Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-25" |  vypnout filtr

Reakce na vodopadek: tak gratulace.. kurz byl slusnej :-...
No zas takova slava to nebyla, 3,20. Byl jsem dost troskar, vsadil jsem 2x za pade, takze to hodi 2 obedy :-)

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.10.2017, 23:01

Mě to dnes bavilo. Tu první třetinu ovlivnily 2 haluze soupeře a naše následná strašidelná přesilovka 5 na 3. Ale dnes jsem nějak věřil, že to otočíme. Ve hře jsou patrné změny, slova o aktivnější hře nebyla do větru. Bylo vidět, že i výborně bruslící mladí kluci z Benátek mají problém s naším forčekingem a rychlejším přístupem. Hodně cenný obrat z 0:2. Ukázalo se, jak moc ve výkonu dělá hlava. Po vyrovnání jsme najednou byli o level výš.

Kondor dle mého škarohlídům ukázal, že má rozhodně týmu co dát. Byl aktivní, rozdával puky, vyhrával buly. Dokonce si vybavuji 2 hity, přičemž ten první byl výstavní. U mě dobrý. Líbil se mi hodně Proky, dřel, jezdil a plně po právu zůstal v sestavě i po stažení na 3. Čekám, že po příchodech nových hráčů zbude černý Petr na Rockyho, který se prostě trápí.

A podobně jako Pragr jsem TO zaznamenal. Takový kartáč už jsem dlouho neviděl. Smajlík Byl to Vráblo? Pravdou je, že dostat gól na 2:3 krátce po vyrovnání by bylo trestuhodné. Neďák dnes skutečně rozdílový hráč. Takhle bychom ho všichni chtěli vidět dál.

Nemá cenu opakovat co tu již padlo. Dvě věci. První třetina nebyla úplně marná až do toho nesmyslného gólu. Pak jsme se složili. Jak jsme dali kontaktní gól, obraz hry se změnil. Nic nového v letošní sezóně. Pozitivum je, že loni bychom se nezvedli.

Kurlákův icing. Tady bych souhlasil s rozhodčími. I když jejich výkon byl jinak pode vší kritiku. Alespoň v NHL je rozhodující, který hráč je blíž puku na spojnici bodů pro vhazování. A tady byl podle všeho blíž soupeř. Že se Kutlák k puku dostal ačkoli byl za soupeřem nehraje žádnou roli.

A jedna věc na závěr. Lajna Proky, Tim a Vlček to byl vynikající tah od trenérů. Za tu změnu během druhé třetiny u mne mají obrovské plus. Stejně jako za TO po druhém gólu.

Tak mě se dnes hodně líbil Toman. Jeho agresivní a nátlakový styl se mi zamlouvá. Škoda, že nedostal příležitost i v závěru za stavu 4:2. Ve vítězství jsem po 1. třetině jsem moc nevěřil. Závěr velmi dobrý.

jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
25.10.2017, 21:56

... dnes jsme ani tak nebojovali s betonujícími Benátčany, jako spíš sami se sebou .. tedy v prvé třetině určitě. Postupně naš tlak sílil a díky zlepšenému výkonu prvního útoku s Kondorem na centru, jsme to otočili a zaslouženě vyhráli. Byly to nervíky , ale jak se říká ..konec dobrý, vše dobré! Smajlík

2 Kellewan ..jsem rád, že se tvé obavy o osud Motoru dnes rozptýlili a dokonce jsi ani nezapomněl, že se hraje ..což je dobře! Smajlík ...Jdu spinkat, takže ti dávám sbohem Smajlík Smajlík

Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
25.10.2017, 21:55

Tak dnes nějak málo příspěvků?
Když se prohrálo to tu byla jiná mela!!!

Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
25.10.2017, 21:20

Reakce na Zbyna-CK: dneska krásnej obrat, jen co je prav...
Zbynďo, a to je ten posun. "Hokej tě dnes fakt vtáhl a bavil". Kolikrát jsi to psal v minulosti Smajlík . Věřím, že to budeme moct psát trvaleji Smajlík .

Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
25.10.2017, 20:52

dneska krásnej obrat, jen co je pravda! Zápas s příšernou první třetinou a pak dvěma hodně dobrýma.

+ Rob. Jednoznačně pozvedl hlavně Nedorosta, vyhrával buly, když bylo třeba, hrál fakt dobře. Zasloužil si dát gól. Tak příště Smajlík
+ Vlček. Ty jeho ruce, to je paráda. Předvede za jeden zápas víc pěkných nápadů a momentů, než jiní za pět kol. Střílí hodně kvalitně. Člověče, jestli to tu čteš, soustřeď se na hokej a můžeš tu bejt legenda.
+ Prokeš - ukázal, že na "to" má. Určitě bude platnej.
+ Crowder opět gól, super.
+ Galamboš, Dostálek, Heřman dneska odvedli dost černý práce, i když dopředu tak moc vidět nebyli.
+ Obrat parádní, třetí třetina skvělá, i druhá už slibovala, že by to mohlo vyjít.
+ Povedlo se a týmu hodně pomohlo stažení na tři lajny. Tím se i jasně ukazuje, že to fakt bude chtít ještě pár lidí do útoku. Ale ty tři útoky, co hrály závěr, hrály fakt dobře.

