ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-11-15" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
No nevím, prohrajeme s marnou Třebíčí a může za to asi nejspíš Novák Smajlík . Proberte se. to je furt dokola, akorát jednou je to Zíb, Stavjaňa nebo třeba Novák. Takovej zápas musíme vyhrát o dva tři góly a ne řešit, že někdo v prodloužení udělal chybu.
 
 
 
hoši mate jinej problém. Blbě se hraje a dělá parta když někdo za 150 a druhej za 15. Jako ve fabrice a musej se tvarit jak je to dohromady moc bavi.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 22:44
 
Reakce na -Tom-: Takže si jeden z buranů co na něj teď p...
Ty troubo já nikde nenapsal že nám dneska prohrál zápas Novák. jen se mi prostě jeho výkony nelíbí a vim že byl zranenej a dlouho nehrál, taky vim že takovej Marcel si to odehrál minimálně stejně a to je hráč z druhý ligy. Mluvíš tady v půlce sezóny o barazi? Smajlík Tak to se hodně rychle prober ty Smajlík
 
 
15.11.2017, 22:10
 
Reakce na -Tom-: Takže si jeden z buranů co na něj teď p...
Tome, nejsem ten kdo by na někoho řval, ale dnes jsem tam byl a viděl jsem jak Novák za prvních 20 minut připravil 2 loženky pro Třebíč přímo mezi kruhy, každej jinej by za to seděl on hrál dál a v prodloužení ač 2 na 1 tak se Novka přímo uhnul hráči co dal vítěznej gól.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
15.11.2017, 22:03
 
Ještě že je Novák zpátky. Komu by se jinak nadávalo, že? Ach joo...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 21:58
 
Reakce na Aleš=M=: U něj (Nováka) vůbec nejde o to jestl...
Takže si jeden z buranů co na něj teď pořvává a v baráži ho bude plácat po zádech? Sorry ale to že dáme jen jeden gól a nepovede se zápas neni o Novkovi. Prober se. Typický ... vyhrajeme 8:0 a jsme bozi, prohrajem v prodloužení další zápas a půlku týmu vyhazujem Smajlík soudnost nám nic neříká, neboť jsme burani.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
15.11.2017, 21:18
 
Reakce na P.XTRM: Je to jen v jejich makovicích a přes t...
stačí jedna, dvě prohry doma a dostane se do hlav hráčů, že to už nejde ani doma a co potom? Nebo vyhrajeme 26 domácích zápasů, přijde první zápas playoff, prohrajeme ho nějakým stupidním gólem v prodloužení a psychika v háji... Kdepak, na tohle se fakt spolehnout nejde.

To zlepšení venku přijít musí a nejlépe hned. Ale po tom, co jsem dneska viděl, si kladu otázku, jestli toho jsme vůbec schopni. Ten výkon byl profesorskej, všechno, co nám chybělo před repre pauzou, nám chybí dál + se zhoršily věci, co dřív fungovaly: rozehrávka byla dneska příšerně pomalá a se spoustou předávek a hračičkování, jak přejedeme modrou, šup s pukem do rohu, před bránou nikdo a když už se tam někdo zaparkuje, tak beci nevystřelí... Ale především - v obraným pásmu chaos a nedůraz.

Hodně práce čeká jak hráče, tak trenéry, ale já věřím, že se na tom zapracovat povede a po novým roce se mančaft rozjede. ALe jak už jsem tu párkrát psal - letos pro nás bude playoff strašně těžký, ať bude soupeřem kdokoliv.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 21:07
 
Letos to Novákovi moc nejde, ale musím se ho taky zastat. Loni v playoff a barazi patřil k nejlepším. Venku hrajeme špatně jako tým ale s tím už si musí poradit trenéři a vedení.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 21:05
 
Reakce na P.XTRM: Marcel se celkem slušně rozehrál než b...
Marcel tam má vyřízený střídavý starty. Taky mi přišel že nebyl marnej.
Třeba dojde k nějáký rotaci beků a ještě ho tu uvidíme Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Prohrálo se, já též čekal výhru a poch...
Je to jen v jejich makovicích a přes ty by měl být Marián expert. Doma je hokej OK, bodujeme. Venku, bohužel, velký kulový. Jelda musí vyřešit zapeklitý rébus a to: Hrát venku jako doma.. ZATÍM mission imposible.
 
