Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-3-14" |  vypnout filtr

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 23:09

Reakce na Hukoth: Fakt nevim, jestli to tak dělá běžně, ...
To byla fakt debi1ita, řešilo se to i u nás. Frajer si sjel kolem kuželky na střelu kam chtěl.

vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 23:05

je na nem videt jako by se bal schytat ranu.. taky jsem si toho vsimnul.. paradoxne a do souboju a bitek jde hlava nehlava Smajlík

kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 23:04

Půjde to, ale bude to hodně těžká a zřejmě i dlouhá série. Slávisti nejsou žádní nazdárci, kvalitní Razýmova práce je znát. My v tomto ohledu naštěstí nezaostáváme...

14.03.2017, 22:56

Fakt nevim, jestli to tak dělá běžně, ale dneska jsem fakt čuměl na Čajdovo styl blokování střel v oslabení. Zaklekne a otočí se zády ke střelci, tomu stačí si to potáhnout, objet ho a je v gólový pozici. Dneska to udělal 2x během 10 vteřin, poprvý z toho byla tutovka a podruhý gól.

No nic, jeden dvacetiminutovej blackout baráž nedělá. Venku hrajem líp než doma, já věřim, že to pude.

14.03.2017, 22:39

Chodí někdo na forum Jihlavy? Už tam řeší Pištu abych se tam zase došel pobavit?

tupputuppu | ČB
Reagovat
14.03.2017, 22:23

Tak zrovna přesilovky v téhle sérii reálně zas až takový problém nejsou, když jsme v nich de facto dali 4 góly z celkových 5 (oficiálně o jeden méně, neb včera gól padl vteřinu po návratu vyloučeného hráče). To je úspěšnost v sérii mírně nad 25 %, což je obstojné číslo. Pravda je, že po optické stránce jsou naše přesilovky nevalná podívaná.

Co je fakt problém, je naše produktivita, a to po celou sezónu. Na co jsou nám Nouzové, Chovani, Dostálci, Robové, Pavlini apod., když v zápasech dáváme nejčastěji 3 góly nebo méně. Chápu, že soupeři proti nám hrají zejména zabezpečenou obranu, ale stejně si myslím, že s kádrem, který máme, bychom měli být střelecky úspěšnější a ne končit pořád v rozích. Bohužel v naší hře je plno drobných nepřesností, které nejsou fatální (zpracování puku, časování přihrávky), ale stojí nás desetinky vteřiny a právě tyhle drobnosti nás tu a tam připraví o rozhodující pozici v zakončení.

Ta série bude hodně vyrovnaná, Slavie má velmi dobrého gólmana, zkušenou a poctivou obranu a méně zkušený útok. My máme velmi dobrého gólmana, dobrou obranu (dnes si vybrala slabší chvilky) a dobrý, leč málo produktivní útok. Z čehož vyplývá, že zápasy nebudou končit 6:5, ale na výhru budou stačit 3 góly. A při takové konstelaci se ty zápasy mohou zvrtnout ve prospěch kohokoliv a nějaká náhodná šmudla může mít velkou váhu. Viz Slavia s Třebíčí - 4 vyrovnané zápasy a výsledek 4:0. Tak se trochu obávám, že herně je ve většině přehrajeme, přestřílíme, ale efekt to mít nemusí. Bude to ještě dost náročné.

14.03.2017, 22:19

Dalo se čekat, že Slávie proti včerejšku něco změní.My jsme prochrápali druhou třetinu a ta bohužel rozhodla celé utkání.Nemyslel jsem si, že Slávii dáme na čtyři zápasy.Nějak bych to nedramatizoval dnešní prohru.V silách našeho mužstva je vyhrát jeden zápas v Edenu.(minimálně).Chce to být soustředěný celých šedesát minut a fárat celý zápas jako v pondělí.

pidlisnapidlisna | Motor
Reagovat
14.03.2017, 22:12

Reakce na Budějce: Aby toho dnes nebylo málo, tak o přes...
naprosto souhlas, ale dost jedinců bylo z něho nadšeno:-)

14.03.2017, 22:08

Dneska nejhorší výkon Bába a Škodovka.... to jak je školili ti mladíci v 2. třetině bylo až pro ostudu. Pišta i kdyby jel na prázdnou bránu, tak jsem přesvědčen, že to stejně veme do rohu. Smajlík Já bych se toho nebál. Když hrajeme tak jsme jasně lepší, máme tam hrozně moc tečí a je otázkou času kdy nám to tam začne padat. Do přesilovky bych vrátil Segeho jeho nahození je lepší jak Vráblova nebo Novkova pumelice metr od brány.

DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
14.03.2017, 22:07

Troufl - Horáček na našem zápase tuším v Moště nebo Litoměřicích nebo Kaďanovi. Prostě tam někde na tom severu.

BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 22:04

Aby toho dnes nebylo málo, tak o přestávce se divákům vnucoval sám velký Pitomio. To bylo přesně to, co jsem po 2.třetině potřeboval vidět. Dělat si kampaň při utkání na zimáku si zatím asi netroufl nikdo.

Reagovat
14.03.2017, 21:50

Reakce na Drew: Je to playoff, kdo by třeba čekal po těc...
ano zvládneme, také věřím, ale Slavie v průběhu sezony prodá polovinu týmu, sebere všechno kdo jde kolem Edenu,aby měli s kým hrát, hraje dokonce za ně mlaďoch s mřížkou a my je doma nedáme? To jako sorry, ale takhle se za postup nebojuje. Nechápu, třeba proč nešl Vak na power-play, já myslel, že to bude rozdílový hráč před brankou, ale za celý zápas jsem ho tam neviděl, ten je zadarmo drahej, to a´t radši hraje Fronk.

KemirKemir | MOTOR
Reagovat
14.03.2017, 21:48

Reakce na Kaul: Ano, to jsem měl na mysli, ten poměr stř...
Přenos je v naprostém pořádku, Kohy Ti to rád vysvětlí. Včera jsem to poprvé a naposled zaplatil taťkovi. Jeho SMS po skončení: Ahoj,prenos spatnej, uz nikdy. Dekuji za pouceni.
To víš v 75 letech očekával nějakou kvalitu třeba jako je přenos zadara z Pre.

K dnešnímu dni, takhle se za Motor nebojuje.

DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
14.03.2017, 21:46

Reakce na Zbyna-CK: Mně to trochu připomíná první dva zá...
Je to playoff, kdo by třeba čekal po těch dvou vysokých domácích porážkách postup Chomutova a stalo se. Bylo by hezké vyhrát obě série 4:0, ale hodně nereálné. Asi by mě to mělo trochu hlodat, ale já zatím nejsem ani trochu nervózní, věřím, že tohle zvládneme.

14.03.2017, 21:45

Reakce na pidlisna: škoda druhé třetiny, ALE slávka nepř...
Presne tak, Slavii se povedla jedna tretina ze sesti. No, povedla, spis nam se hrube nepovedla, prestali jsme bruslit, chybel duraz. Proste jsme nehrali play off hokej. Bude to drina, ale jsme lepsi. Pokud budeme drit a bojovat, tak musime kvalitou Slavii udolat.

Přes Slavii se přejde,ale co s tímto přístupem a výkonem v baráži? Když napadala Slavia ve 2 lidech ve 2.třetině,tak Motor nevyjel ven.A poslední třetinu se stáhla,ne že Motor se nastartoval......No i zázraky se občas dějí....-)-)

Radim_CRadim_C | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 21:41

Tak v silách to určitě je.
Jen záleží, jak si to chlapci srovnají v hlavě.

Reagovat
14.03.2017, 21:40

škoda druhé třetiny, ALE slávka nepředvedla jinak zhola nic. Herně jsme na tom o dost lépe a nevěřím že ty puky Frodla budou trefovat věčně. V Praze věřím že to bude s naší strany ještě lepší a příští pondělí to doma ukončíme.

KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
14.03.2017, 21:37

Reakce na Amper_: No střely na branku 36:13 a prohrát to...
Ano, to jsem měl na mysli, ten poměr střel, 36:13, nebo kolik !? Ale my z toho dáme s bídou jeden, dva, nebo maximálně tři góly (to už je luxus), a na to se bude těžko vyhrávat. Začátek druhé třetiny, to byla série nepřesných vyhození, nahrávek přímo na hole soupeře, jako bychom Slavii vybízeli " pojdťe, dejte si taky gól", no a ono to tak taky dopadlo. Přenos, to je ostuda ostud. Kašlu jim na padesátikorunu, ale k nám, co nemůžeme být na hokeji v Budějcích moc často, protože jsme z daleka, je to kruté. Taky fandíme, a chceme být u toho aspoň takto. Od začátku sezóny se to se*e, a je to jako s tou naší produktivitou a přesilovkami, pořád stejné.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.