ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.3.2018, 15:29
 
Reakce na full: Luboš Rob st. i nadále asistentem... pod...
"pod dosavadním koučem Jelínkem se židle až tak moc nehoupe"

no to snad ne... Já teda osobně doufám, že zkusíme obměnit celej trenérskej tým, protože koukat na to, jak se míchá se sestavou 52 kol a pak zjistit, že si neumíme nahrát ani na dva metry, to fakt ne...

A rozhodně si nemyslím, že jsem v menšině.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.3.2018, 11:33
 
Reakce na quak: Je to informace, která se ke mně dostala...
Výborný shrnutí, s Bednaříkem máš pravdu, tam nás bota nepálí.

A věta o tom, že tu do sportovních věcí mluví hodně lidí, ale nikdo nenese odpovědnost, mi připomněla jistý nejmenovaný fotbalový klub z Prahy. Bohužel jsme ten klub letos připomínali ve spoustě věcí...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.3.2018, 09:49
 
Tahle sezona byla plná katastrofálních omylů. Hlavní teď je, poučit se z nich:

1) Trenér, kterej nemá stabilní sestavu ani po 30 zápasech, není trenér. Respektive - takovým stylem se nedá připravit na playoff. Styl Mixér tu už nikdy nechci vidět.
2) Pouštět hráče typu Prokeš, kterej makal a dřel a nahradit ho někým, kdo sice umí hezky bruslit, ale vůbec ho to nebaví, je nesmysl.
3) Je třeba opustit přístup "seženeme posily v průběhu sezony". Letos se povedly dva příchody z kolika? Povedl se Jonák a Vampola. Kučný ok, jakž takž. Ale ten zbytek?
4) Hráče na střídavý starty pouštět jen ve chvíli, kdy je nepotřebujeme a nehrajeme. Je sobota a další zápas je ve středu? Ať si Vlasta klidně zahraje v úterý v Jihlavě, ale ve středu bude TADY! Takhle myjí fungovat střídavý starty. Jihlavě jsme pomohli, sobě jsme zazdili hráče, kterej (než začlo to pendlování) hrál fakt dobře.
5) Kondiční trenér je pozice, která JE důležitá. Není v pořádku, že klub s ambicema má po fyzický stránce totálně nepřipravený hráče.
6) Na hráče tu jsme asi moc hodný. Jinak si neumím vysvětlit, že si hráči klidně dovolí odklouzat bez zájmu 70% zápasů v sezóně.
7) Rozprášit mezi sezonama tým je nesmysl. Letos to bude chtít hodně šťastnou ruku v rozhodování, koho si nechat a koho pustit. Osobně mám obrovskou obavu, že klub bude chtít aby tu někteří zůstali, ale ti hráči prostě odejdou za lepším (Vráblo, Vlasta, Mitch,...)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 21:32
 
Reakce na Vamoson: Razima k nám... ten jim ukazeo...
Razým? To je zbožný přání, ten beztak zakotví někde v ELH, nebo prodlouží na Slávii. Má se tam dobře, hráči ho berou, fanoušci taky.

Mám z toho fakt obavu, protože jsme letos názorně viděli, jak to vypadá, když se nepovede vybrat trenéra.

Ze současnýho kádru by bylo super, kdyby pokračovali Čáp, Mitch, Vráblík, Pýcha, Čermák, Heřman, Jonák, Dostálek a Nedorost. Obávám se ale, že dobře půlka z nich odejde. Šanci by zasloužil i M. Novák, špatně nehrál ani Galamboš. U Vampoly je to velká neznámá, navíc možná skončí kariéru.

Zajímavá věc taky je, že Kutlák a Nedorost předváděli svoje nejlepší výkony pod Stavjaňou. Oba šli v lednu strašně dolů a už se (až na pár záchvěvů) výkonostně nenašli.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 21:08
 
někteří tu psali o koupi licence... to má dva "malý" háčky:

a) nikdo ji neprodává a ani to nevypadá, že by ji prodávat měl (ano, Chomutov, Zlín a Bolka mají možná nějaký problémy, ale taky mají x měsíců na to ty prachy sehnat)

a především:

b) nemáme prachy a po týhle sezóně přijde imho pořádná finanční dieta. Možná se ještě budeme divit, kdo všechno odejde, protože ho prostě nezaplatíme.

Tuhle sezónu jde hodnotit s klidem jako nejhorší sezonu v pralese. Nultou nepočítám, tam šlo jen o stabilizaci, což se povedlo a další sezóna byla skvělá. V mých očích jde totální krach v playoff jednoznačně za trenérem. Připomíná mi to toho Itala ve Spartě - výbornej kádr, totální zmar na lavičce.