 
15.11.2017, 20:59
 
Prohrálo se, já též čekal výhru a pochopitelně lepší herní projev.Bohužel se ani jedno nedostavilo.Položme si otázku, zda takto sestavený tým, má na to, aby bojoval o extraligu? Je odehráno 22 kol, venku jsme marní od začátku soutěže.Snad se práce trenéra Jelínka brzy projeví herně a i výsledkově.
 
 
 
Marcel se celkem slušně rozehrál než byl zapůjčen do 2. ligy. Někdo tu psal, že je zase v Klatovech? Hned bych ho tu zkusil. Ten to hrál pokud možno jednoduše a uměl přitvrdit.
 
 
 
Reakce na Aleš=M=: U něj (Nováka) vůbec nejde o to jestl...
Souhlas, už loni byl marnej. Snad už to brzy vedení pochopí.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 20:47
 
Reakce na -Tom-: Novka první zápas po zranění a hned je ...
U něj (Nováka) vůbec nejde o to jestli je po zranění nebo ne.
Jde o to že od tý doby co v Motoru je, tak až na pár zápasů, je jeden z nejhorších našich obránců, a jak už jsem dřív psal, když ho srovnáme s takovým Kutlákem = zkušenosti, věk srovnatelný - výkon nebe a dudy :( Ale tak si zase poslechnem od vedení, jak je Filip velezkušenej obránce minimálně s extraligovými parametry a jedem dál Smajlík Chápu že byl dlouho bez zápasovýho vytížení, nevyčítám mu vůbec kondici, ale to že to kolikrát zahraje jak kluk z juniorky...na všechno času dost a v myšlení..strašně pomalej.
Nebojím se to sem napsat, protože vim že tenhle názor zastává spousta lidí co na ten hokej chodí.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.11.2017, 20:41
 
Taky me se*re, že do Třebíče si jezdíme jen pro prohry, a jestli budeme hrát pořád prales, tak do bude i za dest let stejné.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.11.2017, 20:25
 
Tak Rob st. si pochvaluje přínosnou reprezentační pauzu, ale já nevím. Pokračujeme pořád ve stejném duchu, dneska se na to nedalo koukat. Ty týmy co proti nám hrají nejsou horší, ba Třebíč byla lepší; jak je donutit " nátlakovou" hrou v našem podání, aby prohráli? Vytáhnout bychom se měli na někoho konečně už i my. Marnej Vsetín není měřítko.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 20:20
 
Novka první zápas po zranění a hned je uráženej. Jeden z mála, kdo snese přísnější hodnocení z baráže. Tak se to dneska nepovedlo no ... ale to tu ze sebe budem dělat burany?!
 
 
 
Reakce na Jirka50F: Taky jsem čekal dnes 3 body. Bohužel...
A co tam budem dělat
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
15.11.2017, 20:17
 
Ty venkovní zápasy jsou tragédie, dalo by se říct až ostuda, rozdávat všem venku body. Navíc mám takovej pocit, že hrát za nás dnes Team Canada z poslední olympiády, tak bude výsledek stejnej, možná výhra v prodloužení. Už nevím, jestli má cenu sem někoho nového tahat, když hra nereflektuje posilování - změna na výkonu týmu žádná.
 
 
Jirka50FJirka50F | České Budějovice
Reagovat
15.11.2017, 20:15
 
Taky jsem čekal dnes 3 body. Bohužel je to pořád stejně marný, marný, marný. Kritizovat nebudu, neboť nechci být terčem posměchu všem těm, kteří ví, že ELH dáme!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…