ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
18.1.2018, 20:08
 
Reakce na Kurt_Hübl: Prosím pěkně,netahat sem politiku.J...
takovejch rozkolů už bylo a co? byli jsme před Zemanem, budeme i po něm. Za měsíc si na volby nikdo ani nevzpomene, protože bude playoff Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
18.1.2018, 09:27
 
Já bych se tak nechlácholil... máme 12 zápasů do konce. Před posledníma třema zápasama to chce mít bodovej polštář, protože zápasy ve Varech, s Kladnem a v Přerově budou těžký, ačkoliv máme dobrou bilanci se všema. Taky se může stát, že z těch 3 zápasů bude třeba 1 bod. Na to je třeba myslet.

Těch 12 zápasů už přece není doba na to, aby hráči hráli pokaždý v jiným složení. Už to není doba na to, aby Dostálek nesmyslně farmařil někde na Vysočině(a propós neříkal náhodou Bedna cca v říjnu, že střídavý starty v poslední čtvrtině soutěže nepřichází v úvahu?). To mi chce někdo tvrdit, že laikové vidí, že hráči neustále improvizujou, že o sobě vůbec neví, a trenér to nevidí? Nebo takhle chce hrát? Na náhodu? Na to, že zrovna někoho na ledě něco napadne? A vůbec - kdo teda patří do těch 12 útočníků, co budou hrát základ?

Celá situace okolo Dostálka smrdí. A to dost. Mohl by se k tomu už kouč konečně vyjádřit (Kohy?) a jasně říct "s Vlastou jednoznačně počítáme, zápasů za Duklu bude už jen X a pak už hraje jen u nás" nebo "Vlasta už je jednou nohou v Jihlavě, tady sezonu nedohraje". Pokud je to první možnost, tak ať už to dopr.... někdo konečně řekne.

Pokud je to druhá možnost, tak nechci slyšet od trenérů po jediným zápase jakejkoliv nářek na to, že se bojíme chodit před bránu, že máme slabej pohyb a důraz, protože přesně takovýho hráče bychom poslali pryč. A chci v každým zápase vidět, že tím stylem, co tu hrál Vlasta v pohodě cca 25 zápasů, než začal pendlovat, hraje půlka týmu. A ne jen Čajda.

Jinak budeme za úplný jantary, co se zbavujou hráče s ideálním stylem pro playoff.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
18.1.2018, 07:07
 
Reakce na tuppu: Dnes tu hrát Prostějov, tak je to 1:5. ...
no jo, ale oni se potkávají poprvé. Každej zápas hraje konkrétní hráč s někým jiným a okolo 30. minuty se mu spoluhráči vymění zase.

a Kohy - tady nejde o to, že někdo "musí sedět", tady jde o to, že posíláme pryč zrovna Vlastu, kterej na tyhle soupeře platí svým důrazem a nevypustí nic. Nemůžeš se divit, že to lidi kritizujou, když pak mají koukat na hráče, co se plouží a s protihráčem se srazí jen omylem. A další věc je, že toho času moc není a jsme sehraný asi jako německej jazzband.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
17.1.2018, 22:01
 
Reakce na MrPesi: Pár krokům vedení a asi i trenérů taky...
Vůbec se mi nelíbí, co tu čtu o situaci okolo Vlasty.

A máš pravdu, i některý další kroky jsou opravdu naprosto nepochopitelný. Už minule jsem psal, že v přesilovce nemůže hrát spolu Rob, Vampola, Mikyska a Nedorost, protože pak není nikdo, kdo by clonil, dorážel, rval se před brankovištěm. Pak se nemůžeme divit, že přesilovky v podání naší první pětky jsou naprostá parodie.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
17.1.2018, 21:21
 
Tak dneska musí člověk bejt chtě nechtě kritickej... Ale popořadě:

+ Gába
+ Gába
+ Gába. Dál není třeba nic dodat.
+ Vlček ukázal, že co se herní inteligence a pohotovosti týče, nemá u nás konkurenci (možná ve Vampolovi). To, co by ostatní s bídou dotáhli vůbec k nějakýmu zakončení, on dotáhne do gólu nebo aspoň gólovky. Letos je výbornej a nechápu, proč ho nezkusíme s Nedorostem (jestli si nějak nesedli mimo led?).
+ TO v druhý třetině. Škoda, že si z toho mančaft nic (ale opravdu vůbec nic) neodnesl a dál hrál tragicky.
+ Nejezchleb vypadá slibně, Vráblík slušně

a teď ta těžší část:

