ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perun" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zmetek: Čekal jsem, že na sobotu bude větší zá...
Koná se Pardál fest, který dost lidí přetáhne (má podobnou cílovku). Tak aspoň je to ideální příležitost pro utkání pro děti.
Ale na Nouzíka se taky těším.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Crowder kdyby včera proměnil ty tutovk...
Mně přijde Marcellus na křídle 4. lajny jako dobrý tah při současných počtech hráčů. Umožní to tu 4. vůbec poskládat a kdyby se v průběhu zápasu zranil bek, tak může zaskočit.
 
 
 
Chválím bezproblémový vstup. Občerstvení jsem radši nepokoušel i když jsem přišel celkem v předstihu, tak jsem se při pohledu na fronty otočil a začal přemýšlet nad tím, jestli si nenosit klobásu z domova, jako jistý tazatel v ptejte se. Smajlík Nové kelímky jsem jen v rychlosti zahlédl - přšly mi nějaké menší a i jsem zaslechl debatu, jestli je to vůbec 0,5 l... ?
Naopak zvuk byl slušný, na to jak se tu s tím vždycky začátkem sezóny bojovalo. Ale grafika stavu skóre se mi nelíbila vůbec - ty masky doplácí na nízké rozlišení. Ty předchozí dva designy (ten předchozí - průhledný ušel, ale nejlepší mi přišel ten před ním - tuším, že loga na šikmo nebo jen jejich části).
 
 
 
Mně :(
 
 
 
Reakce na Tácek: To jo, spíš jde o to zasahování do pros...
Je pravda, že MARSCHův návrh to tak neměl odkaz (mmch. dostane za to aspoň mini-dres do auta?). Mě třeba nevadí zasahování do pruhu, ale nalepení ČEZu k =M= resp. jiné mezery mezi JČ krajem, ČEZem a =M=.
 
 
 
Reakce na MistrSoda: Ale já se hlavně těšil foto nového ...
Zase máš na facebooku fotku pěti známých pánů v mlžném oparu plus jedny zářivě rudé tenisky. Smajlík
 
 
 
Reakce na ja1: Franta 31.8.2017, 11:35 Dobrý den, chtěl...
Já bych z toho tragédii nedělal. Bylo to dostatečně vysvětleno a byla to každého volba. Není to jako vloni, ale podmínky jsou jasně dané. Jedině se snad mělo prezentovat, že se budou permice prodávat v základu (s následnou rezervací a možností si přikoupit baráž) a na výslovné vyžádání pro největší riskéry bude možnost tipnout si, že baráž bude, ale mít jí za super cenu. Smajlík
 
 
 
Reakce na Divous.T: Za poslední dva dny se tu moc hokejo...
Myslím, že Neďák i Kutlák budou pro extraligu zajímavým zbožím. Ale asi to přijde, až si tu odehrají povinné zápasy a až se soutěže trošku rozehrají a někdo začne být v krizi.
Kutlák by měl možná i na trochu kvalitnější soutěž. Na Neďákovi bylo v přípravě vidět, že je ještě trochu opatrnej, takže tam těžko říct. U F. Nováka bych to viděl, že se pomalu první lize přizpůsobí, byť bude patřit k těm lepším bekům.
Jinak se obávám, že budeme spíš potřebovat někoho půjčovat, než pouštět.

Ad. Občerstvení - bude s "Ášou" třeba nějaký off-line rozhovor nebo spíš nějaká možnost dávat připomínky k "novému" občerstvení?

Mmch. Koukal jsem na novou kolekci ve fanshopu a vč. starších kousků mě nabídka oblečení příliš nezaujala, chybí tomu větší nápad.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Tak co říkáte na nový desing masky Kvá...
Souhlasím, že to je hodně "hvězdy&pruhy". Ale s dresem Colorada bude ladit taky. Smajlík Postrádám tam motoráckou žlutou, i když přiznejme si, že ta naše barevná kombinace je trochu zvláštní. Smajlík
 
 
 
Ještě QR cesta skoro bez aplikace Smajlík Tu potřebujete jen na vyčtení čísla z permice, asi je úplně jedno, jak ho získáte (seznam má andoridí apku, některým mobilům to dokonce čte automaticky foťák). Pak z tohoto čísla zpětně vygenerovat např. přes odkaz (typ TEXT, formát L - mně to vygenerovalo stejný, jako je na permici - jen otočený) bitmapový obrázek. Ten pak libovolně uložit zpět do mobilu nebo vytisknout - tam už to ale začíná smrdět plagiátorstvím permice. Smajlík Je to IMO čistější a pro čtečku čitelnější, než nafocení nebo okopírování a není nutné držet si kvůli tomu extra apku.
 
 
 
Reakce na Kobson: to víš, ze Slavičína tu nejsi tak čast...
Když se někteří pořadatelům pravidelně vystavují na manťáku, hlasitě zdraví rozhodčí a některé hráče soupeře, případně mávají přes plexi kapesníčky... Smajlík Ne, vážně mě Vaše fandění baví.

