ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM MST PRE PRO SLA TRE UNL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 po 13.2.2017 Most Frýdek-Místek 2:7
52 po 13.2.2017 Třebíč Ústí n/L 3:2
52 po 13.2.2017 Litoměřice Kadaň 6:4
52 po 13.2.2017 Přerov Jihlava 2:4
52 po 13.2.2017 Kladno Č.Budějovice 4:1
52 po 13.2.2017 Slavia Prostějov 2:1sn
52 ne 12.2.2017 Benátky n/J Havířov 1:2
 
51 so 11.2.2017 Prostějov Kladno 2:1
51 so 11.2.2017 Kadaň Most 5:2
51 so 11.2.2017 Přerov Slavia 1:2
51 so 11.2.2017 Benátky n/J Litoměřice 4:2
51 so 11.2.2017 Č.Budějovice Havířov 5:3
51 so 11.2.2017 Ústí n/L Jihlava 5:6p
51 so 11.2.2017 Frýdek-Místek Třebíč 1:2sn
 
50 st 8.2.2017 Jihlava Frýdek-Místek 2:1
50 st 8.2.2017 Benátky n/J Č.Budějovice 0:2
50 st 8.2.2017 Havířov Prostějov 3:1
50 st 8.2.2017 Třebíč Kadaň 3:4p
50 st 8.2.2017 Slavia Ústí n/L 1:2
50 st 8.2.2017 Kladno Přerov 1:3
50 st 8.2.2017 Litoměřice Most 2:3sn
 
35 út 7.2.2017 Prostějov Č.Budějovice 2:3
 
48 po 6.2.2017 Benátky n/J Přerov 3:2
 
49 so 4.2.2017 Frýdek-Místek Slavia 2:3
49 so 4.2.2017 Ústí n/L Kladno 2:6
49 so 4.2.2017 Prostějov Benátky n/J 3:2
49 so 4.2.2017 Č.Budějovice Litoměřice 4:5p
49 so 4.2.2017 Kadaň Jihlava 1:2p
49 so 4.2.2017 Most Třebíč 3:1
49 so 4.2.2017 Přerov Havířov 3:1
 
48 st 1.2.2017 Jihlava Most 4:3
48 st 1.2.2017 Č.Budějovice Prostějov 2:3sn
48 st 1.2.2017 Kladno Frýdek-Místek 2:3p
48 st 1.2.2017 Litoměřice Třebíč 2:3
48 st 1.2.2017 Slavia Kadaň 3:1
48 st 1.2.2017 Havířov Ústí n/L 2:3sn
 
47 po 30.1.2017 Most Slavia 4:2
47 po 30.1.2017 Ústí n/L Benátky n/J 0:1p
47 po 30.1.2017 Přerov Č.Budějovice 1:3
47 po 30.1.2017 Frýdek-Místek Havířov 5:4
47 po 30.1.2017 Prostějov Litoměřice 4:3
47 po 30.1.2017 Kadaň Kladno 2:3p
47 po 30.1.2017 Třebíč Jihlava 2:3sn
 
46 so 28.1.2017 Slavia Třebíč 3:2p
46 so 28.1.2017 Kladno Most 6:2
46 so 28.1.2017 Litoměřice Jihlava 1:4
46 so 28.1.2017 Havířov Kadaň 2:5
46 so 28.1.2017 Č.Budějovice Ústí n/L 5:1
46 so 28.1.2017 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2p
46 so 28.1.2017 Prostějov Přerov 3:5
 
45 st 25.1.2017 Most Havířov 2:4
45 st 25.1.2017 Třebíč Kladno 4:6
45 st 25.1.2017 Jihlava Slavia 3:2p
45 st 25.1.2017 Frýdek-Místek Č.Budějovice 5:0
45 st 25.1.2017 Kadaň Benátky n/J 3:4
45 st 25.1.2017 Ústí n/L Prostějov 1:6
45 st 25.1.2017 Přerov Litoměřice 2:3p
 
44 po 23.1.2017 Benátky n/J Most 3:2
44 po 23.1.2017 Č.Budějovice Kadaň 2:0
44 po 23.1.2017 Havířov Třebíč 2:5
44 po 23.1.2017 Prostějov Frýdek-Místek 4:2
44 po 23.1.2017 Přerov Ústí n/L 2:3
44 po 23.1.2017 Kladno Jihlava 5:2
44 po 23.1.2017 Litoměřice Slavia 2:1sn
 
