ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "scottiecz" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Tak Urbana si pamatuju z dresu Benátek a neměl jsem pocit že je to nějak tvořivý hráč a mám pocit, že M teď potřebuje spíš někoho tvořivějsího. Někoho do první, druhé řady a tam bych o Urbanovi neuvažoval. Ale třeba svou hru nějak změnil, nevím. To jméno mne tu prostě jen překvapilo.
V každém případě bych ale po těch vyjádřeních z klubu čekal spíš někoho z ciziny.
 
 
 
Urban by měl pro někoho z vás být ten Top hráč?
 
 
 
Reakce na Drew: Nepřijde mi to jako rizikový prvek, práv...
Co by sis představil? Jak se k tomu má postavit čelem? Zaregistrovat se na fóru a všem fanouškům se omluvit? To určitě ne.
Omluvit se hráči a trenérovi? To už určitě udělal, to si troufám odhadnout i když vůbec netuším jak, kde a komu se to povedlo.
Jestli by to bylo na žalobu, tak to je věc hráče.
Moje spekulace - jestli se měl Bárta letos prosadit do kádru a místo toho promarodí sezónu, bude se ve vrcholovém hokeji prosazovat hodně obtížně.
 
 
 
Reakce na naxos: Jaký je rozdíl mezi chybou a překlepem,...
Tvoje chyba je, když máš peníze někam posílat a posíláš to jinam. Překlep někoho jiného je jenom když má prachy někdo posílat Tobě a ono se to vrací nebo odchází jinam Smajlík
 
 
 
Obrana opět vypadá velice silné, bohužel s každým dalším podepsaným veteránem klesá šance že si zahraje mladý obránce.
Do zranění byl podle mne loni Pýcha mezi nejlepšími třemi obránci, letos bude asi vůbec rád když si zahraje. A to je škoda, i ty mladé je třeba ohrávat. Hostování?

Grega jsem měl vždycky rád, pak bych mu restart, ale.... viz výše.
 
 
 
Odpověď na poslední otázku mi říká: "Jasně, připravujeme kemp, ale vůbec nevíme co tam budou ti kluci dělat, snad se nebudou nudit. "
Jako rodiče by mne tedy tohle do jeho kempu přihlásit dítě asi nelákalo. Když jim na víkend půjčí tablety a telefony, ti kluci se nudit nebudou a domů pojedou taky spokojení jak si vyhráli.
 
 
 
O jakém rozhovoru s GM je tu řeč?
 
 
 
Reakce na Bond007: Tak dnes píši prvně do fóra a co mě t...
Tohle opravdu nemá co dělat s hokejovým klubem. Ten volejbal určitě nedělá a smlouvu s provozovatelem občerstvení má taky spíš město.
 
 
 
Co já si pamatuju, tak Božka lidi v kotli moc nemuseli. Alespoň ti kolem mne, ale já byl malý kluk na kraji, třeba to bylo jinde lepší. Já ho měl moc rád, líbil se mi jeho důraz a zarputilost. Měl jsem radost, že mu mohu na stadionu zatleskat při jeho padesátinách.
 
 
 
Novák. Proč by s Motorem nemohl trénovat on? Smajlík
 
 
 
Reakce na quak: Čermák úplně klasicky před kasu nechodí,...
S kusem příspěvku ohledně Čermáka souhlasím, jen nechápu tu omluvu Mitchovi. Vím, že tu z něj panuje ohromné nadšení, ale já zase tak nadšený nejsem. Sice se na něj pěkně kouká jak jezdí s hlavou nahoře, ale o co je lepší než Vráblík, nebo Pavlin? Kanaďan, který nezahraje tělem kdyby se měl divák zbláznit. I Suchánek měl lepší čísla. Pro mne je to obránce číslo 4. Teď mě ubijte argumenty jak jsem slepej a jak nevidím ty zjevné kvality. Kvalitní hráč to je, na první ligu stačí. Všeobecně nadšení z něj ale nesdílím. Abych se vrátil k Čermákovi, tam jsem góly čekal, ale ne že se prosadí až v takovou oporu.Jsem rád, že se povedlo ho přivést nebo snad koupit i na novou sezonu.
 
