ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piston" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Tak já si vzpomenu hlavně na to jak nás takticky dokonale připravil na Jihlavu. Jeho systém byl dokonalý a naše výkonu díky němu gradovaly do nebe. V baráži si pamatuji, jak načasoval formu našich hráčů tak, že absolutně nikdo ji neměl vysoko nad svým průměrem.
 
 
 
Reakce na Hovnivál: Příspěvek porušil pravidla diskuzníh...
Tohle má bejt kritika koho a čeho? Kvůli tomu ses registroval? Co nám je do jeho otce, nebo dokonce do tvých rodičů? Nevolili náhodou taky KSČM?
 
 
 
Stáčí říct kolik je součet platů na A tým. Bez aut, cestáků, ubytovani, materiálu apod. Pouze součet měsíčních výdajů na platy. U bonusů klidně můžeš napsat, že tvoří například v prumeru až 50 % nad toto zverejnene číslo. Určíte to nebude tak obrovské číslo jal si zdejší diskutující myslí.
 
 
 
Ten hokej nás bude bavit, až bude bavit i hráče. Jediný kdo má pohyb (alespoň většinou), jsou Dostálek a Galamboš. Ostatni hrajou nejspíš nějakým systemem, kde se nesmí bruslit naplno, nebo nevím. Bohužel už od vánoc.
 
 
 
Slušná posila pro Pardubice, pak že nerostou: odkaz
 
 
 
Bednu mám fakt rád, ale i jemu snad musí byt jasne, že druhý den po Tondove konci spadne půlce hráčů, pytel nervů ze zad a začnou se těšit na tréninky a na zápasy. Proč jde cestou, kde v týmu jsou všichni nasraný? Nezdá se mi že najdeme peníze na výměnu všech hráčů, co tu zůstali z loňska. Bud vyhodí je a nebo Tondu. Všichni co tu zůstali nehrají nic. Když pomineme Dostalka který letos horší bejt nemohl. A s létajícím Galambosem vedle sebe by vypadal jako spící Crowder, což asi ani on sam nechtěl. Nebo někdo vidi někoho z loňského kadru hrát nadprumer? Ne nechce se jim. Nechápu například co provedl Tonda s Žigou. Nejofenzivnejsi bek do presilovky a on rok nevystřelil na bránu. On opravdu nepřišel pro svou bezchybnou obranu.
 
 
 
Tonda dle svých slov dává přednost technickému hokeji, před tvrdou srážecí hrou. Drobet mě ten náš technický hokej, již druhým rokem, leze krkem. Říha je teď volný a pár hráčů od nás již trénoval :-) Bylo by to zase trochu jiné psycho než s Tondou :-) Za chleba namazanej by sem ale asi nešel.
 
 
 
Zalepil bych to nějakým mladým centrem na zkoušku jako:
odkaz

odkaz
 
 
 
Jen si rikam, proč už tu dávno nemáme tři Galamboše ze Slovenska? I ten Markovič s kterým hrál Galamboš v lajně by dle mého byl lepší a levnější, než Crowder. Co takhle trade se Vsetinem a spojit osvědčenou dvojici? Vlasta super pohyb poslední dobou. Ale ten by se jim urcite ve Vsetíně líbil.
 
 
 
Reakce na fanda objektivní: HC Montfíld ČB chtěl po radn...
O to víc je to smutne ne? 5,5 Mega a to je důvod jit s licenci dál? Ale vždyť nikde nepíšu ze si nemohl prvoligový HK zažádat o 20 Mega. Proč ne? Mohl si je tam vyplakat. Namísto toho se HK rozhodl zafinancovat krádež něčeho na čem neměl žádnou zásluhu. Někomu, kdo na vlatnictvi te věci neměl už vůbec žádnou moralni zásluhu.
 
