MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-29" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
29.03.2019, 23:52
 
Krom toho gólu na konci se dnes není moc z čeho radovat. Tak si to kluci osahali a máme na čem pro příště pracovat. Bylo znát, že v ELH je na vše méně času. Koněpůlky hráli zhruba to co my s asiatama v semi a slavilo to úspěch. V neděli je novej zápas, tam už by to nějakej bodík chtělo a v úterý na Chladně jakbysmet. Extraligisti si taky nějaký body poberou, hlavně se z toho po jednom zápase nepo.rat! Smajlík
 
 
29.03.2019, 23:48
 
Hlásím návrat z výletu do Pardubic. Cesta v pohodě až na tu bouračku na D11 po cestě tam. Z první třetiny jsem tak viděl jen pár minut. Dění na ledě už tu popsalo dost diskutérů přede mnou. Můžu potvrdit, že rozdíl mezi týmy byl znát. Z toho asi i pramení ten pocit, že jsme hráli jaksi zakřikle a trochu nepřesně. Inu snad se Vénovi podaří seštelovat náš Motor do vyšších otáček. Uvidíme už pozítří. Jo a ještě mám jeden poznatek: Už si v Pardubicích nikdy nekoupím lupen na balkón do 1. řady! Děs běs..
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.03.2019, 23:29
 
Dneska jsem s body tak nějak nepočítal, tak jsem prohru přijal normálka, bez emocí. Soupeř zkušenější, rychlejší, pohotovější, zaslouženě vyhrál, mazácky si to hlídal. Rozdíl lig byl patrný, na vše jsme měli méně času, snad se v neděli zadaří. Až tak výrazně jsme nezaostávali, myslím, že jsme hráli to, na co jsme měli, chce to přepnout na vyšší level, pokud to půjde. Držím palce.
 
 
mirasonmirason | Kladno
Reagovat
29.03.2019, 22:36
 
I kdyz nas nemate radi, preju jizdu dolu polokonum i chomoutum. Dneska to neslo, ale priste jim nakopeme
 
 
Albert57Albert57 | Chomutov
Reagovat
29.03.2019, 22:19
 
Reakce na full: Bylo zajímavé, jak mediální masáž poblou...
na Chomutov 3.7 a na Kladno 1.67
 
 
 
Reakce na jirka.24: No tak ještě že to nedávali v televi...
Smajlík 👏🏻
 
 
 
Reakce na MARSCH: Petružálek: Jestli chceš zachraňovat t...
Nevím kámo, 13 let jsem za tuhle akvizici chytal, takže bych to řešil spíš prvomájovou defenestrací do Labe, než pádem dolů. Ale Váš výkon se mi líbil, jako ostatně vždy. Rychlejší a přesnější zakončení by tomu dalo určitě něj luk prvků navíc. To bychom asi byli možná my ti méně šťastní.
 
 
 
Reakce na jirka.24: No tak ještě že to nedávali v televi...
Napsal jsi to moc dobře a klobouček dolů za to. Psychická odolnost našich kluků je věcí tmelu v naší kabině.Je tam Ned několik kluků, kteří zažili opravdu skoro vše co se v hokeji zažít dá, takže věřím, že to zvládnou ukočírovat. Ale Vy nekoukejte co my. Jde jen a jen o Vás a my věříme, že ten Motor nastartujete a zválcujete všechny stejně, jako se Vám to dařilo po celou sezónu. Je zbytečné řešit to jak jsme dohrávali zápas. Kdyby se Vám podařilo vyrovnat, určitě by ten zápas mohl dopadnout jinak, ale na kdyby se nehraje a my věříme, že nebudete hrát nakdyby, ale smetete reálně Kladno i Chomutov stejně, jako to plánujeme my.Vy na to máte a my to musíme dokázat 😉😊.
 
 
29.03.2019, 21:14
 
Reakce na Speeder: Na mě to působilo jako takovej ten zá...
V tom s tebou souhlasím, ale v neděli se hraje od nuly a my to urveme. Smajlík
 
 
 
Reakce na jirka.24: No tak ještě že to nedávali v televi...
Uvidíme jiný tým? Proč? Nastoupí jiní hráči?
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
29.03.2019, 21:09
 
Na mě to působilo jako takovej ten zápas, že kdybych fandil Pardubicím, tak bych už po první třetině věděl, že to nemůže špatně dopadnout.
 
 
29.03.2019, 21:05
 
Reakce na jirka.24: No tak ještě že to nedávali v televi...
také pochlebuji
 
 
 
Petružálek: Jestli chceš zachraňovat tradici pardubickyho hokeje, volal bych spíš po sestupu a doufal, že aspoň to dostane současný vedení pryč z klubu. Nic jinýho než průser to tu nerozhejbe.

