ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.5.2018, 19:15
 
A kdo konkrétně říká, či píše, že za VŠE může Vampola?

Já tvrdím, že jeho příchod byl velkou chybou, která se spolupodílela na tom, jak sezóna dopadla. V kabině samozřejmě nikdo z nás nebyl. Ale když se 90 % hráčů, se kterými kdy kde známý stmelovač hokejových kabin působil, o něm vyjadřuje velmi nelichotivě (eufemismus), tak to zjevně nějaký reálný podklad má, nemyslíte? Je náhoda, že téměř odnikud nedocházel v dobrém? Když tomu chcete věřit...

Jo, na ledě byl vidět. V tom dobrém i v tom špatném. Ale to byl svého času i Duda. Ale ok, chápu, i takoví hráči mají své příznivce. Pro mě byl, je a vždycky bude důležitější tým a přínos jednotlivce pro něj. A stojím si za svým, že v takovém posouzení ten váš skvělý Vampi nevychází dobře. Jsem rád, že je pryč a budu ještě raději, když "posílí" konkurenta.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.5.2018, 10:47
 
Dobrá zpráva pro Motor. Jdi do toho Vampi! Zahraješ si se svým vzorem, uděláte si pohodu v kabině... Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.5.2018, 18:48
 
Reakce na MrPesi: Škoda škoda. Vyrovnané dvě třetiny. Ro...
Poměrně vyrovnané utkání i když Amíci o něco lepší byli, hlavně v rychlosti hry. Rozdíl jen nepatrný - muži s "C"...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.5.2018, 14:18
 
Reakce na Drew: Nedávno mi tady tuším Siky říkal, že ner...
Přesně tak jsem to pochopil. Já si naopak myslím, že to většině lidí velmi záhy došlo. Že to nepovažujeme za vtipné je věc druhá.

Nemyslím, že vše na netu musí bejt pravda, naopak, volovin je víc, než by bylo zdrávo. Ale účel tohoto má být jaký? Pobavit lidi? Čím? Tisíckrát omílanou debilitou s Divíškem a Roubíkem? No, považuji se za člověka se smyslem pro humor, ale tady ho tedy hledám marně. Spíš vidím příběh o tom, jak jeden troll dokáže otrávit spoustu lidí. A znám jich dost, kteří sem dříve přispívali a dnes už to tu ani nečtou.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.5.2018, 09:18
 
Reakce na SakuLance: Hele ty chytrolíne, jestli si myslí...
Ale jen žabožroutsky mluvící kosatky... Mě zas pobavil Drew názorem, že komu nepřijde vtipnej motorak88, tak nepochopil, že jde o "humor". Jinak viz Tveety.

2 Kohy
A nějaký posun v aplikaci pro iOS? Apple má schvalovací proces výrazně přísnější než Google, ale zas tak dlouho to netrvá, aby se to stále dalo svádět na tohle. Takže zrušeno?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
16.5.2018, 17:03
 
Reakce na kartáček: Super, fakt bavíš (aspoň mně) :)) *...
Mě ne...

2 Siky
Já myslím, že většina lidí tuší, jak to bylo. A pár lidí, kteří to vidí jinak, nemá smysl přesvědčovat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.5.2018, 10:15
 
Reakce na Motor27: Ono v tý druhý skupině můžeme chytit ...
No, jak někdy hokejisti namáčí hokejky do hajzlu, aby konečně dali gól, tak Červenka by tam měl ponořit i ruce - až po ramena... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.5.2018, 20:09
 
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
9.5.2018, 14:45
 
Kapesníčka bych nerozběhal! V Motoru. Repre je mi tak nějak čím dál víc lhostejná. Tak ať si tam ti mudrcové ze svazu toho ichtyla uplakanýho dosadí, když je všichni normální kandidáti poslali kamsi. A až za rok, za dva zjistí, že se to nepovedlo, vrátí tam Růžičku, nebo Lojzu. Jedinou záchranou může být příští volební VH ČSLH, pokud by lidé v klubech usoudili, že chtějí opravdové změny a ne ty hokus - pokusy Lennera a spol.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
8.5.2018, 21:17
 
2 Zbyňa

Jo, v tomhle přání se shodneme. Těch laxních výkonů bylo letos hodně a vzaly mi hodně chuti do hokeje. Nezbývá, než doufat, že se to změní. Já to možná mám trochu jinak, než většina fanoušků, postup by samozřejmě byl fajn, ale není to pro mě to hlavní. Chci se bavit hokejem a hlavně co nejčastěji vidět svůj tým nechat na ledě všechno.