Tohle že je psycholog? Vždyť hlava byla naše největší slabina od chvíle kdy přišel. Chtěl hrát aktivně ve středním pásmu - ve skutečnosti jsme hráli asi nejpasivnější hokej, co tu pamatuju. Přesilovky? Děs a hrůza, chvílema by bylo lepší sportovně odvolat faul, i kdyby byl správně odpískanej, efekt na morálku by byl větší, než šílená přesilovka. A především... Psal jsem to tu mockrát, spousta lidí se mnou nesouhlasila, ale totální rozklad hry přišel tím, že se míchalo s lajnama naprosto neskutečně. Tohle nikdy nikde k úspěchu nevedlo a za tím si stojím. Není normální, aby se vedle hráče vystřídalo 17 jiných spoluhráčů během 21 zápasů, jako to bylo tady.

Na to jsme dojeli. V playoff se letošní sezóna vůbec nerozhodovala. Ta se rozhodovala někdy v prosinci, lednu a únoru, kdy jsme zapomněli návyky, co tu hráče naučil Stavjaňa a začali hrát ten totální chaos v obraně i útoku.

Stavjaňa tu nadělal obrovský chyby, ale taky spoustu práce. Tým pod ním byl daleko kompaktnější, daleko líp bránil. Nějakou setrvačností nám to fungovalo, ale jakmile jsme začali hrát podle pokynů současnýho trenéra, byl konec.

Hlavně, že jsme měli odvahu na to, odvolat před playoff Rosola kvůli nepřesvědčivým výkonům v posledních 5 kolech ZČ. Letos hrál tým naprosto šílenou holomajznu už někdy od vánočního výprasku ve Vsetíně, předvedl několik ostudných kolapsů venku a utrápených domácích výher po tragickým výkonu (Litoměřice, Vsetín...) a trenér vedl tým do playoff. Jak to dopadlo, víme.

A na závěr si rejpnu ještě do jedný tradiční věci - doufám, že jsme se poučili, že pouštět hráče na 20 zápasů pryč je úplně, ale úplně k ničemu. Vlasta hrál v říjnu, listopadu naprosto výborně, teď byl poloviční.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 18:27
 
je vidět, že jsme výborně psychicky připravení!

No nic, tak asi sportovně pogratulujeme na Kladno, tohle na obrat opravdu nevypadá. Za sebe mám naprosto jasno o tom, kdo by po sezóně rozhodně neměl pokračovat.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 18:18
 
Reakce na eduard555: nemyslím vyházet půlku týmu ale ty ...
To právě myslím - Mitche a Vrábla bude těžký udržet, to samý Čermi, Vlasta, Jonák... a vůbec nevíme, jaký mají smlouvy atd.

No nic, na to je ještě čas. V hokeji prohrávat 2:0 není nic ani před třetí třetinou, ale musí se hrát bezchybně dozadu a důrazně dopředu. Tak jsem zvědavej, jestli toho jsme schopni.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 17:46
 
Reakce na zmetek: Jako že letos nechytne nic navíc jsem ...
Měli trenéři zkusit Gábu, ten letos vypadal jistěji. Ale času je dost, to se ještě otočit dá. Oni s náma taky prohrávali od začátku a dvakrát otočili.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 15:52
 
Reakce na quak: Podle důvěryhodných zdrojů z blízkosti B...
tak ale to je už na kontumaci! Tahat tu nevraživost ze stadionu někam na parkoviště. To chceme? Je to ještě nebezpečnější než pokřik na rozhodčího Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 15:04
 
Reakce na poldikladno: :)) :)) :)) tady se clovek pos...
líbí se mi tvoje zaslepenost, že vaše fórum je plný objektivních a pohodových příspěvků Smajlík Stačí si projít, co jste tam psali o Novákovi

Já doufám, že dneska vyhrajeme a vrátíme to na Kladno, protože ta nervozita by byla ve čtvrtek přímo hmatatelná. Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.3.2018, 12:31
 
Reakce na Docentka: Za stavu 3:0 se tu nadávalo na veden...
Ještě, že ta DK rozhodla, jak rozhodla. Protože jinak bychom tady řešili, jak jsme se do tak špatný pozice dostali. Proč v každým zápase už budeme odvracet konec série? Jak se stalo, že jsme nešli do PO z prvního místa? Atd.

