MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-15" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
15.03.2019, 23:26
 
Reakce na kerschlic00: Možná by měl někdo Zárubovo partě...
Ten Hölzel na ČT Sport je neskutečný odborník. Jen slyší Kladno, je z toho udělanej a okamžitě je pasuje spolu s Jihlavou na nejlepší celky Chance ligy po základní části. Ale on má těch breptů více.Je to neskutečný odborník , který nezná ani pořadí po základní části. Holt Zárubovci hodně s odborností poklesli. Hlavní je si udržet místa v redakci. Jinak dnes byla zvolena na Vsetín přesně taktika, která platila. Pokud takto trenéři budou smérovat mužstvo i nadále, neměl bych z baráže strach.
 
 
 
Tady mi už jenom chybí, aby vybraná pětice z výkonného výboru sedla do nové škodovky, přijela do Brna, Martinu Eratovi se uklonila, omluvila, předala mu květinu, bonboniéru, vůz, odešla ve městě hledat nádraží a vrátila se po nějakém čase zpátky na centrálu. Jednozápasová milost udělala z celé věci frašku.

Více na odkaz
 
 
 
Sestřih a ohlasy 1. utkání semifinále play-off první ligy Vsetín - České Budějovice
odkaz
 
 
15.03.2019, 22:15
 
Vsetínští dnes doma okusili nachlup to stejné, co Motor v začátku série s horníkama. Ti nás panečku zocelili. Nastoupili jsme na technicky laděné mužstvo ostrým tělnatým hokejem a najednou si nevěděli rady. Někteří papíráci se ze hřiště doslova vytratili, zejména Jonák a Kondor. Tenhle playoff hokej opravdu každému nechutná, a to myslím na obě strany - hrát ho i hrát proti němu. Někteří hokejisti se prostě neradi srážejí, to víme i my, co mažeme po jižních čechách amatérské rybníkářské pseudoligy.

Ještě ta drsná serie s Havířovem bude k něčemu dobrá, kdo by to byl řekl. Je třeba se proměnit v dělnickou třídu, ono to na ledě opravdu funguje.

Zítra by měl chytat, i přes nulu a spolehlivý výkon Kvačeny, Honza Strmeň. Střídání je od začátku nastaveno na férovku a mě se to líbí.

Že bude trenér Vsetína poukazovat na únavu po serii s PV už dnes bych nečekal, to spíš po středečním mači u nás. Zajímavé ...každopádně "motory" se jim nahodit podařilo, akorát trochu jiné než by chtěli :-)

Tip na zítra 2:3 pp (Gilbert, Pavlin, Doležal)
 
 
tomas45tomas45 | Bavorov
Reagovat
15.03.2019, 22:15
 
Reakce na MrPesi: Zrovna Dopita úplný zelenáč není. Má z...
Asi jsem to špatně napsal. Srovnával jsem Dopitu s Režnarem a za tim si stojim
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
15.03.2019, 21:47
 
Reakce na alkac: https://youtu.be/7orp4E79DV4?t=3334 :))...
bodejť
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.03.2019, 21:44
 
Reakce na =M=Dedek: Nemtudom erékeš kámoš. Svahiliš čuši...
odkaz Smajlík
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
15.03.2019, 21:36
 
Reakce na dajkirianton23: Tak jak jsem se těšil na krásn...
odkaz

Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
15.03.2019, 21:35
 
Reakce na dajkirianton23: Tak jak jsem se těšil na krásn...
Nemtudom erékeš kámoš. Svahiliš čušiš na jinačiš zapasiš.
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
15.03.2019, 21:35
 
Reakce na dajkirianton23: Tak jak jsem se těšil na krásn...
...tlumočník by nebyl? Smajlík
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
15.03.2019, 21:32
 
Reakce na dajkirianton23: Tak jak jsem se těšil na krásn...
Kvalitní slivovice je opravdu skvělá, ale nesmíš to přehnat, dávej si na to pozor Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
15.03.2019, 21:29
 
Vyzdvihl bych tu jeste jednu statistiku, ktera dle meho krasne ilustruje uroven naseho dnesniho vykonu dozadu. Vsetin ve druhe tretine celkem 4 strely na branu, takze prumer jedna strela za pet stridani, ve treti tretine vystrelil dokonce jen trikrat, takze pomer jeste horsi.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.03.2019, 21:26
 
Reakce na zbyna-ck: Naprosto nechutnej je už ten fakt, ž...
Jó, svazáci jasně dali najevo, že mezi hráči jsou rovní a rovnější. Ad Erat - cítím to úplně stejně a musím říct, že mě to úplně znechutilo dojem z dnešního povedeného zápasu. To kdyby se do ELH náhodou vrátila nějaká naše hvězda z NHL a někoho by poslala z ledu rovnou na ARO, tak dostane od DK tytyty na dva zápasy nejhůř a i to mu následně výbor bez odůvodnění odpustí??? Jestli zbylo Ujčíkovi trochu trochu hrdosti a soudnosti, tak by jim s tím měl okamžite praštit. Kurňa, ale fakt mě to vytočilo...

