MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
12.02.2021, Filip Kortus

Nábor chlapců ročníku 2015 do přípravky probíhá po celou sezonu

I v této době, kdy nemohou děti sportovat, probíhá na Motoru nábor do hokejové přípravky pro chlapce ročníku 2015. Chceš si vyzkoušet tradiční budějovický sport s tradicí více než 90 let? Chceš poznat nové kamarády? Naučit se nejenom hokejové dovednosti?
Informace o přípravce

Hokejová přípravka u nás na Motoru není jenom o hokeji. Součástí programu jsou dva tréninky na ledě a jeden všestranný trénink v tělocvičně, kde děti zkouší i jiné sportovní a pohybové hry včetně základů gymnastiky. Během sezony na ledě proběhne karneval nebo i Mikuláš s čertem. Po přechodu dětí z přípravky do základen je součástí každé sezony společné vícedenní soustředění a výchovný program, který obsahuje např. společné úklidy lesů nebo jiné výchovně-pomocné práce.

Další informace najdete na www stránkách přípravky: https://hccbpripravka.estranky.cz/

Pro přihlášení nebo více informací kontaktujte:

Mgr. Jakub Čelikovský
Tel. 776 631 602
Mail: celikovsky@mladezcb.cz

Sociální sítě

David Štich bude asi největším tvrďákem sestavy Motoru. Tvrdí ale, že oproti dřívějším sezónám se zklidnil a dokáže se postarat o...

Před 95 lety se narodil František Vacovský. V ČB 13 sezon, cca 160 zápasů, 31 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu...

Na klubovém webu už je pro vás nachystán čerstvý rozhovor s naší posilou do brankoviště, Dominikem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Matouš Venkrbec (@matousmax). Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor ??????