ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
2.2.2018, Filip Kortus

SDO: ZLN - CEB 2:5 - Starší dorost je v laufu, vyhrál i ve Zlíně

Na jih Moravy neodjížděl starší dorost v kompletní sestavě, přesto dokázal udržet sérii výher a zlínské Berany porazil 5:2. Mladí Jihočeši vedli už od první třetiny, kdy se trefila nejproduktivnější dvojka staršího dorostu Jakub Čížek a Pavel Novák. Kapitán reprezentace do šestnácti let přidal ještě jednu branku, dva body si připsal i obránce Jan Vávra.

Oslabený starší dorost Motoru dokázal urvat na ledě Zlína tři body. Do vedení se dostal už v osmé minutě, kdy se trefil nejproduktivnější hráč Jihočechů Jakub Čížek. Následoval ho další mimořádně produktivní forvard Pavel Novák a Motor vedl už o dvě branky. Zlínu se podařilo snížit v poslední minutě první třetiny zásluhou Světlíka. Ve druhé třetiny Budějovičtí potvrdili své vítězství, když prostřední část zápasu ovládli v poměru 3:0. Postupně se trefili Řezáč, Masopust, podruhé Novák a o vítězi bylo více méně jasno. V poslední třetině pouze korigoval Lekeš na konečných 2:5.


Sociální sítě

Už třináctkrát hrál @68Jagr soutěžní duel proti našemu klubu. Kdy to bylo poprvé a proti komu nastoupil? Jakou má celkovou...

Duel v @hokejkv hodnotil útočník Vít #Jonák. #KVAvCEBhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Pozápasová tisková konference. Motor nepřiváží z @hokejkv ani bod. #KVAvCEB

Šlágr ve Varech jsme nezvládli a nevezeme si ani bod. #KVAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=K…