43 so 21.1.2017 Slavia Kladno 2:3sn
43 so 21.1.2017 Most Č.Budějovice 2:5
43 so 21.1.2017 Ústí n/L Litoměřice 0:5
43 so 21.1.2017 Kadaň Prostějov 4:3
43 so 21.1.2017 Frýdek-Místek Přerov 7:4
43 so 21.1.2017 Třebíč Benátky n/J 4:1
43 so 21.1.2017 Jihlava Havířov 3:2
 
42 st 18.1.2017 Benátky n/J Jihlava 2:4
42 st 18.1.2017 Č.Budějovice Třebíč 1:2p
42 st 18.1.2017 Litoměřice Kladno 1:4
42 st 18.1.2017 Prostějov Most 7:3
42 st 18.1.2017 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:3p
42 st 18.1.2017 Havířov Slavia 7:1
 
37 po 16.1.2017 Frýdek-Místek Jihlava 3:4p
 
41 so 14.1.2017 Slavia Benátky n/J 2:1
41 so 14.1.2017 Most Přerov 5:4p
41 so 14.1.2017 Kladno Havířov 1:5
41 so 14.1.2017 Frýdek-Místek Litoměřice 2:5
41 so 14.1.2017 Kadaň Ústí n/L 0:3
41 so 14.1.2017 Třebíč Prostějov 0:3
41 so 14.1.2017 Jihlava Č.Budějovice 2:1p
 
29 pá 13.1.2017 Kadaň Přerov 2:1p
 
39 čt 12.1.2017 Benátky n/J Havířov 2:1
 
40 st 11.1.2017 Benátky n/J Kladno 1:4
40 st 11.1.2017 Č.Budějovice Slavia 5:1
40 st 11.1.2017 Třebíč Přerov 4:2
40 st 11.1.2017 Ústí n/L Most 5:2
40 st 11.1.2017 Prostějov Jihlava 2:5
40 st 11.1.2017 Litoměřice Havířov 0:3
40 st 11.1.2017 Frýdek-Místek Kadaň 4:3sn
 
39 so 7.1.2017 Ústí n/L Třebíč 4:1
39 so 7.1.2017 Frýdek-Místek Most 4:3
39 so 7.1.2017 Kadaň Litoměřice 2:1
39 so 7.1.2017 Prostějov Slavia 2:3
39 so 7.1.2017 Č.Budějovice Kladno 1:2
39 so 7.1.2017 Jihlava Přerov 4:3sn
 
38 st 4.1.2017 Most Kadaň 3:2
38 st 4.1.2017 Jihlava Ústí n/L 4:0
38 st 4.1.2017 Třebíč Frýdek-Místek 2:0
38 st 4.1.2017 Litoměřice Benátky n/J 2:3
38 st 4.1.2017 Havířov Č.Budějovice 1:2
38 st 4.1.2017 Kladno Prostějov 3:2sn
38 st 4.1.2017 Slavia Přerov 3:2sn
 
37 pá 30.12.2016 Kadaň Třebíč 1:2
37 pá 30.12.2016 Ústí n/L Slavia 3:1
37 pá 30.12.2016 Most Litoměřice 1:2
37 pá 30.12.2016 Č.Budějovice Benátky n/J 3:1
37 pá 30.12.2016 Prostějov Havířov 1:3
37 pá 30.12.2016 Přerov Kladno 1:3
 
36 st 28.12.2016 Benátky n/J Prostějov 0:4
36 st 28.12.2016 Třebíč Most 4:3p
36 st 28.12.2016 Slavia Frýdek-Místek 6:0
36 st 28.12.2016 Litoměřice Č.Budějovice 0:3
36 st 28.12.2016 Kladno Ústí n/L 3:2p
36 st 28.12.2016 Havířov Přerov 4:1
 
2 po 19.12.2016 Č.Budějovice Jihlava 2:3p
 
35 so 17.12.2016 Ústí n/L Havířov 5:2
35 so 17.12.2016 Přerov Benátky n/J 2:0
35 so 17.12.2016 Kadaň Slavia 2:0
35 so 17.12.2016 Most Jihlava 1:3
35 so 17.12.2016 Třebíč Litoměřice 5:4p
35 pá 16.12.2016 Frýdek-Místek Kladno 2:1sn
 
