ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
22.10.2017, 14:11
 
Reakce na zmetek: Se nedivím že Kováčik požádal o rozváz...
Z článku plyne, že se k tomu schylovalo už nějakou dobu, takže to asi těžko bude kvůli Tondovi. Na některý lidi ten Tonda musí snad ráno vyskočit i ze skříně Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
22.10.2017, 12:42
 
Reakce na Cr0SbY: Nevim kolik je tu lidi co aspon trochu...
no upřímně řečeno, kéž by to bylo tak, jak píšeš. To je ta lepší varianta.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
22.10.2017, 11:21
 
Mourinho po prohře ManU s Huddersfieldem:
„Kdybych byl příznivcem Manchesteru United, byl bych skutečně zklamaný. Můžete prohrát s protivníkem, protože byl kvalitnější, ale ne proto, že měl lepší přístup.“
ehm... Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
21.10.2017, 19:35
 
Reakce na kellewan: No ty woe to mi povídej :)) No je ...
no mohlo bejt daleko hůř. Nakonec to ještě (v rámci možností) dopadlo dobře. Mohlo to taky dopadnout tak, že by dal Babiš s Okamurou většinu a s komoušema ústavní většinu. A vláda ANO+SPD s tichou podporou komunistů, to by byl naprostej konec.

Jenže to se naštěstí nestane, protože Praha sebrala Okamurovi 4-5 mandátů a tak mají s Babišem jen 100 mandátů.

Podle mě jsou teď jen tři scénáře:

1) vláda bude složená ze stejných stran jako doteď. To si neumím představit, protože to poslední, co ČSSD potřebuje, je být ve vládě. Sedět ve vládě s 15 mandáty je prakticky sebevražda.

2) vláda ANO s ODS a kdyby to bylo potřeba s někým dalším. Ve skutečnosti daleko pravděpodobnější, než to vypadá podle předvolebních řečí. Ale to by musely obě ty strany hodně vysvětlovat voličům.

3) Menšinová vláda ANO, kompromisní rozpočet, počkat na novýho prezidenta, a v červnu předčasný volby. IMHO pravděpodobnej scénář.

Všechny divoký koalice typu všechny strany proti ANO a komunistům, jsou nesmysl, kterej by měl životnost v řádu dní. Pokud chce Babiš vládnout jednoduše, potřebuje vládu dvou stran a to je možný jedině s ODS. Piráti s ním nechtějí, komunisti mají naštěstí málo mandátů, SPD je strašně nespolehlivá a nečitelná strana, která uspěla jedním heslem, jinak vůbec nic nenabízí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
21.10.2017, 13:25
 
Reakce na Gais: Pane učiteli, nechci si přečíst Vergilia...
Smajlík rozhodně. Však já to myslím ze srandy, on je to strašně knižní tvar, takže si toho člověk hned všimne, když někdo přechodník použije.

Ale k tématu Smajlík budou dneska body? Nejlépe 3? Jsem fakt zvědavej.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
21.10.2017, 12:38
 
Reakce na Kurt_Hübl: Již tomu tak bylo i při první mači....
bylo vás tam víc, takže "doufajíce" Smajlík fakt hoši, nechte ty přechodníky být Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
20.10.2017, 21:39
 
Reakce na Tony8385: Tak to poplavu s Tebou. Minimálně by...
njn to by mohl být problém. Kdyby chtěl kus za kus, tak můžeme obětovat opravdu leda toho Pajiče. Obě další možnost (Vlček, Galamboš) by pro nás byly nevýhodný. Ale tak jednat se dá vždycky.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
20.10.2017, 16:29
 
Reakce na Tveety: Hukh: ad KOndor - No podle mě ale plet...
já vám nevím, taky to byl můj oblíbenec a fakt jsem mu přál, aby se v Chomutově prosadil a válel tam v prvních dvou lajnách. Ale nestalo se a v trápící se Kadani se trápí i on. Fakt by byl posilou? Fakt by u nás patřil doprvních dvou útoků a přesilovek? Vyřešil by náš problém s malou produktivitou a nedůrazem před bránou? Nevím... Asi by pomohl přesilovkám, má šikovný ruce, přehled, jasně, ale úplně nevím, jestli by nás jeho příchod spasil.

