ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kobson" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
21.1.2018, 19:33
 
Reakce na KohyCZ: Jasně, ale na toho beka to někdo musí ...
S Zabami bych setril, nahodou ho vzbudis a vis jak. Musu byt ale s pukem v pasmu abys tu .... mohl provest a jen .... se mi zda malo. Krome toho jsem uz nekolik .... videl od Rohlika. U Kondora jsem naopak nevidel veci jako brusleni,kontakt ano a vzapeti odpadnuti. Podle mne i brzdi Cajdu s Jonakem. Kdyz se kupoval Jonak, proc se neporidil i Mrazek s Kajinkem? To by potom budili hruzu. Je to nedotahnuty
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
21.1.2018, 10:56
 
Reakce na MOTORÁČEK99: Myslim si že kreativni a do kombi...
jenže Vlkoš to moc nepustí z hokejky, tam je potřeba rychlou kličku a hned to poslat, Vlčák má puk moc rád.. ale osobně mi taky seděl asi nejvíc. Jinak je ještě několik dní na to třeba ještě toho centra sehnat. myslím, že tohle ví i vedení a jestli jsou prachy, jsou ochotni je někam narvat. Je evidentní, že chceme jít nahoru letos a dělá se pro to hodně. Takže věřím tomu, že jsou nasypat balík.Přece jen , třeba v KHL se to teď bude dělit a není tam jen Novotňák... máme samozřejmě minus druhé soutěže. Plusy tam jsou ale taky, tak se nechme překvapit. A i kdyby nikdo nevyšel, tak klukům věřím. Ukazují, že chtějí. Že to někdy nevyjde mě sice sejří a štvou mě, na druhou stranu - pořád jde o pytel hnoje. Vezměte si, kdy přišel Jelen. 15.10. - do měsíce přišly změny a doplnění kádru, takže na to, co koukáme měli dva měsíce. A za dva měsíce je to rapidní posun v rychlosti, tvrdosti a systému hry. Teď je měsíc a půl čas udělat něco s kreativitou a produktivitou vpředu. Evidentně se maká, tak proč by se to nemělo stát. Hokejisty špatné nemáme. Je průšvih, že u věcí máme nejvíc rádi, jsme nejvíc kritičtí a vidíme na nich nejvíc chyb. Zkusme se od toho oprostit a zase fandit jen srdcem.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
21.1.2018, 02:45
 
Reakce na switch: nekoukej ... nečti ......
nepiš, neblbni?
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
20.1.2018, 19:14
 
Reakce na switch: Kohy .. ano ... všechno jsou to teoret...
a ty tvoje. Osobně se tu nechci koukat na tvé stažené kalhoty, brod je daleko
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
20.1.2018, 18:47
 
Reakce na switch: Silný tým vyhrává rozdílem třídy ... a...
silnej tým, urve i jednogĺové vítězství s manšaftem z konec tabulky, i když mu to nejde
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
19.1.2018, 21:47
 
Reakce na scottiecz: Problémy se čtením? ;) Když to ot...
Ono kdyz si ale das tu praci a zjistis si nejen o tech par zapasech proti nam, neco ti to napovi. Jde ale o to dat si tu praci. A nebo cekat co ukaze, ja jsem zvidavec . Ja zjistuji predem co muzu čekat
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
19.1.2018, 19:41
 
Reakce na MrPesi: On píše, že ho bude muset přesvědčit. ...
Jo ale v Hradci si ho chvalili, maj to naslapany, tak sel do Olomouce kde si ho taky chvalili a chteli ho i dal, ale evidentne ho nechteli nechat v extralize jako konkurenci. I tohle o necem svedci, pak jsou klady, co jsem popsal a ke vsemu je slusna kurwa a ta se hodi. Jen asi nemuze sedet v kabine vedle Slamaka:-). Kdo chce a zjisti si o nem , tak si myslim ma duvod byt rad uz ted.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
19.1.2018, 19:02
 
jojo, docela jsme se s Čápem seznámili. Teď už nás ale neuslyší, přece jen na druhou trestnou je dál. Překvapivě, ale dobře. Výborný bruslař i na rozehrávce, co pamatuju, šla mu i střela z první..
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
18.1.2018, 19:59
 
