ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gais" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
28.7.2017, 20:54
 
Reakce na quak: Rád bych všem, kdo zastávají názor "ať j...
Neplašte, do Plzně dokážou tahat hráče na vařený nudle, tak by mělo jít dostat top centra i do města, kde se vaří nejlepší pivo na světě, no ne? Holub k topíkovi prostě letí se smlouvou a se dvěma basama Budvarů trochu dýl, to je logický.
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
21.7.2017, 14:43
 
Reakce na MARSCH: Ten už nedorazí... https://upload.wiki...
Chudák holub. Měli poslat vránu Smajlík odkaz
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
17.7.2017, 22:12
 
Reakce na Danger_M: Vidíš a já zrovna nedávno někde četl...
Už se vrátil a je v Budějcích.

odkaz
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
17.7.2017, 21:18
 
Viděl jsem, že na dvojce hale trénuje Petr Ton Smajlík
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
16.7.2017, 12:22
 
Reakce na Zelig: Dulezite je, ze bude o Honzu postarano....
Důležité je, aby se mu noha uzdravila. Pak se k hokeji může vrátit i silnější.

Zřejmě jsem primitiv, ale z novinových článků jsem se o tom úrazu nedozvěděl nějaké moudro, můžeš přiblížit a doplnit, co jsi tím myslel?

Myslel jsi tím to, že zpocený pan Janoušek (jehož syn hraje za MTF) obíhá sportovní redakce s větou: "Něco vám povim, ale neříkejte nikomu, kdo jsem...", nebo že Motor to zranění tutlá?
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
13.7.2017, 14:57
 
Reakce na Zelig: Kdyz tis.mluvci bere tutlani zlomeniny ...
Dva lidé se při tréninku střetli, jeden při pádu šlápnul na druhého a došlo ke zlomení nohy. Jenže lidi nechtěj vidět nešťastnou náhodu. Chtěj vidět seznzaci. A manfílďácký kuřbuřti jí konečně našli.

Aniž bys to tušil, tak trénink bojového sportovce je jako doplněk tréninku vhodný i pro hokejistu, neboť se při takovém tréninku kromě mentální odolnosti, jak už tu někde psal Drew, zvyšuje také výbušnost, která je v zápase důležitá k získání co největší rychlosti za co nejkratší čas. A rychlost je také jedna z důležitých hokejových vlastností. Jenže při tréninku vrcholového sportovce, kdy od 4 let trénují hokejisté, fotbalisté atd. a proběhne u nich za tu dobu několik milionů kontrakcí svalů, tak také dochází ke spotřebě vápníku, bez něhož kontrakce svalů neproběhne. Tudíž je vápník jeden z prvků, kterého naprosto běžně mívají vrcholoví sportovci nedostatek. A z čeho si sval pro kontrakci začne brát vápník, když ho má nedostatek? Z kostí. Měl Bárta dostatečně odolné kosti z dostačného příjmu vápníku během posledních deseti let? Měl dostatek zinku, bez něhož snědený vápník do kostí nedostane? Hořčíku? Vitamínů? Vody? ...s podobnými otázkami bych mohl pokračovat třeba hodinu. Je mi jasné, že i tak se tu najdou lidé, kteří zavinění nešťastného úrazu přičtou na vrub něčemu senzačnímu.

Ale ano, souhlasím i s tím, že některá z příčin vážného úrazu může být i ta, že je někdo blb. Tato diagnóza častá bývá. Například ty jsi zářivým příkladem.
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I
Reagovat
5.7.2017, 12:53
 
Reakce na jeníček: ... základem každého slušného "staven...
Hledal jsem nějakýho volnýho centra ve spádový oblasti EU, kterej by byl aspoň trochu šikovnej, dokázal dát nějakýho góla, byl aspoň trochu perspektivní pro případný prodloužení smlouvy a na jeho hru by se dalo dívat, aby bavil místní náročný lidi a mohl by k nám teoreticky i přijít. Vylučovací metodou mi zbyl tůdlencten:

odkaz

Jinak můj názor je, co se týká evropskýho trhu s elitníma centrama, že je to tu už dost přebraný.

Ale tak je tu ještě amerika a třeba jich je tam volná ještě kopice a vedení možná loví s Jardou Modrým a Vencou Prospalů někoho tam.
 
