ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

V této rubrice se můžete ptát zástupců vedení klubu. Odpovídá souhrnně ředitel marketingu a PR. Upozorňujeme, že příspěvky nesmyslné, duplicitní a bez otázky mohou být vymazány. Děkujeme za pochopení.
Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2707 odpovědí v této kategorii celkem.


Boban (Boban@seznam.cz) 18.3.2018, 19:14
Podle dnešního výsledku je tedy pravda, o čem se mluví potichu, že jste podepsali s Jágrovo špinavými dolary smlouvu o postoupení Kladna? Proč tato komedie na diváky a fanoušky?

Odpověď:
Podle dnešního výsledku je zřejmé, že hráči stojí o to, aby Jágr rozhodně baráž hrát nemohl, protože ji chtěji hrát sami.
S pozdravem Tomáš Kučera

Filip (fil.fil@seznam.cz) 18.3.2018, 19:12
pokud nechapete o cem pisu tak jste .......... ,letos jsem zaplatil za permanentku na celou sezonu vcetne baraze o 600 Kč více než loni..tomu ja rikam zdrazeni...pokud neumite pocitat tak uz by jste mel opravdu prenechat sve misto nekomu kompetentnejsimu...

Odpověď:
To je ovšem vaše svobodná volba, v nabídce byla i permanentka za stejnou cenu. A ani tak rozhodně neplatí vaše tvrzení o tom, že zdražujeme každý rok, to byla vyložená lež, jejíž účel nechápu.
S pozdravem Tomáš Kučera

Filip (fil.fil@seznam.cz) 17.3.2018, 19:52
Dory den,mam jednu prosbu ,nezdrazujte na pristi rok permice jako kazdy rok,protoze letos by me to uz opravdu odradilo,ja nepotrebuju donasku jitrnice az do pusy,ani pivonosky co budou delat po ceste salta,me staci ”pouze” a jen hokej kterej letos moc casto k videni nebyl a myslim si ze nejsem sam...dekuji

Odpověď:
Permanentky jsme zdražovali za 5 let jednou a loni byla vyjmuta baráž, což pro leckoho prakticky není zdražení, takže moc nechápu, o čem píšete.
S pozdravem Tomáš Kučera

frenki12 17.3.2018, 11:51
Odpověď kousek níž,na střídačce mohl být max.junior.Co by tam dělal,že?Straka je tahá do extraligy jak králíky z klobouku a tady se zkusí 2 za celou sezónu.Když zapnu v televizy vidím v každém druhém týmu mladé jihočechy.Že jsou pod dlouhodobéma smlouvama mi už bylo napsáno.Dobře,ročník 1996 který byl z nejlepší v republice,se povedlo rozprášit,zbyl tu jenom mladej Čenda.Vím vytahuju ze skříně kostlivce,to už jsem taky slyšel.Tak vezmeme něco novějšího,ročníky 2000 a 2001,hráči z jižních Čech-Matyášek,Kolda(Plzeň),Vacek,Janoušek,Koma(H.Králové),Welser(Linz),Pytlík(Vítkovice).Těm hráčům je 16-18 let,též jsou v oddílech které jsem jmenoval pod dlouhodobéma smlovama?Pokud ano,proč nemají tady?To se vedení opravdu nedokáže s hráči a rodiči domluvit?

Odpověď:
V letošní sezoně nastoupilo za A tým 7 hráčů, kteří ještě mohli hrát za juniorku. Většina z těch, o kterých jste psal, odešla už před tím, než byl vůbec A tým Motoru skutečně propojen s mládeží. Naši mladíci byli přesto letos několikrát oceněni jako hráči měsíce z akademií po celé republice, a tak se práce posledních let přece jen zúročuje a budoucnost by měla patřit právě těmto mladíkům. Je to rozhodně jeden z hlavních dlouhodobých cílů našeho klubu.
S pozdravem Tomáš Kučera

Ladislav (fenclladislav@email.cz) 15.3.2018, 11:51
Dobrý den, pokud se motor nedostane do baráže bude pan trenér jelínek odvolán?

