ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piston" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Ted jste mě zase dostali hoši. S tou tyčí mi to nedalo, šel jsem se Boha zeptat, jestli ji nemáme radeji dotáhnout z bordelu. Přeci jen je to legenda, měli by jsme se mu starat o nejbližší. Poslal mě do pr.dele, že prej Verča kur.u už nedělá. Že má peněz dost. To jste mi to nemohli napsat dřív?
 
 
 
Reakce na Pragr: Ode mne poslední poznámka k Novákovu zá...
Plačkám nelze vysvětlit, že když strčí hlavu pod vlak, on se jim neuhne. Na žádný argument taky nikdo z nich nezareaguje. Objektivita je v Kladně pojem, tam ji mají v krvi. Připomíná mi to skutečný případ z Poldovky, kdy tam přišel krást cigicaga (asi fanoušek hokeje) kabely s pilkou na železo. Samozřejmě zapojený a uhořel. Seběhlo se do Poldovky celé Kladno (příslušné menšiny), aby zlinčovali kohokoliv tam najdou. Policie jim v tom s vypetim vsech jednotek zabránila. Demonstrovali tam tedy, že budou Poldovku žalovat za smrt otce mnoha deti. A skutečně se chtěli soudit. Tenkrát případ nevyhráli, asi JJ neměl čas.
Tu o tom nebožtikovi, co si v Poldovce pod sebou uřízl traverzu, když ji kradl, zase příště.
 
 
 
Jde o profesionály, kteří mají mit znalosti o tom, jak na lede neohrožovat svuj život. Když strčím na poslední chvíli hlavu pod náklaďák, tak taky neuhne. Ovšem ochrana hlavy je asi dle stávajících pravidel ve vyšším zájmu, než sebepoškozování a proto asi to vyloučení. Stejně jako když někdo dá hlavu před hokejku a ta ho trefi. Kladeňákovi by ovšem měl vymlátit zuby jeho trenér za nebezpečnou hru, aby to již víckrát neudělal. Bohužel to nepřipadá u plačkova v úvahu. Takže jediná možnost je, že ho sundají tolikrát, až začne dávat na ledě pozor (Případ jako Rob). Pokud vjel s pukem hlavou do našeho hráče, tak by se asi pískat nemělo. Ale takových šílenců moc není a tak pokud to rozhodčí dokonale neviděl, tak se nedivim, že vylučoval. Myslím, že to nebylo úplně snadné rozhodnuti. Sám jsem si to musel pustit několikrát.
 
 
 
Zákrok Nováka bych osobně hodnotil jako nedovolený. Jejich hráč honil puk a neměl přehled o protihráčích. Ten kdo měl mít situaci pod kontrolou byl Novák, který měl dostatek času a měl ho trefit čistě bokem do zadku a byl klid. Trefil ho ale do hlavy. Tedy úder vedený proti pravidlům. Krásně ho mohl srolovat čistě a sbírali by ho z ledu 2 dny. Bohužel ho chtěl ušetřit jak si to rozmyslel a chtěl ho objet, tak zmatenej Kladeňák mu strčil hlavu do jízdy. Ale úmysl to být nemohl. Novák není telepat, aby odhadl pohyb soupeře.
 
 
 
Samozřejmě regulérní gól. Vyklad pravidel. Prosim pozor na cevky at nedostanete mrtvici, vy kteří pravidla neznáte: Úmyslné usměrnění puku do branky, při kterém hráč nadzvedl patu brusle a provedl pohyb nohou směrem ke  kotouči je podle pravidla 96 gol.