- dneska bylo od začátku druhý třetiny špatně snad všechno, co mohlo bejt špatně. Hra bez nasazení, profesorská, hráči si dávali přednost, totálně jsme nestíhali. Kdyby měli v Litoměřicích zkušenější hráče v zakončení, dopadla druhá třetina 0:3 a třetí podobně. Děs a hrůza.
- Dvojice Pavlin - Novák asi nikdy více. Působili strašně laxně, nepřesně, dostávali jsme se s nima pod tlak. Navíc si ve druhý třetině dvakrát protáhli střídání, z toho jednou extrémně, a mohl z toho bejt gól. Mimochodem Pavlin velmi často způsobuje icingy (nebo se mi to tak aspoň zdá).
- Strašně často v posledních zápasech necháváme soupeři puk na ose hřiště ve vlastním pásmu, případně mu ho tam přímo namažeme, je jen o štěstí, že z toho nejsou góly. Takhle to prostě nejde hrát.
- Naprostá nestíhačka bruslařsky. Chvílema to byl až smutnej pohled, jak Litoměřice prolítly střední pásmo a my za nima vláli.
- Venca Nedorost se dneska úplně vytratil, vůbec to od něj nebyl ten přínos, co se čeká
- Papírek s první přesilovkovou formací roztrat, zahodit a dělat, že vůbec nikdy neexistoval. To spojení totálně nefunguje a pokaždý hraje druhá lajna přesilovku daleko líp, než první.
- Kondor už několikátej zápas fakt neviditelnej, Mikyska měl pár pěknejch momentů, ale asi to chce ještě čas.

K soupeři - klobouk dolů, nebojácnej výkon, hráli dynamicky, dopředu fakt pěkně. Jejich přesilovky a hlavně jejich zámek v šesti hráčích, kdy měli snad 3 gólovky, to byla paráda. Dneska si zasloužil soupeř 2, možná i 3 body. Byli jsme horší, nestíhali jsme, zachránilo nás 2x (nebo jednou?) břevno, několikrát fantastickej Gába, dali jsme gól jen díky individuální šikovnosti hráče, jinak si pamatuju už jen gólovku, co měl (opět velmi dobrej) Čajda, ten jeho nájezd a Vampolu, kdy Škarek posunul bránu.

No a poslední věc:

Proboha živýho, už pojďme ustálit ty útoky, tohle je neudržitelný. Není možný, aby každej zápas měli hráči jiný spoluhráče, aby se 3x za zápas točili útočníci v trojicích, Dostálek v Jihlavě 13 zápasů před koncem je snad špatnej vtip. Pak to vypadá, jak to vypadá.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
15.1.2018, 15:06
 
Reakce na Tveety: Sakulance: Je to jednoznačně špatně. 1...
no ono se to čas od času stane každýmu, stačí špatně odhadnout moment, kdy zaútočit, útočník se rozjede dopředu, soupeř se dostane k puku, útočník se musí vracet, střídat nejde, najednou je z toho icing, střídat nesmíš, soupeř má tlak a najednou je tam ten hráč přes minutu a tahá nohy. Však kolikrát tam letos takhle zůstal viset Kondor, Vlček nebo Dostálek. Vůbec ve druhý třetině, kdy je daleko na lavičku, se to stává.

Ale je fakt, že tak zkušenej borec jako Vampola by to měl umět odhadnout líp a nepřetahovat. Ale to jsou věci, co se dají celkem snadno srovnat, u videa to trenéři proberou a párkrát se na to zaměří a bude to ok.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
14.1.2018, 12:14
 
Reakce na lukynoy: tak Vlasta dnes za Duklu...
tím pádem vysvětleno a konec paniky Smajlík

Navíc ta přestávka pro Vlastu dávala smysl i jinak - minule po něm přerováci dost šli a různě ho osekávali a tak. Není důvod tohle podstupovat s tak širokým kádrem, když je navíc třeba vyzkoušet posily.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
14.1.2018, 10:11
 
Reakce na Kobson: Já nesouhlasím, že by nás Zubr přehráv...
Tak o Vráblovi včera hned na začátku říkal moderátor, že je nemocnej, takže jeho absenci asi nikdo neřeší, zvlášť, když hraje očividně dobře. Co mě osobně zarazilo bylo, že řekl něco jako "Chybí nám nemocní Petr Kváča a Roman Vráblík, zraněný je Rok Pajič, jinak jsme dnes v kompletní sestavě a nikdo nechybí".