Dneska škoda toho rychlýho "gólu". Dost jsem kalkuloval s bezbrankovým stavem a přibývající nervozitou na straně domácích. Takhle byli od první minuty v zápasu a na koni. Dost se tam nechali dost motat a museli se překvapivě často bránit, ale v tý finální fázi ten rozdíl lig asi vidět je. To zakončení je pohotový a ta střela má parametry. To v týhle lize chybí v podstatě všem týmům. Hratelný to každopádně bylo a věřim, že je teď třikrát porazíme.
Po dnešku docela dobrej pocit....kluci neodehráli špatnej zápas....ale v neděli nám tam musí něco napadat a nějaký body z toho.
 
 
 
Kluci nevadí. Jdeme dál. Jedině =M=
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.03.2019, 20:59
 
Reakce na Speeder: No mě nepřijde ta skutečnost, že je s...
No, že budou extraligisté hokejovější se IMO dalo očekávat, ten hráčský materiál se tam prostě získává snáz. Ale důvod, proč měli Pardubice dnes tak navrch, byl dle mého hlavně v té jejich fyzické připravenosti a tu prostě u zbývajících dvou soupeřů na takové úrovni nevidím (v případě Chomutova to může být způsobeno nemocí a v případě Kladna je to určitě i náročným programem PO). Druhá věc je to, že šlo o první zápas baráže a pro mnoho kluků o první zkušenost s tímhle levelem a je dost dobře možné, že s adaptací na tu hru půjde jejich výkonnost vzhůru. Ať tak či onak, je to jen jeden zápas a 11 je jich před náma, takže nemá smysl se v tom nějak hluboce nimrat ...
 
 
 
Reakce na jirka.24: No tak ještě že to nedávali v televi...
Pochlebuji
 
 
29.03.2019, 20:53
 
No tak ještě že to nedávali v televizi :-))

Ale teď vážně. Já osobně jsem daleko házet Kalouska do žita. Ačkoliv spokojenost určitě není na místě, jednalo se o první zápas baráže a jako takový jej těžko můžeme považovat za vypovídající. Pardubicím šlo o všechno a nemohli se dovolit, zejména po průběhu sezóny, prohrát a tak to také, obzvlášť v první třetině, vypadalo.

Nás hodně potopil první gól, který měl přesně opačný účinek na domácí. Zkušenost a hokejovost určitě na jejich straně, nicméně jejich převaha postupně opadala a obraz hry, jakkoliv se mohl jevit jako jednostranný, byl dán především stavem skóre.

Otázka je, jak se Pardubice popasují se situacemi, kdy se vývoj zápasu nebude odehrávat v jejich prospěch. Nevěřím, že ten tým má vysokou mentální odolnost a pokud by se nám během druhé třetiny podařilo snížit, mohlo to vypadat jinak. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Nehledě na to, že současný model baráže nemusím, v tomhle je zajímavá. Jedna výhra či prohra tady opravdu nic moc neřeší. Důležitá bude psychická stránka všech týmů a tady si odvažuji našim klukům věřit.

Nutno též podotknout, že se nám už dva roky nedostalo konfrontace s extraligovým hokejem a je potřeba se na to adaptovat. Věřím, že zejména pod Václavovým vedením ta oťukávací fáze nebude dlouho trvat a že v neděli již uvidíme jiný tým.

I z toho důvodu doufám, že my jako diváci na tribunách přichystáme klukům přivítání hodné jejich celosezónní práci a poženeme je kupředu. Žádné pískání a podobné nesmysly prosím. Čekáme na to dva roky, tak pojďme ukázat, že stojíme za nimi, že Budějce jsou městem hokeje a že nás nezničili, my tu pořád jsme. Hladoví po extralize a hrdí na svůj tým.
 
 
29.03.2019, 20:52
 
Reakce na Petružálek: Ahoj lidičky, mám moc rád Budějovi...
Smajlík
 
 
 
Ahoj lidičky, mám moc rád Budějovice, jejich hokejové srdce a hlavně fanoušky, se kterými jsem toho fakt hodně vypil při oslavách vítězství našich i jejich. Omlouváme se, ale nám nezbývá než hrát takto, abychom se zachránili a nezklamali tu tradici pardubického hokeje. V každém případě vězte, že právě ve Vás věříme a byli bychom šťastní, kdyby se Vám to povedlo, protože To hokejové srdce Budějovic, si zaslouží být v extralize. Makejte bojujte a fanděte. My Vám nic nedarujeme, ale věříme že to vybojujete a budem moci zase slavit společně. Viva La Motor!!!
 
 
 
Dnes vyhral system, Chomutov i Pardubky se ucili branit minimalne dva mesice s extraligovymi tymi a to jim stacilo. Predloni diky braneni postoupila Jihlava. Letos uspech uz mame - Hrajem baraz a mame tu hokej az do konce dubna. Ale trener je tu prvni rok a i vetsina hracu, tudiz zkusenosti v rozhodujicich bojich tolik nemame. Ale verit se musi az do konce.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor se po apelu hejtmana @Kuba_Martin rozhodl odložit nejbližší utkání s Libercem. Ke klubové iniciativě podpory očkování a tím...

Na Karlovy Vary jsme dnes nestačili, nebyl to večer podle představ.??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Do dnešního utkání vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Radim Pařízek. V A týmu hrál ve 3 sezonách (1975-77, 1979-80), celkem 42 zápasů,...