Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2014-11-20" |  vypnout filtr

1234>
Další diskuse:

*všichni

Z Jihlavy má přijet dost fanoušků, tak jim ukážeme kdo je tady doma! Vichhni na hokej!

Dnes bych čekal, že bude v sestavě i mladej Kondor. Je škoda, že není juniorka v plné síle na soupeře se kterým je velká šance na zisk bodů. Junioři teď mají další dva zápasy doma. Oba jsou snad hratelní a věřím, že je velká šance na zisk bodů. Brankář jim chytá výborně a je potřeba, aby se kluci namotivovali a aby se probudili střelecky. Hlavně pondělní zápas bude veledůležitý. Přijďte juniory všichni podpořit.

quakquak | MOTOR!
Reagovat
20.11.2014, 21:23

Reakce na K_Špion_K: Je mně jasné, že v onlajnu nejde vš...
Oni občas onlajnisté mají tendenci vidět spíš akce domácích a už míň ty v podání hostů. Nevím co viděl Mayer junior, ale ve druhý třetině jsme hořeli jak papír a stav 0:1 na jejím konci byl k nám velmi milosrdný.

Pokud bych ale nebral v potaz situaci naší juniorky a výsledek s nulovým bodovým ziskem, z pohledu příznivce ofenzivního hokeje to byl velmi atraktivní zápas. Hrálo se v tempu, nahoru - dolů, s bráněním si oba týmy moc hlavy nelámaly.

Každopádně bych rád apeloval na všechny fanoušky, aby přišli kluky povzbudit, podpora z hlediště by se velmi hodila! Nejen v sobotu po obědě, ale hlavně v pondělí proti Jihlavě. To bude doslova zápas o bytí a nebytí! Tak doufám, že tam hodně zdejších diskutérů potkám. Přece se nechceme dívat jak nás v baráži vymlaskne juniorka z Mechova!

ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
20.11.2014, 21:11

Reakce na Gais: Dobrá práce, Mufiku *2* V 16:09 napsal...
Že jsme se nezaptal hned jak jsem pročítal DK a hledal Suchánka. Smajlík

Ojka87Ojka87 | Motor
Reagovat
20.11.2014, 21:10

Ja bych hostum nic vic neotviral. Jako v Krne, sektor hostu a hotovo vymalovano. Pripadne at si koupi normalne vstupenku na gauc, posadi se a hezky koukaj na hokej. Rozhodne bych nevyhrazoval pro hosty dalsi sektor.

20.11.2014, 20:59

Reakce na quak: No, toho štěstíčka měli junci ve 2. třet...
Ono na onlajnech ta 2. třetina nevypadala tak, jak píšeš. Každopádně škoda, že z toho aspoň to prodloužení nebylo. Každý bodík zlatý.

Je mně jasné, že v onlajnu nejde všechno až tak popsat, ale pan onlajnista, mimochodem můj "oblíbenec", o žádné zásadní převaze hostů ve 2. třetině nic nepíše. Nevím proč, ale nějak mám v tvoje názory důvěru, i když jsi mě zas až tak nepotěšil. V každém případě škoda ! Každý bodík nebo aspoň dobrý výkon má cenu zlata !

Mufik2Mufik2 | Č.B.
Reagovat
20.11.2014, 20:56

Kohy, můžeš se tu ve zkratce vyjádřit k tématu ohledně pozdě zaslané částky na DK ČSLH?

tomeeestomeees | České Budějovice
Reagovat
20.11.2014, 20:54

Reakce na duklak90: To se tam budem hodně mačkat jako no...
a kolik že vás dorazí?

Reagovat
20.11.2014, 20:32

Trochu z jiného soudku. Sobota se opět bije Motor s Jihostrojem ??? Smajlík

Reakce na Mufik2: a co jsem asi psal ;)...
Já vim, že jo, ale třeba to bylo moc složitý na pochopení. Ono je to totiž tak, že nejen Kobson byl mystifikován někým z našeho klubu o tom, proč Suchoš nenastoupil a tuto mystifikační informaci bral stále jako pravdivou.

Reagovat
20.11.2014, 20:22

No, toho štěstíčka měli junci ve 2. třetině kopici, protože to na jejím konci mohlo být klidně 0:5, Liberec měl místy drtivý tlak a k tomu spoustu brejků. Po vyrovnání jsme měli velký šance i na 3 body, bohužel 2 tutovky zapařil Emil a 2 Prokeš. Před přesilovkou byl time, řekli si jak to zahrajou a výsledkem je proměněný brejk soupeře... :-(

Škoda, na body bylo, ale v kontextu celého utkání je výhra hostů zasloužená, šancí měli víc. Stálo při nás štěstí a Mazuch toho hodně chytil. Proč dorostenci nastupující v juniorce hrají spolu v jedný lajně netuším, dostávali se hodně pod tlak. Trummer to asi nevidí, nebo já nevím...

viksviks | České Budějovice
Reagovat

56:04
Za stavu 1:5 rozjíždí hradecký kotel mexickou vlnu. Troufnu sí říct, že tohle skoro nikde jinde v republice neuvidíte.