ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Před týdnem se tu "důchodci" zatracovali. Nad 35 nechat jen Nedorosta, zbytek omladit, žádné smlouvy na hokejové dožití ... a najednou se tu vítají hráči mládi 39, 37 let. Když´se tu ve stejném věku moc nevytáhnul ani Z. Kutlák, který byl ještě o trochu lepší bek než Renda, tak bych byl hodně opatrný.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Předesílám, že ten konkrétní případ ne...
Zapomněl jsem, že pořád zůstáváme vlastníky práv. I když to jde na rok obejít hostovačkou bez souhlasu.
Díky za připomenutí.
 
 
 
Trochu mě zaráží, že Dostálka koupíme od Komety (nepředpokládám, že úplně levně) a i když se o něj dá očekávat zájem z extraligy, tak neuplatníme opci a pustíme ho. Nikdo neví, kam, takže nepředpokládám ani nějakou kompenzaci za to, že jsme ho uvolnili. I když chápu, že provozní náklady jsou vysoké, tak z laického pohledu by se dal zobchodovat lépe.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Zapojit do přípravy hráče na try-out j...
Druha vec je nebezpeci v hraci typu Zalcik. Prvnich par zapasu paradni a v prubehu sezony se ztraci a ztraci... Vyzkouseno tady i v Iglau.
 
 
 
Bedna odkaz
 
 
 
Reakce na Hubl26: Mám Litvínov rád a nepřál bych jim ses...
Taky se mi to vždycky vybaví. Smajlík Stadionová gastronomie bývalo u chemiků velké plus. I když je to tedy pár let zpátky. Neví někdo, jestli si tamnější občerstvení stále drží kvalitu?
Mmch. Je letos reálná nějaká změna v tradičních otázkách - přesun kotle, přístavba arény, změny v občerstvení? Vím, že je to většinou věc města, ale budou volby... Smajlík
 
 
 
Ad. ekonomika - snad Bedna zůstane (a zůstane u finanční stránky věci), odliv sponzorů by nemusel být tak strašný - peněz je teď mezi firmami relativně dost (to je i důvod, proč nikdo licenci prodávat nebude). Nicméně za výměnu Budvar - Samson bysme opět schytali nějaké ty vtipné poznámky. Uvidíme, jak to dopadne - Budvar mi pod novým ředitelem přijde víc a víc světový, než budějcký.
S finanční podporou od fanoušků to bude horší - co jsem odposlechl na tribuně, tak hodně lidí "se na to už vykašle" - i kdyby to udělala jen půlka z nich, tak to bude bolet. Já zřejmě přejdu na jednotlivé vstupné - bude to motivační i pro klub. Takhle měl své jisté od začátku a to, že hráli tužku je finančně tolik nebolelo. Teď když to bude stát za houby, tak moje peníze dostane třeba Jihostroj, Masný krámy nebo Bazalka. Smajlík Zřejmě v tomto režimu, nebudu sám a ve výsledku to pro klub nemusí být ztráta - když bude hrát hezky, tak na jednotlivých vstupenkách utratí lidi víc, než za permice.
Jedna perlička - dva strejdové se dost zaujatě bavili o zakoupené "nebaráži" a možném podání na ČOIku - za něco si připlatili a produkt nedostali. Tohle určitě bude taky dost lidí omlacovat klubu o hlavu.
Co se týče sportovního manažera - zahlédl jsem v televizi Látala a moc spokojeně v Bolce nevypadal. Už si moc nevybavuji, jaký tenkrát byl a jak velký je "kámoš".
Jedna pozitivní na závěr - systém ticketingu a vstupu do haly se vážně osvědčil a funguje bezvadně.
 
 
 
Jestli si mám představit černější scénář, než zítřejší prohru, tak je to výhra a následná prohra doma. To by byla jasná známka toho, že si s námi Kladno dělá, co potřebuje a byli bysme akorát všem pro smích.
Ale šance na zázrak tu pořád je.
 
 
 
Reakce na hubl26: Pokud i ty chceš odejít, tak nejsi tím...
Bylo tam slovíčko pravděpodobně a smajlík k tomu Smajlík Budu se, stejně jako třeba sponzoři, rozmýšlet po konci sezóny a prvních krocích směrem k té další. Ale už letos jsem se rozhodoval, jestli permici obnovovat (i když jsem věděl, že určitě dost zápasů nebudu stíhat). Samozřejmě jednotlivé zápasy kupovat budu, ale dává to člověku větší volnost - letos, i když byl čas, se mi častokrát ani nechtělo (šel jsem a trpěl).
 