 
GaisGais | Aby tě to nehodilo o sezónu dvě zpátky! =M= till I
Reagovat
4.7.2017, 23:45
 
Reakce na jeníček: ...obrana vypadá hodně slušně, ale ta...
No a jestli tu extraligu neubráníme a postoupí Kladno a Slávie a spadnou třeba Pardubice s Olomoucí, tak nejbližší soupeř sice bude Vsetín, ale na Budějce aspoň zbyde nejrozsáhlejší spádová oblast na světě. Budeme de facto jedinej nejvýš postavenej hokejovej klub na ploše o rozloze zabírající dvě třetiny republiky a pak už určitě postoupíme, páč z toho ani teoreticky už nic jinýho než postup vyjít nebude moct.
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
29.6.2017, 21:08
 
Novej trenér v Havířově odkaz
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
8.6.2017, 14:11
 
Reakce na mrož: To si pak trosku rozporuje s timhle ne? ...
Co si rozporuje? Vygůgli si, co znamená operace kyčle a pokud je např. v kyčelním kloubu zánět, tak se rekonvalescence vrcholového sportovce odhaduje na 6 týdnů až na konec kariéry.

Že vedení nechce riskovat, aby se to zranění Benovi zopáklo a že do toho rizika jde Freiburg, mi vůbec nevadí, naopak jsem za to rád. Už takhle tým skládáme z držáků. A tím rozhodně nemyslím Vencu. Grega na lipně píchlo v koleni. Kutlák má špatnou páteř. Kytka hnáta. Muška křídlo. A do toho by měl podle některých přijet Ben s kyčlí? Děkuju, ale za mě touhle cestou už ne.e.
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
2.6.2017, 08:47
 
Reakce na Zbyna-CK: Přesně tak, já to taky nikdy nechápa...
Co to povídáš, vždyť dostat se z Budějc do sousedního kraje trvá stejně dlouho, jako když autem objedeš budějcký vlakový nárdraží kolem dokola.

Prý bychom se celé dálnice mohli dočkat, než vyhasne Slunce.
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
1.6.2017, 00:00
 
Reakce na Siky: Ád nový web - měl bych malou připomínku ...
Klikni na tlačítko off a podklad se změní na jinou barvu. Já mám na tomhle tlačítku standardně předvolenou černou, ta je na unavený oči vhodná.
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
31.5.2017, 13:01
 
Když si kliknu na DF a mám telefon na šířku, moc krásně ladí s novým designem ta šedivá lišta mygivt zabírající čtvrtinu obrazovky. To se moc povedlo.

Ve chvíli, kdy do pole pro text začnu psát příspěvek, tak ta krásná šedivá lišta překryje celé pole pro vložení komentáře, takže nevidím vůbec nic, co píšu. Je to skvělé, architekt webu to vymyslel dokonale chytře, ostatně k chytrému telefonu a responzivnímu webu jsem si nic víc k naprosté dokonalosti nemohl přát.

Nemožnost lištu shodit poté, když ji nehodlám použít, je geniální řešení a už se velmi těším na to, jak si ji kvůli této vymoženosti brzy zamiluji, určitě mě ta nádherná šedivá user friendly reklama přiměje k tomu, abych si někdy něco koupil v eshopu na internetu.

Přál bych si více šedivé barvy zleva i zprava té lišty, zabírá příliš málo místa na můj vkus.
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
30.5.2017, 08:16
 
Youtuberství není nic hroznýho. To je dnes mezi mladými zcela běžná záležitost. Poukazovat na to je stejný, jak když něčí praděda vykloněnej z okna držkuje, že máš žvejkačku v hubě, kéru na ruce a blázinec na hlavě a ty ses přitom provinil tím, že jdeš po chodníku kolem bytovky, ve který zrovna páprda bydlí.

Nicméně je evidentní, že tenhle kluk asi nebude tím spojovacím článkem v partě, páč minimálně ty kotníky má hodně vysoko.

Mě však zaráží, že je tento hoch nejlepším dorosteneckým střelcem z dorostu Motoru a Písku. Podle úrovně střelby forhendem z jiného jeho videa bych mu tipnul méně let a podle střelby bekhendem dokonce o dost let méně, než mu ve skutečnosti je. Ono asi těch cca -70 bodů ve statistice +/- svědčí o tom, že honu za jeho kanadskými body se přizpůsobilo vše a všichni.

