MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-30" |  vypnout filtr
 
123456789>
Další diskuse: 
 
 
To je takova ta situace jako kdyz cloveku bylo jedenact, vsechny darky nasel uz na zacatku prosince, kdyz kvuli tomu prolezl celej byt...a pod stromeckem zadny prekvapeni.
 
 
 
15 minut Smajlík
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
30.04.2020, 23:36
 
Po té tragikomedii s ligou mě alespoň baví představa, že by ta Poruba fakt postoupila a rok hrála před pár stovkami diváků.
 
 
 
Tak ještě půl hodiny, ale čekám stejně jen oznámení profláklejch jmen které už tak nějak víme. Spíš jsem zvědav na další "várku" Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
30.04.2020, 23:08
 
Reakce na Zbyna-CK: hele souhlasím, stojí to za velký ku...
Je to... takový pitomý. Člověk na to čeká tolik let a když to přijde, tak bác, bez PO + jak píše adas68, ještě tomu svazáci nasadí koronu tím, že vymyslí snad nejde.bilnější způsob, jak tu ligu domrvit (opět ve mně sílí dojem, že tohle už není neschopnost, ale velmi zdařilá sabotáž). Ale zase že bych na tu sezonu nevzpomínal rád, to ne. Ta radost ze sledování takhle skvěle šlapajícího Týmu, kterej mě hokejem bavil celou sezonu tak, jako už dlouho žádnej jinej (prales neprales), na tu nezapomenu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.04.2020, 22:43
 
hele souhlasím, stojí to za velký kulový, ale furt je to extraliga. Furt věřím tomu, že klub bude chtít hrát o playoff a my tak uvidíme náš tým, jak hraje naplno 60 minut každej zápas. S VP na střídačce se nebojím. A ostatní ať si to flákají jak chtějí, já chodím na Motor. Furt lepší chodit na zápas s posledním HK, než na zápas s poslední Kadaní Smajlík

Ale ze sportovního hlediska je to ale samozřejmě ptákovina a uzavření není správná cesta. A už vůbec ne takovej šílenej kočkopes.
 
 
 
Reakce na adas68: Postupová sezóna a přesto na ní nějak ...
Ty vogo Zlatý klas to jsi mi připomněl retro. To už snad ani neni možný Smajlík .
 
 
 
Červený? Toho bych bral
 
 
 
No na hokej bez ní nepůjdeme to je jistý..
 
 
 
Reakce na zmetek: Že tě to stále baví ze sebe dělat blbc...
A proč tam lezeš načuhovat ty??
 
 
 
Postupová sezóna a přesto na ní nějak rád vzpomínat nebudu. Nejdřív ochuzení o dramatičnost play off a teď tenhle socialistický výmysl. Prostě kdo na to nemá, ať to nehraje. Takže tuším, že mistráky budu prožívat asi jako legendární letní turnaj o zlatý klas. Ona ta důležitost bude vlastně stejná. To bude fakt super ročník. A co teprve ta kvalita 16 týmů ELH.
 
 
 
Reakce na zmetek: Že tě to stále baví ze sebe dělat blbc...
Vždyť že sebe blbce nedělá. To oni je ze sebe dělaj
 
 
30.04.2020, 22:21
 
Reakce na Haberman44: Bez prominutí prosím ;)...
Že tě to stále baví ze sebe dělat blbce na hradeckým fóru.
 
 
30.04.2020, 22:19
 
Reakce na Sheen: Tak jsem Dnes viděl pána se super motor...
Tak si ji ušij a neskuhrej, já už ten odpad nosím jen do obchoďáku, protože se tam s nima nebudu dohadovat.
 
 
 
Podle JPP Červený na odchodu z Komety, ale nejspíš do zahraničí.
 
 
 
Tak jsem Dnes viděl pána se super motoráckou rouškou, normálně ji neseženete(říkal) , je jen pro managery,,, divný ne? Fakt krásná
Proč není ke koupi pro všechny,
 
 
 
Já to tu kdysi psal, že uzavřením tratí sportovní stránka a je jedno jestli je to hokej, nebo fotbal. Proč se tomu asi říká soutěž? Od začátku to vždy mělo náboj o to nehrát o padáka. V půlce sezóny to získalo bejt nahoře a hrát o co nejlepší pozici v PO. O tohle to teď přijde a oháněním se větším množstvím mladejch v EL je alibismus. Jedinou motivací by mohli bejt peníze dle umístění, jenže nejsme v zámoří že? S tímhle kočkopsem ať jde svaz do řiti.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Ti ten systém mění ,jak smradlavý f...
Bez prominutí prosím Smajlík
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Ti ten systém mění ,jak smradlavý f...
No a za dva roky bude další změna jistá. Zbude tam max. ta baráž. Už vidím, jak přímo sestupují 2 týmy.
 
 
 
21:29 – Slováček do Motoru
Nejlepší obránce prvoligové sezony 2018/2019 Ondřej Slováček opouští Vsetín. Poprvé v kariéře bude hrát Tipsport extraligu: jako novou posilu ho představí nováček z Českých Budějovic. Slováček byl letos nejproduktivnějším hráčem Vsetína, ač obránce! V 53 utkáních získal 39 bodů (6+33).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

19. narozeniny dnes slaví útočník Pavel Novák. Přejeme všechno nejlepší! ??

Na našem webu přinášíme rozhovory i s hráči z minulosti Motoru, protože je co si připomínat. Posledním respondentem byl bývalý...

Jsme zpět online a rovnou nabízíme rozhovor s jedním z objevů sezóny, útočníkem MATĚJEM TOMANEM: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

''Máte web? A mohla bych ho vidět?'' Stejně jako skoro všem ostatním klubům (zdravíme do @hcvitkovice) nám nefunguje náš web...