MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.12.2021, Zbyněk Rýpar

V Hopsáriu proběhla vánoční akce pro základny

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Před Vánoci proběhlo v Hopsáriu ve dvou termínech vánoční setkání s rodiči a dětmi v kategoriích přípravky, základny E, D a B. Děti si mohly s sebou vzít i jednoho sourozence. Vstup byl zdarma po dobu hodiny a půl.

Po Mikuláši a čertovi čekala na rodiče a děti před Vánoci ještě jedna akce. Děti si mohly vyzkoušet nejrůznější atrakce v zábavné herně Hopsária v Českých Budějovicích. Vánoční akce sloužila především jako společné setkání rodičů a trenérů, pro děti jako samovolný trénink a teambuilding. Některé děti stačily za hodinu a půl propotit veškeré oblečení. "Samovolný trénink jako trenéři určitě podporujeme, jelikož ho mají děti v dnešní době nedostatek," říká trenér základny E a přípravky Jakub Čelikovský.

text Přípravka a základna E si užily vánoční pohybové setkání v Hopsáriu.

Chtěli bychom tímto poděkovat panu Lojkovi za možnost uspořádání této akce v Hopsáriu. Za dlouhodobou spolupráci s Hopsáriem jsme rádi.

Veškeré informace o Hopsáriu naleznete zde.

Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bedřich Kouba. V ČB cca 6 zápasů, 2 góly. Ve 2. prodloužení Svazového poháru rozhodl o...

Máte rádi hokej, Motor a sledujete dění v klubu? Nedělá vám problém český jazyk? Láká vás sportovní novinařina? V tom případě...

Zítra se bohužel ještě hrát nebude... ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

21. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a momentálně hlavně co nejrychlejší uzdravení! ??