ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na MrPesi: Pozitivní je, že alespoň Čermák bojuje...
jj, Míla hraje pořád stejně - napadání, osobní souboje, ... jen to tam nepadá. O tom, že se to zlomí jsem si říkal po každém z jeho letošních gólů, ale asi bude potřebovat nějakou delší šňůru, aby mu to tam zase začalo padat.
 
 
 
Reakce na MARSCH: No jsem hodně zvědavej na pohyby tam, ...
Možná by stačilo, aby si MJ vzal do parády Mílu Čermáka a dostal ho do loňské a předloňské střelecké formy. Když se teď přidá M. Novák, tak by mohlo přinášet o gól na zápas víc.

Mmch. Jihlava 5000,- za nadávky od rolbaře. Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Tak dal jsem si tu práci a udělal ná...
Dobrá práce. Smajlík A to opravdu skoro každý zápas končily lajny úplně jinak, než ho začínaly.
Taky bych si představoval stabilnější sestavu, ale budeme muset Marianovi věřit. Myslím, že vedení o tomto jeho "nešvaru" vědělo a on snad taky. Přesto na ten zdánlivý chaos spoléhá.
Mmch. Lada dnes ztratila šanci na postup do play-off.
 
 
 
Reakce na kursor: S Novotňákem je to teda pěknej pech, t...
Ještě bych ho úplně neodepisoval - ještě určitě neproběhla všechna vyšetření. Ale koleno bývá hodně často na dlouhou dobu a bude třeba stihnout odehrát potřebný počet zápasů (byť třeba v režimu loňského Dostálka), takže to pozitivně nevypadá.
 
 
 
Reakce na Speeder: Tak oni ho asi nepustěj dokud o něco ...
Lada má ztrátu na postup 27 bodů a 9 zápasů před sebou - tzn. utopie.
Ale trenér Lady se po zápase vyjádřil, že to je nejspíš pro J.N. konec sezóny. Nezbývá, než doufat. Jestli se to potvrdí, tak lednová smlouva s Motorem začíná být "polibkem smrti".
 
 
 
Reakce na MARSCH: Konec přestupního období se blíží...17...
Pokud dneska traktoristi rozeberou dynamo (a budou mít pak ještě deset pokusů), tak nemají montéři žigulíků žádnou šanci na úspěch a mohli by jednoho motoráře pustit. Smajlík Smajlík
 
 
 
Kdo by to byl v posledních několika sezónách řekl, že se tu jednoho dne budeme přehrabovat v hitech. Smajlík Každopádně tenhle styl hry se mi líbí a jen doufám, že nám to vydrží bez zranění.
 
 
 
Reakce na Kobson: nen, Kobson a Speeder mysleli tohle, a...
Aha, to se omlouvám. To je tak když někdo myslí, že někdo myslí. Smajlík Ale třeba aspoň Zbyňa myslel ten Jonákův parádní strom.
 
 
 
Reakce na Speeder: To bys musel dát odkaz s časem....
Odkaz jsem dával a i mi to normálně s časem naběhne. Je to čas videa 2 h 5 min 1 s.
 
 
 
Reakce na Speeder: On nemyslí tu bitku, ale strom ve hře...
Asi všichni myslíme to samé odkaz A byl to opravdu Jonák.
 
 
 
K Vampiho panence - byla tam zřejmě nějaký hrb nerovnost v ledu, tak to odsekával hokejkou - samozřejmě frustrace z pomalého střídání tam byla. Ale i po návratu si to v těch místech osekával, brousil a debatoval nad tím místem s rozhodčím.
 
 
 
Zvýšení počtu vyloučených na naší straně se dá částečně přičíst změně stylu hry za aktivnější. Ale pořád ten poměr při pohledu na hru prostě neodpovídá.
Soupeřům se nepíská spousta háčků a přidržení, které jsou koloritem WSM ligy a naše typy zákroků, které prostě z agresivnější hry někdy vyplynou, jsou víc vidět a pruhovaní to s radostí písknou. Ofsajdy už nemá cenu řešit, tam je propad v kvalitě rozhodčích vidět ještě víc.
A to tu už dlouho nebyli odborníci jako Jílek nebo Zubzanda.
 
 
 
Kohy - víte o tom, že Vám nefunguje registrace na koš pro Bazalku? Viz. níže můj a Hublův příspěvek. Předem díky za nápravu.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Zrovna sem se chtěl zeptat, zda bude d...
Ale nějak to nejde zamluvit. Když zakliknu a vyplním údaje, vyhodí to chybu (zkoušeno i na mobilu). Kohy, prosím, mrkli byste na to?
 