 
 
Reakce na zmetek: Ty považuješ za Budějčáka někoho kdo t...
Je to nadsázka, čekal jsem kdo se toho chytne Smajlík Ale četl jsem s ním rozhovor v době kdy byl v Americe a tam na Budějce zavzpomínal vyloženě v dobrém.
 
 
 
Gól budějčáka v kanadské síti? Smajlík Tak ještě šest...
 
 
 
Reakce na mrskman: Protoze behem baraze byl nadeji na zv...
Já nevím, ale k čemu by tam byl se zlomenou rukou? To těžko nahraje nebo vystřelí. Po sundání sádry taky v ruce asi není moc síla. Fakt nevím, kde to měl přesně zlomený, ale věřím, že to moc urychlit nejde. A pokud ještě po sundání bojoval s otokem jak tu někdo psal...
Jinak mě napadá hvězda, která v první lize rozhodně očekávání nenaplnila. Kotalík. Sice je Nedorost jiný typ hráče, ale bez spoluhráčů taky vyhoří. Vedení tohle snad ví a někoho k němu najdou. Na začátku jsem to tu bral za hroznou čistku, kterou těžko chápat, ale tak nějak si zvykám, hledám na tom i ty lepší stránky a docela se mi to daří.
 
 
 
Reakce na kobson: ty jsi asi Neďáka dlouho neviděl, co?...
Já taky ne, tak co v něm mám vidět? Playmakera, střelce? Dokud ho neuvidím na ledě, tak velká očekávání nemám, zvlášť když si vzpomenu na jeho poslední sezonu v našem drese.
Ta debi.lni lišta!!!! To je čiré zlo.
 
 
 
Ve výčtu končících mladých nevidím jméno Prokeš. S Prokym se počítá, nebo má delší smlouvu a může se Tondovi ukázat?
Jaká byla dneska na hokeji atmosféra? V TV to vypadalo slabé jako vždy v TV z BA.
 
 
 
Prodám dva lístky na sobotní zápas RUS-FIN za cenu jednoho dvojlístku. Večerní utkání našich na prodej nemám.
Scottie@email.cz
 
 
 
Reakce na Traore: Souhlasim ale aby tady mizely prispevk...
To je píšeš, nebo jsi na foru pořád? Já jsem snad neviděl nějaký příspěvek, který by byl slušný a byl zmizen.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Kromě 20 hráčů Jihlavy.Ty jich dáli ...
Vím, ale o Jihlavě jsem nepsal. Reagoval jsem na zápas s Pardubicema. Tím pádem nechápu na co teď reaguješ ty.
 
 
 
Reakce na MpetrM: Jà nechàpu, že když přijde n...
Uvědom si, že my jsme proti Pardubicím hráli dvacátý zápas "o všechno", zatímco Pardubice jedenáctý. Těch sil už nebylo tolik, proto nás Pardubice zatlačily na začátku v první třetině. Oni taky hráli o všechno. Když jsi unavenej, taky se dokážešv plny síle vzepnout jenom na nějaké krátké okamžiky.
Celej zápas po takové porci zápasů PO a baráže v plný intenzitě by nedal ani svatej Jarda.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jakou měli hokejisté Motoru dovolenou? #vacation #holiday -> bit.ly/2uNjyP7

Ve výběrech mládežnických reprezentací nechybí ani hokejisté @HC_Motor - bit.ly/2uQmb3o

Důležitá zpráva pro loňské permanentkáře, kteří si ještě nebyli pro permici - příští týden končí vaše...

97. narozeniny slaví nejstarší žijící ligový hokejista Václav Lenc. V našem klubu debutoval v roce 1938 a v lize o 3 roky...