MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-11-4" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Gaučáci, co víc chcete? Kotel dneska šlapal jako už dlouho ne a od ostatních tribun aktivita na nule. Jak ve hře v plné počtu, tak v oslabení, tak v přesilovkách. To bude asi těma uspávacíma chorálama... Smajlík
 
 
04.11.2017, 23:41
 
Dneska ke hře nemá cenu ani nic psát, pochvala pro rozhodčí, jak to dneska pískali, pořád jsem čekal nějaké kompenzace a nic nepřišlo. Klobouk dolu před hostujícími fans a jejich entuziasmem, to bylo neskutečné... zajímalo by mě jestli si tam i v tuhle hodinu nejedou to svoje Smajlík Co jsem před 2 lety psal o Přerovu, že je to nejlepší co jsem tu za poslední roky viděl už neplatí, tohle bylo minimálně 4x lepší. Opravdu klobouk dolu před moravskou a slezskou povahou... "pár" kilometrů a takový rozdíl. Černá strana kotle výborný výkon ale sami to bohužel neutáhnou.... okolní tribuny opět průměrné. Ostuda že šlo vsetínské pískání slyšet více jak domácí podporování při našich přesilovkách.
 
 
 
Od Vampoly jsem dneska necekal moc, kdyz tak dlouho nebyl na lede, ale jeho prehled dneska byl hodne dobrej. Jsem zvedavej, jak to bude vypadat, az nastoupime proti bruslivejsim tymum, ale za dnesek si me ziskal.

Po delsi dobe jsem navstivil BA a ohledne obcerstveni se toho moc nezmenilo. Libil se mi dnesni rozhovor v hokejklubu s Prokesem.

BTW neni 6 odstavcu + komentare treneru v pozapasovem shrnuti prilis? Smajlík
 
 
dejvasdejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
04.11.2017, 22:11
 
Reakce na zdcart: Na hokeje chodím pravidelně,dle mě ,Vs...
Vzpomínám na rok 2005, zápas s HK (prosím všechny přítomné o zdržení se nemístných komentářů) a jeho zvýšení v cca 39. minutě na 9:1 či 9:2. Fakt, že už si své odehrál, včetně jara 2010, by mohl být příslibem, že si to tu bude chtít užít se vším všudy. Good luck! Smajlík
 
 
dejvasdejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
04.11.2017, 22:04
 
Jinak dnešní zápas sice nepřeceňovat, ale ani nepodceňovat. Srá.t na to, že aktuální Vsetín je suterénem pralesa. S podprůměrnými týmy se taky dá hrát za 60 minut i bez gólů. Dnes to konečně vyšlo se vším všudy, hajdy na pivo, vypít si, utužit partu. Prostě si to užít. To je důležitej psychickej doping pro hráče, kteří tu dostávaj čouda za sebemenší výpadky. Dnes bych si dal od jakýkoli šedi pokoj.
 
 
04.11.2017, 22:04
 
Reakce na Pragr: Na rozdíl od většiny dosavadních koment...
Na hokeje chodím pravidelně,dle mě ,Vsetín zatím nejslabší mužstvo v letošní sezoně.
Jinak ,že Vampola nestál na bruslích 7 měsíců,tak před ním smekám klobouček.Až více potrénuje, bude to ještě lepší.
 
 
DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
04.11.2017, 21:55
 
Reakce na ajejej: "Šišku" 7-2 dostal Vsetín tuším naopak...
Bez prehrabování se v análech pálím podzim 1994, první zápas VSE v CB, Ondřej Vošta 4 góly. Zastřelte mě, jestli se pletu.
 
 
 
Na rozdíl od většiny dosavadních komentářů bych nebral dnešní zápas jako směrodatný. Výsledek jasný, rozdíl ve hře také. Ale přiznejme si, že Vsetín dnes hořel a ačkoli sem nepřijel hrát beton, jeho hra byla dost "chaotická". Především co dokázala jejich obrana "vymyslet" ve vlastní obranné třetině i v okamžiku kdy naši střídali a nikdo je nenapadal, to bylo neuvěřitelné.

Nechci tím snižovat náš výkon, ten byl velmi dobrý. Ale na kolik to bylo tím, že nám tohle soupeř svou špatnou hrou dovolil a na kolik se nám to bude dařit v dalších zápasech vynutit proti soupeřům, kteří nebudou takhle pěkně "spolupracovat", to si netroufám říct. Budu rád ukáže-li se, že to je opravdu důsledek naší lepšící se hry.