Reakce na Kellewan: No ty woe. Teď jsem to slyšel ve zpr...
ale proč ne. I na ní záleží, jakou cestou dál půjde náš klup ..
Mimochodem Quak někde vyhrabal přímo listinu, kde daroval přímo prasopes.jen ted nevím, jestli to bylo k někomu, kdo nezná ne a nebo přímo k Miloušovi.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
15.1.2018, 19:31
 
Reakce na hubl26: Michálka vlastní Vary, takže pokud by ...
ne, za pusu může rok hostovat, kde chce i bez souhlasu klubu
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
14.1.2018, 14:57
 
Reakce na -Tom-: Nedoconěný? Jako cizinec je jedním z ne...
nemyslel jsem to, je tam dávat, bylo to jen pro znázornění našeho přebytku.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
14.1.2018, 14:17
 
Marcel???? Na čem jedeš? To chci taky. Nicméně s Dostálkem bych ohledně jeho střídavých startů už končil. Už to pomalu chce všechno soustředit sem. Teď je situace, že do David servisu by mohla kompletní lajna. Jako ohledně rozehrání hráčů a jejich počtu jsme na tom vysoce nadstandartně.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
14.1.2018, 09:56
 
Já nesouhlasím, že by nás Zubr přehrával i třeba jen v první třetině. Tam byla hra vyrovnaná díky naší kostrbatosti. Pak si to začalo sedat a hlavně jsme začali jezdit, najednou to bylo úplně jiné. I za stavu 2:1 jsem byl úplně v klidu. Zábavná je diskuze o Dostálkovi, fakt jelitózní. A s Vráblem to samé- já nevím, co je k nepochopení, že při tomhle počtu hráčů si sedne na tribunu čas od času každý. Víc bych v tom nehledal, naopak naše nesporná výhoda, že si můžeme dovolit nechat sednout jednoho z nejlepších beků na souboj se třetím bez obavy na změnu výsledku, nemyslíte? Mimochodem, jsem docela zvědavý, kdy ten odpočinek přijde na Kondora. Už by si ho zasloužil... Co včera předvedly zebry, to jsem neviděl - signalizovat vyloučení a po fouknutí dát panenku? Gába téměř na střídačce...neskutečný, nepočítám ofsajdy které nebyl, icingy, které nepochopili ani oni sami, některá upadnutí Zubrů pískaná jako podražení... fakt síla. Na druhé straně se mohlo nejen držet ale téměř i souložit, ideálně opakovaně.Pískala se dvanáctá recidiva. Vysoká hůl v obličeji před zebrou neznamená vyloučení... leda že by to byli machři a udělali ze sebe totální kr-etény, aby rozjeli atmosféru na zimáku, která se v druhé části opravdu zvedla.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
11.1.2018, 08:49
 
Jen taková zajímavost, Bárta má ted stejně zápasů jako Crowder a stejné i body, jen obrácené přihrávky a góly. Nicméně Bártič mnohem platnější hráč, jeho práce není v těchto číslech.
Timothy Robert Crowder ČEZ Motor České Budějovice Ú 19 300:21 6 3 9
Michal Bárta ČEZ Motor České Budějovice Ú 19 288:38 3 6 9
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
10.1.2018, 11:33
 