Proto se tu asi mluví o Dostálkovi. Osobně si myslím, že prostě a jednoduše dostal volno, protože bylo třeba vyzkoušet posily a Vlasta toho má v nohách asi nejvíc (naše zápasy + cestování do Jihlavy a zápasy tam). Teda aspoň doufám, že to tak je.

Jinak jsi mě ale pobavil vtipným a pravdivým postřehem o tom, že atosféra se rozjela pořádně až po očividných chybách rozhodčích. Třeba to opravdu chtěli nakopnout Smajlík

Taky si nemyslím, že by nás Zubři přehrávali, bylo to chvílema hodně vyrovnaný, ale třeba ve druhý třetině naprosto nestíhali. Ve třetí třetině měli pár minut, kdy jsme hráli nepřesně ve středním pásmu a tím jsme se dostávali pod tlak (mezi komerčníma pauzama). Jinak jsme to měli pod kontrolou.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
13.1.2018, 07:23
 
Mimochodem dneska máme poslední zápas třetí čtvrtiny.
tým - body - skóre
Litoměřice 9 11:5
Kadaň 9 11:5
Vary 8 7:4
Vsetín 6 13:4
Ústí 6 11:4
Slavia 6 10:5
Benátky 6 10:5
Kladno 6 7:5
Třebíč 6 5:4
Frýdek 5 6:4
Prostějov 5 9:9
Přerov* 4 5:3
Havířov 3 4:7
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
12.1.2018, 19:26
 
Btw. jak tu byla ta debata o tom, že z našeho týmu má na ELH tak 5 hráčů a to jen do čtvrtý lajny a podobný "moudra", tak za Zlín hraje dlouhodobě expřerovskej Ferenc a ELH stíhá.

Ano, je to ten pomalej obránce s mizernou rozehrávkou, průměrnou střelou, labilní psychikou a v zápasech s náma většinou naprosto nestíhající.

Prostě se jedná o dvě různý soutěže a klidně může hráč WSM v pohodě stíhat ELH.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
12.1.2018, 18:49
 
Reakce na ČB_hrošík: Tak to by mě zas tak ne...lo, kdyby...
Jestli je opravdu po zranění, tak to bude mít (přinejmenším na začátku) těžký i ve WSM. Navíc není vůbec v pohodě, přes léto se nedostal do takový kondice, jakou chtěl, to u něj vždycky hrálo velikou roli.

A další věc - nikde není psáno, že jestli se vrátí do Evropy, tak to bude právě na Kladno. Může jít vydělávat do Ruska, Švýcarska... Zájem o něj bude.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.1.2018, 17:12
 
Reakce na ČB_Hrošík: Já bych tu měl k vyřízení jeden vzk...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.1.2018, 11:19
 
Reakce na krizi: S tím extrémně vysokým odstupným zrovna...
Myslím, že jde i o to, jestli by ho k nám ten, kdo na něj měl práva, chtěl pustit. A odpověď známe všichni.

Jinak k Vrdlovcovi - pro Vary super. Patří k těm pár hráčům z chvostu WSM, který stojí za to přivést do týmu, co hraje špičku.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.1.2018, 10:23
 
Reakce na KohyCZ: S tím Šimim, uvědomte si, že kdyby tam...
Ne mohl, on by přesně tak skončil. Prostě by si s ním vytřeli jako s těma, cos zmiňoval. A žádnej hráč okolo třiceti let si nemůže dovolit prostát sezonu jen kvůli handrkování o smlouvě (navíc v pozici, kdy mu to handrkování vůbec nic nepřinese).
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.1.2018, 09:10
 
Reakce na Tveety: Mně se nejvíc líbilo, že jsme hráli dů...
S tím týmem, co Kladno má, je jasný, že je třeba na ně hrát hodně důrazně. Těm hráčům to nesedí. Problém je v tom, že jsou na tom výborně bruslařsky, takže není sranda je čistě trefit.