Každopádně kdyby se vrátil, zas mu budu fandit a přát, ať válí Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
19.10.2017, 16:58
 
Reakce na KohyCZ: V Arsenalu? No, je to trochu jednotvár...
jj, souhlasím, poslední dobou se hodně lidí strefuje do Bosáka, ale mě jeho komentář pořád baví. A ten Hošek, to je bez debat, ten je úplně skvělej.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
19.10.2017, 11:08
 
Reakce na Speeder: To, že kometa hrála určitou část sezó...
kádr sám o sobě nikdy nikomu nic nevyhrál. Základ úspěchu je s ním správně pracovat. Jinak by mančafty jako jsou PSG, Chelsea, Barca, Real, Juve atd. trenéra vůbec neměly. A Kometa loni rozhodně neměla o tolik lepší kádr, než jejich soupeři v playoff. A přejeli to dokonale. Zničili Spartu, Hradec a hlavně Liberec. A že by měli takovej kádr, že se počítalo s tím, že v suchým triku sejmou Liberec 4:0, tak to teda ani náhodou.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
19.10.2017, 10:37
 
Reakce na quak: No, pokud jsi tam Drewe včera viděl leno...
ale v jedný věci má rozhodně pravdu - brankáře nám soupeři osekávají a my se zmůžeme leda na to, že pokukujeme po rozhodčím, jestli se to teda náhodou neuráčí písknout. To můžu hráčům říct rovnou - neuráčí.

Z nějakýho nejasnýho důvodu se proti nám nechtějí vytáhnout ani tak soupeři, jako rozhodčí. V domácích zápasech chtějí všem ukázat, jak nepodlehnou tlaku 5-6 tisíc lidí, takže pískají "rovinu" v tom smyslu, že soupeř hákuje, drží naprosto beztrestně a my jdeme ven za ptákoviny. Venku nám zase chtějí ukázat, že jsme venku a tak tlačí káru domácímu týmu. Včera to bylo fakt přes čáru. Výsledkem je, že za fauly na nás se opravdu chodí ven jen málokdy. A proto je třeba si brankáře ochránit vlastními silami. Ta neschopnost někoho srovnat, když sekne úmyslně gólmana, mi teda vadí taky.

A těch vyloučení, co má Venca za hokejku, je taky na hráče první lajny hodně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
19.10.2017, 10:22
 
Reakce na Motor27: Potřebujeme doplnit kádr o hráče co b...
no Tim mi připadá, že se pomalu ale jistě rozehrává. Už není tak nulovej v mezihře a ukazuje, že góly dávat umí. S Pajičem souhlas, to je zatím veliká bída.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
19.10.2017, 07:42
 
Reakce na Pragr: Nechci hodnotit něčí práci, když o dané...
Čermák se letos strašně hledá. Možná by nebylo od věci zkusit ho s Dostálkem a Galambošem. Tam by těch příležitostí k jeho práci na brankovišti mohlo být dost.

Ale Vlček k Nedorostovi by měla být samozřejmost, klidně k nim dát Heřmana, a věřil bych, že tyhle první dvě lajny můžou něco uhrát.

Ale ty dva, tři příchody do útoku jsou prostě nevyhnutelný.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
18.10.2017, 20:26
 
jako dnešní výkon rozhodčích bych byl schopen popsat jedině sprostě, a proto se k nim radši vyjadřovat nebudu. Ale veto by mělo přijít jednoznačně. A podnět na komisi rozhodčích taky, protože tohle bylo fakt hoooodně přes čáru. Tohle nebyla taková ta běžná pralesní bramboračka, co se obvykle píská, na to jsme zvyklí. Tohle byl solidní zářez.

