ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Piston" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Vampi tam zamichal a Škarek předpokládal, že bude zakončovat na jeho delší tyč. Málokdo zakončí na kratší. Na Škarkovi bylo vidět při skluzu k tyči jak mu letí rameno i tělo nahoru na vzdalenejsi stranu. Kdyby jsi chtěl jako gólman pouze posunout branku, tak se na tento náročnější švih tělem nahoru do protisměru vykašleš a dáš veškerou svou energii pouze do smeru pohybu k tyčce. Pouhý záměr posunutí brány v hlave neměl. To by se tolik nesnažil dostat tělo na druhou stranu. Pravděpodobně by si břicho pouze položil na led a dojel i s branou k zadnímu mantinelu. Neriskoval by jsi, že brána náhodou vydrží v kolicich.

Ale vykopl bránu ještě před zakončením a ja bych to trestal. Stejně tak hráče, kterej sprintuje přes celé hřiště ke svoji bráně, aby zabránil gólu a 10cm před branou zjistí, že se nevyhne a vyhodí ji z kolíků. Zodpovídá přeci i za svůj pohyb a nelze se rozjet nekontrolovatelně do branky.
 
 
 
Proč nehrajeme rychlou kombinaci a pridržujem? Mnoho let se tady využívalo kvalitní obrany a rychlého přechodu, případně prohozeni středního pásma a brejk na bránu. Od odchodu Straky jsme prakticky přestali tuto variantu zkoušet. Obsahuje to v sobě okamžitou reakci obránce, který to musí risknout a hlavně postaveni útočníka na útočný červený. Ten tam i někdy omylem zabloudí. Ale rychlé odhozeni puku od beka je u nás věc nevídaná. Připravili jsme se tím minimálně o pětinu gólů. Dnešní hokej je o využití situací, kdy není soupeř zformovaný. Dokola a dokola rozjíždíme útoky z našeho pásma. Žádná překvapivá akce ani pokus o ní. Zapojení obránců do útočení je očividně sci-fi. Co je ale daleko horší, tak to že soupeři trvá 1 třetinu přečíst, že naše založení útoku začíná vždy s 5 hráči u naší brány. Nehrozí mu tak žádný brejk, může vysunout celou svoji 5 dopředu. Například Kladno pak začalo napadat v 5 už v naší třetině. Co nám to dělalo za problémy neni třeba psát. A místo toho, aby se jeden útočník vytáhl a zaměstnával tím celou obranu, tak se sejdeme před kasou a necháme hrát soupeře. Po získání puku obránci nemají jediného útočníka volného na přihrávku a tak to hodí pro jistotu soupeři. Vyhození po prknech na icing je u nás pokutované měsíčním výdělkem, jinak si lze těžko vysvětlit ty zámky u nás ve třetině, opakující se zápas co zápas.
 
 
 
Už 10 zápasu pozoruji ze založení veškerých útoku je se dvěma beky za naši bránou a tři útočníci čekají v prostoru před naším buly v obranne tretine. Na 8 metrech třetiny máme 5 hráčů. A to i v případe ze nás napadají v 5. Obránci ani kdyby chtěli tak nemají žádnou šanci to někomu hodit alespoň za modrou. WTF?
 
 
 
Jarda Hlinka mimo sestavu Sparty. Toho bych zkusil.
 
 
 
Kohy dotaz. Jaký je rekord v průměrné návštěvnosti druhé nejvyssi soutěže v základní části?
Našel jsem sezónu 2008-09 Kometa Brno 5850 lidí. Chtělo by to těch 6000 pokořit a udržet.
 
 
 
Já doufám že naše vedení je hlavně dobrý hospodář. A jestli Vlasta stojí takovej balík, že je lepší ho prodat, tak ať ho raději okamžitě střelí. Rozhodně bodově to hodně drhne a jeho sehranost s kýmkoliv drhne rovněž. To že lítá po ledě jako vítr v kýblu mu vůbec neupírám. Jen nechápu v čem vidíte ten dokonalý přínos? Spoluhráčům se vůbec nepřizpůsobí. Bodů má méně než Luboš a to hrál o mraky zápasů víc. Formu má momentálně lepší než Luboš. Ale za jaké peníze? Jeho zakončení ze hry je hotová tragédie. Míla Čermák mu letos šlape na paty, ale ten se snad už rozjíždí. Potřebujeme hlavně hráče co jsou ve formě a bodují. Straka nebo Nouza nemuseli lítat po ledě jak utrženej vagon, aby dělali 4x víc bodů. Vlasta v play off možná překvapí. Zatím ale nepřekvapil vůbec v ničem, kromě toho že umí bruslit.
 
