Milan Tripas (HC České Budějovice): Utkání se velice těžko hodnotí, protože do stavu 3:0 jsme bezproblémově drželi náskok, ve druhé třetině nám rozhodčí neuznal gól za stavu 3:1 a kluci se dostali do útlumu, navíc poté začala o utkání rozhodovat trestná střílení a v polovině zápasu jsme dokonce prohrávali o gól. Na konci druhé třetiny jsme zabrali a dokázali získat jednogólový náskok, který jsme ve třetí třetině dokázali uhájit. Bohužel v této věkové kategorii někdy o výsledku rozhodují trestná střílení, která se provádějí po faulech a hodně ovlivňují celý zápas. Písek dnes dal pouze jednu branku ze hry. Tři nejlepší hráči zápasu za HC Č.B: Svoboda Ondřej, Krcho, Novák.