ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.7.2017, 17:13
 
Reakce na KohyCZ: Já myslim, že budeme mít brzy lepší té...
Grrrrbleeeauuuu... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
13.7.2017, 16:56
 
Reakce na KohyCZ: Já myslim, že budeme mít brzy lepší té...
Ale! A kdy se bude podepisovat? Smajlík
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Tvl tady to zase frčí. MTF pohrobci vy...
Já myslim, že budeme mít brzy lepší téma... Smajlík Smajlík
 
 
 
Tvl tady to zase frčí. MTF pohrobci vylézají ze svých děr, přivábeni čerstvou krví (frakturou) Smajlík Tohle výživné období snad ukončí začátek přípravných zápasů. Takže ještě necelý měsíc a začneme se konečně zase bavit o hokeji. Do té doby přeji pevné nervy Smajlík
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
13.7.2017, 16:27
 
Reakce na Zelig: Proc si zalozili nick dva prede mnou op...
Témata Kohyho výkladů teda rozhodně pitomosti nejsou. Pro každého je určitě pitomost něco jiného, ale to, v čem se Kohy babrá, jsou cenné informace už tím, jak jsou vzácné. Orientuje se holt na historii, tak to tak ber.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To pnutí muselo bejt fakt velký, že se...
Dekuji za prani.
Kazdeho zraneneho hrace je mi lito, nebagatelne. To je bohuzel vse, na cem se shodneme.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.7.2017, 16:02
 
Reakce na peli: proc se tri lidi zaregistrujou jen aby r...
Já to naopak chápu velmi dobře. Pořád je tu skupina lidí, kteří měli o fungování hokeje v ČB po odchodu Lumpefýltu zcela jiné představy. A ti holt těžko nesou vlnu divácké přízně, které se Motor těší. Štve je to, pije jim to krev a tak mají potřebu se snažit rozdmýchávat aféry tam kde nejsou.

Já škodolibě přiznávám, že mám z tohoto jejich soužení upřímnou radost. Ať je ta zášť trápí dál, čím víc, tím líp. Apropo, kde jsou ty katastrofické scénáře o tom, jak pod Motorem bude mládež živořit, jak ji bude chtít vysávat?

Mládeži se daří lépe než za celou dobu pod Lumpefýltem. 2 týmy hrály loni semifinále, třetí se rovněž dostal do play-off. Získali jsme statut akademie. O tom se soudruhům ani nesnilo. A Janoušek? Dokončil špinavou práci Prasošénova zametače, vyplatil synka a poslal ho do Mechova podle osvědčeného scénáře téhle partičky. Ale že by jim tam kvetla pšenka se zrovna říct nedá... Smajlík

A ještě douška na závěr - kde byli všichni ti, co tu dnes vyčítají klubu nedostatky v komunikaci před pár lety? Jak byli spokojeni s vysvětlením kauz Duda, Kůrka, Kovy/Greg a celou řadou dalších? Standard komunikace a PR nastavený Motorem se s tím minulým vůbec nedá srovnávat. Jistě, pořád je co vylepšovat, ale neměli bychom to, co dnes máme brát jako samozřejmé.
 
 
 
Reakce na Zelig: Proc si zalozili nick dva prede mnou op...
To pnutí muselo bejt fakt velký, že se zaregistruješ dokonce až z Chorvatska. Hezkou dovolenou přeju.

Mimochodem, podle nového zákona by dokonce klub (ani nikdo jiný) informace o zdravotnm stavu hráčů zveřejňovat neměl vůbec.

A Honzy je mi fakt líto, BTW. Zcela nebagatelně.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: No psal jsi jenom, že to byla smůla a...
Víceméně to, co zde onen mafa.
 
 
 
Reakce na peli: proc se tri lidi zaregistrujou jen aby r...
Proc si zalozili nick dva prede mnou opravdu netusim. Ja si ho zalozil proto, ze mi vadi bagatelizace takove veci, jako je vazne zraneni hrace na kickboxu. Od Kohyho se zde docteme vycerpavajiciho vykladu ke kazde pitomosti. Ale tady si holt budeme muset pockat na souhrnnou zpravu o priprave.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
13.7.2017, 15:41
 
Reakce na KohyCZ: Vždyť jsem to psal - žádnej low kick, ...
No psal jsi jenom, že to byla smůla a nešťastná náhoda. Tyto detaily tu jsou poprvé. No a co ten Janoušek novinářům napsal?
 
 
 
Reakce na Zelig: Psal si, ze oficialni informaci nemas. ...
Informace, že má někdo zlomenou nohu, pro mě byla dostačující s tím, že to jistě bude zmíněno v hodnocení trenérů. Dokud se tu nezaregistrovali 3 provokatéři a dokud pan J. nezaspamoval redakce svými pohádkami, tak jsem víc vědět nepotřeboval.