Nicméně - ten náš výkon byl fakt strašnej a jediný pozitivum dneška vidím v tom, že horší to bejt (aspoň doufám) nemůže. Nesmyslný rozhození sehranejch hráčů se ukázalo jako ptákovina, tak doufám, že přijde návrat do normálu. Přesilovky jsou takovým vrcholem bezradnosti, že se to fakt nevidí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
18.10.2017, 19:21
 
Reakce na Ivánek48: Je to docela logické a myslím, že k ...
nevím, na tohle mám teda jinej názor. Fakt mi nepřijde logický rozhodit naší nejúdernější formaci a s nejistým výsledkem sledovat, jestli se to neusadí i jinak. Že to trojici Čajda-Galamboš-Dostálek klape musel vidět i slepej. A nejde jen o góly. Ta lajna se prakticky nedostávala pod tlak, naopak svým dohráváním a důrazem obírala soupeře o spoustu sil.

To už bych chápal spíš rozhození dvojice Nedorost - Čermák, protože to teda nefunguje poslední dobou vůbec. Anebo jim vrátit Vlčka, se kterým to šlo daleko líp.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
18.10.2017, 18:50
 
Rozhodit Dostálka s Galambošem je naprostý šílenství. Ta dvojka fungovala jako nic jinýho a my je rozhodíme? Proč nehraje Vlček s Nedorostem a Čermákem, těm to taky šlapalo pěkně.

Dneska zatím hodně špatný. Snad objevíme Ameriku a postupně se promixujem k tomu, co dávno fungovalo Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
17.10.2017, 15:17
 
Reakce na Speeder: Koukám, že Vlasta si neodpustil ohavn...
no ale ono na tom něco je. Prostě jsou soupeři, proti kterým se člověk vybičuje k lepšímu výkonu - soused v tabulce, derby atd. Pro nás je to ale jen dobře, aspoň proti nám všichni hrajou s maximálním nasazením.

Jinak k Dudovi - jasně, že si ho zpracovali hlavně Straka s Vlasákem, ale neříkejte mi, že na tom trenér neměl vůbec podíl Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
17.10.2017, 14:03
 
Reakce na =M=fans: Včera jsem si všiml, jak Jelínek třeb...
věřím tomu, že Jelínek Vlčka ukočíruje. Vzhledem k tomu, že to byl on, po kým Duda málem vyhrál bodování ELH a neskutečně táhl Plzeň, tak myslím, že tuhle výzvu zvládne Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
17.10.2017, 12:36
 
Reakce na quak: Co jsem zaslechl, tak by v tomto, možná ...
no jednoznačně. Třeba se ukáže, že jsme schopní doplnit útok z "vlastních zdrojů" tak solidně, že nebude třeba příchod tolika lidí. Což pochopitelně ušetří peníze. Doufám, že se Prokeš a ostatní chytnou a ukážou v dobrým světle, bylo by to jen dobře.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
16.10.2017, 20:31
 
Z Vlasty se pomalu, ale jistě stává miláček tribun a je to naprosto zaslouženě.

Buly děs, přesilovky taky. Pozitivum je, že jsme se vyvarovali tradiční nemoci z loňska a místo tří oslabení v posledních osmi minutách jsme si vytvořili fakt drtivej tlak a dali během něj tyčku, gól a asigól.

Všiml jsem si, že jsme hodně rychle rozehrávali a nepředržovali puk v obraně a i přes střední pásmo jsme se snažili chodit v rychlosti, což bylo dobrý. Ale ten pohyb celkově byl opravdu v porovnání s Litoměřicema horší.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Českobudějovičtí utnou třízápasovou sérii venkovních zápasů zítra v Havířově! #HAVvCEBhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Zítra ukončíme sérii venkovních zápasů! #HAVvCEB

Pohled na včerejší utkání očima Petera Galamboše.?? bit.ly/2zAfX7f

Na ledě Slavie jsme nedokázali uhrát ani bod. #SLAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=S…