ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Od února 2010 mohou do diskusního fóra hokejcb.cz přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem, jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu. Vysvětlení tohoto opatření do diskusního fóra od GM Františka Jouna si můžete přečíst zde.

Jak si účet aktivujete?

1) Jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud zde ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
21.4.2018, 21:03
 
Reakce na Speeder: To, že Rob odmítl nabídku try-outu vů...
Samozřejmě i tahle možnost může být reálná.Nicméně chybět mi tu nebude!Já osobně se přikláním k možnosti,že nechce makat!(i když v rukách to má)
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
21.4.2018, 20:54
 
Ne
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
21.4.2018, 20:49
 
To, že Rob odmítl nabídku try-outu vůbec nemusí a imho ani nesouvisí s tím, že by mu byla špatná. Možná má jen prostě namířeno jinam. To vás nenapadlo co?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.4.2018, 20:03
 
Co se odchodů týče, tak pominu-li ty hráče, jež nabídku dostali a rozhodli se využít jiné (Jonák, Nedorost, brankáři), tak bych osobně byl pro setrvání Galamboše a naopak bych se klidně rozloučil se Žigou, nicméně jinak lze říci, že se s kroky vedení ztotožňuji. Samozřejmě nikdo nemůže s jistotou říct, že nově nastolená cesta je krok správným směrem, ale každopádně je to cesta určitým směrem, tzn. je to něco, z čeho můžeme profitovat i ve víceletém horizontu a nikoli pouze řešení na jednu sezónu. A tomuhle cíli budou asi vesměs odpovídat i příchozí hráči, kdy se dá očekávat viditelný úbytek třičátníků se slavnými jmény na úkor méně známých kluků, kteří ale mají celou kariéru před sebou, což je koneckonců něco, po čem tu většina volala ...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: S tímhle příspěvkem nemám problém. A k...
Není to už jedno? Jelikož došlo k tomuto řezu, nemá se cenu v tom dále šťourat.
Já mluvil pouze u Kutlákovi.
Samozřejmě teď při jednání s ním může být v pohybu úplně jiná částka.
Ale pokud je to pravda o Vydareném, tak pro Kutláka já osobně místo nevidím.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.4.2018, 19:28
 
Reakce na KohyCZ: Já nevím, jaký jiný kontext to může mí...
No tak dle mého chápaní šlo v téhleté diskuzi o to, zda je či není legitimní od hráčů očekávat výsledky odpovídající jejich finančnímu ohodnocení (a podle mě tedy i z hlediska např. přidělovaného icetimu). A v tomhle kontextu mi z níže uvedených důvodů "argument Matthews" prostě nesedí. Že to nejde v praxi zjednodušit ad absurdum tak, že "hráč, který bere 80 tisíc, musí být čtyřikrát lepší než ten, co bere 20 tisíc," na podstatě věci přece nic nemění.
 
 
 
Reakce na císařpán: No vypadá to zatím hodně zajímavě.Al...
Nemusi na nej cekat s otevrenou naruci. Staci, ze si ho tatka protlaci.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.4.2018, 19:17
 
Reakce na císařpán: No vypadá to zatím hodně zajímavě.Al...
Já myslím, že se ukázalo, že hráči, kteří měli být tvůrčí, na to v těžkých zápasech neměli - hlavně Rob, Mikyska. Tady bude asi nejtěžší doplňování, protože těch hráčů, co umí tvořit, zároveň ale hrajou pro tým a makají, je málo i pro ELH, natož získat je d WSM.

Ale vypadá to, že to vedení vzalo za správnej konec.
 
 
císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
21.4.2018, 19:05
 
No vypadá to zatím hodně zajímavě.Ale neodpustím si poznámku,divím se, že pan Rob nesouhlasí s nabídkou zkoušky.Po tom co předváděl v lońské sezóně... Jsem zvědavej,kde na něj čekaj s otevřenou náručí.
 
 
 
Reakce na alkac: Přesně tak, jenže v tom tkví jádro nesm...
Já nevím, jaký jiný kontext to může mít. Podle mě je vyjednávání o smlouvách věc, která by do samotné hry proste neměla zasahovat vůbec. A o tom jsem psal.
 
 
 
Reakce na Motor27: Možná, že se jen neumíme pochopit. P...
S tímhle příspěvkem nemám problém. A který hráč podle tebe u nás má přes 100 000 a odkud čerpáš?
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.4.2018, 18:28
 
Tak jsem rád za radikální řez a budu snad vidět mladíky žrát led. Oni jeste nějaké posily dorazí a nemusí to vypadat špatně. Nedat šanci této silné generaci co tu ve starším dorostu je tak je to cesta do hrobu.
 