Stejná situace v článku. Rozhodčí gól neuznal a dostal stopku. Přečtěte si komentář komise prosim. Opravdu mě plačky nebaví

odkaz
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Nahrávka, střela a dotlačení puku do b...
Hráči to trénují celý život, ale v přesilovce to ukážou jednou. Ta práce útočníků před golmanem je laxní. Stojíme u tyček, ale ve výhledu nikdo. Snad se hráči konečně naserou a budou tak vyšťavený, že po zápase nedojdou po svých ani do autobusu. Musím říct, že od některých hráčů tam chvílema k vidění byly momenty, kdy se mi nasazení líbilo. Ale my potřebujeme 18 hráčů, co tam nechají všechno. A mám pocit, že na Kladně to konečně ukážou. Koupil jsem si proto až dnes lupeny. A ten plačkov taky za to stojí navštívit. Tam se pláče při jakémkoliv doteku hráčů. Připomíná mi to časy před 20 lety u nás. Šílenci s prasklou cévkou i při přihrávce rukou v obranném pásmu.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: S tím nesouhlasím. Pádů a hitů je tam ...
Ja žádnou akci vidět už nechci. Těch jsem v našich přesilovkách 5 na 3 viděl už dost. Chci nahrávku a střelu. Před bránou dva dřeváky, co to tam domlátí i s obráncema a golmanem. To je play off. Akce trénujeme celý rok a najednou v play off, kdy jde o všechno je nezačneme kouzlit na hokejkách jenom proto, že bychom si to já i hráči přáli. Stav je 0:2 a to o co se pokoušíme nefunguje. A v takové chvíli se musí vše zjednodušit. A hlavně to musí začít bolet. Já nemám z hráčů pocit, že hrají na hraně sebeobetovani, na hraně zranění.
 
 
 
Útočná hra je v normálu. Na 2 góly hrajeme 5 let. Nic na tom nezmeni ani 20 Kotaliku na stridačce. Ani 3 Nedorosti v týmu. Kdyby tu byl 150kg Straka, tak jeden z těch dvou dá on, tak to je. Neustale se řeší složení utoku, ale Jihlava, Zlin, Olomouc, Boleslav hraji taky nekolik let na dva goly a rozhodne nemaji v druhe, treti a ctvrte lajne žádné hvězdy. Ale jejich defenzivni hra je postavena na tesnem braneni a rychlem přístupu. Máme skvělé hráče, kteří perfektně vykrývají svuj přidělený prostor. Ale jsou v daném prostoru bez rychlosti a když soupeř udělá svižnější krok, tak ho nestíhají dohrát. Takto otevřenou hru si můžeme dovolit s Kadani, kde je předpoklad ze je přestřílíme. Ale s pohyblivejsimi tymi je naše zonova obrana k ničemu. Každý hráč nesnáší těsné bránění. Ať je to Prospal nebo Jágr. Play off se hraje rameno na rameno. Kdo to dokáže jde dál. To že nám vetšinou stačí stínovat 2 metry od hrace je dáno vyšší kvalitou našeho týmu. I kladno se s tim da porazit, když nedá náhoďáka od modrý. Ale play off hra toto není! Kladno napadá, bruslí, dohrává a proto se mu dostane puk na modrou a dá 2 minuty před koncem náhoďáka. Pomalé, zonově hrající hvězdy vloni vyházeli a jejich pohyb je úplně jinde. Nemáme lemply v týmu, tak proč nejsme my o krok rychlejší?
 
 
 
Naše druhá, třetí a čtvrta lajna mají své protějšky přehrát. Proto jsme nakoupili 5 lajn. Ale jediný kdo dokázal soupeře přehrát byla Vampolova řada. Pokud nezačneme hrát bolavý hokej, tak nás vyřadí. Ta úsporná verze, bez kroku navíc, opravdu fungovat nebude. Ostudná strategická nevyspělost, kdy nemáme jediného obránce, který by dokázal pod tlakem vyhodit puk na icing nás muže stát celou sezonu. Raději bych mel stav 0:0 a 10 icingu, než žádný icing a prohraval 0:1. Ale asi to vidim jinak než trenéři. Se třemi napadajicimi Kladenaky za naši branou si opravdu nemůžeme přihrávat 5x mezi nima. Náš vstřelený počet gólu za zapas bude (i v barazi) okolo 2. A nemusíme kvůli tomu propadat dozadu. Ale musime na toto upravit taktiku. 3 útoky s peti branicimi hraci ala Beton Zlín a při zisku puku vše ne hráče co jsou schopni dat gól. Jihlava nás tak 8x porazila. Nebo si stále někdo myslí, že dáme Jihlavě, Litvajzu a Varům bůra každý zápas?
 