Odpověď:
Věříme, že se do baráže dostaneme. Osud trenérů se bude řešit rozhodně až po skončení sezony.
S pozdravem Tomáš Kučera

JiRZik38 (jiri.rzeszutko@gmail.com) 15.3.2018, 10:51
Dobrý den, za stavu 1:1, po první třetině, jsem se včera ptal obsluhy, proč nejsou zálohované kelímky. Bylo mi řečeno, že je poslední zápas, tak se zbavují zbytků. Opravdu je to tak?

Odpověď:
My tedy věříme, že to nebyl zdaleka poslední zápas. Nicméně je možné, že nějaká várka vratných kelímků se dodělává, a držet je i po konci sezony znamená mít v kelímcích uložené velké množství peněz, a to provozovatel zjevně nechce.
S pozdravem Tomáš Kučera

MrPesi (pesi10@seznam.cz) 14.3.2018, 22:17
Zdravím ,

To si můžeme dovolit takový luxus, že ve druhém utkání nemáme na lavičce žádného náhradníka a hrajeme dvě třetiny na pět beků a dalších 10 minut při vyloučení Kutláka jen na čtyři obránce. Přitom máme 6 pětek. Děkuji za odpověď .

Odpověď:
Náhradníkem by mohl být maximálně jeden junior, více hráčů být v zápise ani nesmí.
S pozdravem Tomáš Kučera

Hana Miřatská (hana.miratska@seznam.cz) 14.3.2018, 20:49
Dobrý večer, proč opět nehrál Martin Novák? Byl to druhý nejproduktivnější hráč Wsm ligy v loňském roce. Velký bojovník, který po zranění dostává šanci jen ve čtvrtém útoku a tam se po zranění těžko rozehraje, když čtvrtý útok dostává minimální šanci hrát. Předem děkuji za odpověď a doufám že mi neodpovíte že se jen nedostal do sestavy.

Odpověď:
Trenéři si prostě na základě výkonů hráčů zvolili takovou sestavu, jaká podle nich byla nejlepší. Vic k tomu asi ani napsat nelze.
S pozdravem Tomáš Kučera

Fanda (fandimemotoru1928@gmail.com) 14.3.2018, 20:49
Dobrý den, zvažujete podat po dnešním výkonu nevýkonu rozhodčích protest? I když je to třeba někdy zbytečné tak tohle bylo hodně okaté. Předem děkuji za odpověď. A hodně štěstí v dalších bojích.

Odpověď:
Klub se rozhodl po utkání vetovat jednoho z hlavních rozhodčích. Více jich ani vetovat nemůže.
S pozdravem Tomáš Kučera

Václav Sejc (vasek.krivanec@email.cz) 14.3.2018, 18:53
Dobrý den,
proč v bufetu nedostanu k občerstvení automaticky účtenku?
Je to snad zákonná povinnost provozovatele, porušuje provozovatel bufetu zákon?
Děkuji

Odpověď:
Prodej tak, jak probíhá na stadionu, prozatím nespadá do EET, měl by být zařazen až do tzv. třetí vlny.
S pozdravem Tomáš Kučera


Další stránky
123456>>
Sociální sítě

Motor má první bod v sérii! Na Kladně zvítězil 4:2! #KLAvCEB #PlayOff2018hcmotor.cz/zapas.asp?id=K…

Jedeme dál! Vlastimil Dostálek svůj slib dodržel a série se vrací na jih Čech. Z Kladna vezeme výhru 4:2! #KLAvCEB #PlayOff2018

Máme první výhru v sérii! @rytirikladno jsme porazili 4:2 a série se stěhuje do Budvar arény. #KLAvCEB #PlayOff2018 #JedineMotor

Ve druhé třetině jsme proti @RytiriKladno otočili vývoj skóre a vedeme 3:2! #JedineMotor #PlayOff2018 #KLAvCEB