ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kontakty – trenéři


Junioři
trenéřiMgr. Ladislav Koldakolda.ladislav@seznam.cz

Luboš Roblubos.rob@email.cz  

 Jiří Šrámeksanahccb@seznam.cz


Starší dorost
trenéřiRadek Bělohlavr.b.@hcmotor.cz

Mgr. Milan Dančišin
M.Dancisin@seznam.cz
 


Mladší dorost A
trenéřiRadek Kampfrkampfmcb@gmail.com

Mgr.Vladimír Caldr
reditel@zsgrunwaldova.cz  
 

 
Mladší dorost B
trenéřiJiří Hanzalxhanzalj@gmail.com
 Filip Čížekcizek.filip@seznam.cz
 

Starší žáci A
trenéřiFilip TurekFilipturek2405@seznam.cz

Ivo Kotaška
Ivo.Kotaska@seznam.cz

 František Čech
frantaczech@seznam.cz

 

Starší žáci B
trenéřiRoman Fousekfousek@mladezcb.cz

Rostislav Kadlec

rostislavkadlec@atlas.cz


Mladší žáci A
trenéřiFilip TurekFilipturek2405@seznam.cz

Ivo Kotaška
Ivo.Kotaska@seznam.cz

František Čechfrantaczech@seznam.cz

Mladší žáci B
trenéřiRoman Fousekfousek@mladezcb.cz

Rostislav Kadlecrostislavkadlec@atlas.cz


Základna A
trenéřiAdam Vylíčilav89@centrum.cz

Lukáš Chaloupkachali82@seznam.cz

Michal Michal5misak5@seznam.cz


Základna B
trenéřiAdam Vylíčilav89@centrum.cz

Lukáš Chaloupka
chali82@seznam.cz

Richard Heřmánekhermanek.richard@gmail.com
Michal Michal5misak5@seznam.cz
   

Základna C
trenéřiRadek Vondruškavondy22@seznam.cz

Jakub Čelikovský celijk01@pf.jcu.cz
Richard Heřmánekhermanek.richard@gmail.com

Jakub Horáček
Václav Král
Michal Michal
Karel Zevl
jakub14hornaty@seznam.cz
info@penzionking.cz
5misak5@seznam.cz
karel.zevl@seznam.cz

Základna D
trenéři
Jakub Čelikovský
celijk01@pf.jcu.cz

Radek Vondruškavondy22@seznam.cz
Richard Heřmánekhermanek.richard@gmail.com

Jakub Horáček
Václav Král
Michal Michal
Karel Zevl
jakub14hornaty@seznam.cz
info@penzionking.cz
5misak5@seznam.cz

karel.zevl@seznam.cz


Přípravka
trenéři
Jakub Čelikovský
celijk01@pf.jcu.cz

Radek Vondruškavondy22@seznam.cz

Richard Heřmánek
hermanek.richard@gmail.com

Jakub Horáčekjakub14hornaty@seznam.cz

Václav Král
Michal Michal
Karel Zevl
info@penzionking.cz
5misak5@seznam.cz
karel.zevl@seznam.cz

Sociální sítě

Petr Kváča a Jiří Patera rozšířili zástup našich brankářů na draftu NHL. Je to vyznamenání pro celý náš...

Poprvé od roku 2005 má Motor dva draftované hráče do NHL! JIŘÍHO PATERU si vybral nový klub Las Vegas Golden Knights

O kvalitě Motoru v brankovišti se v NHL ví. JIŘÍ PATERA navázal na Petra Kváču, když si ho v 6. kole draftu vybral klub...

Po šesti letech má Motor opět hráče draftovaného do nejlepší hokejové soutěže! PETRA KVÁČU si vybral ve 4. kole draftu NHL klub...