Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lindemann" |  vypnout filtr

<2930313233343536373839>
Další diskuse:

Nehrálo se vždy poslední kolo ve stejný čas? Náš zápas se Vsetínem se hraje od 17:30, zbytek kola od 18:00.

Reakce na KohyCZ: Takhle jsme předloni mluvili o Jihlavě...
Uvidíme, kéž by Smajlík

Reakce na KohyCZ: Z posledních 11 zápasů 2 prohry, forma...
Ano body sbíráme, myslel jsem to z herního hlediska. Oproti soupeřům mi přijde, že jsme v útočném pásmu neškodní. (částečně díky tomu, že jsou oproti nám soupeři zatažení, ale neumíme si s tím poradit). Vše takový platonický tlak s málo nebezpečnými střelami.

9 výher z 11 zápasů je super. Ale z těch 9 výher je hned 5 jen díky tomu, že jsme dali góla v 55 minutě a později! Na jednu stranu to svědčí o bojovnosti týmu, ale tohle nebude vycházet do nekonečna a ukazuje to, jak se trápíme ve většině zápasů.

*sem vyrazilo (pardon Smajlík )

Přijde mi, že se blíží konec základní části a zase odpadáváme. Už v Ústí to byla bída, s Třebíči klika ke konci, dnes jsou Litoměřic nebezpečnější zatím. Ty naše přesilovky jsou k pláči.
Už bych se přestal utěšovat výhrami nad top soupeři. Většina byla zkraje nebo uprostřed sezóny, kdy jsme hráli dobře. Poslední výhra nad Kladnem byla, když jsem Kladno vyrazilo s torzem týmu, s Jihlavou jsme byli do 50. minuty marní, pak nám to tam napadalo... Divný pocit z toho letos mám a v zlepšení už nevěřím.

Tak snad to dnes zas otočíme jako už několikrát letos.

Reakce na Haberman44: To já bych se zase rád vyhnul Vset...
Kladno mi přijde silnější + zkušenosti z PO a baráže... Vsetín možná požene fanouškovská základna, Kladno zase rozhodčí.. teď co je víc Smajlík

Reakce na Jeníček: ...možná by jim to chtělo připomenout...
Popravdě, mně by ani nevadil bodový zisk Vsetína. Osobně bych si přál nechat Kladno na čtvrtým místě. A pak mi je vcelku jedno, zda budeme druzí či třetí.
Raději třetí a případné semi se Vsetínem než být druzí a semi s Kladnem. Ale jen můj pohled na věc.

Zatím mi to připomíná na vlas stejný zápas jak v 16.kole v Benátkách.. snad se nebude opakovat i výsledek

Reakce na VojtaS.: Jo, to mě už taky napadlo, ale nedá s...
Nebo se registrovat u Tipsportu (Chance). Tam to lze přepnout na celou obrazovku.

Reakce na MARSCH: Konec Hořavy je docela překvapení. Člo...
A je to jasný. Vše bylo domluvený předem. Jelínek pustil Kladnu semifinále, Jarda vyštípal Hořavu a teď angažuje mixerá jako trenéra Kladna Smajlík

Fórum Dukly dočasně zrušeno Smajlík
A tenhle příspěvek na stránkách Kradce mě pobavil. Kéž by jim tohle přání vyšlo Smajlík
"Když chceme zakomponovávat mlaďáky, tak ať angažujem Ernesta Bokroše.
Zkušenej trenér jak ze seniorského, tak z juniorského hokeje.
Ví jak se k mlaďákům má chovat, aby z nich dostal to nejlepší atd. "

Reakce na MARSCH: No já tam nic neviděl...buď to bylo mi...
Myšlena nejspíše 18. vteřina Smajlík

Reakce na Scipioo: Ja myslim, ze nadeje na obrat zase ta...
Dle rozhovorů se Slamákem a Čermákem cítím z hráčů větší nabuzení a odhodlání tu sérii zvládnout než na začátku. Tahle prohra by mohla mít na ně pozitivní vliv, možná v tom hraje částečně i křivda. Ale věřím, že do toho dají na Kladně všechno.

