili ke krátkému rozhovoru, byl zástupce vás - fanoušků. Největšího partnera klubu! Ještě...

Brankář @jiri_patera, který loni pomohl Motoru v 15 zápasech, se připravuje na další sezónu v zámoří.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Trenér @JaroslavModry odpovídal na dotazy fanoušků ?? hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Devětatřicetiletý forvard Motoru Michal ''Mižu'' Vondrka se podělil o své záliby a nebo třeba oblíbené filmy v tradičním...