MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-11-2" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
02.11.2020, 22:17
 
Reakce na Haberman44: To co popisuješ mívalo plno lidí i...
Testován jsem byl a výsledek pozitivní. Průběh jsem měl lehčí. Jinak už jsem taky zažil horší stavy. Taková pořádná hnisavá angína, to bylo "labůžo". To jsem míval jako mladší Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
02.11.2020, 22:15
 
Reakce na Haberman44: To co popisuješ mívalo plno lidí i...
Specifikum je, že větší podíl nakažených vyžaduje lékařskou péči přesahující "zůstaňte doma a berte Paralen dokud teploty neustoupi"... V tom je ten problém.

Jinak zajímavá věc na covidu je, že cca 80% nakažených vůbec nikoho nenakazi a vůbec vir nesiri. A v těch zbývajících 20% jsou i lidi, co "umí" nakazit 30 lidi za jedinej večer. Děti to podle všeho téměř nešíří a hlavně s tím vůbec nemají potíže. Prostě je to fakt divnej virus. Už by mohl tu chybu udělat a vysumet, ale to by byla až moc dobrá zpráva...
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Já to mám čerstvě za sebou a chápu, že...
To co popisuješ mívalo plno lidí i leta před covidem. Nejednalo se o běžnou chřipku,nebo angínu? Byls pozitivně testován (i když to tu je s těma chybovejma testama velké procento populace)? Kdo neměl aspoň jednou v životě 39 ° horečky i před touto panikou?? Jen se ptám,neber to jako hejt Smajlík . Tady se přece x let také umíralo na běžnou chřipku,především staří a nějakým způsobem ohrožení lidé a nedělala se z toho taková věda.
Někdo už sem dříve dával odkaz na rok 94-95 myslím.To tady také zemřelo mraky lidí a žádné omezení a panika nebyla.Najednou nám tu tenhle "zabiják" má nesmyslně odrovnat ekonomiku na spoustu let dopředu?? Nemluvě o dopadu na mladé školáky....
 
 
02.11.2020, 21:53
 
Reakce na =M=Dedek: Je to složitá otázka. Jsou lidi, co ...
Já to mám čerstvě za sebou a chápu, že to někomu může zle zatopit. Hlavně starším. Já měl 3 dny 39 horečku a paralenem to šlo sundat tak o stupeň. Jinak malátnost, slabost, bolest hlavy. Po zmíněných 3 dnech už to pak bylo každým dnem lepší.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
02.11.2020, 21:35
 
Reakce na Motor27: Já říkám a troufám si tvrdit, že viru...
Je to složitá otázka.
Jsou lidi, co si zkusili "druhé kolo" a po prvním bezpříznakovém měli najednou dost solidní problémy. Takže těžko říct.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Pokud se to rozjede, tak tomu do d...
Já říkám a troufám si tvrdit, že virus postupně slábne a vymírá. Jelikož začátky jako vysoké teploty a těžké stavy se postupem času vytratily a zůstavá už jen pár výjimek, kde ještě při přenosu má nějakou sílu. Což časem opadne jelikož přenesená informace viru ztrácí svůj význam a proto virus se snaží rychle množit a tím dělá chyby, které jsou jeho zhoubou.
Důkaz? Články, fakta a rozhovory v dohledání....
Můj pohled:
Spousta lidí ho už ani nepocítí či jemně zabolí hlava , lehká teplota nebo únava. Ač se to nezdá je v ČR větší promořenost než ukazují ty jejich odhady a spíše je mediálně a politikou toto téma zneužité.
To co děje teď je nepřípustné a čekají na zbytečnou vakcionaci národa.
Řešení:
Chraňte ohrožené skupiny, rozpustit opatření a nechte lidi žít!
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.11.2020, 21:11
 
Reakce na Haberman44: Pokud se to rozjede, tak tomu do d...
Je silně nepravděpodobné, že letos vůbec nějaká chřipková epidemie bude. Je jasné, že přes zimu tu bude dost restriktivní režim a větší důraz na hygienu, což asi jen zbrzdí šíření koronaviru, ale zároveň to v podstatě vymaže šíření méně nakažlivých respiračních chorob.
 
 
 
Pokud se to rozjede, tak tomu do další stopky dávám tak měsíc. Za dveřma je klasická chřipková epidemie a bude v tom ještě větší guláš. Rád se budu mýlit.
 
 
 
Já myslím, že Václav ví , co dělá. Nevím proč, ale já tomuto chlapíkovi Smajlík po loňské sezóně bezmezně věřím Smajlík
 
 
 
Reakce na Tony8385: Těch pár tréninků co měli na ledě by...
Tak mně šlo spíš o to, že tam jel trénovat i tým, kterej to má do Dobříše mnohem dál. V naší situaci by byl ale snad každej trénink na ledě zlatej.
 
 
 
Těch pár tréninků co měli na ledě bych nepřeceňoval. Žádná velká spása to asi nebyla. Pokud ano, tak si myslím , že Václav by tam chtěl také jezdit. Ale co , hlavně že již budeme trénovat a hrát ( snad). Jak málo stačí k ( dětské) radosti Smajlík Kdo by to na začátku roku řek Smajlík
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
02.11.2020, 18:00
 
 
 
 
Reakce na Motor27: To manko oproti těm co trénovali asi ...
Ale můžeme si za to sami. Do Dobříše to rozhodně nemáme dál než Hradec, ale holt jsme asi na ledě trénovat nechtěli. Každopádně počítám s tím, že po hokejový stránce to bude nejspíš ještě horší než v tom prvním zápase.
 
 
Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
02.11.2020, 17:40
 
Reakce na kartáček: zdroj??...
odkaz

Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.11.2020, 17:35
 
2 matahar a mcdavid
Jo, tu chválu jsem zaznamenal. Úsměvné je, že i od lidí ze svazu, kteří o něm ještě nedávno mluvili se značným despektem. Já ho moc nemusím, ale pokud měl nějaký podíl na tom, že se v někom probudil zdravý rozum, budiž mu to přičteno k dobru.
 
 
 
To manko oproti těm co trénovali asi těžko doženeme.
Tak alespoň získali snad nějakou fyzičku na suchu, ale hokejovost asi v pr....
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
02.11.2020, 17:21
 
Reakce na mcdavid: Moc o tom nevím, ale zdá se mi, že Hn...
Ono si jeho práci pochvaluje poměrně dost subjektů. Třeba tenis v Ostravě nebo MMA v Brně děkovali za výjimku především jemu.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
02.11.2020, 17:19
 
Reakce na quak: Podle Twitteru hovnivála z agentury pro ...
Moc o tom nevím, ale zdá se mi, že Hnilička pracuje poměrně dobře
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.11.2020, 17:16
 
odkaz
Celkem zajímavé povídání k tématu koronavirus a sport, kde mě zaujala hlavně pasáž o tom, že i bezpříznakovým sportovcům trvá poměrně dlouho, než se mohou zaplnit do plné zátěže.
 
 
02.11.2020, 17:16
 
Reakce na kartáček: zdroj??...
odkaz
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...