Pozitivní však je (a proto mu fandím), že ho hokej baví a také dává najevo, že bude rubat, aby dokázal, že se tím profi hokejistou může stát. To druhý už tak důležitý neni, ale pocit křivdy bývá výrazným impulsem k nastartování se.
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
27.5.2017, 23:43
 
Reakce na Ice_cream: Kobson nikdy žádnou vizi nemá, jen ...
Já názor mám.

Nevím, jací to jsou lidé, kterým se běžně dostává slov uznání a chvály za to, kdo víc podělá bližního svého tak, že veřejně vytroubí soukromé nebo interní informace, jež mu člověk v dobré víře poskytne.

V mém pouličním slovníku je dotyčný a jeho konání označeno výrazem šmé.

Podle mě jde o cca pětačtyřicetiletýho týpka. A ten týpek má potřebu se ve svém věku chlubit. Anonymně. Na internetu. A máma z toho vola asi nemá moc velkou radost, že ho má zas na krku, páč ho netkámíci vyfákli a on se na ně urazil a už jim za to nic nenapíše.

To všechno se zrovna asi nestává někomu, kdo je sám o sobě přesvědčen, že má smysl chovat se jako charakterní chlap.

Je věc jiná, zdali tu ten člověk našel soudruhy, kterým to chlubení se pětačtyřicetiletýho internetovýho anonyma imponuje. Bez mrknutí oka přejdu i to, že tu Ivan volá po svobodě slova. Ale že všechno přebiješ loňskýma příušnicema, to jsem fakt nečekal. Piš častějc! Smajlík
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
17.5.2017, 10:44
 
Reakce na tveety: Tak tys neodkazoval na ten článek s tí...
Jasně, ale raději jsem se pro jistotu zmínil.

Ale co říkáš (říkáte) na to, že Neďák je v úvahách trenéra i vedení v článcích zmiňován na postu Left Wing? Já těšim, těšim, esi ho tam uvidíme.
Myšlenku s Neďákem na křídle tu zmínil před půl rokem Marsch a mně se to líbí. Samozřejmě může kdykoliv zaskočit i na centru a třeba tam bude celou sezónu, ale ty úvahy vedení směřují s Neďákem na univerzála, z toho usuzuji LW.
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
17.5.2017, 10:21
 
Reakce na Tveety: MrPesi: S tím souhlasím. Z toho článku...
Souhlas, takto to chápu také Smajlík

Ta moje narážka na centra Čermáka byla ironická. Snad se to dalo pochopit...
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
17.5.2017, 10:16
 
Reakce na Kellewan: Slovákům se u nás vždy dařilo. Tak d...
Vždy? To nejspíš ne, ale Slovákům z Martina jménem Peter, se tu dařilo všem. Smajlík
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
17.5.2017, 09:49
 
Konečně se budem koukat na hokej s riadnym chalanom na centrovi a konečně začíná nastavená koncepce dávat smysl. Velmi příjemná zpráva. Tuším, že mám novýho oblíbence, tak ať se tu Galimu daří! Smajlík
 
 
GaisGais | Hraju rád šachy, =M= till I die
Reagovat
16.5.2017, 22:27
 
Reakce na Peca_T: Tak Stavjana chce asi udělat z Čermáka...
Čermák byl úspěšný v baráži na buly. Ve dvanácti zápasech šel z křídla na buly 17x a vyhrál ho 11x, asi o důvod víc, proč ta přeměna na centra. Snad se tedy v sezóně z centra po týhle rošádě nestane en passant a začátkem prosince Míla neodejde z vážných rodinných důvodů...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nové krásné permice už jsou tu, od pondělí je můžete vyzvedávat!Po: 9 - 12, 13 - 16Út: 13 - 16St: 13 - 16:30Čt: 13 - 16Pá: 13 -...

První rozhovor s Timem #Crowder přináší klubový web hcmotor.cz ????

S Motorem trénuje i útočník Columbusu Lukáš #Sedlák. Jeho příběh si budete moci brzy přečíst na bezfrazi.cz #forward #NHL...

O své pocity z prvního tréninku se podělil útočník Vlastimil #Dostálek @dostlek - bit.ly/2vFLGlq.