 
 
Blahopřeji vedení k takto radikálnímu řezu, který byl po této úplně nejhorší sezóně nezbytný. Jsem rád, že konečně dostanou šanci mladíci a uvidíme co bude za posily. Za mě žádná škoda každého hráče, který končí. Nikdo z nich nenaplnil to co měl. A je jedno jestli to byl Neďák, Dostalek, nebo kdokoliv další. Nepředvedli vůbec nic.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To je ale právě ono, ty máš "názor", p...
Možná, že se jen neumíme pochopit.
Pro mě je plat 100 k a výš měsíčně drahý hráč na naší ligu.

V extralize se pohybují platy kolem 140 až 180 k průměrně.
Pak jsou samozřejmě top platy velkých playerů.
( Samozřejmě záleží na finančních možnostech klubu).

Takže pokud u nás má hráč skoro extraligový plat , měla by tomu odpovídat kvalita.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.4.2018, 17:33
 
Reakce na KohyCZ: Ne, příští rok hraje zase za 925 000 :...
Přesně tak, jenže v tom tkví jádro nesmyslnosti tvého tvrzení, že "V NHL si asi Matthews taky neřekne, že když bere jen 925 000, tak proč by se měl snažit víc než Marelau, který bere ve steném týmu 8,5 milionu." Tedy jasně, že si to neřekne, ale z úplně jiném kontextu, než do jakého jsi to zasadil ty.

Zjednodušeně řečeno hraje každý starší hráč řekněme od druhé třetiny své kariéry o to, aby příští smlouvu alespoň neměl horší než tu předchozí, čehož dosáhne tím, že odvádí stejně dobré výkony jako v letech předešlých. Mladý, začínající hráč "neobhajuje" svou předchozí pozici, ale buduje si svojí vlastní - a toho nedosáhne jinak než tak, že bude hrát stejně dobře nebo líp, než ostatní. Jinak nikdy nedostane podmínky jako ostatní.

Kdyby tebou zmíněný Matthews, který momentálně za víc než 925 K hrát nemůže, udělal po dobu svého nováčkovského kontraktu 40 - 50 bodů za sezónu, tak se na současnou smlouvu Marleaua nedostane nejspíš nikdy. Pokud bude hrát jako doposud, další smlouvu už bude mít asi úplně někde jinde. Resp. již před rokem šly odhady o 11 mega: odkaz
 
 
 
Reakce na Freddie: Každý tady má názor a nemá informace....
Tvůj omyl tkví v tom, že tu něco píšu z pozice člena vedení. Píšu tu jako Kohy, stejně jako před 15 lety. Možná někdy vím o něco víc, ale o tom nikdy nepíšu.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: presne. argumentovat matthewsem neda...
Ne, příští rok hraje zase za 925 000 Smajlík Samozřejmě, že je to pravidly, ale těch případů je víc. Vyjednávací pozice se značně liší v tom, v jaké fázi kariéry kdo je. Podobně jako u nás.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
21.4.2018, 16:28
 
Reakce na Freddie: Každý tady má názor a nemá informace....
A co čekáš? Může akorát říct, že to co tu padá jsou nesmysly, ale je vázaný nějakou mlčelivostí. Nebo myslíš, že tu bude vykecávat pravdy, kdo kolik bere a podobně? Nevím, co je špatnýho na tom napsat někomu, že nemá pravdu. Dneska si každý myslí, že má právo vykládat si svoje pravdy, ačkoli jsou to jen informace vycucané z prstu.
 
 
 
Myslím, že kdyby Venca nechtěl zabojovat o návrat, vůbec by sem nešel a mohl jit rovnou do Sparty, která ho chtěla nebo kamkoliv jinam, kde by mu dali mnohem víc. Chtěl to zkusit, bohužel to nevyšlo, ale i tak díky za výkony který tu odvedl a ať se daří ať už to bude kdekoliv. Bohužel hokej je krátkodobá záležitost na to se zaopatřit po zbytek života, tak si chce ještě něco vydělat než bude muset skončit. Kdyby to nehráli pro peníze, mohli by tu bejt např. Mertl, Gulaš, Červený, Jank, Hrubec atd. Ani Jirka Novotný se nevrátí.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To je ale právě ono, ty máš "názor", p...
Každý tady má názor a nemá informace. Je to plkací fórum. Tvoje potřeba to tu stále hlídat, jiné informace nesdělit, druhé opravovat z pozice člena vedení, je už delší dobu zralá na návštěvu u psychologa. Sorry.jako
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...