2 Tony
Já nevím. Věříte, že kdyby vedení řeklo ne, a Dostálka do Jihlavy neuvolnilo, že by hrál za Motor líp, nebo že by tu chtěl zůstat? Já si to nemyslím. Vždyť tu nebyly ani společné týmové večeře... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
8.5.2018, 15:56
 
Souhlasím, že hokej není jen o bodech, ale od dražších útočníků se produktivita tak nějak očekává, tím spíš, když přišel coby leader produktivity Zubrů.

S tím, že nikdy nic nevypustil a každé střídání jel naplno, bych se odvážil polemizovat a troufnu si tvrdit, že rozbor těch jednotlivých střídání by pro Vlastu nevyšel tak lichotivě, jak si mnozí myslí. Ale patřil v nasazení k nadprůměru, o tom žádná. Snažil se i hrát do těla (většinou) a chodit na brankoviště.

Tím pro mě výčet jeho předností končí. Jako střelec se neprosadil, rozehrávka podprůměrná, technika hole řekněme průměr, tvůrce hry taky není. Ale kdoví, třeba se v Dukle prosadí víc.

Já proti němu vůbec nic nemám, aby si to někdo nevykládal špatně. Jen mi tu nebude chybět. Věřím, že proti nám motivaci najde a z Iglau to autobusem bude mít blíž. 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
8.5.2018, 10:20
 
Reakce na P.XTRM: V PO vyhořel téměř celej tým. Kromě Jo...
A čím tě Dostálek tak zaujal? Tím jedním gólem v Kladně? To je na jednoho z dražších hráčů v týmu imho málo. Bojovnost mu neupírám, ale krom ní tam pro mě nebylo nic.

A přijde mi legrační, že zatímco Kondor byl za výkony v play-off dost slušně natírán, Vlasta, který měl o bod míň, je veleben. Jo, pokaždý hezky tleskal fanouškům.

Já mu přeji hodně spokojenosti v novém působišti, chybět mi tu nebude. Jako dělníky ledu raději uvidím mladé odchovance a víc v něm dle mého není.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
4.5.2018, 20:13
 
Reakce na Pragr: Dvě věci za hnidopicha. Za prvé, trhá u...
Máš samozřejmě pravdu, mělo tam být tahá, ale "chytrá" klávesnise na iPadu si to změnila podle svého.

Ale když už tedy hnidopišíme, tak si musím přisadit - precedenc (sic), to je podle vzoru kredenc? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
4.5.2018, 18:55
 
Reakce na Zbyna-CK: To všechno, cos napsal, by byla supe...
Nechci dělat Evoorgovi mluvčího, ale jak ho znám, tipnul bych, že chtěl jen debatu odlehčit a udělat si z toho legraci, nikoli tě drsně setřít.

Občas mi přijde, že tu mnozí reagují zbytečně popudlivě.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
4.5.2018, 12:58
 
Reakce na Ivan.h: Jj ale taky je možná čeká dobrej přích...
Nečeká. Ten by měl posílit jiného z favoritů.

2 Evoorg
Bingo... Smajlík Smajlík

Ad do Kladna vs na Kladno:

Ještě by to mohlo znamenat odhodlání. Jedeme na Kladno ve smyslu - hrrr na ně. ;-)
Mě to taky trhá za uši. Ale říkají to s oblibou i redaktoři ČT, kteří vidí rudě, když někdo nepřechyluje ženská příjmení. Ale víc mě rozčiluje, že spousta lidí ignoruje v příčestí minulém střední rod - (auta jezdily).
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
3.5.2018, 15:49
 
Reakce na Hukoth: Za normálních okolností asi jo. Ale př...
Souhlas.

