ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "P.XTRM" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na hejamotor: vy by jste tu porad menili trenery ...
Ano, chtělo by to, zdá se, změnu razantnějšího charakteru. Ale vysvětli majitelům/ředitelům/manažerům, kteří jsou přesvědčeni, že je vše OK aby se vzdali svých postů a najali např. sportovního manažera profíka, co si najde trenéra, ten zase svůj tým atd...
 
 
 
Reakce na MARSCH: Tak holt přišli ti, kteří vyšli...chtě...
Jen aby se nově příchozí taky brzo nenaladili na tu naší "jihočeskou pohodičku" a nezapadli do šedého průměru. Jak si nastínil, chce to asi i změnu na lavičce, člověka co dokáže ze svěřence dostat maximum.
 
 
 
Ahoj vespolek po delší odmlce. Souhlas s MrPesi. Už konec ZČ naznačoval, v jakém rozpoložení ten tým vstoupí do PO. Není se tedy ani čemu divit. Pokud bychom to dnes nějakým způsobem umlátili, tak dobře pro "hlavu". Pokud ne, bude "hotovo", i když se hraje na 4 vítězství. Do následující sezóny bych Motoru přál kvalitního trenéra a dobrý "čuch" na hráče. Nejsem nasra*nej, ani se nepovažuju za pesimistu, ale jelikož nechybím na žádném domácím utkání, tak jsem s tím tak trochu počítal. Už delší dobu to není ONO.
 
 
 
Reakce na Giuseppe: Ne ne, ještě tam nejsme.Ještě semifi...
Smajlík Smajlík
 
 
 
Já bych spíš řekl, že Hradec absolutně nehraje to, na co skutečně má. Něco jako my těch pár posledních zápasů ZČ. Hlavně se pošetřit, nezranit se a nezájem, že se na to nedá koukat.
 
 
 
Reakce na quak: Já doufám, že jediný, kdo dnes půjde do ...
Smajlík Smajlík
 
 
 
No pokud nevyhoříme už ve čtvrtfinále, tak mám též obavu, že i kdybychom se nějak do baráže přes semi dostali, tak baráží neprojdeme. Poslední dobou jsem nepozoroval nic, co by mělo svědčit o opaku. Ten tým se měl jít ožrat i s vedením a všechno, co je tíží si měli vyříkat (pokud tam něco takového je, vařím z vody, spekuluji). Fandit samozřejmě budu, chodit nepřestanu a jak psal Quak, zítra tam půjdu bez velkého očekávání. Buďto bude vše při starém nebo MJ Rumburak přes noc otočí prstenem a zítra ten manšaft na ledě nepoznáme. Tak zítra všichni na svých místech. Na viděnou.
 
 
 
Reakce na SakuLance: Luboš Rob st.: https://ceskobudejov...
„Hráči si dobře uvědomují, o co jde. Jsme rádi, že už to začíná,...“
No tak to jsem na to zítra velmi zvědavý, jestli si to opravdu uvědomují už i hráči nebo jen Luboš. Budu se tetelit blahem, pokud uvidím výkon hodný PO.
 
 
 
V úterý teda půjdu na hokej v, ne zrovna klidném, rozpoložení. Ten tým by měl dostat pořádnou "motivační masáž" od pánů ředitelů a vlastníků. Kouč je sice má připravit a nese zodpovědnost, ale neposílá jim prachy (jistě nemalé) na účet. Já kdybych pracoval, jak oni teď hrají, tak jsem na 100% bez prémií. A pokud se jim nechce bojovat za Motor, tak taky šup s penězma dolů. Vedení je asi moc hodný a chce se všema vyjít v dobrém. No nic, vím prd a k tomu jsem otrávenej. Uvidíme v úterý, snad se stane zázrak.
 
