ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
27.05.2018, Filip Kortus

Houf zástupců Motoru startoval na běhu Jihočeských nadějí

Funkcionáři, trenéři, dorostenci či žáci. Ti všichni se v sobotní dopoledne postavili na start běhu Jihočeských nadějí a se znakem Motoru na dresu podpořili nadační fond.

Několik stovek závodníků se v sobotní dopoledne zúčastnilo běhu Stromovkou na pět nebo deset kilometrů, který sloužil jako podpora Jihočeským nadějím. Na konto nadačního fondu putovalo padesát korun za každý uběhnutý kilometr, o což se postaral generální partner benefičního závodu OIG POWER s.r.o.

Početné zastoupení měl na startu českobudějovický Motor. Na trať se vydali i nejvyšší představitelé klubu v čele s prezidentem Romanem Turkem. „Těší mne, že jsem se mohl zúčastnit tak povedené akce, bylo příjemné, že nás z klubu běželo tolik,“ chválil po doběhu do cíle talentovaný forvard Jakub Čížek.

Závodu přálo počasí, a tak byl pro účastníky prostor zaběhnout si kvalitní čas. „Myslím si, že jsme překvapili sami sebe tím, za jaký čas jsme to zvládli odběhnout. Měli jsme dobré tempo a výsledný čas nás potěšil,“ tvrdil Jakub Doktor, který na startu nechyběl se svým bratrem Vojtěchem.

Pro hokejisty Motoru to v průběhu suché přípravy není jediný běh. Už v sobotu se jako již tradičně zúčastní 1/2 maratonu, kde poběží čtyřčlennou štafetu.

Sociální sítě

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…