34 st 14.12.2016 Jihlava Třebíč 1:3
34 st 14.12.2016 Č.Budějovice Přerov 8:0
34 st 14.12.2016 Slavia Most 6:1
34 st 14.12.2016 Kladno Kadaň 3:0
34 st 14.12.2016 Litoměřice Prostějov 8:3
34 st 14.12.2016 Havířov Frýdek-Místek 3:6
34 st 14.12.2016 Ústí n/L Benátky n/J 3:4p
 
33 so 10.12.2016 Frýdek-Místek Benátky n/J 7:3
33 so 10.12.2016 Ústí n/L Č.Budějovice 2:3
33 so 10.12.2016 Kadaň Havířov 5:2
33 so 10.12.2016 Přerov Prostějov 5:0
33 so 10.12.2016 Most Kladno 3:6
33 so 10.12.2016 Třebíč Slavia 2:0
33 so 10.12.2016 Jihlava Litoměřice 2:1p
 
32 st 7.12.2016 Benátky n/J Kadaň 4:2
32 st 7.12.2016 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:1
32 st 7.12.2016 Kladno Třebíč 3:2
32 st 7.12.2016 Litoměřice Přerov 4:2
32 st 7.12.2016 Prostějov Ústí n/L 3:5
32 st 7.12.2016 Havířov Most 5:2
32 st 7.12.2016 Slavia Jihlava 2:5
 
31 po 5.12.2016 Most Benátky n/J 3:2
31 po 5.12.2016 Jihlava Kladno 4:3
31 po 5.12.2016 Třebíč Havířov 4:5p
31 po 5.12.2016 Frýdek-Místek Prostějov 2:3
31 po 5.12.2016 Kadaň Č.Budějovice 0:3
31 po 5.12.2016 Slavia Litoměřice 3:2
31 po 5.12.2016 Ústí n/L Přerov 3:2sn
 
30 so 3.12.2016 Č.Budějovice Most 3:2
30 so 3.12.2016 Kladno Slavia 0:1
30 so 3.12.2016 Benátky n/J Třebíč 0:2
30 so 3.12.2016 Přerov Frýdek-Místek 2:1p
30 so 3.12.2016 Prostějov Kadaň 6:2
30 so 3.12.2016 Litoměřice Ústí n/L 4:3p
30 so 3.12.2016 Havířov Jihlava 0:1
 
29 pá 2.12.2016 Přerov Kadaň 2:1
29 st 30.11.2016 Jihlava Benátky n/J 3:1
29 st 30.11.2016 Most Prostějov 3:2
29 st 30.11.2016 Třebíč Č.Budějovice 5:4
29 st 30.11.2016 Slavia Havířov 0:4
29 st 30.11.2016 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
29 st 30.11.2016 Kladno Litoměřice 2:4
 
28 so 26.11.2016 Prostějov Třebíč 7:3
28 so 26.11.2016 Přerov Most 4:0
28 so 26.11.2016 Benátky n/J Slavia 3:6
28 so 26.11.2016 Ústí n/L Kadaň 3:2p
28 so 26.11.2016 Litoměřice Frýdek-Místek 0:1
28 so 26.11.2016 Č.Budějovice Jihlava 1:2
28 so 26.11.2016 Havířov Kladno 1:2
 
27 pá 25.11.2016 Kadaň Frýdek-Místek 1:2
27 st 23.11.2016 Most Ústí n/L 3:2
27 st 23.11.2016 Jihlava Prostějov 4:2
27 st 23.11.2016 Havířov Litoměřice 2:1p
27 st 23.11.2016 Slavia Č.Budějovice 2:5
27 st 23.11.2016 Kladno Benátky n/J 1:4
27 st 23.11.2016 Přerov Třebíč 2:3
 
36 po 21.11.2016 Jihlava Kadaň 1:2
 
26 so 19.11.2016 Slavia Prostějov 5:4p
26 so 19.11.2016 Kladno Č.Budějovice 1:4
26 so 19.11.2016 Litoměřice Kadaň 4:0
26 so 19.11.2016 Havířov Benátky n/J 2:3p
26 so 19.11.2016 Most Frýdek-Místek 1:5
26 so 19.11.2016 Třebíč Ústí n/L 3:4p
26 so 19.11.2016 Jihlava Přerov 1:2
 