 
 
Reakce na denyvan: Moderni hokej je proste jinde, to mi ...
Souhlas, poučit se jinde.. Prostě objet sousední země a kouknout i dál (Skandinávie, Rusko). Okopírovat co kde funguje ve výchově mladých a co by bylo přenositelné do našeho prostředí. Dělají to tak všichni. I ta Kanada už dávno nehraje tu "mlátičku", co dříve praktikovali. Dokázali se adaptovat na evropský styl a k tomu si nechali to nejlepší z jejich.
 
 
 
Nároďák to hraje strašně komplikovaně, stejně jako =M=. Neustále do rohu, za bránu a k tomu je potence střelců taková, jaká je. Trochu jednoduchosti, přímočarosti a více důrazu by neškodilo, ale to se omílá stále dokola a žádná změna na obzoru.
 
 
 
Reakce na gutik97: Myslíte, že bude na čtvrtfinale vypro...
Plno lidí bude, jelikož jsou naučený chodit a je prodáno hodně permic. Ale vyprodáno? To asi bude záležet na vývoji série a na tom, co budeme předvádět za hru. Pokud by se měla většina návštěvníků rozhodnout podle toho, co momentálně vídáváme na ledě, tak tam budou jen permanentkáři, sponzoři a masochisti.
 
 
 
Šetříme se na PO nebo ladíme formu na PO? Jestli to druhý, tak pánbůh s námi..
 
 
 
Reakce na adas68: Venku jsme letos bez přehánění průměrn...
I já z toho mám zatím smíšené pocity, ale na PO se už sakra těším. Asi jako většina zde, i já doufám, že se týmu podaří přeřadit na vyšší rychlostní stupeň a bude na co koukat. A hlavně, jak psal Zbyna-CK, že sezóna bude co možná nejdelší s "happy endem". Naděje umírá poslední, ne?
 
 
 
Reakce na zdcart: Musíš na olympiada2018.ceskatelevize....
Jj, až tam jsem se doklikal, viz ten odkaz. I přesto ale prd(smyčka s hřištěm).. No už je to jedno a na další zápas už snad budu normálně u TV. Hlavně že jsme to Švýcarsko porazili.
 
 
 
Ahoj, funguje někomu ten "živý" online přenos ČR - Švýcarsko na webu CT sport, viz odkaz níže? Já mohu, bohužel, sledovat akorát tak tu jejich zaje*anou smyčku s fotbalovou bránou.
odkaz
 
 
 
Uděláme družbu s Kimem a třeba nám ten jeho fandící harém taky zapůjčí. Aspoň na první zápas čtvrtfinále Smajlík
 
 
 
Reakce na Speeder: Tak prej to neni proti Třebíči snadný...
Teď jsem to četl a hned mě napadlo: A kdo se nás kur*va nenahecuje? Možná tak Kadaň s Benclema. Ačkoliv tyhle dva týmy mají možná jen špatné "hecíře".. Smajlík
 
 
 
Reakce na MOTORÁČEK99: Tak to byla dneska hrůza.Co se dě...
Hrůza jsou teď všechny zápasy a to myslím i ty vyhrané. Jaksi se z toho vytratil zápal pro hru, radost, koukat se na to moc nedá.. O produktivitě a mizerný koncovce se tu už napsaly slohy. Je to síla jít v tomhle rozpoložení do PO.
 
 
 
No je to bída poslední dobou. Hlavně se mi ale nezdá, že v PO najednou dokážeme lusknutím prstů úplně změnit obraz hry, nasazení a všechny ty aspekty potřebné pro úspěch. Samozřejmě se budu rád mýlit. Dnes, zdá se, Třebíči oslavu nepokazíme Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ani ve třetím utkání to nevyšlo. Na Kladně jsme prohráli 2:4. #KLAvCEB #PlayOff2018

Bohužel, ani třetí utkání se nám nepodařilo vyhrát. Na ledě @RytiriKladno jsme prohráli 2:4. #KLAvCEB...

Na začátku třetí třetiny prohráváme 2:3. #KLAvCEB #PlayOfff2018

Po první třetině prohráváme 1:2, trefil se pouze Vlastimil #Dostálek. #KLAvCEB #PlayOff2018 @rytirikladno