ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -Tom-: To je právě ten problém a kámen úrazu -...
Dost Tondovi "pomohl" i Crowder. Ten kdyby splnil, co se od něj čekalo a případně se povedl i ten Czarnik, tak si troufám odhadnout, že by tady AS stále byl.
 
 
 
Zbyňa - Přesně tak. Trochu pokory a tvrdé práce a výsledek se dostaví. Smajlík
Harison - S tím, že za to nemůžou fanoušci souhlasit nemůžu, nicméně myšlenka všemožných regulací je mi proti srsti (byť třeba pyro uvnitř je blbost, tak nějaká ta pussy jednou za čas nikomu neublíží, zvlášť když se to člověk doslechne kdekoliv jinde). Zásadní je podle mě fakt, že si to schválily kluby a co jsem zaslechl vyjádření jejich zástupců, tak to všichni podporují. Čili jenom přenesli řešení tohoto "problému" na svaz a pak můžou říkat: "Oni jsou ti zlí a my jen musíme dělat, co řeknou." Tohle se mělo řešit v rámci vztahů klub-fanoušci na pohodu a ne takhle akcemi na truc.
 
 
 
No, taky na mě ten rozhovor působí trochu ukřivděně. To taky k pozici asistenta patří, že je zodpovědný za něco, co 100% neovlivňuje. Přitom, co si pamatuji, tak Štrba u juniorky nebyl tak dlouho. Byla to moc raketová kariéra. Spíš by měl brát své působení v A-čku, jako šanci ochutnat něco víc a junky jako tu svojí ligu s tím, že postupně se k tomu prvnímu týmu třeba dopracuje na delší dobu, třeba i v pozici hlavního trenéra.

Ad. Kometa - taky by mě zajímalo, kam tahle snaha stát si za svým, byť by to mělo vyhladovět vlastní klub, dojde.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: dodal bych jen že Přerov tu hrál tak...
jj, na Přerov jsem zapomněl. Smajlík
 
 
 
Reakce na Piky: tveety: Jo, to má čas, jen mě zajímalo p...
No, ono je fakt brzo. Kromě Vsetína, Slavie a Varů sem všichni přijeli hrát beton (nutno podotknout, že Tonda ten beton chtěl přešachovat a ne rozbít, jak teď prezentuje Jelínek). Venkovní zápasy přes přenos nejsou úplně vypovídající - i tak, co jsem měl možost vidět, to bylo opatrné a góly venku padaly spíš po našich chybách, než že by se konaly nějaké hokejové orgie ze strany domácích.
Myslím, že celkový pohled fanoušků Motoru je zatím trochu zkreslený nepříliš pohlednou hrou a nezaujetím - což se, doufám, (z)mění.
Obecně herní projevy všech bez celkem posunu, tabulka je hodně vyrovnaná - ale je opět brzo. Zástupy juniorů (kromě pár farem) sem nejezdí a že by někdo z nich vyčníval, to taky ne. Žádný zásadní posun nevidím, ať bylo účelem této změny cokoliv.
Hlavní obava byla ze závěru sezony - kdo bude bez šancí, vykašle se na to, pustí nejlepší hráče a zápasy proti těmto týmům budou formalita.
Za mě - uzavření jednoznačně ne. Pokud ano, zvětšit prolínání s ELH (např. vítěz WSM - poslední ELH automaticky prohodit a další dva - tři z každé ligy baráž) a na druhou stranu trvat na dodržování daných podmínek (finančních, zázemí...) ale je to taky o úvaze, kolik ČR snese a chce profesionálních klubů.
Větším problémem je podle mě pravidlo 17+1. Naopak zrušení předkola play-off je mi tak nějak jedno - spíš je horší kombinace právě s uzavřením ligy, kdy by v případě předkola mělo až do konce o co hrát víc týmů.
 