 
 
Menší kluby se chovají obchodně. Chyba je rozhodně, že to tvcom umožní. Ale mnohem větší chyba je, že náš klub tuto zvráceně nastavenou a často nefungující službu podporuje svou účastí. Nejsme malý klub a měli bychom udávat určitý směr. Je hodně lidí, kteří jsou s tímto poskytovatelem přenosů nespokojení a přesto s nimi pokračujeme dál. Kvůli pár tisicovkám za rok. Občas by to chtělo z principu obětovat pár kaček a vystoupit z řady slepých a hluchých. Ja osobne přispěju na jakoukoliv změnu k lepšímu a takových se nás najde mraky. Ta ostuda, co mě bičuje pokaždé, když vidím odkaz na tvcom na naší stránce, je nesnesitelná. Vůbec mi nejde do hlavy jak je možné, že to vedení nevadí. To nám ta služba přináší miliony ročně? Určitě ne. A co kdyby k nám dorazila nabídka za stejné peníze na titulní baner? Pak bychom si dali na titulku třeba baner ZMR.FILDU? Doufám že ty časy jsou už dávno pryč, kdy šlo v Motoru hlavně o peníze. Spojenim s tímto poskytovatelem přenosů mám ale pocit, že se do té doby vracíme. Kvůli pár drobným. A argument, že sami cenu neměníme určitě chvíli obstojí. Ale nic s tím aktivně neděláme a nebojujeme proti tomu. A historie zná mnoho hluchých a sklepých. Přivítejme mezi nimi =M=
 
 
 
Prohry jsou logickým vyústěním předváděné hry po celou sezónu. Nedávno jsem psal, že nečekám žádné body z posledních 5 venkovních utkání. A považuji to za nejlepší věc, co se nám mohla stát. Vyhrávat neustále utkání, bez absolutního nasazení nikoho na náročnou baráž nepřipraví. Toto klepnutí přes prsty nám dává naději, že si hráči uvědomí výši svého nasazení v zápasech. Jihlavu dostalo do extraligy právě to maximální nasazení, které ukázali snad v každé třetí třetine zápasu základní části. Pokaždé otáčeli v posledních minutách. Nám k domácí neporazitelnosti skoro stačilo občas slušně bránit. Hráči si pak myslí, že se to nějak uhraje. (Bohužel tento příspěvek píšu každý rok :-) V rozhodující fázi máme vždy celkem 0 útočníků v lepší, než průměrné formě.)
 
 
 
Kdo u nás má v krvi tvrdou hru? Heřman, Dostálek a Kučný možná. Kolik tvrdých hráčů jsme vychovali za posledních 30 let v Motoru? Přepnout v hlavách bude problém. Asi je potřeba trochu křiku od trenérů, možná vedení. Doplnit nějakým hajzlem střídačku bychom asi potřebovali. Nařídit kolečka okolo staďáku pro hráče co jsou v zápase bez hitů. Přeci si to trenér musí ohlídat. V zápase je třeba měnit rytmus hry a umět hrát 10 minut tvrdě je proti dobrým týmům nutnost. Ve Varech máme jedinečnou šanci začít. Já trenérovi věřím, že to do hráčů dostane.
 
 
 