Ale ke QR-kódům - stejně jako scan v mobilu by mohlo být legitimní si permici nebo jen QR okopírovat na samolepku a nosit ho dejme tomu na zádech telefonu - i tím se můžu prokazovat? Vadit by to nemělo, snad systém neumožní dva vstupy na jedno ID. Možná by to chtělo nějak oficiálně rozlousknout aspoň s příchodem aplikace.
 
 
 
Stejně se vyhrálo díky tomu, že tam byl Venca Prospal. Smajlík Byl klukum v kabině vysvětlit něco o bojovnosti a nasazení nebo tam byl spíš studovat soupeře pro OH? Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Když pominu, že ten facebook by tu vůb...
Za mě za facebook díky. Já třeba chodím rovnou na diskuzi a o novém článku se tak rychle nedozvím, takto jsou nové články a příspěvky hned po ruce. Samozřejmě na formě facebooku netrvám, když tam bude nějaký rámeček s novinkami, účel to splní stejně.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Čtečky máme od letoška svoje, ty to vů...
Strana k letňáku je asi bezpečnostně neprůchodná, strana k řece ekologicky ohledně ochrany té sešlapané trávy. Ale neříkejte mi, že by se na stávající parkoviště nevešly další dva - tři stánky? Na CHG bylo parkoviště plné nesmyslů a nikomu to z požárního hlediska nevadilo. Jenže to je pak na zvážení: pár prominentních parkovacích míst (máme přece o pár kroků dál krásný nový parkovací dům Smajlík ) vs. několik stovek hladových a žíznivých fandů.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Tak jsem si byl dnes vyzvednout permic...
Jak velké jsou fronty a jaká je rychlost "odbavení"? Jen jestli je to na rychlou zastávku cestou kolem nebo si mám vyhradit delší čas?

Kohy, neuvažujete (byť třeba testovacím bez nějakých vymožeností) o streamu zápasu s Pavlodarem? Díky
 
 
 
Reakce na Motor27: Jak je to teda s tím Topíkem? Vypadá ...
Topíka bych nechal Topíkem. Nějak už na něj nevěřím. A ani si nedovedu představit tu situaci - to jako někde v Belgii/Lotyšsku/Libanonu... sedí Topík tři týdny nad smlouvou a čeká, jestli v ČB prodají o sto permic víc a jestli jim řezník Špejlík podepíše ten sponzoring...? Smajlík
Uvidíme, jak bude vypadat příprava a začátek a když to půjde, tak klidně ať dorazí Topík nebo dva až po Vánocích.
 
 
 
Reakce na Pragr: Blíží se nám první přípravný zápas, tak...
Příští týden. Viz. Ptejte se.
Včera jsem si byl pro permi-poukaz a p. Firman říkal, že nejspíš od pondělí by měly být a že budou rozesílat info. Mmch. Odpoledne fronta na 20 minut.
 
 
 
Reakce na Kobson: proč?co tě trápí ted s videostreamem? ...
To bylo spíš malé popíchnutí, že toho je ještě docela dost k dořešení a na druhou stranu i rýpnutí si do zde omílaných témat. Jinak mě to nějak zásadně netrápí. U centra mi v podstatě stačí, že nějaký existuje a je to už jen administrativní otázka. Akci s nohou považuju od začátku za něčí "účelovku". Nicméně třeba blížící se přípravné zápasy mi přijdou jako ideální šance na rozjetí a vyzkoušení streamu i občerstvení. Ale to je věc klubu a když to bude v sezoně OK...
 
 
 
Reakce na Hubl26: Také je otázka, zda termín 21.července...
A taky jak to bude s videostreamem, občerstvením, ... příběh o tom, jak to bylo s tou zlomenou nohou, ... a jak to je s ježkem v kleci... prostě samé otázky. Smajlík To by mohl klub vydat třísvazkový manuál fanouška pro sezonu 2017/18. Smajlík Ale času je ještě dost, vychází to na jeden hutný článek každý den do začátku sezóny.
 
 
 
Reakce na lukynoy: Stačí,když quak napíše,že je se jméne...
Tak jestli už je to jen na České poště (případně nějakém lotyšském/kanadském/.. klonu), tak to jsem klidný. Smajlík Ne, vážně. Jestli už i LG to mají za hotovou věc ke zveřejnění, tak to už je opravdu blízko.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Fandové Motoru jsou prostě nej! Pokutu od svazu uhradí ze svého.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Dneska se natáčí Motor do klipu zpěvačky Adély Jonášové. Je to celkem sranda :)

Dnes to Motoru nevyšlo, v Benátkách prohrál 0:3. #BENvCEB hcmotor.cz/zapas.asp?id=B…

Ani ve 2. třetině se Motoru nedařilo, po brance Bittnera prohrává dvacet minut před koncem v Benátkách 0:3. #BENvCEB