 
 
Určitě nebyla zastoupena ona bájná silná fanouškovská skupina: "Mlčící většina". Smajlík
Nicméně první informace ze zchůzky působily (chápu, že neúmyslně) trošku ve stylu: "Máme kompletní informace o všem možném i nemožném, dostanou ho ale jen LG, ostatní si přečtou něco, co bude Kohy celou noc cenzurovat a překrucovat." Smajlík
Kdo měl možnost, dostat se tam mohl. Můžeme být rádi za tak otevřený postoj k fanouškům.
 
 
 
Reakce na quak: Včera byl u nás na návštěvě policista s ...
A to ještě nikdo nevytáhnul Hanzala a Sedláka. Smajlík

JJ, mládež by potřebovala pořádnou systémovou změnu. Docela by mě zajímalo, co si o tom myslí J. Liška.
A když jsme u toho - spousta českých (nejen) hokejistů "dozrává" až v pozdějším věku - je to vlastnost nebo by se to po správné úpravě procesu výchovy změnilo a rostli by tu McDavidové, Crosbyové...
 
 
 
Reakce na mmufik2: Vsetín - Kladno 5:1 - včera...
To jsem taky zaznamenal. Ale pořád to byl pro Kladno druhý bezbodový zápas v sezoně (Vary mají také dva), pro nás už šestý. Nicméně, jak jsem psal - dát MJ čas a vytrvat.
 
 
 
Nechal bych MJ aspoň měsíc pro nějaké viditelné změny v projevu. Ale docela by mě zajímalo, jestli naše pomalost pramení z AS prezentovaného přitrénovávání a fyzické přípravy na nejdůležitější část sezóny. Nechce se mi věřit, že by tým byl opravdu hůř fyzicky připraven, než průměrné týmy pralesa. Doufám, že platí ta první varianta a setrvání kondičního trenéra je z důvodu dotažení procesu stále probíhající přípravy.
Zaklínadlo "všichni se na nás chtějí vytáhnout" neberu. Vary i Kladno letos bodují velmi spolehlivě i proti těm, co se chtějí vytáhnout nebo betonují.
 
 
 
Včera to bylo opravdu bezstarostnější. Někdy až moc, byly znát zbytky Tondova systému, který s tou uvolněností a snahou Přerova hrát vyústil v celkem koukatelný hokej. Ale trochu koučinku to chtít bude. Přesilovky také uvolněnější se snahou o "vše na bránu", ale tam nás stále tlačí bota. Toman si zaslouží určitě velkoou pochvalu, nicméně měl i dost ztrát a soupeři ho v rychlosti často předčili. Pořád je to šestnáctiletý kluk, co má všechno před sebou a líbilo se mi, jak s ním naši starší pořád komunikovali. Nicméně Vlček byl imo v první lajně lepší. Ale chápu, že po ukončení trestu (ne zcela vlastní zásluhou) nemůže hned do první.
 
 
 
Reakce na fanda objektivní: Zjevně se čeká na zítřek, 4 ...
No po ČB (jako již tradičně) běhají různé spekulace. Možná by to od Standy nějaké vyjádření po čtvrtině chtělo. Něco ve stylu: "Stojíme za trenérem/nejsme úplně spokojeni, ...posila teď možná jedna, zbytek se uvidí po Vánocích...Neďák dostal od příštího týdne povolení k hostování... atp."
 
 
 
Souhlasím s přehnanou kritikou AS. Včera splnil takřka vše, co si tady (a na facebooku) lidi naporoučeli. Smajlík Asi to úplně záměr nebyl, ale Novák seděl, mlaďoši rozhození ke starším, Gába v brance, agresivnější hra...
Hlavně v této sezóně první zápas, který mě vtáhl a bavil. V několika momentech to bylo znát i na podpoře publika, byť je to letos opravdu "chcíplejší".
Mně osobně řehtačka nějak nepřekonatelně nevadila, ale chápu rozladění některých - kdyby si pětkrát otočil - OK, ale časem je to otravné. Včera mohl být "řehtač" za zásah rád, protože první přerušení ve třetí třetině přišlo asi až po šesti minutách hry. Smůlu to očividně nepřineslo, obejdem se i bez řehtačky. Smajlík
 