25 st 16.11.2016 Benátky n/J Litoměřice 2:1p
25 st 16.11.2016 Č.Budějovice Havířov 2:1
25 st 16.11.2016 Frýdek-Místek Třebíč 1:4
25 st 16.11.2016 Přerov Slavia 1:2
25 st 16.11.2016 Kadaň Most 4:2
25 st 16.11.2016 Ústí n/L Jihlava 2:0
25 st 16.11.2016 Prostějov Kladno 1:2p
 
24 po 14.11.2016 Třebíč Kadaň 1:4
24 po 14.11.2016 Benátky n/J Č.Budějovice 2:3p
24 po 14.11.2016 Jihlava Frýdek-Místek 1:2p
24 po 14.11.2016 Litoměřice Most 3:1
24 po 14.11.2016 Slavia Ústí n/L 5:2
24 po 14.11.2016 Havířov Prostějov 2:1
24 po 14.11.2016 Kladno Přerov 6:2
 
23 so 12.11.2016 Ústí n/L Kladno 1:0
23 so 12.11.2016 Prostějov Benátky n/J 4:5
23 so 12.11.2016 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
23 so 12.11.2016 Č.Budějovice Litoměřice 3:2
23 so 12.11.2016 Přerov Havířov 3:0
23 so 12.11.2016 Kadaň Jihlava 3:2
23 so 12.11.2016 Most Třebíč 1:2p
 
22 st 9.11.2016 Jihlava Most 3:0
22 st 9.11.2016 Benátky n/J Přerov 4:1
22 st 9.11.2016 Havířov Ústí n/L 5:1
22 st 9.11.2016 Litoměřice Třebíč 2:3
22 st 9.11.2016 Slavia Kadaň 3:1
22 st 9.11.2016 Kladno Frýdek-Místek 6:2
22 po 7.11.2016 Č.Budějovice Prostějov 9:1
 
21 so 5.11.2016 Benátky n/J Ústí n/L 3:4p
21 so 5.11.2016 Prostějov Litoměřice 1:4
21 so 5.11.2016 Kadaň Kladno 3:5
21 so 5.11.2016 Přerov Č.Budějovice 2:4
21 so 5.11.2016 Frýdek-Místek Havířov 2:1p
21 so 5.11.2016 Most Slavia 1:2
21 so 5.11.2016 Třebíč Jihlava 0:4
 
20 st 2.11.2016 Benátky n/J Frýdek-Místek 5:4
20 st 2.11.2016 Č.Budějovice Ústí n/L 8:2
20 st 2.11.2016 Kladno Most 7:1
20 st 2.11.2016 Havířov Kadaň 2:1p
20 st 2.11.2016 Litoměřice Jihlava 2:4
20 st 2.11.2016 Prostějov Přerov 3:2p
20 st 2.11.2016 Slavia Třebíč 3:2p
 
19 so 29.10.2016 Kadaň Benátky n/J 4:2
19 so 29.10.2016 Frýdek-Místek Č.Budějovice 5:3
19 so 29.10.2016 Ústí n/L Prostějov 3:2
19 so 29.10.2016 Přerov Litoměřice 4:1
19 so 29.10.2016 Jihlava Slavia 2:1
19 so 29.10.2016 Most Havířov 2:1
19 so 29.10.2016 Třebíč Kladno 3:4p
 
18 st 26.10.2016 Benátky n/J Most 0:1sn
18 st 26.10.2016 Č.Budějovice Kadaň 5:1
18 st 26.10.2016 Havířov Třebíč 4:1
18 st 26.10.2016 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
18 st 26.10.2016 Přerov Ústí n/L 6:1
18 st 26.10.2016 Kladno Jihlava 2:1
18 st 26.10.2016 Litoměřice Slavia 2:3p
 
17 so 22.10.2016 Frýdek-Místek Přerov 2:6
17 so 22.10.2016 Kadaň Prostějov 2:5
17 so 22.10.2016 Ústí n/L Litoměřice 3:4p
17 so 22.10.2016 Most Č.Budějovice 3:4
17 so 22.10.2016 Třebíč Benátky n/J 1:2
17 so 22.10.2016 Slavia Kladno 4:2
17 so 22.10.2016 Jihlava Havířov 3:2p
 
16 st 19.10.2016 Benátky n/J Jihlava 1:6
16 st 19.10.2016 Č.Budějovice Třebíč 5:4sn
16 st 19.10.2016 Havířov Slavia 2:3
16 st 19.10.2016 Prostějov Most 3:2
16 st 19.10.2016 Litoměřice Kladno 3:5
16 st 19.10.2016 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:1
16 st 19.10.2016 Přerov Kadaň 3:2
 