Po včerejší bezmoci dnes přeci jen vidím ještě naději. Pořád není konec, tak si nechme soudy až po konci sezony. Třeba se nám venku bude hrát lépe, když už nemůžeme nic ztratit. Pořád je to hratelné. Záležet bude na první třetině ve třetím zápase. Jakmile tam dostaneme do 10.minuty gól, tak se složíme a dostaneme tak 4:1. Pokud si tam ale začátek pohlídáme a dáme první gól, tak ten zápas zvládneme a nakopne nás to k otočení série.
Inspirací by nám mohla být loňská baráž. Po 4 porážkách v řadě jsme jeli na dvě venkovní utkání do Varů a Pardubic. Nikdo už nevěřil a bylo z toho 6 bodů a byli jsme zpět ve hře o postup.

Reakce na swaty: A Novák kdyby trošku myslel a boxoval v...
Všichni na Slamáka nadávají, jak hraje hrozně. Teď šel do bitky, chtěl tým částečně vyburcovat. Při této logice by měli být tito "fandové" rádi, že se na něj nemuseli dívat po zbytek zápasu. Ale zase je to špatně, nemůžou se na něj svádět prohru Smajlík

Reakce na To=M=š: Já chápu, že naše přesilovka 4 na 3 a ...
Od Kytky to faul nebyl, na druhou stranu Kladno taky nemělo jít do tří. Jonák nejdřív šťouchnul do Tůmy a ten oplácel jemným seknutím. Jonák se tam složil jak kdyby ho přeseknul. Ještě, že jsme tak poctiví a vědomi si téhle situace jsme při té přesilovce neohrozili kladenskou bránu Smajlík

Reakce na Speeder: Vráblík hodně chybí. Místo toho se ta...
Nemůžeme se vymlouvat, že nám chyběl jeden hráč. Kladnu taky namátkou chybí v obraně Repe, P. Hořava, Matula (útočník Svendlund hrál na pozizi obránce), v útoku Kuryanov

Hra není dobrá. Lepšího soupeře neumíme pořádně zatlačit a vytvořit si šance, když je potřeba. Kladno vyhrálo dnes zaslouženě, mělo i víc vyloženějších šancí. Přesilovky bez komentáře.
Zarazily mě dvě věci:
1) Dle hodnocení Roba byl plán před třetí třetinou nějak srovnat a pak bránit nerozhodný stav do prodloužení, kde může rozhodnout jedna šmudla v náš prospěch? Jako vážně, když hrajeme doma a ten gól by nás měl nakopnout a soupeře srazit? Že nám to dlouho vydrželo, cca 15 vteřin.

2) Po gólu na 1:3 zbývala ještě minuta a byli jsme v útočném pásmu. Proč se znova neodvolal Kváča? Jasně nevybavuji si situaci, kdy jsme odvolali GK a dali v téhle situaci gól za posledních 5 let. Ale proč to alespoň nezkusit? Když nic jiného, byla by tam snaha alespoň o to, se o ten výsledek ještě porvat. Takhle to působilo bezradně.

No nic, je třeba na dnešek zapomenout a zítra se o to porvat! Není nic ztraceno! MOTOR!

Tak ještě odkaz na 68: odkaz

Dívám se na předkolo Liberec - Sparta a jak jsem zvyklý na tu naší holomajznu, přijde mi to jako NHL Smajlík A ty přesilovky Liberce, to je radost pohledět. Naši by se měli povinně dívat.
A pokud to Liberec dotáhne, tak série Kradec - Liberec bude asi nejzajímavější ze 1/4. Z druhého místa chytnout rozjetý Liberec, nic moc.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

V neděli hraje motor pro děti! Vezměte své ratolesti a přijďte se pobavit. Dárků a zábavy bude spousta! ??

Fanouškovský Šampion podcast vyzpovídal našeho útočníka Ondřeje Kovařčíka. Celý rozhovor si můžete poslechnout po kliknutí na...

Už v neděli se na zápase s Mladou Boleslaví můžou všechny děti těšit na parádní dárky od partnera utkání - Schwan-STABILO ČR....