BTW: Jeden hráč si v přípravě utrhnul meniskus a je taky po operaci. Jsem zvědav, kdy tahle "ututlaná" informace, kterou klub zjevně zatajuje, obletí svět.
 
 
 
Reakce na Zelig: Psal si, ze oficialni informaci nemas. ...
proc se tri lidi zaregistrujou jen aby rozdmychavali kauzy? to nepochopim.
Muzu zmenit tema a zeptat se jestli je znam nejaky casovy horizont, kdy by mohla byt predstavena oficalni verze dresu pro novou sezonu?
a jestli bude vypadat vic jak ta MARSHova verze, nebo spis jako ten kdysi ukazovany Litomericky dres?
 
 
 
Pokud někdo nechápe, jak se vůbec hráč může zranit při sportu na tréninku, tak tomu opravdu není, co vysvětlovat.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ty jsi dobrej komik. Já jsem o "výzvě"...
Psal si, ze oficialni informaci nemas. Tedy disponujes drby a vis prdlajs. Nejenom me by ale zajimalo, jak je mozne, ze se hrac vazne zrani na treninku kickboxu. Povidacky o slapnuti na nohu si nech pro toho primitiva, ktery psal pred tebou.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
13.7.2017, 15:06
 
Reakce na Gais: Dva lidé se při tréninku střetli, jeden ...
Smajlík Smajlík dokonaly
 
 
 
Reakce na Zelig: Kdyz tis.mluvci bere tutlani zlomeniny ...
Ty jsi dobrej komik. Já jsem o "výzvě" psal z legrace, protože je neskutečné, že někoho něco takového vůbec napadne. Jak asi ututláme zlomeninu? Budeme Bártu oblékat do dresu a bude ho po ledě někdo strkat?

A opět další lež o tom, že jsem o tom nevěděl. Věděl, stejně jako o spoustě dalších zranění, ke kterým obvykle detaily taky nezjišťuju.

Ale jasně, obepisovat média s vylhanými nesmysly, to je ta správná odpověď! Jen tak dál, soudruzi...
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
13.7.2017, 14:57
 
Reakce na Zelig: Kdyz tis.mluvci bere tutlani zlomeniny ...
Dva lidé se při tréninku střetli, jeden při pádu šlápnul na druhého a došlo ke zlomení nohy. Jenže lidi nechtěj vidět nešťastnou náhodu. Chtěj vidět seznzaci. A manfílďácký kuřbuřti jí konečně našli.

Aniž bys to tušil, tak trénink bojového sportovce je jako doplněk tréninku vhodný i pro hokejistu, neboť se při takovém tréninku kromě mentální odolnosti, jak už tu někde psal Drew, zvyšuje také výbušnost, která je v zápase důležitá k získání co největší rychlosti za co nejkratší čas. A rychlost je také jedna z důležitých hokejových vlastností. Jenže při tréninku vrcholového sportovce, kdy od 4 let trénují hokejisté, fotbalisté atd. a proběhne u nich za tu dobu několik milionů kontrakcí svalů, tak také dochází ke spotřebě vápníku, bez něhož kontrakce svalů neproběhne. Tudíž je vápník jeden z prvků, kterého naprosto běžně mívají vrcholoví sportovci nedostatek. A z čeho si sval pro kontrakci začne brát vápník, když ho má nedostatek? Z kostí. Měl Bárta dostatečně odolné kosti z dostačného příjmu vápníku během posledních deseti let? Měl dostatek zinku, bez něhož snědený vápník do kostí nedostane? Hořčíku? Vitamínů? Vody? ...s podobnými otázkami bych mohl pokračovat třeba hodinu. Je mi jasné, že i tak se tu najdou lidé, kteří zavinění nešťastného úrazu přičtou na vrub něčemu senzačnímu.

Ale ano, souhlasím i s tím, že některá z příčin vážného úrazu může být i ta, že je někdo blb. Tato diagnóza častá bývá. Například ty jsi zářivým příkladem.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Mimochodem, kdybyste chtěli vědět, kdo...
Kdyz tis.mluvci bere tutlani zlomeniny jako vyzvu, nevi nic a stejne vec bagatelizuje a okrikuje pisalky. Pak se takovy tis.mluvci nemuze moc divit. Jak se do lesa vola...
Dulezite je, ze mame vinika. Bartovi zlomil nohu Mountfield.
 
 
 
Teď jsou zase všichni chytrý. Taková věc se může stát při čemkoliv. Nemyslím, že je nutný to tak rozebírat a hledat viníka. Místo bojovýho sportu mohli hráči vyrazit na kolo kolem Hluboký, což se mafům a overseasum může zdát bezpečnější. Akorát místo zlomený nohy by tak Bárta nakonec nemusel mít žádnou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...