14 út 18.10.2016 Frýdek-Místek Kadaň 1:3
 
15 so 15.10.2016 Kladno Havířov 3:4p
15 so 15.10.2016 Kadaň Ústí n/L 4:3
15 so 15.10.2016 Most Přerov 1:4
15 so 15.10.2016 Slavia Benátky n/J 0:3
15 so 15.10.2016 Jihlava Č.Budějovice 2:1
15 so 15.10.2016 Frýdek-Místek Litoměřice 2:0
15 so 15.10.2016 Třebíč Prostějov 1:2sn
 
14 st 12.10.2016 Benátky n/J Kladno 1:2p
14 st 12.10.2016 Ústí n/L Most 4:1
14 st 12.10.2016 Přerov Třebíč 1:5
14 st 12.10.2016 Č.Budějovice Slavia 3:0
14 st 12.10.2016 Litoměřice Havířov 3:1
14 st 12.10.2016 Prostějov Jihlava 1:2p
 
13 so 8.10.2016 Frýdek-Místek Most 2:4
13 so 8.10.2016 Ústí n/L Třebíč 4:1
13 so 8.10.2016 Kadaň Litoměřice 0:2
13 so 8.10.2016 Přerov Jihlava 2:1
13 so 8.10.2016 Č.Budějovice Kladno 3:1
13 so 8.10.2016 Havířov Benátky n/J 2:5
13 so 8.10.2016 Prostějov Slavia 13:0
 
12 čt 6.10.2016 Slavia Přerov 5:4sn
12 st 5.10.2016 Most Kadaň 3:2
12 st 5.10.2016 Třebíč Frýdek-Místek 0:5
12 st 5.10.2016 Jihlava Ústí n/L 5:1
12 st 5.10.2016 Havířov Č.Budějovice 1:2
12 st 5.10.2016 Litoměřice Benátky n/J 3:1
12 st 5.10.2016 Kladno Prostějov 3:1
 
11 po 3.10.2016 Most Litoměřice 2:4
11 po 3.10.2016 Č.Budějovice Benátky n/J 3:1
11 po 3.10.2016 Frýdek-Místek Jihlava 0:4
11 po 3.10.2016 Ústí n/L Slavia 1:2p
11 po 3.10.2016 Přerov Kladno 4:0
11 po 3.10.2016 Prostějov Havířov 7:3
11 po 3.10.2016 Kadaň Třebíč 3:4
 
10 so 1.10.2016 Kladno Ústí n/L 3:0
10 so 1.10.2016 Litoměřice Č.Budějovice 1:3
10 so 1.10.2016 Havířov Přerov 2:3p
10 so 1.10.2016 Benátky n/J Prostějov 3:4sn
10 so 1.10.2016 Slavia Frýdek-Místek 3:2
10 so 1.10.2016 Jihlava Kadaň 4:2
10 so 1.10.2016 Třebíč Most 2:3p
 
9 st 28.9.2016 Přerov Benátky n/J 1:3
9 st 28.9.2016 Třebíč Litoměřice 0:1p
9 st 28.9.2016 Most Jihlava 3:4p
9 st 28.9.2016 Frýdek-Místek Kladno 0:2
9 st 28.9.2016 Prostějov Č.Budějovice 3:1
9 st 28.9.2016 Ústí n/L Havířov 3:1
9 st 28.9.2016 Kadaň Slavia 2:3p
 
8 po 26.9.2016 Benátky n/J Ústí n/L 3:4sn
8 po 26.9.2016 Jihlava Třebíč 5:4
8 po 26.9.2016 Č.Budějovice Přerov 3:1
8 po 26.9.2016 Slavia Most 1:4
8 po 26.9.2016 Havířov Frýdek-Místek 1:2
8 po 26.9.2016 Litoměřice Prostějov 5:1
8 po 26.9.2016 Kladno Kadaň 3:2
 
7 so 24.9.2016 Kadaň Havířov 4:3
7 so 24.9.2016 Ústí n/L Č.Budějovice 4:3
7 so 24.9.2016 Přerov Prostějov 2:3p
7 so 24.9.2016 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:2sn
7 so 24.9.2016 Třebíč Slavia 5:2
7 so 24.9.2016 Most Kladno 2:4
7 so 24.9.2016 Jihlava Litoměřice 5:4sn
 