 
 
Novotný dohrál. Do Motoru by ho asi stejne nepustili

odkaz
 
 
 
Z místa kde jsem se nacházel pískot na šimiho slyšet nebyl. Pokud 20% lidi na jeho nástup pískalo, tak především proto, že odvádí dobré služby firmě, jež udělala vše pro zničení našeho klubu. Je to chytrý kluk a pochopí to. Nikdo ho nenutil podepisovat tam další smlouvu. Osobně si velmi vážím lidi, kteří sáhli na svůj osobní život a udělali něco pro Motor. Ať to bylo finančním přispěním, nebo přidáním ruky k dílu. Rád přivítám na stadionu jakoukoliv osobu, která bude chtít pomoci Motoru. A zároveň jsem připraven pískat na každého, kdo pomáhá firmě jejíž jmeno nic neznamená. Šimi dorazil jako stavajici hráč prasete a za to část fanoušků pískala. Určitě se z toho nepos.re. Sám dobře ví, co je prase zač. Osobně šimimu děkuji za služby Motoru. Ale pokaždé, když se osobně bavím s kluky z Kradce, tak jim říkám ať se jim tam na to vyse.ou. Považuji to za své pískání na ně, ikdyz jsem včera nepískal. A včera to vůbec nebylo o 5 sekundovém pískání na kohokoliv. Toto ale návštěvníkům z Kradce nevysvětlíš
 
 
 
Zkusil bych trade Galamboš za Chovana. Typově by se hodil k Neďákovi, případně by pomohl Čermákovi se probudit. A G. by si možná rád zahrál o SVK titul.
 
 
 
Salfický o Kořenářovi a dnešních golmanech:
Líbilo se mu hlavně, jakým způsobem Kořenář zvládl nájezdy. „Dobře si chodil vysoko a hýbal se se střelcem. Konečně se mi líbil někdo, kdo nájezdy kvalitně odchytal. Dnes brankáři méně bruslí, mají takový jiný styl, že se roztáhnou a jen zaberou místo, ale Kořenář si vedl naprosto skvěle. U Fina stačilo jenom přehrát tu hůl mezi nohama. Byl zalezlý, spoléhal pouze na svoji výšku. Kořenář si chodil pro střely nahoru a i když přišla rána, byl nachystaný, aby ho trefila. On položil k výsledku základní kámen

Více na odkaz

Nedávno jsme to psal o Kváčovi. Roztáhnout se nestačí. Musí do směru střely dostat i tělo. U nájezdu mu jeho velká postava jinak nepomůže.
 
 
 
To budeme v zápasech s Třebíčí, která vystřelí 3 slušné střely za zápas řešit rozhodčí? Spíš se zamysleme, proč dáme ze 42 střel dva góly? Budeme skutečně hledat problém v tom, že jsme měli mít o 5 přesilovek víc? Pak bychom měli 65 střel a dali 3 góly za zápas?
V baráži jsme měli 25 střel za zápas. Kolik z toho vychází že dáme gólů? V baráži to bylo 1,67 za zápas.
 
 
 
Ahoj. Najde se někdo kdo by vzal jednu Motoračku ze Vsetína do ČB? Aby nemusela pak složitě vlakem? Protáhneme si výjezd na více dní. Díky. Kdyžtak kontakt: 777074277
 
 
 
Vzal by někdo ze Vsetína jednu Motoračku autem do ČB? Předání ve Vsetine. Dik za pomoc 👍
 
 
 
Nebyli jsme horsim tymem. Neuzil opravdu nic nepokazil. Co jsem ale nechápal, byla jeho schopnost narvat do každé rány alespon část hrudníku. Nepřišel mi tak jisty na lapačku, ale tim že si to posichroval tělem, tak nemel žádný problém. Super jistý výkon a je jedno že proti propagačním střelám. Neďák se po půlce zápasu pokusil to urvat, ale to neplati ani na WSM ligu začinat za stavu 0:2. Uklidňuju se tim, že v play off přepne na vyšší obrátky hned od začatku. Kdo se ale k němu přidá?
Tragicke je především, že se Neďák prosazuje predevšim individuálně. O sehranosti Nouzi se Strakou si můžeme nechat jen zdát.
 
 
 
Reakce na jeníček: ... "modrá je dobrá" ..ale jseš si op...
Tak byla to narážka na historický popěvek: budějcká šlechta :-) Proto modrá krev. Jinak v žilách koluje to, co zrovna teče :-)
 
 
 
Reakce na Siolacb: No nevím...přeji mu to. Ale nějak pos...
Ja si taky myslím, že Blažena je vhodnej typ brankare do baraze. Nedávno jsem psal, že mi přijde komplexnejsi než Kvaca. Víc to z něj padá, ale góly z následných dorážek nedostava. Nevyjizdi tolik a i do dorazky dokáže nacpat tělo. Bohužel musí chytat nonstop. To už sem tu psal, když sel do Havirova. Pak si formu drží. Jakmile se začal pravidelne točit, tak to šlo do kopru. To si pamatujeme. I proto si myslím, že chce zůstat v Havirove. Z jeho rozhovoru to na mě dělá ten dojem.
 
