ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV KAD KLA KVA LTM PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
23 so 18.11.2017 Slavia Kladno 4:2
23 so 18.11.2017 Prostějov Třebíč 9:0
23 so 18.11.2017 Frýdek-Místek Benátky n/J 6:3
23 so 18.11.2017 Kadaň Vsetín 0:4
23 so 18.11.2017 Č.Budějovice Ústí n/L 7:1
23 pá 17.11.2017 K. Vary Havířov 6:4
23 pá 17.11.2017 Litoměřice Přerov 4:2
 
22 čt 16.11.2017 Benátky n/J Přerov 4:5sn
22 čt 16.11.2017 Ústí n/L Havířov 0:2
22 st 15.11.2017 K. Vary Slavia 6:2
22 st 15.11.2017 Třebíč Č.Budějovice 2:1p
22 st 15.11.2017 Vsetín Prostějov 5:4sn
22 st 15.11.2017 Kladno Litoměřice 3:0
22 st 15.11.2017 Frýdek-Místek Kadaň 4:4sn
 
11 ne 5.11.2017 Havířov Kladno 1:4
 
21 so 4.11.2017 Slavia Ústí n/L 8:1
21 so 4.11.2017 Kadaň Benátky n/J 2:4
21 so 4.11.2017 Prostějov Frýdek-Místek 3:2p
21 so 4.11.2017 Č.Budějovice Vsetín 8:0
21 so 4.11.2017 Litoměřice K. Vary 2:1
21 so 4.11.2017 Přerov Kladno 4:3
21 so 4.11.2017 Havířov Třebíč 0:1
 
20 st 1.11.2017 Benátky n/J Kladno 2:5
20 st 1.11.2017 Třebíč Slavia 2:0
20 st 1.11.2017 Vsetín Havířov 0:3
20 st 1.11.2017 K. Vary Přerov 4:2
20 st 1.11.2017 Litoměřice Ústí n/L 1:3
20 st 1.11.2017 Frýdek-Místek Č.Budějovice 3:1
20 st 1.11.2017 Kadaň Prostějov 2:4
 
19 po 30.10.2017 Č.Budějovice Kadaň 6:3
19 po 30.10.2017 K. Vary Kladno 3:2
19 po 30.10.2017 Prostějov Benátky n/J 7:2
19 po 30.10.2017 Litoměřice Třebíč 4:3
19 po 30.10.2017 Havířov Frýdek-Místek 3:1
19 po 30.10.2017 Přerov Ústí n/L 3:1
19 po 30.10.2017 Slavia Vsetín 2:3sn
 
18 so 28.10.2017 K. Vary Benátky n/J 8:2
18 so 28.10.2017 Frýdek-Místek Slavia 1:2
18 so 28.10.2017 Prostějov Č.Budějovice 2:3p
18 so 28.10.2017 Ústí n/L Kladno 3:4sn
18 so 28.10.2017 Třebíč Přerov 3:1
18 so 28.10.2017 Vsetín Litoměřice 2:1sn
18 pá 27.10.2017 Kadaň Havířov 3:2
 
17 st 25.10.2017 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
17 st 25.10.2017 K. Vary Ústí n/L 2:3
17 st 25.10.2017 Kladno Třebíč 2:1
17 st 25.10.2017 Havířov Prostějov 2:5
17 st 25.10.2017 Slavia Kadaň 7:1
17 st 25.10.2017 Litoměřice Frýdek-Místek 6:4
17 st 25.10.2017 Přerov Vsetín 2:1
 
16 so 21.10.2017 Frýdek-Místek Přerov 3:1
16 so 21.10.2017 Prostějov Slavia 0:1
16 so 21.10.2017 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
16 so 21.10.2017 Kadaň Litoměřice 3:4
16 so 21.10.2017 Vsetín Kladno 5:1
16 so 21.10.2017 Třebíč K. Vary 2:3p
16 so 21.10.2017 Havířov Č.Budějovice 4:1
 