 
 
Pro zajímavost Tim zpátky do Francie - Chamonix.
 
 
 
Reakce na -Tom-: To je právě ten problém a kámen úrazu -...
Dost Tondovi "pomohl" i Crowder. Ten kdyby splnil, co se od něj čekalo a případně se povedl i ten Czarnik, tak si troufám odhadnout, že by tady AS stále byl.
 
 
 
Zbyňa - Přesně tak. Trochu pokory a tvrdé práce a výsledek se dostaví. Smajlík
Harison - S tím, že za to nemůžou fanoušci souhlasit nemůžu, nicméně myšlenka všemožných regulací je mi proti srsti (byť třeba pyro uvnitř je blbost, tak nějaká ta pussy jednou za čas nikomu neublíží, zvlášť když se to člověk doslechne kdekoliv jinde). Zásadní je podle mě fakt, že si to schválily kluby a co jsem zaslechl vyjádření jejich zástupců, tak to všichni podporují. Čili jenom přenesli řešení tohoto "problému" na svaz a pak můžou říkat: "Oni jsou ti zlí a my jen musíme dělat, co řeknou." Tohle se mělo řešit v rámci vztahů klub-fanoušci na pohodu a ne takhle akcemi na truc.
 
 
 
No, taky na mě ten rozhovor působí trochu ukřivděně. To taky k pozici asistenta patří, že je zodpovědný za něco, co 100% neovlivňuje. Přitom, co si pamatuji, tak Štrba u juniorky nebyl tak dlouho. Byla to moc raketová kariéra. Spíš by měl brát své působení v A-čku, jako šanci ochutnat něco víc a junky jako tu svojí ligu s tím, že postupně se k tomu prvnímu týmu třeba dopracuje na delší dobu, třeba i v pozici hlavního trenéra.

Ad. Kometa - taky by mě zajímalo, kam tahle snaha stát si za svým, byť by to mělo vyhladovět vlastní klub, dojde.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: dodal bych jen že Přerov tu hrál tak...
jj, na Přerov jsem zapomněl. Smajlík
 
 
 
Reakce na Piky: tveety: Jo, to má čas, jen mě zajímalo p...
No, ono je fakt brzo. Kromě Vsetína, Slavie a Varů sem všichni přijeli hrát beton (nutno podotknout, že Tonda ten beton chtěl přešachovat a ne rozbít, jak teď prezentuje Jelínek). Venkovní zápasy přes přenos nejsou úplně vypovídající - i tak, co jsem měl možost vidět, to bylo opatrné a góly venku padaly spíš po našich chybách, než že by se konaly nějaké hokejové orgie ze strany domácích.
Myslím, že celkový pohled fanoušků Motoru je zatím trochu zkreslený nepříliš pohlednou hrou a nezaujetím - což se, doufám, (z)mění.
Obecně herní projevy všech bez celkem posunu, tabulka je hodně vyrovnaná - ale je opět brzo. Zástupy juniorů (kromě pár farem) sem nejezdí a že by někdo z nich vyčníval, to taky ne. Žádný zásadní posun nevidím, ať bylo účelem této změny cokoliv.
Hlavní obava byla ze závěru sezony - kdo bude bez šancí, vykašle se na to, pustí nejlepší hráče a zápasy proti těmto týmům budou formalita.
Za mě - uzavření jednoznačně ne. Pokud ano, zvětšit prolínání s ELH (např. vítěz WSM - poslední ELH automaticky prohodit a další dva - tři z každé ligy baráž) a na druhou stranu trvat na dodržování daných podmínek (finančních, zázemí...) ale je to taky o úvaze, kolik ČR snese a chce profesionálních klubů.
Větším problémem je podle mě pravidlo 17+1. Naopak zrušení předkola play-off je mi tak nějak jedno - spíš je horší kombinace právě s uzavřením ligy, kdy by v případě předkola mělo až do konce o co hrát víc týmů.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Šest a dost. Vítězná sérii končí, Motor padl na @HCSlavia 3:4 po nájezdech. #SLAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

I v Edenu jsme jako doma!

Přidáme dnes v Edenu sedmou výhru v řadě? #SLAvCBE #motor

Poslední čtvrtina základní části pokračuje. Už zítra hrajeme od 15:00 na ledě @HCSlavia. #SLAvCEB hcmotor.cz/clanek.asp?id=…