MrPesi: Taky bych si netroufl označit Dopitu za nějak nezkušeného, obzvláště v relaci s VP. Oba na tom budou asi podobně, Dopita toho má odkoučováno víc na klubové úrovni, VP zkušenosti z repre. Oproti naší předchozí sérii, kde proti nám stál podle mě nejlepší letošní pralesní kouč, to myslím je v SF na tomto postu vyrovnané.
 
 
 
Reakce na dajkirianton23: Tak jak jsem se těšil na krásn...
Vem si prášek...
 
 
RawemRawem | Motor nebo nic.
Reagovat
15.03.2019, 21:22
 
Hokejky bydlí ve Vsacanu?
 
 
 
Luboš Jenáček (VHK ROBE Vsetín): Prohráli jsme, takže se to bohužel nehodnotí dobře. Myslím si, že se na nás podepsal sedmý zápas, který nás stál hodně fyzických a i psychických, mentálních sil. Opravdu jsme do toho dali všechno, šlo se na 120% a teď se nám úplně nepovedlo nahodit motory. Byl to zápas blbec. Ze začátku jsme měli nějaké šance, neproměnili jsme je a naopak jsme dostali takový lehčí gól. Nešly nám přesilovky, vůbec jsme si jimi nepomohli, když nám nešlo hrát. Mohli jsme to zlomit, ale nic jsme si nevytvořili. Málo střelby, málo důrazu. Všechno to samozřejmě musíme změnit, je to na čtyři vítězné a věříme, že série bude dlouhá. Klíčem je zítřejší zápas a věřím, že bude z naší strany úplně jiný a zvítězíme.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): My jsme s výsledkem samozřejmě spokojeni. Chtěli jsme se prezentovat dobrým výkonem v prvním zápase, a to se nám myslím povedlo. Jsme moc rádi za první vítězství, ale je to série a zítra je další zápas. Dneska večer si to užijeme, budeme mít dobrý pocit, když pojedeme ze zimáku, dáme si dobrou večeři a připravíme se na zítra, protože Vsetín je dobrý mančaft, hraje další zápas doma a my budeme chtít opět vyhrát.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.03.2019, 21:07
 
Reakce na alkac: No takže nakonec svazáci přece jen nedo...
Naprosto nechutnej je už ten fakt, že svaz může prehlasovat disciplinárku. To, že tuhle příšernou pravomoc využili k vymazání trestu za likvidační faul, je jen důkaz, že o hokej svazu opravdu, ale opravdu vůbec nejde.

Btw. Letos do elh postoupí Kladno v suchým triku. Marketingovej potenciál Kladna svaz nutně potřebuje, stejně jako Erata a pohlídá to stejně prasacky jako Erata.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.03.2019, 21:06
 
Reakce na tomas45: Je za náma zatím jenom první zápas a ...
Zrovna Dopita úplný zelenáč není. Má za sebou angažmá v Olomouci i chvilku v Třinci. Teď je delší dobu ve Vsetíně. Venca krom repre taky nemá moc klubových zkušeností. On tam hodně dělá i Aleš Totter postupový mužík s Chomutovem. Dneska jsme měli větší chuť. Samozřejmě jsme hráli i účelně. Zítra se pokračuje a bude to zase těžký. Kdo si hrábne víc na dno tak postoupí.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.03.2019, 20:52
 
Reakce na Kubi: Případ Erat. K čemu máme disciplinárku, ...
No takže nakonec svazáci přece jen nedopustili, aby hvězda ligy nehrála PO hned od začátku. Hnus na entou! Smajlík

Jinak k zápasu - vše již podstatné popsáno jinými, takže za sebe jen dodám - nemyslel jsem si, že to kdy řeknu, ale zlatej havířovskej motorista. Smajlík
 
 
 
Možná by měl někdo Zárubovo partě vysvětlit, že 4 je až po 2 a 3, tudíž série 1. se 4. rozhodně není souboj nejlepších týmů základní části soutěže.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

52. narozeniny včera oslavil bývalý legendární brankář a dnes prezident klubu Roman Turek. Všechno nej, Edo! ??

Včera to bylo 15 let ode dne kdy ve věku 59 let zemřel bývalý brankář Motoru Jaroslav Dušek. V A týmu 4 sezony, cca 46 zápasů,...

Na výstavě HOBBY byli v minulém týdnu i zástupci Motoru. ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Právě před 10 lety získala naše reprezentace zatím poslední medaili na MS. Vybojovali ji tehdy i letošní opory Motoru Jiří...