ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Kobson: proč?co tě trápí ted s videostreamem? ...
To bylo spíš malé popíchnutí, že toho je ještě docela dost k dořešení a na druhou stranu i rýpnutí si do zde omílaných témat. Jinak mě to nějak zásadně netrápí. U centra mi v podstatě stačí, že nějaký existuje a je to už jen administrativní otázka. Akci s nohou považuju od začátku za něčí "účelovku". Nicméně třeba blížící se přípravné zápasy mi přijdou jako ideální šance na rozjetí a vyzkoušení streamu i občerstvení. Ale to je věc klubu a když to bude v sezoně OK...
 
 
 
Reakce na Hubl26: Také je otázka, zda termín 21.července...
A taky jak to bude s videostreamem, občerstvením, ... příběh o tom, jak to bylo s tou zlomenou nohou, ... a jak to je s ježkem v kleci... prostě samé otázky. Smajlík To by mohl klub vydat třísvazkový manuál fanouška pro sezonu 2017/18. Smajlík Ale času je ještě dost, vychází to na jeden hutný článek každý den do začátku sezóny.
 
 
 
Reakce na lukynoy: Stačí,když quak napíše,že je se jméne...
Tak jestli už je to jen na České poště (případně nějakém lotyšském/kanadském/.. klonu), tak to jsem klidný. Smajlík Ne, vážně. Jestli už i LG to mají za hotovou věc ke zveřejnění, tak to už je opravdu blízko.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Kup si permici, ať mu můžeme přihodit ...
Zřejmě se nedostanu zdaleka na všechny zápasy, takže to musím aspoň trochu ekonomicky zvážit. Smajlík O peníze ale klub nepřijde, je v plánu krásný (doufám Smajlík ) nový dres.
 
 
 
Kohy - Prosím a kdy přibližně bysme mohli nějakou tu výživnou informaci o Topíkovi dostat? Takhle je to celkem slušný clickbait Smajlík Stále nejsem úplně rozhodnut mezi obnovením permice a jednotlivými zápasy a čekám, že ON to rozhodne. Smajlík
 
 
 
Reakce na etiene: No jestli se nepletu, tak Bednařík něk...
Může být, i mi nějaká neznámá tvář z ciziny přijde pravděpodobnější. Ale jelikož nejsem insider ani se v zahraničních hráčích neorientuji, tak jsem si natipoval jednoho z mála volných centrů (který navíc hraje předbrankový styl). Smajlík
 
 
 
Reakce na scottiecz: Urban by měl pro někoho z vás být t...
Čekáš někoho lepšího? Já si myslel, že tím nástřelem jsem spíš lehce přecenil finanční možnosti klubu.
 
 
 
Pak tu nemají být lidi útoční, konfrontační a podráždění... když jsou vlastně hladoví. Smajlík
Ale jsem napnutý taky. Můj tip od boku Urban, ale čeká se, jestli dodavatel umí vyrobit tak dlouhý dres. Smajlík
 
 
 
 
 
Reakce na Gais: Hledal jsem nějakýho volnýho centra ve s...
To je nějaká čínská kopie typu Abibas, ne? Smajlík Jinak čísla má dobrý, sice moc nenarost, ale v EBEL je to asi za jiný peníze. Jsem na top centra opravdu zvědavý.
 
 
 
Reakce na MARSCH: https://nhl.bamcontent.com/images/phot...
Škoda, že nemá Kvaky masku pomalovanou. Logo =M= by se tam vyjímalo. Ale aspoň nálepka sponzora - třeba v Denveru stoupne poptávka po Lipánkovi Smajlík
 
 
 
Jenom detail - bude změněn i vzhled/rozměry permic? Osobně bych upřednostnil klasický kreditkový rozměr.
 