15 st 18.10.2017 K. Vary Vsetín 3:0
15 st 18.10.2017 Ústí n/L Třebíč 3:2
15 st 18.10.2017 Slavia Č.Budějovice 2:1
15 st 18.10.2017 Litoměřice Prostějov 2:3p
15 st 18.10.2017 Přerov Kadaň 2:1
15 st 18.10.2017 Havířov Benátky n/J 3:2
15 st 18.10.2017 Kladno Frýdek-Místek 4:1
 
14 po 16.10.2017 Benátky n/J Třebíč 6:4
14 po 16.10.2017 Kadaň Kladno 2:3
14 po 16.10.2017 Prostějov Přerov 1:2
14 po 16.10.2017 Litoměřice Č.Budějovice 2:3
14 po 16.10.2017 Havířov Slavia 2:0
14 po 16.10.2017 Frýdek-Místek K. Vary 1:0p
14 ne 15.10.2017 Vsetín Ústí n/L 7:2
 
13 so 14.10.2017 Kadaň K. Vary 3:5
13 so 14.10.2017 Prostějov Kladno 3:2p
13 so 14.10.2017 Č.Budějovice Přerov 3:0
13 so 14.10.2017 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:5sn
13 so 14.10.2017 Havířov Litoměřice 2:1p
13 so 14.10.2017 Slavia Benátky n/J 3:0
13 so 14.10.2017 Vsetín Třebíč 1:3
 
12 st 11.10.2017 Ústí n/L Kadaň 9:2
12 st 11.10.2017 K. Vary Prostějov 6:3
12 st 11.10.2017 Třebíč Frýdek-Místek 4:0
12 st 11.10.2017 Kladno Č.Budějovice 4:2
12 st 11.10.2017 Litoměřice Slavia 4:3p
12 st 11.10.2017 Přerov Havířov 2:3sn
 
11 po 9.10.2017 Č.Budějovice K. Vary 2:1
11 po 9.10.2017 Kadaň Třebíč 3:2
11 po 9.10.2017 Prostějov Ústí n/L 3:2p
11 po 9.10.2017 Litoměřice Benátky n/J 1:3
11 po 9.10.2017 Slavia Přerov 2:0
11 po 9.10.2017 Frýdek-Místek Vsetín 4:3
 
10 so 7.10.2017 Kladno Slavia 2:0
10 so 7.10.2017 Přerov Litoměřice 0:2
10 so 7.10.2017 Ústí n/L Č.Budějovice 2:0
10 so 7.10.2017 Benátky n/J Frýdek-Místek 2:3p
10 so 7.10.2017 Vsetín Kadaň 2:1
10 so 7.10.2017 Třebíč Prostějov 1:3
10 so 7.10.2017 Havířov K. Vary 0:1sn
 
9 st 4.10.2017 Č.Budějovice Třebíč 2:1p
9 st 4.10.2017 Slavia K. Vary 1:5
9 st 4.10.2017 Prostějov Vsetín 5:4
9 st 4.10.2017 Havířov Ústí n/L 4:8
9 st 4.10.2017 Litoměřice Kladno 1:2sn
9 st 4.10.2017 Přerov Benátky n/J 2:1sn
 
8 so 30.9.2017 K. Vary Litoměřice 3:0
8 so 30.9.2017 Kladno Přerov 3:4sn
8 so 30.9.2017 Benátky n/J Kadaň 3:5
8 so 30.9.2017 Frýdek-Místek Prostějov 4:1
8 so 30.9.2017 Vsetín Č.Budějovice 1:4
8 so 30.9.2017 Třebíč Havířov 4:2
8 so 30.9.2017 Ústí n/L Slavia 1:2
 
7 st 27.9.2017 Č.Budějovice Frýdek-Místek 1:0p
7 st 27.9.2017 Kladno Benátky n/J 5:3
7 st 27.9.2017 Slavia Třebíč 2:3
7 st 27.9.2017 Prostějov Kadaň 5:1
7 st 27.9.2017 Přerov K. Vary 1:0
7 st 27.9.2017 Havířov Vsetín 3:4p
7 st 27.9.2017 Litoměřice Ústí n/L 3:2sn
 
