MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.11.2022, Klub

MOTORÁCKÝ PODCAST: František Čech - Dal 5 gólů v zápase a odnesli mu Fiata

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V Motoru hrál dlouhých 12 sezon a nasázel 161 branek. Posléze začal trénovat mládež a s českobudějovickými dorostenci získal i titul. Po téměř 50 letech v klubu má legendární František Čech rozhodně na co vzpomínat! A šlo často o neuvěřitelně vtipné historky o tom, jak třeba pořádku milovnému Františkovi spoluhráči vysypali na auto popelnici a on je pak naoplátku se špinavými botami nesvezl na trénink. Mistr ligy s Jihlavou, vicemistr s Motorem a dodnes mládežnický trenér se zastavil na kus řeči. Slyšet ho můžete i na všech možných podcastových platformách.

REPORT ?? | Bezbrankových 65 minut vítěze nepřišlo. V samostatných nájezdech byl úspěšnější @hcvlitvinov....

REPORT ?? | V Litvínově nepadla jediná branka a utkání došlo až do nájezdů, ve kterých byli nakonec úspěšnější Severočeši. ??

Dnes nastoupíme v sestavě i s Čagym a Rášou! ??