Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-11-23" |  vypnout filtr

12345678>
Další diskuse:

Reakce na quak: Hlásím spokojený návrat. Spokojený hlavn...
Díky za report. Zmínka o domácí neporazitelnosti Smajlík Jsem zvědav kdy se to zastaví doufám že ne v sobotu. Série skvělá, jenom doufám, že pořád ladíme až na konec sezóny Smajlík

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
23.11.2016, 23:16

Hlásím spokojený návrat. Spokojený hlavně díky poslední třetině, neb v těch prvních dvou jsme moc dobře nehráli. No buďme upřímní - vlastně jsme spíš hráli špatně. Říkali jsme si s Hukothem o přestávce přesně to, co uvedl v hodnocení Štrba, že nám nejdou nohy a naprosto chybí důraz. Ve 3. třetině jsme předvedli obvyklý standard z posledních zápasů a se zlepšeným pohybem přišel i zasloužený obrat. Soupeři jsme už nedovolili nic.

Slávie dobře a poctivě brání, bruslí, ale je vidět, že ta ofenzivní kvalita jim odešla. Dnes by se hodil Pepa Straka. S gólmany, kteří už při nápřahu vyjedou 5 metrů z brány, to uměl náramně. Potáhl a střílel do prázdný kasy. Šuliho premiérová trefa byla výstavní, ale i Benova nahrávka do plné jízdy.

Potěšující je, že si i po dnešku držíme domácí neporazitelnost. Věřil by někdo, kdybych mu před 5 lety řekl, že Kytka bude při druhé děkovačce roztleskávat kotel? Tohle (alespoň v poslední třetině) byl MOTOR!

Při Razýmově zmínce o výborné návštěvě (2.000 lidí) si člověk znovu uvědomí tu naprostou výjimečnost Motoru, co se týká návštěvnosti. Soupeři, současní i budoucí, mohou jen tiše závidět. Smajlík

-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
23.11.2016, 23:15

Po tom, co člověk jede na Kladno a 4 dny na to na Slávku, tak si říká, co by ta Slávka vlastně s tímhle zázemím chtěla v ELH dělat?! Hrůza ... oproti Kladnu nebe a dudy.

Dneska to nebylo moc pohledný utkání. Šulek dal hezkej gól. Docela mi přišlo, že se dost zvedl Volek, měl snad 4 povedený střely na branku.

Kváča mi přišel nejistej, rozhodně z něj nejde jistota jako z Gáby. Na tabulku se ale kouká krásně, i když tomu občas tak předváděná hra neodpovídá Smajlík

Reakce na mrskman: Milan Razým (HC Slavia Praha): „Hrál ...
si mě předběhl Smajlík

Milan Razým (HC Slavia Praha): „Hrál se svižní hokej před výbornou návštěvou. První dvě třetiny jsme byli Budějovicím vyrovnaným soupeřem. Když jsme nevyužili přesilovku 5 na 3, tak jsme skórovali alespoň po vypršení prvního trestu soupeře. Po dvou třetinách jsme vedli. Budějovice ale z přesilovky srovnaly. Udělali jsme chybu, že jsme soupeře pustili zbytečně do zakončení. Ten zápas pak otočili a v závěru si to zkušeně pohlídal. Nepustili nás do žádné větší šance. Při hře bez brankáře to nevyšlo. Je ale asi jedno, jestli prohrajeme 2:3 nebo 2:5. Za výkon se stydět nemusíme. “

Martin Štrba (ČEZ Motor České Budějovice): „Jsme rádi za tři body. Dokázali jsme to otočit po dvou třetinách, které z naší strany nebyly optimální. Chyběl nám pohyb a důraz. Ve třetí třetině jsme na ledě nechali všechno. Přesně tak jsme si to řekli v kabině. Zjednodušili jsme naši hru a zlepšili se v důrazu do branky. Hlavně jsme konečně využili přesilovku, to bylo důležité. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. “

Kdyby nekdo chtel zaznam na YT, tak je zde: odkaz

Kvuli nejaky sileny hudbe je video blokovano v Alžírsko, Egypt, Maroko, Súdán, Západní Sahara :D

23.11.2016, 21:45

Reakce na vrby1928: Koukal jsem, že Slávka se asi už při...
tomu moc nerozumím, smeješ se jim že nemají prachy? hloupé

filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
23.11.2016, 21:35

Reakce na Dejvas: Tak v sobotu bude doufám vyprodaná nej...
Míra Schön podepisuje nějakou knížku? Smajlík Smajlík To asi nějakou rudou, ne? Smajlík

Jestli koukám dobře, tak máme z posledních 18 zápasů 16 výher !!!!

DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
23.11.2016, 21:25

Tak v sobotu bude doufám vyprodaná nejen hala, ale i Mírova knížka. Bude jí během zápasu podepisovat za přítomnosti hráčů z ročníku 1980/81. Tak nezapomeňte a už rozbíjejte prasátka Smajlík

GoraGora | Tyn nad Vltavou
Reagovat
23.11.2016, 21:10

Reakce na vencysta: Nejlepší pozvánka na sobotu *2*...
Presne tak!V sobotu😉.Motor!!!

jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
23.11.2016, 21:06

...prej "červenobílá síla" a všude kolem mají nachc..áno ..bo hajzly mají na Proseku! .. =M= Smajlík

HamiHami | Motooor
Reagovat

Reakce na zbyna-ck: "velká" ... já pamatuju tři a dva z ...
Treba to pocita podle poctu prispevku. Smajlík

Koukal jsem, že Slávka se asi už připravuje na NHL. Na ledě akorát znak klubu Smajlík

VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
23.11.2016, 20:53

Reakce na Drew: Já se toho dneska docela bojím, ale i kd...
Musím se ti omluvit, protože o druhý přestávce jsem měl takový bobky, že jsem chvílema nemohl ani dýchat. O to víc jsem si pak zařval! Tvl Šulek vítěznýho góla, Žiga na čele bodování, šest bodů z Kladna a Slavie a Benátky nám to Kladno ještě porazí. Paráda, pánové, klobouk dolů a oba palce nahoru! Smajlík