A jinak klobouk dolů před fanoušky Vsetína. Kdybychom my prohrávali 0:4, tak je v hale ticho jak v hrobě. Oni jeli bez nejmenšího omezení furt pryč Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
04.11.2017, 21:53
 
Reakce na fanda objektivní: Diky do Vsetina, prijedte za...
Ne, je to vykleštěnej hřebec.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
04.11.2017, 21:46
 
Tak Vampi ještě potřebuje potrénovat a myslím, že i ta rychlost se ještě zvedne. Ten přehled, kontrola kotouče a pokrytí to prostě v sobě má. Myslím, že procento využití přesilovek se bude i díky němu zvedat. Doufám, že se bude soustředit jenom na hokej.
 
 
fanda objektivnífanda objektivní | České Budějovice
Reagovat
04.11.2017, 21:43
 
Diky do Vsetina, prijedte zas, Valasi. Valach je vyklestenej kůň, zejo?
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
04.11.2017, 21:41
 
K hokeji dnes nemohu říci žádná negativa, parádní produktivita, Vsetín nehrál zanďoura, atmosféra super. Bral jsem poprvé mladšího syna, nemohl jsem si vybrat lepší zápas :-)

Jednu věc bych ale za sebe vyzdvihl, a to výkon Petra Vampejra Vampoly. Zkušeně si vyčkal u prvního gólu, přihrávka na gól Nedorosta neměla chybu, pěkně našel i Luboše Roba. Nejrychlejší asi nebude, ale jeho hra mě dnes celkem nadchla. Mohl by být opravdu posilou, hráčem, který mi zde chyběl. Něco jako Pepa Štraub kdysi Smajlík
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
04.11.2017, 21:17
 
Reakce na korči: Prosím pamětníky o vyvedení z omylu. Ne...
"Šišku" 7-2 dostal Vsetín tuším naopak, když tu byl naposledy (11let?)
 
 
 
Reakce na korči: Prosím pamětníky o vyvedení z omylu. Ne...
Úplně první byl 7:1 už v roce 1991 ještě v 1. národní. V extralize pak druhý domácí skončil 7:2 Smajlík
 
 
 
Reakce na korči: Prosím pamětníky o vyvedení z omylu. Ne...
Myslim, že ano, Čechmánka si ale už konkrétně nepamatuji.
Dneska samozřejmě spokojenost, i když výsledek je pro snaživé hosty krutý, tak slabí určitě nebyli. Je potřeba tu produktivitu alespoň částečně předvádět i venku!
 
 
BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
04.11.2017, 21:05
 
Reakce na korči: Prosím pamětníky o vyvedení z omylu. Ne...
Pokud se nepletu, tak to byl druhý domácí zápas se Vsetínem. První skončil 1:1 i po prodloužení.
 
 
 
Reakce na Peta69: Hm hm hm, tak to mi bylo 8. Jsem mysle...
Starší chodí na hokej od 9 měsíců, teď je mu 7 let a pořád je to velký fanoušek :-) A mladší syn byl poprvé ve 2,5 měsících na přípravném zápase a dá se říci, že od té doby chodíme na každý zápas. Když byl úplně maličký, tak jsem mu dávala dětská sluchátka :-)
 
 
korčikorči | MoToR
Reagovat
04.11.2017, 20:39
 
Prosím pamětníky o vyvedení z omylu. Nedostal náhodou Vsetín šišku, když tady byl kdysi dávno úplně poprvý (7:2?). Mám silnej dojem, že Čechánek krásně střídal.
 
 
 
czauky zaaaznam naydete na meeem zhanelu :-*** odkaz
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
04.11.2017, 20:20
 
Přes všechny superlativy, které lze dnes na adresu našich říct a které tu jistě přijdou od ostatních, bych v dnešním utkání vyzdvihl jednu věc: sudí se nesnažili o to, aby měli na konci zápasy vyrovnaný počet vyloučení a když viděli, že jeden tým očividně nestíhá a pomáhá si fauly, tak prostě ten jeden tým posílali stále na trestnou, žádné zbytečné kompenzace a přizdi*ráčství ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes uběhlo 90 let od chvíle, kdy byl náš klub několik minut od mistrovského titulu. Neuvěřitelný příběh brankáře Františka...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Martin Novák naskočil do sezony velice úspěšně. Pak se ale zranil a bylo pro něho těžké se dostat...

? Motor představuje nový trenérský tým! Vedoucím sportovního úseku a hlavím trenérem se stává Jaroslav Modrý, po boku bude mít...

Letošní poslední zápas přinesl hned několik loučení na českobudějovické straně. Poslední duel však úspěšný nebyl, jelikož Motor...