Reakce na MrPesi: Dneska z Kladna beru každý bodík. Moc ...
všimni si, proti komu rusák bodoval... jak byla těsná obrana byl nulový. Že dal Kadany hattrick nic neznamená, to dá i Kondor.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
8.1.2018, 18:18
 
souhlas s Ampérem... podívejte na Bártovo statistiky v druhé DELce.... Jelen evidentně určité hráče opravdu zná a ví co v nich je. Ještě dodám Kučného, který sem šel také jako nechtěný extraligový bek a jak jsem za něj rád. Jonák byl také zmíněn. Uvidíme třeba brzy proč byl tenhle kluk vytipován a čím je platný. Straka nám zavvřel hubu, Vampola zatím také, to samé Bárta, Jonák, Kučný.Proč ne Nejezchleb? A vlastně v éře "po Tondovi" kdo se nepovedl? nevím o žádném jménu. Samozřejmě také čekám na nějaké extra jméno, na druhou stranu radši uvidím extrahru a extrasrdce.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
7.1.2018, 09:48
 
Včera povedený večer, ne sice konstantní výkon, ale po pravdě, ať dřeme teď a i přes nedokonalou hru otáčíme výsledky. Od února, ať si to sedne. Jelen si evidentně nechá říct a díky tomu začíná být vidět lajna Galambího s Novákem a Dostálkem, Kytka se mi taky líbil s vampym a Neďákem - tady si to podle mne nakonec sedne. Čajda s Jonákem je exkluzivní bourací a nasrávací dvojka. Před zápasem mi i zvlhlo oko, nastolená atmosféra pokračovala s přestávkami až do konce a byla to paráda. Choreo parádní o tom se netřeba bavit. Nikdo tu ještě nezmínil Kváču, který zachytal velmi slušně a zase trochu rozbil trochu výtky jak chytá staticky (viz jeho lapačka a nájezdy). U toho našeho gólu to nedobrusli Kondor, šel do Fleka ležerně jen holí, když Flek přebíral přihrávku a pak za ním jen vlál. V prodloužení mi občas bylo všech na ledě až líto, jak byli KO. Na závěr parádní ohňostroj, spolu s hýkáním přes Slepé rameno parádní. Mimochodem odpovídačka JEDINĚ - MOTOR by byla slušně použitelná i na zimáku. Co vy na to? Jo a sluší se poděkovat všem, hlavně klukům z B12 za dobrý nápad a realizaci.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
6.1.2018, 22:57
 
Šimimu jsem s radosti zatleskal. U nekterych nechapu jejich zast k nemu, jine neznam. A evidentne oni vsichni ale neznaji fakta z tehdejsi doby. Jedina chyba Šimiho byla ze byl hokejista v klubu kam vlezli ti smejdi. Taky mam spousty chvil, kdy me ten kluk rozjasal hluboko v srdci. A i kdyby jste vy maloverci meli pravdu je minimalne neslusne na takovehle oslave bucet a nadavat nasim hostum, protoze tim Šimi dnes byl.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
5.1.2018, 17:53
 
Reakce na KohyCZ: Řešit brankáře ve chvíli, kdy jsme dos...
Kohy, za mě je neřeším. Jen si myslím, že Kvaky měl loni lepší fazonu. I s Bábičem jsou ale oba výborní.Nicméně se mi zdá, že Bláhyč tu fazonu naopak chytnul letos. A myslím, že by mohl být schopen ještě více takových těch zákroků vysoce nad rámec povinností. Dal bych mu za sebe šanci se ukázat.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
30.12.2017, 21:53
 
Reakce na KohyCZ: A to už je jen slabý čajíček oproti to...
To je redaktor? Tvl to jim to osefujeme se Speederem, my vubec delame i pro ostatni kluby. Vsetinakum sem dame jejich oslavny clanek....
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Šest a dost. Vítězná sérii končí, Motor padl na @HCSlavia 3:4 po nájezdech. #SLAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

I v Edenu jsme jako doma!

Přidáme dnes v Edenu sedmou výhru v řadě? #SLAvCBE #motor

Poslední čtvrtina základní části pokračuje. Už zítra hrajeme od 15:00 na ledě @HCSlavia. #SLAvCEB hcmotor.cz/clanek.asp?id=…