6 st 21.9.2016 Č.Budějovice Frýdek-Místek 5:2
6 st 21.9.2016 Benátky n/J Kadaň 8:3
6 st 21.9.2016 Havířov Most 4:1
6 st 21.9.2016 Prostějov Ústí n/L 3:4p
6 st 21.9.2016 Slavia Jihlava 3:0
6 st 21.9.2016 Kladno Třebíč 3:4sn
6 ne 18.9.2016 Litoměřice Přerov 1:2sn
 
5 so 17.9.2016 Jihlava Kladno 1:3
5 so 17.9.2016 Kadaň Č.Budějovice 1:2
5 so 17.9.2016 Frýdek-Místek Prostějov 4:3p
5 so 17.9.2016 Ústí n/L Přerov 2:3sn
5 so 17.9.2016 Most Benátky n/J 2:1
5 so 17.9.2016 Slavia Litoměřice 4:1
5 so 17.9.2016 Třebíč Havířov 1:2
 
4 st 14.9.2016 Benátky n/J Třebíč 4:1
4 st 14.9.2016 Č.Budějovice Most 7:0
4 st 14.9.2016 Kladno Slavia 3:2
4 st 14.9.2016 Litoměřice Ústí n/L 5:4
4 st 14.9.2016 Prostějov Kadaň 4:3
4 st 14.9.2016 Přerov Frýdek-Místek 6:5p
4 st 14.9.2016 Havířov Jihlava 1:4
 
3 po 12.9.2016 Třebíč Č.Budějovice 3:2
3 po 12.9.2016 Jihlava Benátky n/J 2:3
3 po 12.9.2016 Most Prostějov 3:4
3 po 12.9.2016 Frýdek-Místek Ústí n/L 7:6
3 po 12.9.2016 Slavia Havířov 2:1
3 po 12.9.2016 Kladno Litoměřice 4:2
3 po 12.9.2016 Kadaň Přerov 5:3
 
2 pá 9.9.2016 Benátky n/J Slavia 2:3p
2 pá 9.9.2016 Havířov Kladno 2:1
2 pá 9.9.2016 Litoměřice Frýdek-Místek 0:1
2 pá 9.9.2016 Přerov Most 5:1
2 pá 9.9.2016 Prostějov Třebíč 3:2p
2 pá 9.9.2016 Ústí n/L Kadaň 9:3
 
1 čt 8.9.2016 Kadaň Frýdek-Místek 6:4
1 st 7.9.2016 Jihlava Prostějov 4:3p
1 st 7.9.2016 Třebíč Přerov 5:3
1 st 7.9.2016 Most Ústí n/L 3:4sn
1 st 7.9.2016 Havířov Litoměřice 4:1
1 st 7.9.2016 Slavia Č.Budějovice 5:3
1 st 7.9.2016 Kladno Benátky n/J 3:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:07x
2:116x
2:1pp8x
2:1sn3x
3:06x
3:119x
3:223x
3:2pp10x
3:2sn4x
4:04x
4:113x
4:213x
4:39x
4:3pp5x
4:3sn2x
5:02x
5:17x
5:29x
5:35x
5:45x
5:4pp3x
5:4sn3x
6:01x
6:12x
6:24x
6:42x
6:5pp1x
7:01x
7:12x
7:34x
7:41x
7:61x
8:01x
8:21x
8:32x
9:11x
9:31x
13:01x
0:14x
0:1pp2x
0:1sn1x
0:24x
0:36x
0:44x
0:52x
1:219x
1:2pp8x
1:2sn3x
1:310x
1:411x
1:53x
1:62x
2:312x
2:3pp12x
2:3sn6x
2:49x
2:59x
2:62x
2:71x
3:44x
3:4pp11x
3:4sn4x
3:54x
3:63x
4:51x
4:5pp2x
4:61x
5:6pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Motor čeká v pondělí utkání 31. kola, utkání věnované Arpidě! Do Budvar arény přiletí @LHK_Prostejov! Start v 17:30! #CEBvsPRO

V pondělí čeká Motor utkání 31. kola, utkání věnované Arpidě! Do Budvar arény v 17:30 přiletí @lhkjestrabiprostejov! #CEBvPRO

Nejen o trénincích v reprezentační přestávce jsme mluvili s Václavem Nedorostem. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Ve středeční podvečer proběhlo vyhlášení Sportovce roku a Motor bral hned několik ocenění! Skončil druhý v kolektivech, další dvě...