 
 
Reakce na Amper_: To občerstvení funguje v NHL normálně....
O tom systému v NHL nebo MLB vím, ale náš staďák je přece jen trochu stísněnější a prosoukat se přes lidi třeba do středu sektoru je dost náročný i bez piva a klobásy. Nehledě na mrmlaly typu: "Jsem si přes ty Vaše internety objednal pivo a ono mi přišlo bez pěny - proč s nima ta holka chodí nejdřív tam a ne ke mně?" Nicméně to bude spíš organizační výzva, hokej na tom nestojí a když se to po pár pokusech zruší, tak to budu brát jen jako pokus-omyl.
 
 
 
Systém distribuce vypadá dobře, snad to bude fungovat přesně jako na papíře. Ceny přiměřené, takřka ne-inflační.
Jenom mi přijde trochu schizofrenní, nechat na jedné straně kupujícího "vsadit" na to, jestli bude baráž a na druhou stranu proklamovat, že jí a o ní pravděpodobně bude hrát o dost jiná sestava. I když důvody samozřejmě chápu.
Znevýhodnění kupujících na poslední chvíli, OK. Objednávku občerstvení si v praxi představit moc nedovedu, uvidíme.
 
 
 
Reakce na naxos: Hokejový stadion v Třeboni? A co v Lišo...
V Třeboni se o zimáku mluvilo už za komančů. S tím nemám problém, když může být v menším Vimperku, Veselí nebo Soběslavi. Asi před deseti lety se do toho teda pustili (otevřené kluziště, jako na Hluboké) a vybrali nejlevnějšího dodavatele, který to docela zvoral, takže kluziště má problémy s ledem. Proběhly volby a v Třeboni najednou chtějí nový (krytý) stadion a aquapark a kdesi cosi... zřejmě peníze slíbil Bureš, jinak nevím, kde na to všechno město s 10ti tis. obyvateli vezme.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Ohledně tý třetí varianty. Jsou to ty ...
Souhlasím - ta litoměřická varianta s delšími plochami červené na rukávech vypadá v reálu trochu nesourodě. Tvé souvislé pokračování pruhu přímo na rukávy vypadá mnohem líp. Takže pozor - hlas pro trojku, ale trochu jí doladit.
A pokusit se udělat delší záda - někteří rozhodčí se tu na vytahování dresu vyloženě vyžívali.
 
 
 
Teda Vy to do nás perete. Dresy, hned na to web. Prý okurka. Smajlík
Designově pěkné, praktičnost se asi projeví časem. Mmch. v tomto designu a barvách by ta bílá varianta dresů taky ušla.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Nebuď na sebe tak přísnej :)) :)) J...
Přesně tak i u mě. Dle ohlasů z fb je dost lidí pro 2, což za velký posun od loňska nepovažuju. Snad má vrby pravdu a ta 4ka to rozmělní.
 
 
 
Kohy, do kdy poběží hlasování? A jestli se rozhodnete pro předělání náhledů, nestálo by za to, hlasování vynulovat?
 
 
 
Za hlasování Smajlík Ale souhlasím s ostatními - pro normální lidi bez trošku větší prostorové představivosti jsou tyhle náhledy dost matoucí. Nenajde se nějaký šikovnější grafik, který by ty obrázky "seříznul a slepil" do pohledů zepředu a zezadu? Díky
Jinak takhle v rychlosti za mě - v jedničce mi trochu zaniká logo, možná by se tam kulaté hodilo lépe. Dvojka relativně čistá, ale asi nevýrazná. Trojka - slušná, možná bych ohraničil ten modrý pruh (u žluté varianty) tenkým bílým orámováním (ve stylu loga =M=). Čtyřka ještě čistější, než 2 - ale ta se mi líbí trochu víc. Pětka takhle vypadá přeplácaná, ale možná by po složení do předního pohledu nemusela být špatná.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jakou měli hokejisté Motoru dovolenou? #vacation #holiday -> bit.ly/2uNjyP7

Ve výběrech mládežnických reprezentací nechybí ani hokejisté @HC_Motor - bit.ly/2uQmb3o

Důležitá zpráva pro loňské permanentkáře, kteří si ještě nebyli pro permici - příští týden končí vaše...

97. narozeniny slaví nejstarší žijící ligový hokejista Václav Lenc. V našem klubu debutoval v roce 1938 a v lize o 3 roky...