ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
15.06.2017, Tisková zpráva

SOUTĚŽ: Staň se top fanouškem a vyhraj podepsaný dres Motoru

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Nedávno jsme vám představili novou lištu, kterou vidíte dole na nší hlavní stránce. Díky ní nás můžete podpořit každým svým on-line nákupem. A právě prostřednictvím této lišty se každý z vás může zúčastnit soutěže o titul top fanouška a skvělou cenu, podepsaný dres Motoru.
Vítězem se stane ten, kdo v období od 15.6. do 14.8. přispěje z nákupů přes lištu nejvyšší částkou. Připomínáme, že při nákupech neplatíte nic navíc!
 
Stačí si na liště si vybrat jeden z více než 800 e-shopů a nakoupit, jak jste zvyklí. Pokud se bojíte, že zapomenete, nebo se vám nechce před každým nákupem chodit na náš web a klikat na lištu, nemusíte. Stačí si do prohlížeče zdarma stáhnout tohle rozšíření (dostupné pro prohlížeče Chrome a Firefox), které vám přímo na stránkách e-shopu automaticky připomene, že můžete podpořit náš klub.
 
Pravidla soutěže jsou následující:

1)    Soutěž organizuje CBH2013, a. s. se sídlem Stupkova 1443/3, 170 00 Praha, IČ: 27596338 (dále jen “Organizátor”).
2)    Doba trvání soutěže od 15. 6. 2017 do 14.8. 2017.
3)    Vyhlášení výsledků soutěže 21. 8. 2017 na Facebooku a internetových stránkách klubu (organizátora).
4)    Hlavní výhra: Podepsaný dres Motoru.
5)    Průběžné výsledky soutěže budou zveřejněny každé dva týdny na internetových stránkách klubu (organizátora).
6)    Zúčastnit se mohou jen registrovaní uživatelé myGIVT. Registrace je možná přímo na liště na internetových stránkách klubu nebo po nainstalování myGIVT rozšíření.
7)    Pořadí je stanoveno podle výše příspěvků z provedených nákupů do 14. 8. 2017.
8)    Výhru a její předání zajistí organizátor.
9)    Na výhry ze soutěže nevzniká právní nárok. Výherce může výhru postoupit na jinou osobu jen se souhlasem organizátora soutěže. Organizátor si tímto vyhrazuje právo upravit pravidla soutěže i během jejího trvání, včetně délky jejího trvání, či soutěž odvolat. Vymáhání cen soudní cestou je vyloučeno.

Výherce vyhlásíme 21. srpna a cenu mu osobně předá zástupce vedení klubu na našem stadionu!

Sociální sítě

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…