Internetová rezervace: Registrace

Pokud jste se již zaregistrovali, ale nemáte registraci z jakéhokoliv důvodu aktivní, vyplňte na logovací stránce přihlašovací údaje a dozvíte se, jak postupovat.

Příjmení
Email (toto bude vaše přihlašovací jméno)
Heslo znovu (pro potvrzení)
Po odeslání registrace si budete moci vybrat platební metodu k uhrazení jednorázového
registračního poplatku 30 Kč.
Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Společnost eSports.cz, s.r.o., která je provozovatelem webu www.hcmotor.cz, a společnost HC MOTOR a.s. se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě ani využívány pro marketingové účely.

Rozhovor s Rokem Pajičem youtu.be/16NzuS_fwaI?a

Slavíme druhou domácí výhru! Proti Prostějovu jsme uspěli 5:3. #CEBvPRO

Na začátku třetí třetiny vede Motor 4:2, zatím vítěznou branku vstřelil FILIP #VLČEK! #CEBvPRO

Po první třetině je stav vyrovnaný 1:1, za Motor se trefil Miloslav #Čermák. #CEBvPRO