Snažil jsem se na základě četných nepříliš pozitivních referencí před Marianem varovat a nebyl jsem rád, že po něm vedení sáhlo, ale za viníka situace bych ho neoznačil. Odpovědnost nicméně nese v tom, že měl problém včas rozpoznat a v součinnosti s vedením nekompromisně řešit. Zrovna od něj bych očekával, že si s takovou záležitostí dokáže poradit.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
3.5.2018, 14:05
 
Reakce na Drew: To by mělo zůstat v kabině a už to víc n...
Co se děje v kabině, má v kabině zůstat. Tahat to ven je vždycky jen zhoršením situace. Od toho je vedení, aby si to v případě potřeby srovnalo. A není ani důvod označovat viníky, nic by to nezměnilo. Důležité je vytvořit předpoklady, aby to příště bylo lepší. Já věřím, že minimálně v tomto ohledu to lepší bude.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
2.5.2018, 23:24
 
Reakce na Paav: Neví někdo prosím jakou změnu baráže chc...
Vedení svazu se klasicky staví do role "já nic, já muzikant", všechno je na klubech.

Článek jsem četl celý, přímý sestup a postup podle Řezníčka nepadá v úvahu. Zmiňuje tohle, nechápu jak to myslel:

"Revize baráže má iks variant, z mého pohledu by bylo ideální rozehrát ji dvoukolově a pak ať si to dva týmy s nejmenším ziskem rozdají play down. Začátek bude dramatický pro všechny, třetí tým bude mít aspoň výhodu domácího startu a posledního možného zápasu taktéž doma. To by mohl být akceptovatelný návrh."

O co jako budou hrát ty 2 nejhorší, když postupují, či se udrží první dva? Osobně mám pocit, že vše je na APK a tak bude imho jen otázkou času, než bude na stole znovu snaha uzavřít i nejvyšší soutěž.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
2.5.2018, 19:30
 
Reakce na zdcart: Na další rok Budvar arena.: https://ww...
12. 10. 2017
"Zjišťovali jsme cenovou hladinu za pronájem stadionů, jsme nízko. Naše ideální představa je zvýšit ji v jednotkách milionů, vychází to z průzkumu trhu. Je to čtvrtý nejnavštěvovanější stadion v republice, z hlediska druhé nejvyšší soutěže ve státě je nejnavštěvovanější v Evropě, takže je co nabízet. Máme hodnotné zboží, tak bychom za něj rádi dostali adekvátní cenu," řekl Svoboda.

Zdroj: odkaz

2.5.2018
Podle Svobody jsou dva miliony korun za pronájem názvu zimního stadionu adekvátní částkou. „Nevidím nic divného na tom, že Budvar platí stále stejně. Hokejový klub býval v nejvyšší soutěži a teď je v první lize. Takže vzhledem k tomu jsou ty dva miliony adekvátní,“ vysvětlil.

Zdroj: odkaz

Klasická názorová konzistence nepolitiků ANO... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
2.5.2018, 11:18
 
Z mého pohledu je pro budoucnost Motoru lepší hráči jako je Vráblo nebránit v možnosti zahrát si extraligu. Jeden z důvodů trefně popsal Tveety. A krom toho myslím, že zvolené řešení je nejlepší z možných.

Co se týká konkurence, hodně silný bude Vsetín, který díky Robe značně navýšil rozpočet, posílí i Prostějov. Jihlava bude taky nebezpečná, u Kladna si tím nejsem jist, že se jim podaří udržet letošní tým, krom toho Hořavu vystřídá dvojice nepříliš zkušených trenérů. Šušká se o tom, že by měli angažovat víc hráčů ze zámoří, o Jágra má údajně velký zájem Eisbären. Slávie určitě oslabí, budou to hrát s mladým a nepříliš zkušeným týmem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová posila Motoru se zapojí do přípravy o něco později. Ale na nový tým je Roman Přikryl hodně...

Naše intro pro play-off to dotáhlo až do finále o nejlepší hokejové video roku! Podpořte nás v anketě fanoušků...

Jeden z nejlepších bulařů v lize míří do Motoru z týmu našich posledních přemožitelů. Vítej u nás, Romane!...

Roman Vráblík podepsal novou smlouvu, ale příští rok bude hrát extraligu. Po 7 letech věrných služeb mu to rozhodně...