04.10.2008,

Reportáž ze zápasu: České Budějovice – Olomouc 3:1

Souboj dorostenců Českých Budějovic a Olomouce se dlouho nemohl dočkat první branky. V první třetině si totiž oba brankáři, jak domácí Bláha, tak hostující Lukáš, počínali bezchybně

Jenomže hned na začátku druhé třetiny už se gólový ukazatel pohnul, jednička naskočila na straně Jihočechů. Po přihrávce Michala Švihálka se trefil Jakub Babka - 1:0.

To bylo ale na dlouhou dobu vše, střelci se opět odmlčeli. Ve 47. minutě zvedl českobudějovický prapor Roman Bernat a překonal Lukáše- 2:0.

Střelecky disponovaný Michal Švihálek potvrdil své schopnosti v minutě číslo 53. Po příhře Kolaříka nedal hostujícímu brankáři šanci a zvýšil na 3:0. Českobudějovický forvard tak měl prsty ve všech brankách svého týmu.

Ondřeji Bláhovi radost z vychytané nulyv poslední minutě olomoucký Konečný, který si za hosty připsal čestný úspěch - 3:1.