Ale ta proměna z týmu, kterej se od každýho nechával řezat, na tým, kterej umí rozdat i přijmout, se musí líbit každýmu. Je to jen dobře.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
10.1.2018, 21:18
 
Reakce na Garden.A: Je to tam, super! Silný Kladno budil...
Mně se spojení Galamboš+Nedorost líbí, myslím, že si to sedlo dobře. Otázka kdo k ním jako třetí - že by posila?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
10.1.2018, 17:55
 
Reakce na quak: Gába (Svoboda) - Kváča je marod?...
Třeba má chytat Přerov a nechtějí ho tahat na Kladno... (snad teda)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
10.1.2018, 17:01
 
Tak dneska jsem zvědavej. Kladno vypadá hodně silně, bude to strašně těžký a jak už tu někdo psal - každej bod se počítá, i případnej 1 bod musíme brát jako dobrej výsledek. Výhra by byla pro tabulku naprosto skvělá.

Bylo by dobře, aby se začali semtam trefovat obránci, protože z posledních 72 gólů jich dali jen 5 (počítáno od zápasu s Přerovem (3:0), kdy dali obránci dva góly). Na jednu stranu je skvělý, že se trefujou útočníci, ale góly od obránců jsou příjemná pomoc pro ofenzivu - třeba ve Varech dali obránci 27 gólů, což je značná pomoc. Ve Slávii 23, Přerov a Vsetín 19, Prostějov 21 atd. Zajímavý je, že s náma v tomhle "drží basu" Kladno, který má z obrany jen 8 gólů ze 124 v celý sezóně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
10.1.2018, 11:12
 
Reakce na Kellewan: Jasný, v něčem má pravdu. Ale nemůže...
no prostě se musíme smířit s tím, že jich je opravdu milion a nás opravdu jen pár desítek tisíc (co do počtu hokejistů). Dřív jsme si s nima "vytírali řiť" jen proto, že na MS neposílali top výběry a nehráli tam disciplinovaně. Na OH jsme hráli s top výběrem Kanady až v Naganu a byl to úplně normální vyrovnanej zápas dvou rovnocennejch soupeřů. V Salt Lake City totéž a dál už je to kočka s myší. Proč?

Protože v Kanadě pochopili, že evropskej styl hokeje má budoucnost. A tak zatímco my jsme začali děti někdy v roce 2002 učit nahazovat na/za bránu, srážet se a celkově prostě přešli na "kanadskej styl", tak Kanaďani pilovali bruslení, práci s pukem, zakončení ze všech pozic a všemi způsoby. Rozdíl, co se nabral, už prostě nedoženem. Můžeme je někdy někde porazit, ale dominovat nad nima ani náhodou. S kým se máme srovnávat je Švédsko a Finsko. Něco ještě urveme kolektivním pojetím, ale individuálně jsme za Kanadou o parník.

Kanaďan - junior má pohotovější a přesnější zakončení, než náš top střelec v ELH. Jejich obránci měli na dospělým MS lepší techniku hole, než naši nejtvořivější centři a jejich nejpomalejší hráč by u nás byl cca pátej. Kdyby na OH byli hráči z NHL a Kanada směla postavit 2 týmy, tak budou mít ostatní týmy co dělat, aby finále nebylo Kanada A - Kanada B. Pro hokej jako takovej je to strašná škoda, jednoznačná dominance vždycky nudí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
10.1.2018, 08:43
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: V extraligový 4. lajně by s ...
nezlob se, ale tohle jsou kecy. Někomu může sedět hokej v ELH daleko líp, než ve WSM a najednou vylítne nahoru. A naopak.

Další věc je, že hráč může v jednom týmu hrát čtvrtou lajnu, přestoupit do kvalitnějšího a najednou hrát druhou lajnu, přesilovky a rozhodovat zápasy, protože mu prostě sednou spoluhráči (např. Martin Růžička).

Ten mančaft, co tu teď je, by v ELH uhrál nejhůř stejně bodů jako Dukla nebo Litvínov.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Děkujeme všem účastníkům letošní soutěže a gratulujeme vítězi! 15 000 Kč na jakýkoli vybraný zájezd s Pangeo tours se jistě hodí...

Byly to včera nervy, ale díky skvělému Davidu Gábovi stačil ke třem bodům nakonec i jediný gól! youtu.be/Hldzbx885vw?a

Jednobrankovou výhru nad Litoměřicemi hodnotil Josef #Mikyska. #CEBvLTMhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Jediná branka stačila na tři body proti @hcstadion! #CEBvLTM #domaci #tvrz