Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-10-7" |  vypnout filtr

dejvasdejvas | Frýdlant n. O.
Reagovat
07.10.2015, 23:51

Reakce na quak: Ohlasy trenérů: Jindřich Lidický (Rytíř...
No... Těžko říct. Praktikovali jsme mrdanou v rozích a dělali hrozný hrubky vzadu. Zlepšení přišlo až po třetím kladenským gólu. To spíš lepší byla druhá třetina, byť jsme jí velkou část hráli v oslabení. Třetí už jsem neviděl.

DejvasDejvas | Frýdlant n. O.
Reagovat
07.10.2015, 23:48

Reakce na =(M)=MotorákDejf: Kladno beton nehraje, ale že...
Ty, já myslim, že ok, ne? Smajlík

HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
07.10.2015, 23:09

Quak:

Já bych řek, že jo, bylo to takový živější než posledně, líp jsme bruslili. Ne že bysme měli nějaký velký šance, ale celkem jsme tim eliminovali očekávanej úvodní tlak domácích. Akorát po v pohodě odehraných deseti minutách nám tam napadaly takový divný góly skoro z ničeho, takže ten dojem z toho byl v tu chvíli hroznej. Ale ten start mi opravdu špatnej nepřišel.

naxosnaxos | Motóór! ... kašlu na emise!
Reagovat
07.10.2015, 23:08

Dělba bodů zasloužená. Je dobře, že za stavu 3:0 to nikdo nevzdal! Romanu Bláhovi to v brance slušelo, nejsem proti tomu, aby se to opakovalo. Na to, že Chladno má v brance Mensatora, dva body mají cenu zlata.

Jářku neumí nic sr... májový a ještě se vymlouvaj na mladý obránce !!!

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
07.10.2015, 22:34

Ohlasy trenérů:

Jindřich Lidický (Rytíři Kladno): Povedlo se nám odskočit na 3:0, bohužel jsme šli rychle do čtyřech za nic v útočném pásmu a soupeř snížil na 3:1. Motor má výborné přesilovky a potrestal nás. Bohužel jsme nedokázali proměnit další šance a navíc jsme vyrobili na takhle těžké utkání strašně moc chyb. Projevilo se, že máme pět mladých beků do 21 let. Takové zápasy jsou pro ně strašně moc složité. Sháníme posily do obrany, ale není to vůbec jednoduché. Každopádně je to nutně potřeba!

Radek Bělohlav (ČEZ Motor České Budějovice): Utkání se muselo líbit. My do něj dobře vstoupili, paradoxně jsme po čtyřech střelách prohrávali 0:3. Dokázali jsme se naštěstí během minuty dostat k jednomu gólu, což bylo rozhodující. Do přestávky jsme šli za stavu 2:3 a to nás nakoplo. Dostali jsme se do zápasu a věděli, za čím jdeme.

Já to zapnul pár vteřin před 1. gólem, hráli jsme fakt na začátku dobře?

GaisGais | =M= till i die
Reagovat
07.10.2015, 22:25

Reakce na quak: 2 Gais Převzals žezlo krále provokatérů...
Ten dovětek mý ego trochu zasáhnul, ale mám pro tebe slabost, odpouštím ti. Smajlík

Reagovat
07.10.2015, 22:21

Reakce na Speeder: Dívám se. Už v přípravě bylo vidět, ž...
Jsem ti říkal, že top je ještě brzy. Až bude, tak pak se tu můžeme objímat.

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
07.10.2015, 21:57

Reakce na Gais: Z jitrnice ne, já se dívám na led, co se...
Dívám se. Už v přípravě bylo vidět, že přišel top střelec první ligy. Jsem rád, že to začal prokazovat i v lize Smajlík

Reagovat
07.10.2015, 21:56

Reakce na rawem: Kucí, to jste všichni dneska dostali me...
2 Gais

Převzals žezlo krále provokatérů po FOunovi? On to ale uměl líp. Smajlík

Několik výjezdníků včetně mě má dnes výhru 4:0. Fronta u kasy byla dlouhá a tak jsme zpočátku jen poslouchali domácí opakovanou radost zevnitř stadionu. Výhodou bylo, že to je potom bez nervů a dnes s parádním závěrem. Hoši bojovali, řekl bych, že je vyhecoval svými výroky sudí. Po dlouhé pauze velmi dobře 5, hodně to přeju 90. Krušovice tragedie, mlha nad ledem silná, 2 body výborné.

Reakce na Slavatrebon: Kolik jsi toho vypil?My jsme proh...
Sorry Smajlík se ZUBREM
i když s Mostem to stálo taky za starou Bellu..

serutiseruti | Dobrá Voda uČ.Budějovic
Reagovat
07.10.2015, 21:52

Reakce na Pragr: Největší odborník jsem tady já. zápas ...
Nechci se hádat,ale s Mostem mohl být kurz 1.7 tak na první třetinu...

Tak, kdo trochu sleduje hokej, tak ví, že Žálčík byl zkoušen ve Spartě.Něco podobného i Luňák.Do sestavy se natrvalo neprosadil a šel na hostování.Dva roky v Šumperku(co Motor hraje národní ligu), tak nás útok Žálčík-Moskal-Staněk vodili jak slepé koně.Takže pozorný divák hokeje musel vědět, že přichází kvalitní hokejista, výborný bruslař a i golový hráč.Po adaptaci u nás se zčíná prosazovat.

Reagovat
07.10.2015, 21:50

Reakce na Speeder: Jsem z něj vyplesklej hlavně díky tob...
Z jitrnice ne, já se dívám na led, co se tam děje, taky to zkus.

rawemrawem | ..znám jednoho prezidenta, a ten vypadá jako prase
Reagovat
07.10.2015, 21:41

Kucí, to jste všichni dneska dostali menstruaci nebo co? Že se synchronizuje menzes dívkám a ženám, které spolu například bydlí nějaký čas na koleji je obecně známo, ale že se to děje i na virtuálním fóru a chlapům, to je pro mě novinka.

Reagovat
07.10.2015, 21:34

Reakce na Gais: :)- Jsem rád, že se ti LŽ líbí a jsi z n...
Jsem z něj vyplesklej hlavně díky tobě. Chytáš se krásně na udičku Smajlík
Nojo, někdo se musí podívat do statistik, kolik kdo dá gólů, někdo to vyčte z jitrnice. Smajlík

Reagovat
07.10.2015, 21:33

Reakce na quak: Jak děti na pískovišti. Proč to Tome tak...
Smajlík je libo jeden malej futráleček? Smajlík

Reagovat
07.10.2015, 21:30

Reakce na Speeder: Rozhodně můžeme mít dobrej pocit z to...
Smajlík Jsem rád, že se ti LŽ líbí a jsi z něj vyplesklej. Já ho žeru a nepochyboval jsem o něm, na rozdíl od tebe, ani jednou. Takhle hrál dřív, než jsi zjistil, že existuje, tabulko střelců. Respektuji i lidi, který šikovnýho hráče poznaj, až když si o něm přečtou na hokej.cz.

Reagovat
07.10.2015, 21:27

Hoši, to jste se nemohli hecnout a ten obrat stihnout za 60 minut? Takhle je to zbytečná ztráta bodu...

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.