6 po 25.9.2017 Benátky n/J Prostějov 4:2
6 po 25.9.2017 Vsetín Slavia 2:5
6 po 25.9.2017 K. Vary Kladno 6:2
6 po 25.9.2017 Třebíč Litoměřice 2:3
6 po 25.9.2017 Kadaň Č.Budějovice 1:2
6 po 25.9.2017 Přerov Ústí n/L 7:4
6 po 25.9.2017 Frýdek-Místek Havířov 2:3
 
5 so 23.9.2017 Kladno Ústí n/L 2:1p
5 so 23.9.2017 Přerov Třebíč 2:4
5 so 23.9.2017 Č.Budějovice Prostějov 5:3
5 so 23.9.2017 Litoměřice Vsetín 4:3p
5 so 23.9.2017 K. Vary Benátky n/J 8:1
5 so 23.9.2017 Slavia Frýdek-Místek 0:2
5 so 23.9.2017 Havířov Kadaň 4:1
 
4 st 20.9.2017 Benátky n/J Č.Budějovice 3:0
4 st 20.9.2017 Vsetín Přerov 1:3
4 st 20.9.2017 Třebíč Kladno 3:2p
4 st 20.9.2017 Kadaň Slavia 3:6
4 st 20.9.2017 Frýdek-Místek Litoměřice 5:3
4 st 20.9.2017 Prostějov Havířov 3:1
4 po 18.9.2017 Ústí n/L K. Vary 2:3p
 
3 so 16.9.2017 Kladno Vsetín 7:1
3 so 16.9.2017 K. Vary Třebíč 5:1
3 so 16.9.2017 Litoměřice Kadaň 6:3
3 so 16.9.2017 Přerov Frýdek-Místek 1:3
3 so 16.9.2017 Ústí n/L Benátky n/J 3:2p
3 so 16.9.2017 Slavia Prostějov 0:3
3 so 16.9.2017 Havířov Č.Budějovice 3:2
 
2 st 13.9.2017 Č.Budějovice Slavia 5:1
2 st 13.9.2017 Třebíč Ústí n/L 3:6
2 st 13.9.2017 Vsetín K. Vary 3:2p
2 st 13.9.2017 Frýdek-Místek Kladno 0:3
2 st 13.9.2017 Prostějov Litoměřice 1:4
2 st 13.9.2017 Kadaň Přerov 1:9
2 st 13.9.2017 Benátky n/J Havířov 5:4sn
 
9 ne 10.9.2017 Kadaň Frýdek-Místek 3:4
 
1 so 9.9.2017 Vsetín Ústí n/L 5:2
1 so 9.9.2017 Kladno Kadaň 3:2
1 so 9.9.2017 Litoměřice Č.Budějovice 2:5
1 so 9.9.2017 Přerov Prostějov 2:0
1 so 9.9.2017 K. Vary Frýdek-Místek 2:1p
1 so 9.9.2017 Třebíč Benátky n/J 1:3
1 so 9.9.2017 Slavia Havířov 5:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0pp2x
2:06x
2:17x
2:1pp5x
2:1sn2x
3:06x
3:16x
3:27x
3:2pp6x
3:2sn1x
4:01x
4:14x
4:26x
4:33x
4:3pp2x
5:15x
5:22x
5:33x
5:41x
5:4sn2x
6:22x
6:34x
6:43x
6:5sn1x
7:13x
7:22x
7:41x
8:01x
8:12x
8:21x
9:01x
9:21x
4:4sn1x
0:12x
0:1sn1x
0:23x
0:33x
0:41x
1:24x
1:2sn1x
1:37x
1:43x
1:51x
1:91x
2:36x
2:3pp5x
2:3sn2x
2:43x
2:54x
3:42x
3:4pp1x
3:4sn2x
3:52x
3:62x
4:5sn1x
4:61x
4:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Matěj #Toman se dnes blýskl dvěma góly proti @hcslovanusti a mohl si tak užít ovací od vyprodané Budvar areny. Jeho dojmy z...

Dnešní podvečer měl několik hrdinů. Jedním z nich byl šestnáctiletý Matěj #Toman! #CEBvUNLhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor otočil vývoj zápasu a následně nedal Ústí šanci! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Slavíme další domácí triumf! @hcslovanusti jsme přehráli jednoznačně 7:1. #domaci #tvrz #CEBvUNL