 
 
Upřímně nevím, jestli si přát, aby se zítra vyhrálo. Protože, pokud to pak doma nezačnou chlapci od začátku válcovat, tak si to od staďáku pořádně vyžerou.
Nicméně pokud se nestane zázrak, tak pravděpodobně to bude silná finanční dieta (Budvar, ČEZ,...já Smajlík ...) a můžeme zapomenout, že si jen tak nakoupíme půlku (kvalitního)týmu.
 
 
 
Reakce na Drew: Jestli ani po tomto nepřijde protest, ta...
Kutlák dostal 10 za "odstřel" rozhodčího. Namířil na něj hokejkou.
Slamák tam taky mával rozhodčímu čepelí nad hlavou, tím si asi taky moc nepomohl.
 
 
 
Mmch. Neviděl jsem - kdo to tam v závěru po gólu do prázdné rozštípal hokejku?
 
 
 
No, to "musíme si sednout a vyříkat si to" je nějak časté. Na to, že kouč má pověst specialisty na mentální přípravu... Kluci by měli mít vyříkáno už dávno a teď už se jen zdravě nas.at a řezat to. Ale výkony, po kterých je třeba si to vyříkat, začínají převažovat a vypadá to, že jsou naším standartem s tím, že se jen občas objeví nějaký lepší zápas.

Ad. budoucí trenér - neupínal bych se jen k Razýmovi - tuším, že jen asistenty dělají třeba Vlach nebo Rulík. Ale to je ještě daleko, nic není ztraceno, zase někde najdeme to pověstné tlačítko a přepneme.
 
 
 
Reakce na kimmi: proč?já být čajdou tak ho jebnu na manť...
A bude za národního nepřítele č. 1. Smajlík Sikora se rozebíral ještě 14 dní.
Ale když to trenéři seznají jako nejlepší řešení... Jen prostě být připraveni na to, že se z maskota jednoho dne může stát nebezpečí.
 
 
 
Třetí semi na Slavii už se mi moc nelíbilo, Kladno bude dobré. Jestli nepřejdeme přes něj, tak si postup nezasloužíme. Jsem zvědavý na Kurjanova, naposled tu nenastoupil.
Chtělo by to připravit hráče na možnost, že 68 naskočí na delší dobu. Nechci říkat - stavte to na Jágra, ale aspoň nějakou chvilku mentální přípravy by to na tuhle eventualitu chtělo, aby si z něj pak méně zkušení kluci nesedli zbytečně na zadek.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já to samozřejmě klidně přetlumočím. A...
To se omlouvám, koupím ho jen občas (podle fronty na schodech Smajlík ). Přece jen má idnes větší dosah a pořád to pro ně bude zajímavé.
 
 
 
Reakce na Redaktor: Já na něj myslím často, jenže moje a...
Třeba by si klubový mluvčí udělal chvilku a vypomohl s tlumočením. Smajlík Nebo zjistit, s kým z týmu to Mitch nejvíc tahne (nebo vzít třeba parťáka z obrany Slamáka - ten by měl umět) a udělat dvojrozhovor.
 
 
 
Reakce na Drew: Byl to Pavlin a bohužel ne poprvé. Simul...
No, on se Žiga takhle projevoval už za Slavii - tenkrát mě tim rozpaloval do běla. Dneska už mě jen lehce štve. Smajlík

Kohy (...Redaktor nebo někdo další): Když je teď chvilka oddechu, přimlouval bych se za rozhovor s Mitchem. Po těch pár "příchodových" si žádný nevybavuju a docela by mě zajímalo, jak se mu tu po té době líbí (ČB, ČR, hokej, pivo, holky, humor... ), kdo se s ním jak baví, co dělá ve volném čase a tak. Klidně taková ta tradiční rozhovorová klišé, jak říkám oddychovka.
 
 
 
Reakce na Kellewan: Tu výměnu vydím stejně. Nejezchleb v...
Nejezchleb musí odehrát ještě aspoň 3 zápasy, aby mohl hrát případné 2/3 baráže. Ale souhlas, že včera byl neviditelný - rozjel se, po pár metrech ho někdo trefil (nijak silně) a tím znechuceně skončil. To bylo k vidění několikrát. Vlček nebo M. Novák jsou v tomhle agilnější a odolnější.
 
 
 
K nehokejovým věcem: Intro vypadá dobře, nestihl jsem ho úplně celé, rád si ho zítra zopakuji.
Hlasitost opět vyšší, ale atmosféra z tribun to celkem dorovnala. Kohy se u LG stavil, ale tuším, že jen na úsek, kdy nic nehrálo a pak prchl do vipky.

Hanička-písnička byla vynikající, pohled na Quaka... k nezaplacení. Prosím příště třeba o Michala Davida a přídavnou kameru směrem za trestnou hostí. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...