Reakce na Pragr: Teď už s chladnou hlavou. Pozitiva: - b...
Jenom doplním. V šíleném množství případů založíme útok tak, že počkáme na zformování soupeře. Dáme puk našemu poslednímu hráči za brankou a všichni naši hráči se vměstnaji do naší třetiny. Čekáme tak dlouho s rozehrou, než soupeři dojde, že nemají vůbec nikoho ve středním pásmu a nemusejí nikoho hlídat. Rozjedou se tedy v 5 lidech do naší třetiny. Náš poslední hráč zjisti, že je pod tlakem a není nikdo volný na přihrávku. Jediný způsob jak vyvézt puk je tedy individuálne a to tak, že obrance nahrava jednomu z obsazenych utocniku. Ten v polovině případů ztratí puk už v naší třetině. Ani se nelze divit, že Neďák neprojede vždy celým hřištěm sám. Někdo nařídil všem našim útočníkům sjíždět si zpet pro rozehrávku a nebo je to tim že když nám hraje 6 centrů, tak si najednou všichni jedou k obráncum pro puk. Protože toto dělají dva centři v lajně, tak to udělá i třetí útočník, protože od nich ve strednim pasmu nikdy dlouhou nahrávku nedostal. Naše rychlost hry pak vypadá jak ze třicátých let.
 
 
 
Ja body z Prostějova, Frýdku, Prerova a Varů nečekám. Náš tým nehraje tak aby tam pravidelne vyhrával. To ale neznamená že tam nemůžeme občas vyhrát. Občas v Jihlavě nebo v Litvínove . Kdo u nás doma pravidelne vyhrává? Nikdo. Proste by to chtělo slézt z hrušky. Nejsme NYRangers. Vary taky nikoho nevalcujou. Ani doma.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Heleď, to nevím, zkus se proklikat hok...
Dik za info. To jsem zkoušel. Bylo to tam myslím jen do roku 2000. Nikde to asi snadno dohledatelny nebude. První ligu asi moc neřešili. Pravděpodobně to bude ta Kometa. Před rokem 90. netuším.
 
 
 
A na Litvajz bude koukat z tribuny. Když by nemohl hrát barage.
 
 
 
Přesne tak. Co budete říkat, až zjisťíte, že Kladenaku dorazilo 500 kusů do sektoru pro 150? To budete psát ze jim měl Kohy vyhradit dalších 150 pro fanklub? Jednoduše si mohli nakoupit i do našeho kotle. Teď nikdo netuší jestli tam náhodou není už prodaných 1000 lístků do Kladna. Když jo, tak jim budem lístky u vchodu odebírat a necháme je stát venku, protoze jim řekněme ze pro Kladno bylo VYHRAZENYCH jen 150 kusů? Vždyť oni mají ten samej systém ticketingu jako my.
 
 
 
Reakce na Mat84: Kohy, jste prostě hovada. Slavia i Přer...
Co vy jste za klauni? Už tu psal, že udělá maximum. Od začátku roku jsou pravidla pro všechny fandy stejná. Můžeš si včas objednat lístků kolik uneseš. Zrovna tak jako já u vás. Drobet se uklidni, polkni ocas a jdi pokračovat na své fórum o tom, jak jsou v Budějcích lidi magoři, protože místo žraní psů, chodi na hokej.
 
 
 
Ja teda dávam přednost internetovému nákupu, kde mají všichni stejnou šanci na lístky, než 150 kusů vyvoleným hostům. Co se stane, když nebudeš člen fanklubu a fanklub je dostane pro své fanklubaky? Budeš mit smůlu. Takto si mohli v Kladně koupit 1400 lístků kdyby nečekali na lepší zítřky. Rozhodně internetova rezervace je nejspravedlivější možnost pro každého diváka z kteréhokoliv města. Navic zamluvit si včas 150 lupenů bylo možné. Tu možnost měl každý.
 
 
 
Tak já z Prostějova, Frýdku, Třebíče, Varů a Přerova moc bodů nečekám. S naší mnohaletou venkovni formou budem rádi za 6 bodů. Všichni potřebuji body víc než my a podle toho budou hrát. Potřebujeme vyhrát ve Varech a to by nám mohlo stačit.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Rozhovor s Václavem Nedorostem youtu.be/QLE7eZtED7o?a

Letošní sezona skončila. Soupeř byl prostě lepší, je třeba mu pogratulovat... youtu.be/f2xHeWjLeho?a

Je konec. V semifinálové sérii jsme nestačili na @rytirikladno a sezona pro nás končí.

Na začátku druhé třetiny prohráváme 0:3, do branky míří Ondřej Bláha. #CEBvKLA #PlayOff2018