Možná lepší, když si fanoušci najdou "vnějšího" nepřítele a všechny ty věci odsunou na dobu po sezóně, ať už skončí dneska, ve čtvrtek, sobotu nebo za 5 týdnů. Ale myslím, že nejsem zdaleka sám, kdo doufá, fandí a podporuje, ale ze stavu série a projevu týmu nadšenej není.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.3.2018, 20:17
 
Reakce na Hukoth: Oba dva s bídou na 2 minuty. Kladno h...
Naprosto souhlasím, je třeba zlepšit pohyb a půjde to, jen dodám, že by byla příjemná změna konečně střídat bez chyb
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.3.2018, 13:23
 
Reakce na Paav: Omlouvám se, ale tohle sem nejde nedat: ...
to je dobře, že to mají těžký. On asi čekal, že nám vyloučí hráče a my zatleskáme a budeme se těšit na přesilovku soupeře...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.3.2018, 12:26
 
Kladeňákům bych přál hrát sérii s Přerovem před dvěma lety. To by je kecy o zákeřnosti přešly... Na tom jejich fóru píšou solidní ptákoviny. Ale to nám může bejt plně jedno, my máme svých starostí dost.

Nicméně - pro inspiraci:

odkaz

odkaz

odkaz

Ale moc toho není... ze 3-0 jsou ty otočený série v NHL jen 4 za celou historii, ale dvě v posledních 10 letech Smajlík

Ze 3-1 je toho otočenýho víc, tak budeme dělat, že se ty víkendový zápasy na Kladně hrály v opačným pořadí Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.3.2018, 18:54
 
Reakce na kellewan: Diky za odkaz. Sorry jako ale za toh...
no tak jestli tohle je podle kladeňáků nějaká zákeřnost, tak doporučuju očaře. Ale kvalitního. Ten hráč měl hlavu v úrovni pasu a Novák hrál naprosto očividně puk, ten snad ani nevěděl, že došlo ke kontaktu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.3.2018, 18:24
 
No zahrávají si s ohněm. Jasně, nehráli jsme ty první zápasy tak, aby se nás měli bát, ale pořád se budou hrát 2 zápasy u nás a jeden u nich. Samozřejmě budou hrát v úterý tak, aby se to k nim už nevrátilo. Ale pokud by se nám podařilo vyhrát i pátej zápas, tak budou před tím šestým zápasem pod pořádným tlakem. My už nemáme co ztratit.

Pro psychiku by bylo ideální je tady v úterý fakt přehrát a nedat jim šanci. Otázka je, jestli toho jsme schopní.

Tak v úterý to chce fandit, jako kdyby to (ne)měl bejt poslední zápas v sezoně Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.3.2018, 08:19
 
Reakce na Tommi: Docela by mě zajímalo, kdyby přišla nab...
jednoznačně koupit, není co řešit (jenže pozor - není od koho a dost možná ani není za co, prachy na to nebudou). Ono je krásný tvrdit, že chceme postoupit jen sportovní cestou, ale jasně jsme si vyzkoušeli, že je to cesta značně nevyzpytatelná a navíc je třeba si uvědomit jednu věc - WSM se tak vyrovnala, že vůbec postup do baráže je strašně těžkej a bude to každej rok těžší. A postup do baráže je možná tak 20% úspěchu, protože ta baráž samotná je ještě daleko těžší.

Kdo dneska vyčítá kometě, že vlastně ELH koupila?

Co se současnýho kádru týče, počítám, že udržíme jedince. Hráči, co letos zahráli dobře, odejdou za lepším a ty, co hráli špatně, není důvod držet.

A v úterý ještě na hokej půjdeme. A imho budeme sledovat, jak končí sezóna.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.3.2018, 18:10
 
tak asi nic no... Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.3.2018, 17:21
 
Reakce na MrPesi: Kladno nás vyučuje v produktivitě . Já...
Přitom ta třetí čtvrtina ZČ vypadala tak slibně. Jenže pak se něco podělalo (co, to ví opravdu jen hráči a nikdo jinej) a najednou jsme úplně přestali hrát jako tým. Teď je to už zase jen o gól, to v hokeji nic neznamená. Tak hlavně už žádnej nedostat a konečně v týhle sérii vyhrát zápas, to by mohlo psychice hodně pomoct. Pořád je dost času do konce zápasu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.3.2018, 16:39
 
My se na ty góly tak šíleně nadreme a soupeř dává góly z ničeho. Navíc často ty góly dostáváme bezprostředně po našich vlastních šancích, který ale zazdíme.

Je to už frustrující a v hlavách to mají i hráči.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Rozhovor s Václavem Nedorostem youtu.be/QLE7eZtED7o?a

Letošní sezona skončila. Soupeř byl prostě lepší, je třeba mu pogratulovat... youtu.be/f2xHeWjLeho?a

Je konec. V semifinálové sérii jsme nestačili na @rytirikladno a sezona pro nás končí.

Na začátku druhé třetiny prohráváme 0:3, do branky míří Ondřej Bláha. #CEBvKLA #PlayOff2018