 
 
Kváča je nadprůměrný brankář. Stejně tak i Gába, který je pohyblivější. U Kváči vidím velký prostor k vypilování různých činností. Má velkou perspektivu, pokud se dokáže zlepšovat. A v případné baráži je výhoda mít velkého golmana, do kterého to budou nervozní extraligisti pálit hlava nehlava. Žádné technické kulišárny v baráži většinou k vidění nejsou. Je to pálení z každé pozice. A na střely z větší vzdálenosti Kváča výborně vyjíždí a zmenšuje úhel. Málokdy pustí střelu z dálky. Beky máme zkušené a pokud dokáží čistit prostor před golmanem, tak je Kváča jasná volba. Vyjetí je na pytel, pokud beci nestíhají a nemají pokryté dorážky. Ani žádný velký chytač samostatných úniků to není. To přijde až se zkušenostma. Není třeba ho chválit do nebes a ani ho nějak kritizovat. Je dobře, že na Spartě dostal nadílku a nebude na hrušce. Škarkovi to loni možná drobet vlezlo do hlavy, když uspěl na Spartě. Od té doby žádný velký progres. Třeba se ukáže na MS. Osobně mi u velkých brankářů přijde, že se velmi rychle dostanou na určitou úroveň a začnou spoléhat na vykrývání úhlů a přestanou pracovat na obratnosti, mrštnosti a čtení hry. Vyjedou, zakleknou a ví, že když hráč vystřelí, tak prakticky nemá šanci dát gol. Na spodek extraligy a první ligu to bohužel stačí s přehledem.
 
 
 
Reakce na Tveety: PISTON: Srovnávat Edu a Kvakyho, je ja...
S Edou ho nikdo nesrovnava. Maximálně píšu, že Eda udělal něco necekaneho než ti ostatní. Velice se pleteš pokud si myslíš, že před 10 lety chytala většina golmanů nájezdy jinak než poklekem a slaidem. Nevím jaky vývoj mas na mysli. Nikdo ho za toto ani nekritizuje. Kritika mířila na jeho rychlost presunu k tyči a na fakt že nezkusi nic jineho. Nikde jsem jeho výkony nemeril efektnímy zákroky proboha. Mluvil jsem o zákrocích navíc. Příspěvek o dvou posledních nájezdech směroval pouze na jeho rychlost a obratnost. To že si vyjel na kraj brankoviště je krasne, když se pak nevrátí na svou kratší tyč :-) Vubec s touto variantou nepocital, nesmí se stát 2x za sebou. To že na Spartě pustil gól, kde byl nepřipraveny se stane. Sam se za to kritizoval. Komplexnější golman je podle me Bláha. Neříkám že lepší. Jen vychytanejsi. Chtěl jsem svým příspěvkem říct že je nadprůměrnej golman v některých činnostech a dokonce to tam i písu ale to se ti nehodilo do krámu :-) muj příspěvek nebyla kritika Kváči jak si nejspíš myslíš. Pouze posazení se na zem z toho jak dokonalého gólmana máme :-) Doporučuji slézt z pripadne hrušky a pokracovat v praci kterou dela zatim velmi dobře
 
 
 
Na Jihlavu koukam kdyz je v TV. A Škárka to moc netrefuje, ale ještě jsem neviděl gólmana, co chytá v posledním týmu tabulky a puky ho trefují. To se nestává, ani když v kase bude reprezentant třeba z Běloruska :-) Góly dostává celá lajna na ledě. A když si vzpomenu na množství šanci, co jsme proti nim loni neproměnili, tak to se v extralize opakovat nebude. Teď budou muset i něco vymyslet a ne jenom bořit. Jsem zvědav, jak to rozjedou směrem dopředu. Jinak mě svou hrou mile překvapili. Zatím stíhají.
 
 
 
Po chorálu na který nereaguje stadion je potřeba zastavit. A vyvolat stadion ať fandi s kotlem. Fungovalo to tak loni i předloni, když jsme učili stadion vstávat, skákat apod. Bude to fungovat zase. Musí se to stadionu oznámit. Je tam spousta lidi co se po té výzvě přidá. Bohužel sami od sebe prozatím nezačnou
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Děkujeme všem účastníkům letošní soutěže a gratulujeme vítězi! 15 000 Kč na jakýkoli vybraný zájezd s Pangeo tours se jistě hodí...

Byly to včera nervy, ale díky skvělému Davidu Gábovi stačil ke třem bodům nakonec i jediný gól! youtu.be/Hldzbx885vw?a

Jednobrankovou výhru nad Litoměřicemi hodnotil Josef #Mikyska. #CEBvLTMhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Jediná branka stačila na tři body proti @hcstadion! #CEBvLTM #domaci #tvrz