- První třetina by vydala na samostatnej příspěvek. To bylo jako co? Všude pozdě, nedůrazní, dopředu bez nápadu, dozadu laxně... No fakt třetina hrůzy.
- Přesilovka 5 na 3 v první třetině. Světovej unikát - jinde se pouští ze záznamu přesilovky zpomaleně, u nás se v reálu rovnou zpomaleně hrajou, aby divák všechno dobře viděl. Fakt jsem si připadal jak ve filmu.
- Čermák se pořád hledá, nebo mi to tak aspoň přijde. Přeju mu, ať se rozjede, už by to chtělo. Vedle Roba by to mohlo jít líp.
- Naši obránci v přesilovkách a v tlaku, to je občas opravdu o nervy. Kolikrát my trefíme prvního hráče, to je unikum. Benátky v první třetině ukázaly, jak se to má na modrý hrát. Přihrávka a z první bomba na bránu. Tečka. Žádný šolichání, nahazování po mantinelu. Rovnou na kasu a neztrácet furt čas zpracováním.
- Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do vočí... Icing Kutlákovi písknutej na základě jakýho pravidla? "Loket" pískanej Prokešovi taky hodně vtipnej, nepískutý napadení Prokeše cca 30 sekund po návratu z trestný nepochopitelný. Atd. atd. atd.

Ač jsem byl po první třetině silně rozladěn (asi jako všichni), nakonec jsem mě hokej fakt vtáhl a bavil.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
25.10.2017, 20:31

První třetina hrůzostrašná. Jinak bych viděl i pozitiva. Návrat Kondora se povedl. Měl 73% úspěšnost na buly to je nadprůměrné.Spálil asi 3 loženky a další šance vypracoval. Snad to tam začne padat i Čermákovi, který stále předvádí poctivé výkony v koncovce se zatím ale trápí. Lepšící se Crowder . Ten když tam začne posílat ty golfáky tak mu to tam musí padat. Ránu má parádní. A vyzdvihl bych i výkon Prokeše , který byl vysílán do hry i v závěru zápasu. Jinak Neďák a Vlček to jsou hokejový básníci pro mě jasně nejšikovnější a rozdílový hráči alespoň pro dnešek a věřím i pro další zápasy. Doufám , že si to Vlček nepohnojí. Jinak těch 14 střel Benátek bylo sakra nebezpečných. Nejlepší hráč hostí byl Vantuch. Bitka na závěr měla být asi přerušena dřív, ale výkony rozhodčích dneska nemá cenu komentovat viz icing Kutláka. Smajlík Stále je na čem pracovat. Musíme vyhrávat i venku, ale je třeba zlepšit obranu dneska tam bylo zase moc přečíslení.

czauky zaaaznam naydete na meeem zhanelu =))) odkaz

25.10.2017, 20:27

Po první půlce zápasu jsem byl zralej na odchod. Naštěstí nás šťastnej gól odšpuntoval a od té doby už to bylo aspoň místama ke koukání. Za obrat Smajlík Vypadá to i že Rob by nemusel hrát v první lajně zle (aspoň vyhraje buly) Crowder se taky chytá. Víc psát nebudu, aby zase tyto dnešní postřehy pana Jeníčka nějak nepohoršily Smajlík

Dnes jsem nebyl a po 1.třetině na onlajnech jsem naštěstí odolal psát sem nějaké komentáře Smajlík . Důležité body, jinak by nám čelo tabulky už dost uteklo.

Těch 56 střel je děsivých Smajlík Smajlík a navíc to, že jsme dali jen 5 golů z toho, minimálně ak 3-4 další byly tutovky.. No někdy by se nám to mohlo vymstít, ale dneska obrat slušný Smajlík

filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
25.10.2017, 20:24

Reakce na Fany77: Nechci aby byl Rob tím správným parťák...
Tak budeme doufat, že Vampola půjde do 2. německé ligy a k nám přijde opravdový TOP. I když Gott tu nedávno tvrdil opak... Smajlík

No zprvu, vlastně cca za polovinu zápasu, se na to dnes nedalo koukat. Nakonec Neďák zavelel k obratu a ještě jsem nakonec rád, že jsem tam byl. Ale chvílema to byl z naší strany docela "rybník". Snad se ode dneška psychicky odpíchneme. Hokej hrát chlapci umí, jen musí Mariján naladit ty kebule.

switchswitch | České Budějovice
Reagovat
25.10.2017, 19:56

Tak můj požadavek "ještě 3" byl i překonán ....

vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
25.10.2017, 19:48

Reakce na Pítrz: Za stavu 0:2 na konci prvni tretiny jse...
tak gratulace.. kurz byl slusnej :-) pokud si nebyl troskar tak vyhra muze byt velmi solidni :D

Tak ten obrat byl perfektní Smajlík

tupputuppu | ČB
Reagovat
25.10.2017, 19:35

Reakce na Gora: Tak to vypadá, že puskar se našel a tro...
Spíš si statisticky spočítali, že se střeleckou úspěšností po 8% musí pálit jako blázni a dnes měli 57 střel, což je při 5 gólech střelecká úspěšnost opět 8% Smajlík

Za stavu 0:2 na konci prvni tretiny jsem vsadil na vyhru Moturku. A protoze jsem jelito, vsadil jsem to omylem 2x Smajlík Najs!

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.