 
 
K fandeni městu HK a jemu podobnym. Město, které z veřejných rozpočtů vytáhne 20 Mega na to aby přetáhlo klub z jiného města respektovat nebudu nikdy. A je jedno zda to bude HK, CB nebo Kotehulky. Tady nebyl klub v žádné likvidaci a nebyl ani na konci tabulky a hráči bez výplat, aby byl důvod k převodu licence. Jediný důvod k presunu, byl víc peněz od města HK. Na tomto mají postaveny svuj tým. Fuj, je a bude mi z toho zle. Proč jim město nedalo 20 Mega na první ligu, aby postoupili sportovně? Kdyby prase nabídlo prodej klubu komukoliv s nejvyšší nabídkou, nemohli bychom říct nic. Prase je ale prase a přetahování čehokoliv na čem neměl dotyčný žádnou zásluhu mi přijde STB vyjeb. Klub v CB nezakladal, nevybudoval, nic tu nedokazal a neměl žádné moralni právo s licenci vydírat město. Tečka konec. Za jejich městem ať jim postaví přehradu a nepustí jim tam ani kapku vody. Jen proto, že v jiném městě budou mit kopici peněz na postaveni obří přehrady. Muzou se pak na vodu koukat v televizi. A prase a všichni co mu fandí, ať se na posedu smějou dal. V STB taky někdo pracovat musel. Ale ja tam pracovat nebudu a fandit tomu taky nebudu. Komu přijde normální to, aby se hrála extraliga v tom městě, které da o korunu z rozpočtu víc, než město vedle? Tomuhle ty fandíš? Tomu říkáš sport? Jdu blejt.
 
 
 
Zde odkaz jak se jezdí na okružní. Čas 3:52.
odkaz

Auto ve vnitřním okruhu při přejezdu do vnějšího musí dát přednost.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: a teď schválně, jakej to přinese Bay...
Tak vyhrát Bundesligu by asi nebyl spatný výsledek. Naplánovat vítězství v LM je ovšem mimo realitu kteréhokoliv velkoklubu. K tomu potřebuješ i štěstí. Nepomůžou ti kolikrát Ronaldo, Messi, Neymar a ani Murinho se Zidanem na lavičce. Spis jde o to ze prezident Bayernu dosel k závěru, že se mu LM vyhrát nepodaří v žádném případe s Ancelotim. A to na zaklade nespokojenosti hráčů. To co se stane v budoucnu neví nikdo a nikdy. Dokonce ani Uli Hoenes.
 
 
 
Nedavno sme to tu resili.V Bayernu vyštípali hráči trenéra. Stačilo jich pět: odkaz
 
 
 
Tak nadšení ze hry mám stejné jako Pajič při hodnocení po Prostějově.
Kdo neviděl, doporučuji:
odkaz

Bohužel takto kluci vypadají každý den.
 
 
 
Reakce na kellewan: S tím Washingtonem máš pravdu. Ale k...
Šel Jarda a čeho WASHINGTON po jeho odchodu dosáhl? Odpovim rovnou za tebe. Toho, že tu budeme mit tým bez hracu jako je Jágr.
 
 
 
Já tedy v tom volejbale paralelu s Motorem vidim. Krásné až geniální momenty měla Francie. Ale nikdo z nich v důležité chvíli neukázal ani 70% toho co umí. Proto jsme vyhráli. Kdyby alespoň někdo z nich hrál na 100% tak jsme nevyhráli.
 
 
 
Zdá se, že Tim vystřelit umí. Připomíná mi na videu Nouzu 👍
 
 
 
Já bych si Burgra dovedl představit. Letos stejně bodů jak Nouza. Ale záleží na koncepci. Umíme si představit, že s výbornýma spoluhráčema přes 50 bodů udělá. Jak je schopen plnit Tondovo vize netuším. Nepovažuju ho za o parník horšího hráče než je Čermák. Body udělal, kolik hráčů bylo v lize lepších?
 
 
 
Mertl končí v Ufě.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Českobudějovičtí utnou třízápasovou sérii venkovních zápasů zítra v Havířově! #HAVvCEBhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Zítra ukončíme sérii venkovních zápasů! #HAVvCEB

Pohled na včerejší utkání očima Petera Galamboše.?? bit.ly/2zAfX7f

Na ledě Slavie jsme nedokázali uhrát ani bod. #SLAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=S…