 
 
Reakce na dejvas: Není brzo nad Crowderem lámat hůl po d...
Hůl nad ním úplně nelámu (moc se mi líbí jeho střela - bohužel to dost často řeší ještě nějakou kličkou navíc), ale očekávalo se, že bude jeden z nejlepších a k tomu se ani nepřibližuje. Do tréningového procesu nevidím, ale kdyby si přidával a dohnal sílu a kondičku, tak by platný být mohl. V současnosti ho u mantinelu o puk obírá kdekdo.
 
 
 
Otázka je, kde to posílení brát? Mně by se líbil ještě nějaký cizinec. Když budu brát, že se Crowder nepovedl, tak podle loňské statistiky (2 ze 3) by teď měli dva vyjít Smajlík . Je poměrně ideální čas - kempy skončily, určitě pár hráčů angažmá hledat bude, ale takhle narychlo asi někoho z vypadnuvších proskautovaného mít nebudeme, takže to vidím na CZ/SK.
 
 
 
Hlavně dle sestav z onlajnu (stream jsem neviděl) nehrál Pajič. Z prvního centra mimo sestavu... to spíš taky vypadá na zdravotní problémy.
No, uvidíme, zrovna Vsetín si byl schopný vyřídit při marodce celkem rychle dvě náhrady.
 
 
 
Reakce na zmetek: Čekal jsem, že na sobotu bude větší zá...
Koná se Pardál fest, který dost lidí přetáhne (má podobnou cílovku). Tak aspoň je to ideální příležitost pro utkání pro děti.
Ale na Nouzíka se taky těším.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Crowder kdyby včera proměnil ty tutovk...
Mně přijde Marcellus na křídle 4. lajny jako dobrý tah při současných počtech hráčů. Umožní to tu 4. vůbec poskládat a kdyby se v průběhu zápasu zranil bek, tak může zaskočit.
 
 
 
Chválím bezproblémový vstup. Občerstvení jsem radši nepokoušel i když jsem přišel celkem v předstihu, tak jsem se při pohledu na fronty otočil a začal přemýšlet nad tím, jestli si nenosit klobásu z domova, jako jistý tazatel v ptejte se. Smajlík Nové kelímky jsem jen v rychlosti zahlédl - přšly mi nějaké menší a i jsem zaslechl debatu, jestli je to vůbec 0,5 l... ?
Naopak zvuk byl slušný, na to jak se tu s tím vždycky začátkem sezóny bojovalo. Ale grafika stavu skóre se mi nelíbila vůbec - ty masky doplácí na nízké rozlišení. Ty předchozí dva designy (ten předchozí - průhledný ušel, ale nejlepší mi přišel ten před ním - tuším, že loga na šikmo nebo jen jejich části).
 
 
 
Mně :(
 
 
 
Reakce na Tácek: To jo, spíš jde o to zasahování do pros...
Je pravda, že MARSCHův návrh to tak neměl odkaz (mmch. dostane za to aspoň mini-dres do auta?). Mě třeba nevadí zasahování do pruhu, ale nalepení ČEZu k =M= resp. jiné mezery mezi JČ krajem, ČEZem a =M=.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Matěj #Toman se dnes blýskl dvěma góly proti @hcslovanusti a mohl si tak užít ovací od vyprodané Budvar areny. Jeho dojmy z...

Dnešní podvečer měl několik hrdinů. Jedním z nich byl šestnáctiletý Matěj #Toman! #CEBvUNLhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor otočil vývoj zápasu a následně nedal Ústí šanci! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Slavíme další domácí triumf! @hcslovanusti jsme přehráli jednoznačně 7:1. #domaci #tvrz #CEBvUNL